Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2006-03-30 18:04:46

Caitriona
Użytkownik

Johnny Depp

A co tam: by? ju? Sean Bean, Hugh Dancy i D?ord? to ja za?o?? temat o Johnny Deppie big_smile

Ja za nim przepadam. Mie?ci si? zdecydowanie w ?cis?ej czo?ówce moich ulubionych aktorów. Prawie ka?da jego rola jest naprawd? ciekawa i wyj?tkowa. I nie b?d? ukrywa?: o mamo! - jak on wyglada! 8)

http://gfx.filmweb.pl/f/844/ph.57229.jpg
inspektor Ichabod Crane

http://gfx.filmweb.pl/f/37309/ph.43721.jpg
kapitan Jack Sparrow

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#2 2006-03-30 19:01:13

Diana
Użytkownik

Re: Johnny Depp

On z ka?dej niepozornej, ma?ej rólki potrafi wy?uska? co? ciekawego i za to go ceni?. Ogl?da?y?cie mo?e, jak w "Sekretnym oknie" by? zaniedbany, zapuszczony wr?cz? To opowiadanie Kinga w wersji filmowej nie by?o jakie? epokowe, ale Johnny wygl?da? tam niemal?e jak lump. Chodzi? w takim szlafroczku, o matko! lol roll

Czym jest ?ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#3 2006-03-30 19:31:18

GosiaJ
Użytkownik

A co tam: by? ju? Sean Bean, Hugh Dancy i D?ord? to ja za?o?? temat o Johnny Deppie big_smile
Ja za nim przepadam. Mie?ci si? zdecydowanie w ?cis?ej czo?ówce moich ulubionych aktorów. Prawie ka?da jego rola jest naprawd? ciekawa i wyj?tkowa. I nie b?d? ukrywa?: o mamo! - jak on wyglada! 8)

Jak ju? mówi?am, jako facet nie mie?ci si? w moim ulubionym typie. Co nie znaczy, ?e mi si? nie podoba :-) Inna sprawa, ?e chyba jaki? pakt z diab?em podpisa? - przecie? on ma 42 lata, a w ogóle si? nie starzeje!
Jest ?wietnym aktorem i uwielbiam go w wielu rolach - pierwszy raz widzia?am go chyba w "Beksie", po tamtym filmie go zapami?ta?am. I potem w "Edwardzie No?ycor?kim", gdzie by? genialny. Podobnie jak w "Co gryzie Gilberta Grape'a", "Don Juanie DeMarco"...
Poza tym lubi? go, bo przeniós? si? do Europy, jest taki ma?o hollywoodzki i lubi chodzi? w?asnymi drogami.

Thorntonmania... nieustaj?ce apogeum uzale?nienia.

#4 2006-03-30 21:43:45

Ania
Użytkownik

Macie racje, ze do czego r?ki przy?o?y, jest ?wietny. wygl?da ?wietnie bez wzgl?du na to, co ma na sobie i my?l?, ze Oskar za rol? Jacka Sparrowa nale?a? mu si?. Bardzo by?am rozczarowana, gdy go nie dosta?. Pozwólcie, ze dorzuc? do ?wietnych filmów z jego udzia?em Czekolad? i Dziewi?te wrota.

#5 2006-03-30 22:23:40

Margarett
Użytkownik

Dziewi?te wrota- owszem dobry film, ale nie wybitny (w moim odczuciu). Bardzo podoba? mi si? w "Piratach..." i "je?d?cu bez g?owy"...w "Czekoladzie" owszem, ale lubie ten film bardziej za ca?okszta?t, bo Jonny nie odgrywa? tam najwa?niejszej roli, ale musze przyzna?, ?e jak zawsze wniós? do tego filmu jeszcze wi?cej uroku

Marzenia prze?ywane pod wp?ywem chwili trac? ca?y urok przy ich roztrz?saniu

#6 2006-03-30 22:28:18

Caitriona
Użytkownik

Dziewi?te wrota- owszem dobry film, ale nie wybitny (w moim odczuciu). Bardzo podoba? mi si? w "Piratach..." i "je?d?cu bez g?owy"...w "Czekoladzie" owszem, ale lubie ten film bardziej za ca?okszta?t, bo Jonny nie odgrywa? tam najwa?niejszej roli, ale musze przyzna?, ?e jak zawsze wniós? do tego filmu jeszcze wi?cej uroku

W?a?ciwie to mog?abym si? tylko podpisa? pod wypowiedzi? Margarett. Uwielbiam go w?a?nie za Piratów, Je?d?ca, Gilberta, Edwarda i za Czekolad?, natomiast "Dziewi?te wrota" mi nie przypad?y go gustu. Obejrza?am je tylko dla Johnny'ego.

