Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#26 2006-04-16 17:39:46

Admete
U┐ytkownik

Re: Robin od Sherwood

Serial mojego dizecinstwa...Boże ile ja łez wylałam na końcu serii z Czarnym Robinem. Ta ostatnia strzała...Podobno miała być jeszcze jedna seria z Jasnym Robinem, w której Marion miał wrócić do Sherwood z klasztoru.
Ciekawa jestem tej nowej wersji, kt├│r─ů przygotowuje BBC.

“What makes us human is that we care--and because we care, we never stop trying,"

Commander Jeffrey Sinclair / Babylon 5

#27 2006-04-16 17:49:12

Diana
U┐ytkownik

Popieram, Migotko! big_smile big_smile big_smile

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#28 2006-04-16 17:51:38

Admete
U┐ytkownik

Ja bylam w tamtych czasach przekorna i otwarcie glosilam, ze Jasny Robin mi sie bardziej podoba, ale to nie byla prawda ;-)

“What makes us human is that we care--and because we care, we never stop trying,"

#29 2006-04-16 17:54:15

Gosia
U┐ytkownik

Tego pierwszego czasami ogladalam, to fakt, byl niezly.
Tego drugiego juz nie.

Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

#30 2006-04-16 18:02:15

Admete
U┐ytkownik

Ja ogl─ůda┼éam ca┼éo┼Ť─ç ile razy by┼éa okazja - lubi┼é─ům klimat tego serialu - magia i melancholia.

#31 2006-04-16 20:20:59

milosz
U┐ytkownik

http://www.dacre.org/stills/webtv/Conf366.jpg

ja wolałab bruneta;)

A ten to syn Conneryego wink
Jason i on zagra┼é w takim angielskim filmie autora Bond├│w (znaczy ksi─ůzek o 007)

[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

#32 2006-04-16 20:24:08

caroline
U┐ytkownik

Troch─Ö do Perepeczki/Janosika podobny wink Wszystko w rodzinie tych co odbieraj─ů bogatym, oddaj─ů biednym wink

#33 2006-04-16 21:40:09

AineNiRigani
U┐ytkownik

Ja bylam w tamtych czasach przekorna i otwarcie glosilam, ze Jasny Robin mi sie bardziej podoba, ale to nie byla prawda ;-)

Ja tam przekorna nie by┼éam i zawsze g┼éosi┼éam oczywist─ů prawde, ┼╝e blondyni g├│r─ů big_smile
Blondi Robin te┼╝ mi si─Ö bardziej podoba┼é. Co geny to geny (chocia┼╝ w├│wczas jeszcze pod┼Ťwiadomie big_smile)

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#34 2006-04-17 10:39:40

Alison
U┐ytkownik

Obydwaj lalusie i cze┼Ť─ç pie┼Ťni. Najlepsi s─ů ci co zagrali Saracena ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#35 2006-04-17 10:54:21

Alison
U┐ytkownik

W kostiumach filmowych to jeszcze, jeszcze, ale na tych zdj─Öciach powy┼╝ej z t─ů "biziuteriom" to bleeee.

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#36 2006-04-17 10:55:02

Alison
U┐ytkownik

Przypomina mi takiego go┼Ťcia z zespo┼éu Modern Talking 8O Zreszt─ů obaj s─ů do tego zespo┼éu podobni brrrrr

#37 2006-04-17 11:01:37

AineNiRigani
U┐ytkownik

Przypomina mi takiego go┼Ťcia z zespo┼éu Modern Talking 8O Zreszt─ů obaj s─ů do tego zespo┼éu podobni brrrrr

Bo to taka moda była. Pamietam (o ile moge tak napisac) ze wszyscy wtedy tak chodzili, pozowali. Nawet Kim Wilde big_smile
W sumie zgadzam sie z Alison. Takie myd┼éki. Mozna wybierac fajnijeszy mydlek (blondi) i mniej fajny (brunet)l. Najlepsi i tak pozostaj─ů Nasir i Will big_smile
Chociaz wtedy szlalam za Robinami big_smilebig_smile
C├│z... kobieta zmienna jest.

