Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#201 2006-05-16 21:23:58

AineNiRigani
U┐ytkownik

Re: Muzyka

Pani Beata ma bardzo szlachetny głos. I dźwięczny niczym dzwoneczek big_smile
Te┼╝ j─ů bardzo lubi─Ö.

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#202 2006-05-16 21:39:27

Agn
U┐ytkownik

Ja wprost uwielbiam muzyk─Ö filmow─ů! (Musz─Ö poszuka─ç odpowiedniego tematu.)
Ale opr├│cz tego s┼éucham wielu r├│┼╝nych rzeczy. By tak wymieni─ç kilka: Damien Rice (chwa┼éa niech b─Ödzie re┼╝yserowi Closer, gdyby nie ten film, nigdy bym nie us┼éysza┼éa o Damienie), silverchair (australijski grunge, chocia┼╝ co p┼éyt─Ö ┼éagodniej─ů), ostatnio odkry┼éam Kanadyjczyk├│w z Our Lady Peace. Uwielbiam s┼éucha─ç tego, co wokalista czasem wyprawia ze swoim g┼éosem. Mmmm...
Z polskich wykonawc├│w ceni─Ö Kasi─Ö Kowalsk─ů, lubi─Ö Kayah, chocia┼╝ coraz bardziej g┼éos i teksty, natomiast coraz s┼éabiej warstw─Ö czysto muzyczn─ů. Og├│lnie jednak nowinek polskich co┼Ť nie mog─Ö s┼éucha─ç. Dra┼╝ni─ů mnie teksty. Wol─Ö sobie pos┼éucha─ç Niemena.

I'm teething on the answers you're saving
How are you going to make me understand
I'm dreaming while you're stealing babies
How are you going to help me sleep again

#203 2006-05-16 21:40:14

Caitriona
U┐ytkownik

Dziewczyny, a ja jeszcze dodam Ani─Ö Sza┼éapak i Jacka W├│jcickiego. Jak s┼éysz─Ö Modlitw─Ö o wschodzie s┼éo┼äca, A my nie chcemy... Oczy tej ma┼éej, czy Grajmy panu, to takie mnie ciary id─ů

"Modlitwa..." i "Grajmy Panu" - obie piosenki s─ů fantastyczne i wspania┼ée!

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#204 2006-05-16 23:12:41

Kaziuta
U┐ytkownik

A ja dodam jeszcze "Czas". Piosenk─Ö kt├│r─ů ┼Ťpiewa B.Rybotycka i G.Turnau. Zawsze mnie wzrusza.

#205 2006-05-16 23:42:42

GosiaJ
U┐ytkownik

Gosiu my to si─Ö chyba jako┼Ť telepatycznie porozumiewamy. Sk─ůd ty wiesz, ┼╝e ja te┼╝ to lubi─Ö i s┼éucham, a o Krakowie wypoci┼éam ma┼éy kolaboracik w temacie krakowskim.

Zajrz─Ö :-) A co do Krakowa - z 19 na 20 maja kolejna Noc Muze├│w.

Mietek Szczesniak jest ┼Ťwietny i niech sobie m├│wi─ů co chc─ů uwa┼╝am, ┼╝e jest to jeden z najciekawszcyh polskich wokalist├│w o pi─Öknym g┼éosie.

Zgadzam się, ma piękny głos, dzięki niemu mogę słuchać nawet "Dumki na dwa serca", chociaż Edyty nie lubię.

Piwnica... kiedy┼Ť wydawa┼éa mi si─Ö taka... monotonna. Ale to kiedy┼Ť :-) Nie znam dok┼éadnie ca┼éej tw├│rczo┼Ťci, ale s─ů takie utworu Turnaua, W├│jcickiego, Anny Sza┼éapak i innych, kt├│re mnie powalaj─ů. Z piosenek "politycznych" (bo Aine wspomina┼éa o Jacku i "Ostatnim dzwonku", przypomnia┼éam go sobie jaki┼Ť czas temu w TV i nadal robi┼é wra┼╝enie) - Kaczmarski! Mo┼╝e i "Mury" ograne i politycznie wykorzystane, ale jak oni brzmi─ů w tercecie! A "Modlitwa o wschodzie s┼éo┼äca"? I inne, wiele innych...

Thorntonmania... nieustaj─ůce apogeum uzale┼╝nienia.

#206 2006-07-17 21:17:39

lady_kasiek
U┐ytkownik

Polecam zesp├│┼é SKA-P ta muzyka ka┼╝dego z do┼éka wyci─ůgnie ja osobiscie obecnie s┼éucham Urszul obud┼║ we mnie Wenus oraz piosenek z filmu It must have been love(miodzio) i
i kojarzycie piosenk─Ö ko┼äcow─ů z Pearl Harbour There you`ll be a i jeszcze Ti amor

Polecam tezmuzyke zespołu happysad

GRITAR─é? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

#207 2006-07-19 14:55:31

Gandzia
U┐ytkownik

Sinead O'Connor - nothing compares 2U i James Blunt : ) a ostatnio chodzi za mn─ů piosenka Edyty G├│rniak - nie prosz─Ö o wi─Öcej roll

Richard Armitage chodz─ůcy idea┼é.

gg 8006519

Stopka forum