Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#26 2006-04-05 12:06:45

Caitriona
U┐ytkownik

Re: Hiacynta

Przypomnia┼éo mi si─Ö, jak kiedy┼Ť da┼é si─Ö skusi─ç na wdzi─Öki Hiacynty jaki┼Ť by┼éy wojskowy i zaprosi┼é j─ů do swojej oran┼╝erii. Ale┼╝ ona stamt─ůd wybieg┼éa, w┼éosy mia┼éa w nie┼éadzie, odechcia┼éo jej si─Ö "bywania" u podstarza┼éych playboy├│w. lol

Pamietam jak gania┼é za ni─ů nie tylko w swojej oran┼╝erii, ale r├│wie┼╝ jak byli w jakim┼Ť pensjonacie. Biedaczka ucieka┼éa przez jakie┼Ť pola i pastwiska lol

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#27 2006-04-05 16:17:45

AineNiRigani
U┐ytkownik

A mnie si─Ö podoba jak du┼╝e czarne czworono┼╝ne bydle ciagnie ja na smyczy przez pol dzielnicy big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#28 2006-04-05 16:32:30

Caitriona
U┐ytkownik

Tak─ů Hiacynte uwielbiam:
http://www.bbcamerica.com/images/genre/comedy_games/keeping_up_appearances/kua_s3_pos1.jpg

A tu kilka scenek:
http://www.bbcamerica.com/genre/comedy_ … _clips.jsp

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#29 2006-04-05 19:17:16

kaha
U┐ytkownik

Dla mnie niesamowita by┼éa Lizzka :oops: na przedpo┼éudniowej herbatce u Hiacynty (Ty, El┼╝bieto, oczywi┼Ťcie pijesz w kubku) :x . Poza tym jej brat muzyk, skradaj─ůcy si─Ö przd Hiacynt─ů do pracy 8O .

#30 2006-04-06 12:47:15

frycia
U┐ytkownik

heheeh też uwielbiam Hiacynte big_smile "rezydencja Bukietów(przepraszam ze fonetycznie) przy telefonie Pani domu" hehe dziwne ze przy tak wysokiej częstotliwosci jej głosu linia nie siadała big_smile

,, ┼╝ycie to ┼╝art i wszystko temu dowodzi" (GG)

#31 2006-04-06 13:49:27

Trzykrotka
U┐ytkownik

Kiedy┼Ť by┼é odcinek, w kt├│rym pacyfikowa┼éa tatusia. Tatu┼Ť chodzi┼é pod domem jakiej┼Ť pani z transperentem "Je┼╝eli mnie kochasz, daj mi znak". Hiacynta zapakowa┼éa go do samochodu, a transprent wystawa┼é przez okno. Wszyscy tr─ůbili i dawali znak, a Hiacynta tak pi─Öknie wywraca┼éa oczami.

#32 2006-04-07 20:32:24

kabi
U┐ytkownik

http://www.komedia.civ.pl/kua/kua.php?id=kuaseria7

Ona jest lepsza niz Jas Fasola chocia┼╝ "nosi zawsze wytworny kapelusz i klipsy i eleganckie kwiatowe sukienki w stylu kr├│lowej matki '
Zawsze ma to co chce -o i to jest dla mnie idea┼é kobiety , wsp├│┼éczesnej, dystyngowanej i subtelnie w najlepszym gu┼Ťcie big_smile

#33 2006-04-07 21:12:33

AineNiRigani
U┐ytkownik

B─ůd┼║my szczerzy - Ja┼Ť Fasola jest dla tych kt├│rzy preferuj─ů raczej prymitywny humor - ser w skarpetce, czyszczenie uszu szczoteczk─ů do z─Öb├│w itd.

Mnie natomiast zawsze zastanawia┼éo jak ona mog┼éa "z┼éapa─ç" Richarda? Przecie┼╝ to jej zachowanie nie mog┼éo wyp┼éyn─ů─ç po ┼Ťlubie, a jest tak jaskrawe, ┼╝e nie mog┼éo zosta─ç niezauwa┼╝one.

#34 2006-04-07 22:48:02

Trzykrotka
U┐ytkownik

Z jej niez┼éomnym charakterem i jego ciapowato┼Ťci─ů zrobi┼éa pewnie tak: upatrzy┼éa go sobie jako cz┼éowieka z widokami na przysz┼éo┼Ť─ç, stan─Ö┼éa w poprzek chodnika, skin─Ö┼éa na niego i powiedzia┼é: TY. W podobny spos├│b ujarzmiala tatusia.
I sam nie wiedzieć kiedy trafił prze ołtarz. big_smile

#35 2006-04-07 22:52:40

milosz
U┐ytkownik

Jak go z┼éapa┼éa to piku┼Ť - ja zawsze by┼éam ciekawa jak wzbudzi┼éa, ┼╝e tak powiem nami─Ötno┼Ť─ç w nim i w sobie tako┼╝. Bo ten Szeridan sk─ůd┼Ť si─Ö w ko┼äcu wzi─ů┼é :mrgreen:

I jeszcze mi si─Ö taki odcinek przypomnia┼é jak Hiacynta otworzy┼éa firm─Ö organizuj─ůca eleganckie przyj─Öcia wink

[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

#36 2006-04-07 22:56:45

Trzykrotka
U┐ytkownik

Ciekawe ile te┼╝ Sheridam latek posiada. Bo potem Hiacynta zakleszczaj─ůc z Ryszardem brzuchami w ciasnej kuchni w wiejskiej posiad┼éo┼Ťci m├│wi┼éa z niesmakiem: Ryszardzie, w naszym wieku pewniem rodzaj kontaktu jest niestosowny. A na pytanie Powolniaka co robi, kiedy Hiacynt─Ö"bierze" Ryszard tylko si─Ö ucieszy┼é, ┼╝e jej nie bierze od dawna. wink

#37 2006-04-07 22:57:34

AineNiRigani
U┐ytkownik

Jak go z┼éapa┼éa to piku┼Ť - ja zawsze by┼éam ciekawa jak wzbudzi┼éa, ┼╝e tak powiem nami─Ötno┼Ť─ç w nim i w sobie tako┼╝. Bo ten Szeridan sk─ůd┼Ť si─Ö w ko┼äcu wzi─ů┼é :mrgreen:

Jego przyni├│s┼é bocian, albo znale┼║li go w kapu┼Ťcie.

