Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#326 2006-04-28 22:01:55

milosz
Użytkownik

Re: N&S cd.

Droga Alison ono jest intryguj?ce - poniewa? pazdziernik to MÓJ miesi?c :mrgreen:

[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

#327 2006-04-28 22:02:09

GosiaJ
Użytkownik

(...) No, to com mia?a powiedzie? powiedzia?am, wi?c miejcie swe serducha w pieczy serdecznej w niedzielny poranek bo uch jak si? b?dzie dzia?o! ;-)

Alisonku kochany, mam pro?b? wielk?, wrzu? rano, bo ja potem par? godzin w poci?gu sp?dz?, nie wytrzymam do wieczora!

Thorntonmania... nieustaj?ce apogeum uzale?nienia.

#328 2006-04-28 22:04:43

Alison
Użytkownik

Droga Alison ono jest intryguj?ce - poniewa? pazdziernik to MÓJ miesi?c :mrgreen:

A Ty Waga czy Skorpiun? Pewnie Skorpiunik, bo widz? te dwa spiczaste u góry, a odw?ok z kolcem to pewnie w tych ró?owych majtusiach chowasz ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

#329 2006-04-28 22:05:58

Alison
Użytkownik

(...) No, to com mia?a powiedzie? powiedzia?am, wi?c miejcie swe serducha w pieczy serdecznej w niedzielny poranek bo uch jak si? b?dzie dzia?o! ;-)

Alisonku kochany, mam pro?b? wielk?, wrzu? rano, bo ja potem par? godzin w poci?gu sp?dz?, nie wytrzymam do wieczora!

No przecie zawsze rano wrzucam! A o której ma by?, to sobie budzik nastawi? ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

#330 2006-04-28 22:08:03

GosiaJ
Użytkownik

No nie wiem, czemu Ali, ta scena z krawatem mnie kreci, ale to fakt, ze kreci niemozebnie. Zwlaaszcza jak on z ta rozpieta koszula z profilu, jak we Wrzesniu wink

Kr?ci, oj jak kr?ci! Ali, to nie jest racjonalne, to tak jak z Colinem wy?a??cym ze stawu :-) Chocia? faktem jest, ?e tu ju? w ogóle nic nie wida?, ale dla mnie ten moment jest tak nieprawdoodobnie poruszaj?cy i erotyczny, ?e... :oops:

#331 2006-04-28 22:09:46

Gosia
Użytkownik

Alez oczywiscie Ali, ze doceniamy Matke nasza kochana, tylko czemu Matka sie nad nami - ukochanymi dziatkami, probuje sie znecac wink

#332 2006-04-28 22:11:26

Narya
Użytkownik

Kwiecien:
[URL=http://img106.imageshack.us/my.php?image=apra3nt.jpg]http://img106.imageshack.us/img106/961/apra3nt.th.jpg[/URL]

MÓJ miesi?c mi si? podoba. To spojrzenie... Ale czemu on tu ma krawat :? No tak - w kwietniu za zimno na takie negli?e wink

#333 2006-04-28 22:12:21

Gosia
Użytkownik

faktem jest, ?e tu ju? w ogóle nic nie wida?, ale dla mnie ten moment jest tak nieprawdoodobnie poruszaj?cy i erotyczny, ?e... :oops:

Na tym polega caly jej urok.
Niby nic, a jednak bardzo erotycznie dziala .. big_smile

#334 2006-04-28 22:15:01

GosiaJ
Użytkownik

No przecie zawsze rano wrzucam! A o której ma by?, to sobie budzik nastawi? ;-)

Do oko?o 10 jestem, nie chc?, by? si? zrywa?a o nie wiadomo której. Chocia? tak podgrza?a? atmosfer?, ?e b?dziemy tu pewnie siedzie? od wczesnego ranka ;-) Ja w ka?dym razie lec? czyta? t? scen? po angielsku, tak jak umiem :-)

#335 2006-04-28 22:15:59

Alison
Użytkownik

Kr?ci, oj jak kr?ci! Ali, to nie jest racjonalne, to tak jak z Colinem wy?a??cym ze stawu :-) Chocia? faktem jest, ?e tu ju? w ogóle nic nie wida?, ale dla mnie ten moment jest tak nieprawdoodobnie poruszaj?cy i erotyczny, ?e... :oops:

