Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#101 2006-04-29 12:20:29

Caitriona
Użytkownik

Re: Muzyka

O matko! Kogo stac na te najdro?sze bilety? Mnie niestety nawet na te najta?sze nie... Chlip, chlip... A bym sobie posz?a n aten koncert.
Bardzo j? lubi?.

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#102 2006-04-29 14:21:06

GosiaJ
Użytkownik

Gdybym mia?a wymienia? wszystkie moje ulubione utwory muzyczne i wykonawców, których lubi?, pewnie by miejsca nie starczy?o. Ale powiem tylko ,ze teraz s?ucham sobie p?yty Matt Bianco, na taki dzie? jak dzi? - idealnej, tym bardziej dla mnie cennej, ?e z autografem Basi :-)

Thorntonmania... nieustaj?ce apogeum uzale?nienia.

#103 2006-04-29 14:34:17

monika_29_09
Użytkownik

Gdybym mia?a wymienia? wszystkie moje ulubione utwory muzyczne i wykonawców, których lubi?, pewnie by miejsca nie starczy?o. Ale powiem tylko ,ze teraz s?ucham sobie p?yty Matt Bianco, na taki dzie? jak dzi? - idealnej, tym bardziej dla mnie cennej, ?e z autografem Basi :-)

Gosiu,
Basi? ceni? od lat. By?am sporo lat temu na jej ?wietnym koncercie w Sali Kongresowej.

pozdr smile
monika

czy istnieje pi?kniejszy u?miech? smile
http://foto.onet.pl/upload/43/98/_592621_n.jpg

#104 2006-04-29 15:27:38

GosiaJ
Użytkownik

Gosiu,
Basi? ceni? od lat. By?am sporo lat temu na jej ?wietnym koncercie w Sali Kongresowej.
pozdr smile
monika

Ja na koncercie, niestety, nie by?am :-) Ale za to ?wiat jest ma?y - Basia jest cioci? mojej kole?anki z pracy. Kole?anka zrobi?a mi kiedy? niespodziank? i poprosi?a j? o p?ytk? z autografem dla mnie. Pochwali?am si? :-)
Nie ma kto? jakiej rodziny w Anglii, która oka?e si? rodzin? Rysia A.? ;-)

#105 2006-04-29 15:30:40

frycia
Użytkownik

ja lubi? troch? innego typu muzyke smile s?ucham beatlesów, oasis. generalnie lubie star? muzyke. grechuta, sobczyk, perfect mietek fogg itp. W jeazzie( sorry jesli z b??dem) ale jakos sie nie zas?uchuje smile

,, ?ycie to ?art i wszystko temu dowodzi" (GG)

#106 2006-04-30 00:07:12

Kaziuta
Użytkownik

Gosiu,
pozdr smile
monika

Ja na koncercie, niestety, nie by?am :-) Ale za to ?wiat jest ma?y - Basia jest cioci? mojej kole?anki z pracy. Kole?anka zrobi?a mi kiedy? niespodziank? i poprosi?a j? o p?ytk? z autografem dla mnie. Pochwali?am si? :-)
Nie ma kto? jakiej rodziny w Anglii, która oka?e si? rodzin? Rysia A.? ;-)

Zazdro?? to brzydka cecha, ale normalnie po ludzku Ci zazdroszcz?.
Bardzo lubie Basi?, a z Matem Bianco szczególnie.

#107 2006-04-30 00:53:56

fringilla
Użytkownik

Heh, ja jestem od muzyki uzale?niona. Ale chyba si? tu gustem troch? wyrózniam wink

A propos radia - od kiedy obrazi?am si? na "trujk?" s?ucha?am ró?nie, ostatnio antyradia, a od kiedy oworzyli stacj? Roxy - trafili w mój gust prawie idealnie. Polecam fanom szeroko pojetego rocka.

