Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2004-12-28 02:33:25

Marianna
U┐ytkownik

Nie tylko w Amazon

To bardzo dobrze, ┼╝e jest taki dzia┼é. Niekt├│re produkty mo┼╝na kupi─ç tylko tam. Ale np. wszystkie powie┼Ťci w oryginale mo┼╝na naby─ç w polskich ksi─Ögarniach (nie tylko j─Özykowych) za jedyne 10 z┼é -wyd. Pinguin- dok┼éadnie takie same jak na Amazonie.
"Ksi─Öga potraw Jane Auten" jest dost─Öpna w wersji polskoj─Özycznej (wyd. przez Pr├│szy┼äskiego w 1998-wi─Öc pewnie troch─Ö trudna do zdobycia, ale chyba nie a┼╝ tak bardzo, bo ja j─ů niedawno naby┼éam).
W Pasa┼╝u na onecie mo┼╝na znale┼║─ç wersj─Ö d┼║wi─Ökow─ů:Jane Austen .The Comlete work,za 149,99. Nie wiem jak zmie┼Ťcili wszystko na jednej p┼éycie. W Merlinie natkn─Ö┼éam si─Ö kiedy┼Ť na Dum─Ö, czytan─ů przez Jaonne David (na 3 lub 4 p┼éytach).
Je┼Ťli kto┼Ť jest spragniony gad┼╝et├│w zwi─ůzanych z JA, takich jak np. zestaw papeterii z p├│rem (19 $) to mo┼╝e je znale┼║─ç na :http://www.erasofelegance.com/acatalog/Clearance.html
Ale je┼Ťli komu┼Ť na czym┼Ť zale┼╝y, to na pewo sam sobie poradzi ze znalezieniem. tongue

#2 2004-12-28 15:08:16

dorotka
U┐ytkownik

Re: Nie tylko w Amazon

Marianna, chyba jeste┼Ť najbardziej poinformowana na tym forum big_smile Nie wiedzia┼éam o tych wszystkich bajerach, ale potwierdzam, kupi┼éam Dum─Ö w oryginale za 9z┼é. Aha, mo┼╝na sobie ┼Ťci─ůgn─ů─ç Dum─Ö czytan─ů w BBC, ale nie wiem kto jest lektorem

Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#3 2004-12-28 16:20:44

Marianna
U┐ytkownik

A wiesz sk─ůd mo┼╝na ┼Ťci─ůgn─ů─ç??

#4 2004-12-28 18:25:13

dorotka
U┐ytkownik

Jest taki program Shareaza. Ja tego jeszcze nie ┼Ťci─ůga┼éam, ale wiem, ┼╝e troch─Ö tego jest. Sprawdz─Ö dok┼éadnie i napisz─Ö smile

Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#5 2004-12-28 18:25:38

moniczek
U┐ytkownik

Ja ┼Ťci─ůga┼éam z eMule (jak zwykle wink ). Ale na razie niekompletn─ů wersj─Ö - brakuje mi jeszcze kilka rozdzia┼é├│w.

Stopka forum