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#7 2006-03-30 22:28:32

Gosia
Użytkownik

Bardzo podobal mi sie w "Czekoladzie", w ogole to dobry film.

#8 2006-03-30 22:44:39

Ania
Użytkownik

Ja tam lubie Pola?skiego - film ma swój klimat, a Deep tylko go podkre?la. Edwarda bardzo ch?tnie obejrza?abym raz jeszcze, bo widzialam dawno i nie w ca?o?ci. Je?d?ca, cho? by? jako? pó?n? jesieni?, czy zim?, nie zd??y?am nagra? i bardzo tego za?uj?, bo widzia?am go tylko we fragmantach. Wiem, ze by? w gazecie, ale te? zgapi?am.
Margaret, czy to Ty prosi?a? mnie o zgranie Mgie? Avalonu?

#9 2006-03-30 23:32:47

Trzykrotka
Użytkownik

W Arizona Dream by? ?wietny i taki w?a?nie kissable. Depp ze swoj? osobowo?ci? aktorska fantastycznie wpasowywa? si? w ten film - taki odjechany i szalony.
Ja mog? ogl?da? Deppa gar?ciami, najbardziej w innym filmie odjechanym: Don Juanie de Marco, z ciemn? cer?, hiszpa?skim akcentem, ?mierteln? powag? i b?yskiem humoru (ta mina, kiedy su?tanka go uwodzi!) opini?, ?e wszyystkie kobiety s? pi?kne. wink

#10 2006-03-31 08:18:27

frycia
Użytkownik

Ach boski Johnny......rozmarzy?am sie big_smile ni? b?d? ukrywac ?e to mój ulubiony aktor. Jest ?wietny w ka?dej roli. Don Juan de Marco, czekolada, Piraci, Finding neverland wiele wiele innych, jednak nie przypad?y mi do gustu 9 wrota, no ale to ju? zas?uga ca?ego filmu( bo johnny jak zawsze boski) szczególnie ostatniej sceny ktorej sensu nijak nie mog? zrozumiec.

,, ?ycie to ?art i wszystko temu dowodzi" (GG)

#11 2006-03-31 08:31:34

Gitka
Użytkownik

A widzia?y?cie go w filmie "Odwa?ny" Brave, The (1997)
M?ody cz?owiek mieszka z ?on? i dwojgiem dzieci w ma?ym miasteczku u stóp wysypiska ?mieci. Wyrzucane tu resztki po?ywienia s? g?ównym ?ród?em utrzymania dla miejscowej ludno?ci. Pewnego dnia bohater postanawia zdoby? du?e pieni?dze - za cen? w?asnej ?mierci.
http://www.filmweb.pl/Odwa%BFny,%281997 … ilm,id=557
http://gfx.filmweb.pl/f/557/po.6924449.jpg
Poruszaj?cy...

#12 2006-03-31 14:20:40

Margarett
Użytkownik

Ja tam lubie Pola?skiego - film ma swój klimat, a Deep tylko go podkre?la. Edwarda bardzo ch?tnie obejrza?abym raz jeszcze, bo widzialam dawno i nie w ca?o?ci. Je?d?ca, cho? by? jako? pó?n? jesieni?, czy zim?, nie zd??y?am nagra? i bardzo tego za?uj?, bo widzia?am go tylko we fragmantach. Wiem, ze by? w gazecie, ale te? zgapi?am.

tak, tak to ja prosi?am...

#13 2006-03-31 15:48:05

Jeanne
Użytkownik

Och temat dla mojej mamy - bardzo go lubi. Przyznam si?, ?e dla mnie jest dziwnie przystojny, zawsze mi si? wydawa?o, ?e ma takie kobiece rysy. lol Podoba? mi si? tylko w "Piratch..." jako posta? Jacka. "Dziewi?te wrota" mi si? ogólnie ?rednio podoba?y, ale Deep ca?kiem, ca?kiem. wink

"Lasy by?y doko?a. I po?ó?k?e li?cie
Jak blade meteory przez pó?mrok spada?y."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

#14 2006-03-31 18:20:51

Ania
Użytkownik

Ale nie pisa?a?, wi?c nie wiem czy jeszcze chcesz?