U mnie wspomniani Beatlesi od zawsze na piedestale. Znam wszystkie piosenki, p?yty, filmy, histori? zespo?u, mo?na mnie pyta? na wyrywki. Wysz?am z domu, w którym si? na Beatlesach chowa?am prosto w obj?cia kolejnego beatlemaniaka wink

Drugim moim ulubionym zespo?em po Beatlesach jest Red Hot Chili Pepers. A poza tym: szeroko rozumiany rock.
Od kilku lat bardzo lubie Nickelback, Linkin Park.
Lubi? tzw. britpop, Oasis, Blur... Lata mojego liceum to okres panowania grunge'u, do kórego od tej pory mam nieprzerwany sentyment. Uwielbiam Nirvan?, Pearl Jam, Soundgarden... No i punk: The Clash, Buzzcocks, Ramones, z nowszych Green Day, The Killers, cho? to ju? nie to samo.
Uwielbiam tez oczywi?cie wymykaj?ce si? wszelkim klasyfikacjom U2, ale jak ich mo?a nie kocha??
Mam tez s?abo?c do niesfornego Robbiego Williamsa wink
No i j?cz?ce kobiki, jak je nazywa mój m??. Sarah McLahlan, Alison Krauss, Dido oczywi?cie Tracy Chapman i wiele innych.
Mo?na by jeszcze d?ugo wymienia?.
No w???nie, Migoka wspomina?a Cassandr? Wilson - od d?u?szego czasu poszukuj? utworu Shall we dance, mo?e masz i mog?aby? mi przes?a?? By?abym niewyobra?alnie wdzi?czna big_smile

Pozdr. Agata
gg 5739618

#108 2006-04-30 12:08:12

Gosia
Użytkownik

Mam tez s?abo?c do niesfornego Robbiego Williamsa

Ja tez mam do niego slabosc. big_smile/
Ale taki jest lobuzerski ale wdziecznie ... a jako Bond w Millennium jest super, no i Feel, She's The One i The Road To Mandalay, Come Undone itd itd.
Wlasnie znalazlam polska strone o nim:
http://www.robbiewilliams.pl/home.html
[URL=http://img99.imageshack.us/my.php?image=wallpaper18big2um.jpg]http://img99.imageshack.us/img99/8854/wallpaper18big2um.th.jpg[/URL]

#109 2006-04-30 13:31:25

fringilla
Użytkownik

Bardzo ch?tnie. A czym mog?abym ci si? odwdzi?czy?? Mo?e jak? nastrojowa sk?adank? w podobnym kimacie? Napisz? na priva smile

Pozdr. Agata
gg 5739618

#110 2006-04-30 13:52:25

Admete
Użytkownik

Polecam mzuyke z oratorium Tu es petrus - wspania?a. Kojarzycie moze piosenk? promujac? Ja wam poka??? Pochodzi w?a?nie z tego oratorium. Tu jest stronka.
http://www.tu-es-petrus.pl/index2.html
Tu mo?na pos?ucha? fragmentów.
http://www.tu-es-petrus.pl/index2.html
Niestety nie mam p?yty, ale chcia?abym kiedy? naby?.

“What makes us human is that we care--and because we care, we never stop trying,"

Commander Jeffrey Sinclair / Babylon 5

#111 2006-04-30 14:46:45

Margarett
Użytkownik

Heh, ja jestem od muzyki uzale?niona. Ale chyba si? tu gustem troch? wyrózniam wink

A propos radia - od kiedy obrazi?am si? na "trujk?" s?ucha?am ró?nie, ostatnio antyradia, a od kiedy oworzyli stacj? Roxy - trafili w mój gust prawie idealnie. Polecam fanom szeroko pojetego rocka.