No wi?c ja tu czego? nie bardzo....bo mnie Colin w stawie te? nic a nic.
W ogóle wygl?da dramatycznie jak si? w tych kalesunkach do skoku przymierza 8O
Potem taki mokry zdupiesialy do nieprzytomnosci, bidniusi taki, do przytulenia, ale takiego ca?kiem matczynego aseksualnego. Za to kiedy ju? za chwil? surdutem obleczon po tych schodkach nerwowo zbiega i surdut rzeczony obci?ga, oj to ju? nie za matk? robi? si? chce ;-) i jak j? w powoziku ?egna... i w ogole...ale w stawie nic a nic. Mnie chiba jakiej? kómórki stosownej do percepcji brakuje... :?

#336 2006-04-28 22:17:16

Gosia
Użytkownik

Mogloby byc wiecej. Dlaczego jest tylko w roku 12 miesiecy wink

#337 2006-04-28 22:17:57

Alison
Użytkownik

faktem jest, ?e tu ju? w ogóle nic nie wida?, ale dla mnie ten moment jest tak nieprawdoodobnie poruszaj?cy i erotyczny, ?e... :oops:

Na tym polega caly jej urok.
Niby nic, a jednak bardzo erotycznie dziala .. big_smile

Ale dlaczemu!?? Przecie to jedna migawka, tam nic nie wida? w?a?ciwie, wyt?umaczcie mi o co to chodzi i gdzie pies pogrzebion?

#338 2006-04-28 22:20:20

Gosia
Użytkownik

Mnie Colin w stawie tez nie bardzo, bo tam takie wodorosty, ale pozniej jak juz idzie z mokra grzywka ... i w ogole, no to tak big_smile

#339 2006-04-28 22:20:21

ewa7
Użytkownik

http://img115.imageshack.us/img115/3300/jula4ja.th.jpg

Lipec jest magnifique

Cudowny mój miesi?c
Ja w dodatku urodzi?am si? w urodziny miesi?ca i jeszcze w niedziel? - a to siódmy dzie? tygodnia
Taka szcz??ciara jestem powinnam w ko?cu w to uwierzy?

#340 2006-04-28 22:22:54

ewa7
Użytkownik

Mnie Colin w stawie tez nie bardzo, bo tam takie wodorosty, ale pozniej jak juz idzie z mokra grzywka ... i w ogole, no to tak big_smile

Gosie?ko intuicyjnie wyczu?a? , ?e w tych wodorostach to nie Colin tylko dubler. Colin pojawia sie dopiero z grzywk?
Widzisz chemia dzia?a nawet przez ekran telewizora

#341 2006-04-28 22:23:00

Alison
Użytkownik

Alez oczywiscie Ali, ze doceniamy Matke nasza kochana, tylko czemu Matka sie nad nami - ukochanymi dziatkami, probuje sie znecac wink

Gosia jak mo?esz?!
A jakbym Wam tak waln??a wszystko zusammen do kupy, no to co? Przeczyta?yby?cie rachu ciachu, achu ochu i po trochu do the endu by?my dosz?y w szybkich abcugach.
A tak....
Trele morele, czekanie, wyobra?enia ró?niste, ?opoty, trzepoty, z rodzin? k?opoty... Z kim B?dzie Wam tak ?le jak ze mn??

#342 2006-04-28 22:25:13

Gosia
Użytkownik

Tego sie chyba nie da wytlumaczyc.
Moze to chodzi o to, ze wczesniej jest taki zapiety pod szyja.
I nagle z taka lekka niedbaloscia pociaga za ten krawat, i za chwile pokazuja go z lekko rozchylonymi kolnierzykami koszuli , i ten profil, i slowa, i spojrzenie na matke...
No super przystojny jest w tej scenie...

