Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2006-03-30 18:04:46

Caitriona
U┐ytkownik

Johnny Depp

A co tam: był już Sean Bean, Hugh Dancy i Dżordż to ja założę temat o Johnny Deppie big_smile

Ja za nim przepadam. Mie┼Ťci si─Ö zdecydowanie w ┼Ťcis┼éej czo┼é├│wce moich ulubionych aktor├│w. Prawie ka┼╝da jego rola jest naprawd─Ö ciekawa i wyj─ůtkowa. I nie b─Öd─Ö ukrywa─ç: o mamo! - jak on wyglada! 8)

http://gfx.filmweb.pl/f/844/ph.57229.jpg
inspektor Ichabod Crane

http://gfx.filmweb.pl/f/37309/ph.43721.jpg
kapitan Jack Sparrow

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#2 2006-03-30 19:01:13

Diana
U┐ytkownik

Re: Johnny Depp

On z ka┼╝dej niepozornej, ma┼éej r├│lki potrafi wy┼éuska─ç co┼Ť ciekawego i za to go ceni─Ö. Ogl─ůda┼éy┼Ťcie mo┼╝e, jak w "Sekretnym oknie" by┼é zaniedbany, zapuszczony wr─Öcz? To opowiadanie Kinga w wersji filmowej nie by┼éo jakie┼Ť epokowe, ale Johnny wygl─ůda┼é tam niemal┼╝e jak lump. Chodzi┼é w takim szlafroczku, o matko! lol roll

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#3 2006-03-30 19:31:18

GosiaJ
U┐ytkownik

A co tam: był już Sean Bean, Hugh Dancy i Dżordż to ja założę temat o Johnny Deppie big_smile
Ja za nim przepadam. Mie┼Ťci si─Ö zdecydowanie w ┼Ťcis┼éej czo┼é├│wce moich ulubionych aktor├│w. Prawie ka┼╝da jego rola jest naprawd─Ö ciekawa i wyj─ůtkowa. I nie b─Öd─Ö ukrywa─ç: o mamo! - jak on wyglada! 8)

Jak ju┼╝ m├│wi┼éam, jako facet nie mie┼Ťci si─Ö w moim ulubionym typie. Co nie znaczy, ┼╝e mi si─Ö nie podoba :-) Inna sprawa, ┼╝e chyba jaki┼Ť pakt z diab┼éem podpisa┼é - przecie┼╝ on ma 42 lata, a w og├│le si─Ö nie starzeje!
Jest ┼Ťwietnym aktorem i uwielbiam go w wielu rolach - pierwszy raz widzia┼éam go chyba w "Beksie", po tamtym filmie go zapami─Öta┼éam. I potem w "Edwardzie No┼╝ycor─Ökim", gdzie by┼é genialny. Podobnie jak w "Co gryzie Gilberta Grape'a", "Don Juanie DeMarco"...
Poza tym lubię go, bo przeniósł się do Europy, jest taki mało hollywoodzki i lubi chodzić własnymi drogami.

Thorntonmania... nieustaj─ůce apogeum uzale┼╝nienia.

#4 2006-03-30 21:43:45

Ania
U┐ytkownik

Macie racje, ze do czego r─Öki przy┼éo┼╝y, jest ┼Ťwietny. wygl─ůda ┼Ťwietnie bez wzgl─Ödu na to, co ma na sobie i my┼Ťl─Ö, ze Oskar za rol─Ö Jacka Sparrowa nale┼╝a┼é mu si─Ö. Bardzo by┼éam rozczarowana, gdy go nie dosta┼é. Pozw├│lcie, ze dorzuc─Ö do ┼Ťwietnych film├│w z jego udzia┼éem Czekolad─Ö i Dziewi─ůte wrota.

#5 2006-03-30 22:23:40

Margarett
U┐ytkownik

Dziewi─ůte wrota- owszem dobry film, ale nie wybitny (w moim odczuciu). Bardzo podoba┼é mi si─Ö w "Piratach..." i "je┼║d┼║cu bez g┼éowy"...w "Czekoladzie" owszem, ale lubie ten film bardziej za ca┼éokszta┼ét, bo Jonny nie odgrywa┼é tam najwa┼╝niejszej roli, ale musze przyzna─ç, ┼╝e jak zawsze wni├│s┼é do tego filmu jeszcze wi─Öcej uroku

Marzenia prze┼╝ywane pod wp┼éywem chwili trac─ů ca┼éy urok przy ich roztrz─ůsaniu

#6 2006-03-30 22:28:18

Caitriona
U┐ytkownik

Dziewi─ůte wrota- owszem dobry film, ale nie wybitny (w moim odczuciu). Bardzo podoba┼é mi si─Ö w "Piratach..." i "je┼║d┼║cu bez g┼éowy"...w "Czekoladzie" owszem, ale lubie ten film bardziej za ca┼éokszta┼ét, bo Jonny nie odgrywa┼é tam najwa┼╝niejszej roli, ale musze przyzna─ç, ┼╝e jak zawsze wni├│s┼é do tego filmu jeszcze wi─Öcej uroku

W┼éa┼Ťciwie to mog┼éabym si─Ö tylko podpisa─ç pod wypowiedzi─ů Margarett. Uwielbiam go w┼éa┼Ťnie za Pirat├│w, Je┼║d┼║ca, Gilberta, Edwarda i za Czekolad─Ö, natomiast "Dziewi─ůte wrota" mi nie przypad┼éy go gustu. Obejrza┼éam je tylko dla Johnny'ego.