U mnie wspomniani Beatlesi od zawsze na piedestale. Znam wszystkie piosenki, p?yty, filmy, histori? zespo?u, mo?na mnie pyta? na wyrywki. Wysz?am z domu, w którym si? na Beatlesach chowa?am prosto w obj?cia kolejnego beatlemaniaka wink

Drugim moim ulubionym zespo?em po Beatlesach jest Red Hot Chili Pepers. A poza tym: szeroko rozumiany rock.
Od kilku lat bardzo lubie Nickelback, Linkin Park.
Lubi? tzw. britpop, Oasis, Blur... Lata mojego liceum to okres panowania grunge'u, do kórego od tej pory mam nieprzerwany sentyment. Uwielbiam Nirvan?, Pearl Jam, Soundgarden... No i punk: The Clash, Buzzcocks, Ramones, z nowszych Green Day, The Killers, cho? to ju? nie to samo.

Wszystkie wy?ej wymienione prócz Nickelback i Linkin Park.
Te? jestem uzale?niona od muzyki
U mie króluj? równie? Alice in Chains, Blink 182 (wkupili si? w moje ?aski dzi?ki "i miss you"), Bob Marley, Coldplay, Death in Vegas, Eskobar, Franz Ferdinand, Goo Goo Dolls, Interpol, Kaiser Chiefs, The Pixies, Placebo, Stereophonics, The Cure, The Strokes, The Verve, Travis,Cornershop,Fun Loving Criminals, SOAD
a z Polskich : Akurat, Cool Kids Of Death, Farben Lehre, HEY, KSU, Kult, Kazik Staszewski, Republika, Ró?e Europy, Coma, Lech Janerka, Tilt, De ?indows, Zielone ?abki, i wiele innych

Marzenia prze?ywane pod wp?ywem chwili trac? ca?y urok przy ich roztrz?saniu

#112 2006-04-30 14:48:27

Margarett
Użytkownik

Mam tez s?abo?c do niesfornego Robbiego Williamsa

Ale taki jest lobuzerski ale wdziecznie ... a jako Bond w Millennium jest super, no i Feel, She's The One i The Road To Mandalay, Come Undone itd itd.
[URL=http://img99.imageshack.us/my.php?image=wallpaper18big2um.jpg]http://img99.imageshack.us/img99/8854/wallpaper18big2um.th.jpg[/URL]

Mnie bardzo podoba?o si? jak za?piewa? z Nicole Kidman "Something Stupid"

#113 2006-04-30 15:06:05

Margarett
Użytkownik

w koncu s?ysz? , ?e wie kto? co to za zespó? COMA wink)))

W?ród Katowiczan (przynajmniej tych, których znam) jest to zespó? powszechnie znany wink

#114 2006-04-30 16:09:46

fringilla
Użytkownik

[Te? jestem uzale?niona od muzyki
U mie króluj? równie? Alice in Chains, Blink 182 (wkupili si? w moje ?aski dzi?ki "i miss you"), Bob Marley, Coldplay, Death in Vegas, Eskobar, Franz Ferdinand, Goo Goo Dolls, Interpol, Kaiser Chiefs, The Pixies, Placebo, Stereophonics, The Cure, The Strokes, The Verve, Travis,Cornershop,Fun Loving Criminals, SOAD
a z Polskich : Akurat, Cool Kids Of Death, Farben Lehre, HEY, KSU, Kult, Kazik Staszewski, Republika, Ró?e Europy, Coma, Lech Janerka, Tilt, De ?indows, Zielone ?abki, i wiele innych

Heh jak mi?o - ja te? uwielbiam wy?ej wymienione w wi?kszo?ci, i polskie i zagraniczne, Placebo i Farnz Ferdinand maj? by? w Gdyni na Haineken Opener, wybierasz si??

Pozdr. Agata
gg 5739618

#115 2006-04-30 21:42:59

Margarett
Użytkownik

Heh jak mi?o - ja te? uwielbiam wy?ej wymienione w wi?kszo?ci, i polskie i zagraniczne, Placebo i Farnz Ferdinand maj? by? w Gdyni na Haineken Opener, wybierasz si??

p?acze moje serce, ale nic nie zapowiada tego ?ebym mog?a si? zjawi?. A kiedy dok?adnie jest?

