Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2006-04-03 11:44:32

milosz
U┐ytkownik

"Narzeczona dla ksi─Öcia"

TV 4 16.04 godz 14.00 - Trzykrotka pisała o tym folmie wink

"Ukochany dziadek odwiedza chorego ch┼éopca i proponuje mu przeczytanie ksi─ů┼╝ki, zamiast ogl─ůdania telewizji. Z trudem udaje mu si─Ö przekona─ç wnuka, ┼╝e to mo┼╝e by─ç ciekawe. Bohaterk─ů ba┼Ťni jest dziewczyna o imieniu Jaskier, kt├│ra zakochuje si─Ö w ubogim m┼éodzie┼äcu. Westley rusza w ┼Ťwiat, by zdoby─ç fortun─Ö i zyska─ç prawo ubiegania si─Ö o r─Ök─Ö ukochanej. Jednak zanim spe┼éni─ů si─Ö ich marzenia o wsp├│lnym szcz─Ö┼Ťciu, b─Öd─ů musieli przezwyci─Ö┼╝y─ç wiele przeszk├│d. Z┼éy ksi─ů┼╝─Ö Humperdinck porywa Jaskier. Uwalnia j─ů tajemniczy rycerz... "

[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

#2 2006-04-03 21:34:32

Alraune
U┐ytkownik

Re: "Narzeczona dla ksi─Öcia"

Zapowiada si─Ö ciekawie. A sk─ůd masz program TV4 tak daleko wybiegaj─ůcy w przysz┼éo┼Ť─ç big_smile?

He's more myself than I am... Whatever our souls are made of, his and mine are the same.

#3 2006-04-03 22:51:23

milosz
U┐ytkownik

www.telemagazyn.pl - ta strona to skarbnica istna

[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

#4 2006-04-04 19:00:08

AineNiRigani
U┐ytkownik

No i gra w nim Ivan Elwes big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#5 2006-04-05 11:52:48

Trzykrotka
U┐ytkownik

I Mark Knopffler napisa┼é ┼Ťliczn─ů muzyk─Ö. Za ka┼╝dym ogl─ůdaniem czekam na napisy ko┼äcowe ┼╝eby us┼éysze─ç "Storybook Love". A sceny pojedynk├│w uk┼éada┼é ten sam pan, kt├│ry uczy┼é walczy─ç Aragorna, Boromira i Legolasa. big_smile

#6 2006-04-06 14:21:22

Maeve
U┐ytkownik

M├│j ulubiony film big_smile Z tysi─ůc razy go ju┼╝ ogl─ůda┼éam i za ka┼╝dym razem umieram ze ┼Ťmiechu. Szkoda, ┼╝e ksi─ů┼╝ka kiepska.
"As you wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiish!" :mrgreen:

#7 2006-04-28 19:18:22

kami
U┐ytkownik

Te┼╝ widzia┼éam ju┼╝ ten film (i to 2 razy), ale z pewno┼Ťci─ů zobacz─Ö jeszcze raz bo pono─ç zn├│w maj─ů go wyemitowa─ç na kt├│rym┼Ť z naszych kana┼é├│w. A dzisiaj by┼éam w mocnym szoku, bo dowiedzia┼éam si─Ö ,┼╝e aktor grajacym w tym filmie g┼é├│wn─ů rol─Ö, czyli Cary Elwes, wcieli┼é si─Ö w posta─ç Ojca ┼Üwi─Ötego w filmie Jan pawe┼é II. W┼éa┼Ťnie ogladajac go mia┼éam wra┼╝enie, ┼╝e juz gdzie┼Ť go widzia┼éam, ale wtedy ju┼╝ na ekranie zast─ůpi┼é go John Voit... Cary'ego Elwesa kojarz─Ö jeszcze z super filmu z 1986 r. Lady Jane z Helen─ů Bonham Carter.

Uwielbiam Colina Firtha... smile)))))

#8 2006-04-28 20:52:13

AineNiRigani
U┐ytkownik

Cary'ego Elwesa kojarz─Ö jeszcze z super filmu z 1986 r. Lady Jane z Helen─ů Bonham Carter.