#38 2006-04-07 23:59:45

Diana
U┐ytkownik

Sheridan gdzie┼Ť si─Ö uczy, ale gdzie? Nie pami─Ötam.

Cudna by┼éa jeszcze scena, jak Hiacynta musztrowa┼éa Richarda, jak powinien si─Ö zachwyca─ç jej udekorowanym sto┼éem. I potem Elizabeth postara┼éa si─Ö NAPRAWD─ś zachwyci─ç- nie pokazali tego, ale by┼éo za to s┼éycha─ç! Oj by┼éo! lol

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#39 2006-04-08 00:13:30

AineNiRigani
U┐ytkownik

Szeridian studiuje (ale czy zgodnie z planem, czy tez gdzies co┼Ť zawali┼é, nie pami─Ötam). Kierunek zwi─ůzany z haftem i rob├│tkami r─Öcznymi - co┼Ť takiego.

#40 2006-04-08 00:15:16

Diana
U┐ytkownik

Ale bez w─ůtpienia stale potrzebuje dofinansowywania! big_smile

#41 2006-04-08 00:16:34

caroline
U┐ytkownik

Hiacynta bardzo si─Ö cieszy z przyja┼║ni, jakie Sheridan nawi─ůzuje z r├│┼╝nymi mi┼éymi m┼éodzie┼äcami, poza tym sponsoruje mu jedwabne pi┼╝amki wink Richard tylko przewraca oczami i wrzeszczy "Ile?"

#42 2006-04-08 09:30:20

Trzykrotka
U┐ytkownik

Nieszc─ůsny Richard na pierwszej linii frontu: musi ci─ůgle si─Ö zachwyca─ç sto┼éem, kapeluszami ("Ryszardzie, nie wybacz─Ö ci niewierno┼Ťci wobec moich kapeluszy"), ocenia─ç czy sukienki dobre do okazji. Czasami sie tylko wyrwie na piwo i bilard z Powolniakiem.

#43 2006-04-08 14:57:24

Maryann
U┐ytkownik

Sheridan gdzie┼Ť si─Ö uczy, ale gdzie? Nie pami─Ötam.

Znaj─ůc mamusi─Ö, pewnie pos┼éa┼éa go do Oksfo┼édu lub innego Kejmbrid┼╝a.

#44 2006-04-08 15:49:22

AineNiRigani
U┐ytkownik

Ale studiowa┼é rob├│tki r─Öczne czy co┼Ť takiego.
Oj b─Öd─Ö musia┼éa sobie od┼Ťwie┼╝y─ç ca┼é─ů seri─Ö big_smile

#45 2006-04-08 17:24:30

frycia
U┐ytkownik

wczoraj sobie oberzałam jeden odcinek i hiacynta powalila mnie pytaniem do inkasenta czy ta energia od nich jest czysta bo jak nie to ona woli obejsc juz sie zupelnie bez pradu big_smile

a te jej miny pełne oburzenia i zniesmaczenia jak sluchala o coraz to nowych wyczynach męża wiolety big_smile

,, ┼╝ycie to ┼╝art i wszystko temu dowodzi" (GG)

#46 2006-04-08 17:56:40

Maryann
U┐ytkownik

Ale studiowa┼é rob├│tki r─Öczne czy co┼Ť takiego.
Oj b─Öd─Ö musia┼éa sobie od┼Ťwie┼╝y─ç ca┼é─ů seri─Ö big_smile

Może za karę profesorom togi cerował?

#47 2006-04-10 08:55:48

Trzykrotka
U┐ytkownik

Fakt, studiowa┼é rob├│tki r─Öczne! I razem z koleg─ů szy┼é zas┼éony do ich wsp├│lnego mieszkanka... Jeden Ryszard domy┼Ťla┼é si─Ö chyba o co w tym chodzi. Hiacynta twierdzi┼éa, ┼╝e Sheridan ma uniwersytecki umys┼é.
A czy ogl─ůda┼éy┼Ťcie taki odcinek specjalny, w kt├│rym Hiacynta szala┼éa na pok┼éadzie Queen Elizabeth 2 i - moja ukochana scena - ta┼äczy┼éa rock and rolla z Powolniakiem?
big_smile

#48 2006-04-10 11:41:21

Caitriona
U┐ytkownik

A czy ogl─ůda┼éy┼Ťcie taki odcinek specjalny, w kt├│rym Hiacynta szala┼éa na pok┼éadzie Queen Elizabeth 2 i - moja ukochana scena - ta┼äczy┼éa rock and rolla z Powolniakiem?
big_smile

8O 8O z Powolniakiem?! Chciałabym to zobaczyć... Musiała być piękny widok wink big_smile

#49 2006-04-10 11:46:57

Trzykrotka
U┐ytkownik

W dodatku sama go porosiła do tańca! Cały ten odcinek był rewelacyjny. Hiacynta przebierała się co 10 minut i dręczyła Ryszarda żeby te jej kreacje oceniał.

#50 2006-04-10 11:50:11

Diana
U┐ytkownik

Kurcze, jak mogłam to przeoczyć! 8O

Stopka forum