#116 2006-05-01 00:32:24

GosiaJ
Użytkownik

Oj, Gosia, te same Brytole nas kr?c?, czy to z powodu tych samych imion zapadamy na te same manie? ;-)

#117 2006-05-01 10:40:07

Gosia
Użytkownik

Moze big_smile

#118 2006-05-01 10:41:23

Gosia
Użytkownik

Mnie bardzo podoba?o si? jak za?piewa? z Nicole Kidman "Something Stupid"

Mnie tez big_smile Ladna piosenka i oboje fajnie wygladali razem.

#119 2006-05-01 11:15:35

GosiaJ
Użytkownik

Moze big_smile

Uwielbiam Robbiego ?piewaj?cego "Angels". Widzia?am ostatnio w której? telewizji jego koncert - rewelacja, ?piewa doskonale, a poza tym absolutnie panuje nad publiczno?ci?, która reaguje na ka?dy jego ruch. Ma niesamowit? charyzm?. Przy tym wygl?da i zachowuje si? bardzo sympatycznie - oj, stanowczo go bardzo lubi? :-)

#120 2006-05-01 11:27:39

Alison
Użytkownik

Moze big_smile

Uwielbiam Robbiego ?piewaj?cego "Angels". Widzia?am ostatnio w której? telewizji jego koncert - rewelacja, ?piewa doskonale, a poza tym absolutnie panuje nad publiczno?ci?, która reaguje na ka?dy jego ruch. Ma niesamowit? charyzm?. Przy tym wygl?da i zachowuje si? bardzo sympatycznie - oj, stanowczo go bardzo lubi? :-)

A ja niestety uwa?am, ze to kabotyn wkl?s?y. Jak widz? te wszystkie jego tatua?e, to mi si? s?abo robi. Poza tym uwa?am, ?e mu si? we ?bie poprzewraca?o, chocia? przyznam, ?e by? czas, ?e to jego "Something stupid" to s?ucha?am na okr?g?o ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

#121 2006-05-01 11:32:38

Gosia
Użytkownik

Ja jego tatuazy tez nie lubie. W glowie mu sie poprzewracalo, to fakt.
Ale i tak go lubie. Mam slabosc do niego i tyle ..

#122 2006-05-01 11:35:01

monika_29_09
Użytkownik

Ja jego tatuazy tez nie lubie. W glowie mu sie poprzewracalo, to fakt.
Ale i tak go lubie. Mam slabosc do niego i tyle ..

Lubi? go od paru lat - przede wszystkim za ch?opi?c? fantazj? w oczach - dla mnie to taki urodzony Piotru? Pan.

m.

czy istnieje pi?kniejszy u?miech? smile
http://foto.onet.pl/upload/43/98/_592621_n.jpg

#123 2006-05-01 12:10:04

Caitriona
Użytkownik

Ja tam bardzo go lubi?. S?ucham go i zapominam o tych beznadziejnych tatua?ach. Ch?opak ma fajny g?os i robi z nigo u?ytek. Mo?na i tak pos?uchac i poskaka?i spokojnie pota?czyc i ponuci? sobie. Mam w domciu kilka p?ytek i co jaki? czas do nich wracam. Moj? ulubion? piosenk? jest chyba "No Regrets", a p?yt? to chyba "Swing When You're Winning".

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#124 2006-05-01 14:11:01

Jeanne
Użytkownik

Ja kocham Supreme.......ta z Nicole te? jest extra. I ?al mi go, nie mo?e znale?? mi?o?ci w ?yciu........

"Lasy by?y doko?a. I po?ó?k?e li?cie
Jak blade meteory przez pó?mrok spada?y."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

#125 2006-05-01 15:06:12

Gosia
Użytkownik

Ja zaczelam od "Supreme", a potem juz poszlo..

Stopka forum