#15 2006-03-31 20:16:09

AineNiRigani
Użytkownik

Potrafi zagra? wszystko. Czasem jak widz? w jakim? filmie biedronke, to zastanawiam si? czy to nie graj?cy go?cinnie Depp po charakteryzacji.

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#16 2006-03-31 20:17:28

AineNiRigani
Użytkownik

pierwszy raz widzia?am go chyba w "Beksie", po tamtym filmie go zapami?ta?am. I potem w "Edwardzie No?ycor?kim", gdzie by? genialny. Podobnie jak w "Co gryzie Gilberta Grape'a", "Don Juanie DeMarco"...

Gosie?ko!!! mam dok??dnie t? sam? chronologi? filmow? Deppa big_smile

#17 2006-03-31 20:20:00

AineNiRigani
Użytkownik

ma takie kobiece rysy.

Ale mimo to bardzo m?ski. Du?o bardziej ni? Boski "C". Wiem, ze wchodz? na niebezpieczny rewir, ale patrz?c na niego nie mam najmniejszej w?tpliwo?ci ?e mam do czynienia z prawdziwym facetem.

#18 2006-03-31 22:19:07

Margarett
Użytkownik

Ale nie pisa?a?, wi?c nie wiem czy jeszcze chcesz?

Przepraszam...brak czasu itp. Je?li film jest godny polecenia to ch?tnie poprosze

#19 2006-03-31 22:35:11

Gosia
Użytkownik

ma takie kobiece rysy.

Ale mimo to bardzo m?ski. Du?o bardziej ni? Boski "C". Wiem, ze wchodz? na niebezpieczny rewir, ale patrz?c na niego nie mam najmniejszej w?tpliwo?ci ?e mam do czynienia z prawdziwym facetem.

Hmmmmm :?

#20 2006-03-31 22:39:04

Jeanne
Użytkownik

Oj Aine....robi si? gor?co... lol

"Lasy by?y doko?a. I po?ó?k?e li?cie
Jak blade meteory przez pó?mrok spada?y."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

#21 2006-03-31 22:45:11

Ania
Użytkownik

Je?li film jest godny polecenia to ch?tnie poprosze

:oops: Ze wstydem wyznaj?, ze nie mia?am czasu go jeszcze obejrze?, ale mój 15-letni syn ogl?da? i podoba?o mu sie, cho? lubi takie tematy i legeng arturia?skich w wresjach ksi??kowych i filmowych przemieli? niema?o i nie wszystkim by? zachwycony. Ale rzu? pytanie na forum lub wró? do tematu Ba?nie filmowe i ka?de, tam dziewczyny, które widzia?y wypowiada?y sie o filmie...

#22 2006-03-31 23:01:12

GosiaJ
Użytkownik

Gosie?ko!!! mam dok??dnie t? sam? chronologi? filmow? Deppa big_smile

big_smile big_smile

Thorntonmania... nieustaj?ce apogeum uzale?nienia.

#23 2006-03-31 23:11:13

caroline
Użytkownik

Dorzuc? jeszcze "Benny i Joon". Dwa grzybki w jednym barszczu (Aidan Quinn) big_smile
A by? "Donnie Brasco"? Te? genialny cho? z innej bajki. I"Ed Wood" hehe.

Jedyny film, w którym jak na razie mi si? nie podoba?, to "Cz?owiek, który p?aka?", kiepskawy film, kiepskawa rola.

#24 2006-04-01 00:48:08

Caitriona
Użytkownik

Jedyny film, w którym jak na razie mi si? nie podoba?, to "Cz?owiek, który p?aka?", kiepskawy film, kiepskawa rola.

Mimo ?e gra tam równie? Cate Blanchett, któr? baardzo lubi?, to film faktycznie nie jest najlepszy...

#25 2006-04-01 12:35:22

Margarett
Użytkownik

ok Aniu...sprawdze jak tylko b?de mia?a czas i odezw? si?, jednak nie jestem w stanie przewidzie? kiedy to nast?pi, bo jak pisa?am jestem okropnie zaj?ta w ostatnim czasie

Stopka forum