[URL=http://img115.imageshack.us/my.php?image=septa6hx.jpg]http://img115.imageshack.us/img115/8726/septa6hx.th.jpg[/URL]

#343 2006-04-28 22:27:18

Alison
Użytkownik

No jest przystojny bez w?tpienia, ale jakbys mi o tym krawacie nie powiedzia?a, to ja bym na to w ogole nie zwróci?a uwagi, ja sie w tej scenie ca?kowicie skupia?am nad tre?ci?, jego wygl?d jako? mi ca?kiem umkn??.

#344 2006-04-28 22:29:05

Gosia
Użytkownik

Wiec ja nie protestuje, Ali,. Ale jak czytam, ze chcesz jeszcze te male fragmenty, dzielic na jeszcze malusiensze kawaleczki, no to mi wlosy na glowie deba stanely z grozy 8O wink

#345 2006-04-28 22:31:11

Alison
Użytkownik

Mnie sie jeszcze dzi? przypomnia?o, ?e od pocz?tku bardzo lubi?am t? scen?, kiedy John po wyj?ciu Fanny mówi o tych spekulacjach (jest w bia?ej koszuli!) i potem mówi, do matki ?eby si? modli?a o gor?ce lato itd. i zeby Fanny nie miala tyle czasu po sklepach biega?. Jego mama tak si? wtedy szczerze ?mieje, chyba jeden jedyny raz w tym filmie, i tak go g?aszcze po g?owie, a on robi tak? mink? pochwalonego dziecka. To chyba najintymniejsza scena mi?dzy nimi. Bardzo ja lubi?.

#346 2006-04-28 22:33:21

milosz
Użytkownik

Scena z krawatem - malyna, te? mi tak umkn??a, ale? on w tej koszuli wygl?da..mniammniam , co tu ukrywa? ch?op powinien ino w takiej rozche?stanej pod szyj? chodzi?, oczywi?cie typ koszuli absolutnie nie wspólczesny wink

#347 2006-04-28 22:33:55

Alison
Użytkownik

Wiec ja nie protestuje, Ali,. Ale jak czytam, ze chcesz jeszcze te male fragmenty, dzielic na jeszcze malusiensze kawaleczki, no to mi wlosy na glowie deba stanely z grozy 8O wink

Nieee, staram si? dzieli? tak, ?eby wchodzi?a mniej wi?cej jedna strona maszynopisu na post, ale te?, ?eby nie przerywa? w pó? zdania czy jakiego? opisu, no i jak tak dzieli?am, to mi z o?wiadczyn odpad? taki malutki ogonek, no tom go doklei?a do poprzedniego i b?dzie sporo.
Ja naprawd? sie staram, ?eby Wam sie przyjemnie to czyta?o roll

#348 2006-04-28 22:40:19

ewa7
Użytkownik

No jest przystojny bez w?tpienia, ale jakbys mi o tym krawacie nie powiedzia?a, to ja bym na to w ogole nie zwróci?a uwagi, ja sie w tej scenie ca?kowicie skupia?am nad tre?ci?, jego wygl?d jako? mi ca?kiem umkn??.

A on jest tam taki smutny , rozdarty , zm?czony, nieogolony ?e ach . ..!!!
Ja te? uwielbiam t? scen?
W tym krawacie co? jest magnetycznego, Du?y ch?opczyk stoi grzecznie przed mamusi? i pozwala sobie wi?za? krawat- robi tam takie miny..........
Te u?mieszki takie niewinne.........

#349 2006-04-28 22:41:47

milosz
Użytkownik

Alison doceniam - normalnie do Katowic przyjad? ( z córka coby nie by?o) i ciasto upiek? i order z ziemniaka w podzi?ce Ci przypn? i zawilce Ci przywiz?. Wszystko kochana! Takie to pi?kne ...........

#350 2006-04-28 22:47:08

Alison
Użytkownik

A on jest tam taki smutny , rozdarty , zm?czony, nieogolony ?e ach . ..!!!
Ja te? uwielbiam t? scen?
W tym krawacie co? jest magnetycznego, Du?y ch?opczyk stoi grzecznie przed mamusi? i pozwala sobie wi?za? krawat- robi tam takie miny..........
Te u?mieszki takie niewinne.........

Mama mu wi??e?! To o któr? to w ko?cu scen? chodzi? Jak on idzie do Halów na herbat? czy jak wraca po spacerze po zamieszkach?

Stopka forum