Ja go po raz pierwszy zobaczy┼éam w Facetach w rajtuzach i mi si─Ö spodoba┼é. I jako facet (zawsze powtarzam, ┼╝e lubie blondi) i jako aktor. A Lady Jane by┼éam zachwycona. Pami─Ötam, ┼╝e ogl─ůda┼éam go po raz pierwszy maj─ůc 17 lat tu┼╝ przed wyjazdem nad morze. Zrobi┼é na mnie (film) tak olbrzymie, kolosalne wr─Öcz wra┼╝enie, ┼╝e przez ca┼éy niemal wyjazd o nim m├│wi┼éam. I Cary r├│wnie┼╝, ale nie rozpozna┼éam go i nie skojarzy┼éam z Robinem big_smile
Teraz mog─Ö wymieni─ç jeszcze jedn─ů jego rol─Ö, kt├│r─ů zrobi┼é na mnie wra┼╝enie - Another Country. Tematyka trudna i nie mam 100% pewnosci czy j─ů do ko┼äca zrozumia┼éam (ogl─ůda┼éam bez polskiej wersji), ale ca┼éo┼Ťciowo film bardzo dobry i chyba ka┼╝da rola zagrana perfekcyjnie (i Colina i Ruperta i Carego). Chocia┼╝ przez lata zweryfikowa┼éam swoje p[ogl─ůdy big_smile

#9 2006-04-30 17:12:15

kami
U┐ytkownik

(...) mi się spodobał. I jako facet (zawsze powtarzam, że lubie blondi) i jako aktor. A Lady Jane byłam zachwycona.

Widz─Ö ┼╝e mamy wiele wsp├│lnego wink

Teraz mog─Ö wymieni─ç jeszcze jedn─ů jego rol─Ö, kt├│r─ů zrobi┼é na mnie wra┼╝enie - Another Country. Tematyka trudna i nie mam 100% pewnosci czy j─ů do ko┼äca zrozumia┼éam (ogl─ůda┼éam bez polskiej wersji), ale ca┼éo┼Ťciowo film bardzo dobry i chyba ka┼╝da rola zagrana perfekcyjnie (i Colina i Ruperta i Carego). Chocia┼╝ przez lata zweryfikowa┼éam swoje p[ogl─ůdy big_smile

Niestety Another Country jeszcze nie widziałam, ale bardzo chętnie zobaczę- tym bardziej że uwielbiam zarówno Colina jak i Carego.

#10 2006-04-30 17:31:11

AineNiRigani
U┐ytkownik

Kami skontaktuj sie ze mna za jakis miesiac, to ci przegram. W chwili obecnej jestem wybitnie zawalona.

#11 2006-04-30 19:16:48

kami
U┐ytkownik

Kami skontaktuj sie ze mna za jakis miesiac, to ci przegram. W chwili obecnej jestem wybitnie zawalona.

tongue ┼Ülicznie dzi─Ökuj─Ö, odezw─Ö si─Ö na 100 %. Jeste┼Ť niesamowita big_smile . Juz si─Ö nie mog─Ö doczeka─ç zobaczenia tych 3-ch przystojniak├│w w akcji.

#12 2006-07-01 19:28:14

mara7
U┐ytkownik

A s┼éyszeli┼Ťcie mo┼╝e o Twin Peaks??-mia┼é lecie─ç w TVP2 od 2lipca o 22:40,tylko ┼╝e sie rozmyslili i dali jakis polski serial,kt├│rego nikt nie bedzie oglada┼é...a gdyby pu┼Ťcili Twin Peaks to zgromadzili by przed telewizorami ca┼ékiem du┼╝a grup─Ö ludzi...

#13 2006-07-01 20:56:19

AineNiRigani
U┐ytkownik

Serial?
Ja mam promenade gwiazd - program rozrywaj─ůcy big_smile

Stopka forum