#38 2006-04-17 13:17:16

Diana
U┐ytkownik

Moj─ů ulubion─ů piosenk─ů dzieci┼ästwa by┼éa "Atlantice is calling" Modern Talking. To co z tego, ┼╝e obciachowe? Mam sentyment do tego zespo┼éu.
A czemu w┼éa┼Ťciwie producenci zrobili 2 Robin├│w; ten drugi to by┼éa jaka┼Ť reaktywacja, czy co?

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#39 2006-04-17 14:44:39

Admete
U┐ytkownik

By┼éy dwie legendy wed┼éug kr├│rych Robin by┼é albo ubogim Sasem z Loxley albo synem bogatego Normana - earla z Huntington ( tak si─Ö to chyba pisze ). Wykorzystano obie, producenci musieli tak post─ůpi─ç, bo Michael Praed chcia┼é gra─ç w innych serialach. G┼éupio zrobi┼é.

#40 2006-04-17 14:48:21

AineNiRigani
U┐ytkownik

Michael Praed chciał grać w innych serialach. Głupio zrobił.

Szczegolnie ze nie odniosl wiekszego sukcesu big_smile
W Dynastii sie chyba przewinal. Straszny byl 8O 8O

#41 2006-04-17 14:58:42

Alison
U┐ytkownik

Najlepsi i tak pozostaj─ů Nasir i Will big_smile
Chociaz wtedy szlalam za Robinami big_smilebig_smile
C├│z... kobieta zmienna jest.

Nazir!!! Tak!! Dzi─Öki Aine! :-)
Całki dzień usiłuje sobie przypomnieć jak się nazywała ta postać. Moja ulubiona w Robinie. Lubie tez tego Nazira w wykonaniu Morgana Freemana, bo kocham Morgana i dlatego, że tak fajnie pogardzał tym prymitywem Robinem, któren nawet lunety nie umiał obsługiwać ;-)

#42 2006-04-17 15:26:52

AineNiRigani
U┐ytkownik

fajnie pogardzał tym prymitywem Robinem, któren nawet lunety nie umiał obsługiwać ;-)

No bo w tym czasie Europejczycy byli tacy prymitywni i niedokształceni... big_smilebig_smilebig_smile

#43 2006-04-17 16:30:58

Alison
U┐ytkownik

fajnie pogardzał tym prymitywem Robinem, któren nawet lunety nie umiał obsługiwać ;-)

No bo w tym czasie Europejczycy byli tacy prymitywni i niedokształceni... big_smilebig_smilebig_smile

Pewnie tak, ale my jeste┼Ťmy chc─ůc nie chc─ůc przesi─ůkni─Öci rasistowskim przekonaniem, ┼╝e ciemnosk├│rzy i ┼Ťniadzi wszelkiej ma┼Ťci s─ů od nas prymitywniejsi, a tu taki Maur z lunet─ů ;-)

#44 2006-04-17 16:42:17

AineNiRigani
U┐ytkownik

Pewnie tak, ale my jeste┼Ťmy chc─ůc nie chc─ůc przesi─ůkni─Öci rasistowskim przekonaniem, ┼╝e ciemnosk├│rzy i ┼Ťniadzi wszelkiej ma┼Ťci s─ů od nas prymitywniejsi, a tu taki Maur z lunet─ů ;-)

... i Robin ignorant big_smile

#45 2006-04-17 17:50:46

GosiaJ
U┐ytkownik

Serial mojego dizecinstwa...Boże ile ja łez wylałam na końcu serii z Czarnym Robinem. Ta ostatnia strzała...Podobno miała być jeszcze jedna seria z Jasnym Robinem, w której Marion miał wrócić do Sherwood z klasztoru.
Ciekawa jestem tej nowej wersji, kt├│r─ů przygotowuje BBC.

Ja te┼╝ jestem ciekawa.
Za m┼éodu te┼╝ szala┼éam na ciemnym Robinem, chocia┼╝ jasny by┼é r├│wnie┼╝ niczego sobie. Ale jednak Praed g├│r─ů. A teraz jak patrz─Ö na ca┼é─ů ekip─Ö, to tylko Nasir i Will, Will Scarlet szczeg├│lnie mi si─Ö podoba. No i Marion - m├│j idea┼é kobiety, taki "typ irlandzki", blada sk├│ra, piegi i rude w┼éosy - prze┼Ťliczna.

Thorntonmania... nieustaj─ůce apogeum uzale┼╝nienia.

#46 2006-04-17 20:46:00

Admete
U┐ytkownik

O tak aktorka graj─ůca Marion by┼éa prze┼Ťliczna, choc wielkiej kariery nie zrobi┼éa. A co do Willa czyli pana Winstona - c├│┼╝ on si─Ö nam teraz podoba, bo w ko┼äcu dostrzegamy jego aktorstwo. Jak si─Ö by┼éo dzieciakiem i malolat─ů, to si─Ö zwraca┼éo uwag─Ö g┼é├│wnie na ┼éadne buzie ;-)

#47 2006-04-17 21:27:22

AineNiRigani
U┐ytkownik

O tak aktorka graj─ůca Marion by┼éa prze┼Ťliczna, choc wielkiej kariery nie zrobi┼éa. A co do Willa czyli pana Winstona - c├│┼╝ on si─Ö nam teraz podoba, bo w ko┼äcu dostrzegamy jego aktorstwo. Jak si─Ö by┼éo dzieciakiem i malolat─ů, to si─Ö zwraca┼éo uwag─Ö g┼é├│wnie na ┼éadne buzie ;-)

Pamietam, ze jak bylam mala to Marion zupelnie mi sie nie podobala. W┼éasnie dlatego ┼╝e chuda, ruda, piegowata. Teraz zgadzam si─Ö z Wami w pe┼éni. Ma strasznie du┼╝o gracji i czaru. Jest tak─ů Marion jak─ů powinna by─ç.
Jak po raz pierwszy oglada┼éam Robina, Ray du┼╝o bardziej rzuca┼é mi si─Ö w oczy, ale ba┼éam si─Ö go. Ta kr─Öpa sylwetka, mi─Ösnie (bo Robin to taki chuderlawy cherlaczek by┼é) przywodzi┼éy mi na my┼Ťl dzika.
Tak na marginesie teraz jak s┼éysz─Ö Praeda i jego brytyjsko-brytyjski akcent strasznie mi sie chce ┼Ťmia─ç big_smile

#48 2006-04-17 22:19:47

Admete
U┐ytkownik

Nie pami─Ötam jego akcentu. Musz─Ö sobie przypomnie─ç ;-) W serii z Jasnym robinem bardzo podba┼é mi si─Ö pocz─ůtek, gdy Robin - Robert zbiera┼é od nowa dru┼╝yn─Ö. Willa musia┼é...hmmm...d┼éuzej przekonywa─ç ;-) I te s┼éowa powtarzane ci─ůgle, ┼╝e nic nie zostanie zapomniane, nothing forgotten, nothing ever forgotten - nie pamietam dok┼éadnie, ale to by┼éo co┼Ť w tym stylu. Te w┼éa┼Ťnie elementy serialu - melancholijne - zawsze przemawia┼éy do mnie najmocniej :-)

#49 2006-04-18 10:32:18

GosiaJ
U┐ytkownik

Dokładnie, na takich gładziutkich chłoptasiów zwracało się uwagę. Na usprawiedliwienie powiem, że podobał mi się też Olbrychski jako Azja i Kmicic - mniej chłoptasiowaty :-)

Ze smutkiem przeczyta┼éam wczoraj, ┼╝e aktor graj─ůcy Guya z Gisbourne, Robert Addie, zmar┼é w 2003 roku... Lubi┼éam t─Ö posta─ç w serialu.

#50 2006-04-18 10:36:15

GosiaJ
U┐ytkownik

a Ruda pano M. jest typem niezwyk┼éej urody, innej, a ja lubi─Ö "inno┼Ť─ç"

Och, ja te┼╝ bardzo lubi─Ö takie oryginalne typy urody. Niewiele fotek Judi Trott jest w sieci. To mi si─Ö podoba:

http://www.sccs.swarthmore.edu/users/02 … arian2.jpg

Stopka forum