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#7 2006-03-30 22:28:32

Gosia
U┐ytkownik

Bardzo podobal mi sie w "Czekoladzie", w ogole to dobry film.

Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

#8 2006-03-30 22:44:39

Ania
U┐ytkownik

Ja tam lubie Pola┼äskiego - film ma sw├│j klimat, a Deep tylko go podkre┼Ťla. Edwarda bardzo ch─Ötnie obejrza┼éabym raz jeszcze, bo widzialam dawno i nie w ca┼éo┼Ťci. Je┼║d┼║ca, cho─ç by┼é jako┼Ť p├│┼║n─ů jesieni─ů, czy zim─ů, nie zd─ů┼╝y┼éam nagra─ç i bardzo tego za┼éuj─Ö, bo widzia┼éam go tylko we fragmantach. Wiem, ze by┼é w gazecie, ale te┼╝ zgapi┼éam.
Margaret, czy to Ty prosi┼éa┼Ť mnie o zgranie Mgie┼é Avalonu?

#9 2006-03-30 23:32:47

Trzykrotka
U┐ytkownik

W Arizona Dream by┼é ┼Ťwietny i taki w┼éa┼Ťnie kissable. Depp ze swoj─ů osobowo┼Ťci─ů aktorska fantastycznie wpasowywa┼é si─Ö w ten film - taki odjechany i szalony.
Ja mog─Ö ogl─ůda─ç Deppa gar┼Ťciami, najbardziej w innym filmie odjechanym: Don Juanie de Marco, z ciemn─ů cer─ů, hiszpa┼äskim akcentem, ┼Ťmierteln─ů powag─ů i b┼éyskiem humoru (ta mina, kiedy su┼étanka go uwodzi!) opini─ů, ┼╝e wszyystkie kobiety s─ů pi─Ökne. wink

#10 2006-03-31 08:18:27

frycia
U┐ytkownik

Ach boski Johnny......rozmarzy┼éam sie big_smile ni─Ö b─Öd─Ö ukrywac ┼╝e to m├│j ulubiony aktor. Jest ┼Ťwietny w ka┼╝dej roli. Don Juan de Marco, czekolada, Piraci, Finding neverland wiele wiele innych, jednak nie przypad┼éy mi do gustu 9 wrota, no ale to ju┼╝ zas┼éuga ca┼éego filmu( bo johnny jak zawsze boski) szczeg├│lnie ostatniej sceny ktorej sensu nijak nie mog─Ö zrozumiec.

,, ┼╝ycie to ┼╝art i wszystko temu dowodzi" (GG)

#11 2006-03-31 08:31:34

Gitka
U┐ytkownik

A widzia┼éy┼Ťcie go w filmie "Odwa┼╝ny" Brave, The (1997)
M┼éody cz┼éowiek mieszka z ┼╝on─ů i dwojgiem dzieci w ma┼éym miasteczku u st├│p wysypiska ┼Ťmieci. Wyrzucane tu resztki po┼╝ywienia s─ů g┼é├│wnym ┼║r├│d┼éem utrzymania dla miejscowej ludno┼Ťci. Pewnego dnia bohater postanawia zdoby─ç du┼╝e pieni─ůdze - za cen─Ö w┼éasnej ┼Ťmierci.
http://www.filmweb.pl/Odwa%BFny,%281997 … ilm,id=557
http://gfx.filmweb.pl/f/557/po.6924449.jpg
Poruszaj─ůcy...

#12 2006-03-31 14:20:40

Margarett
U┐ytkownik

Ja tam lubie Pola┼äskiego - film ma sw├│j klimat, a Deep tylko go podkre┼Ťla. Edwarda bardzo ch─Ötnie obejrza┼éabym raz jeszcze, bo widzialam dawno i nie w ca┼éo┼Ťci. Je┼║d┼║ca, cho─ç by┼é jako┼Ť p├│┼║n─ů jesieni─ů, czy zim─ů, nie zd─ů┼╝y┼éam nagra─ç i bardzo tego za┼éuj─Ö, bo widzia┼éam go tylko we fragmantach. Wiem, ze by┼é w gazecie, ale te┼╝ zgapi┼éam.

tak, tak to ja prosiłam...

Marzenia prze┼╝ywane pod wp┼éywem chwili trac─ů ca┼éy urok przy ich roztrz─ůsaniu

#13 2006-03-31 15:48:05

Jeanne
U┐ytkownik

Och temat dla mojej mamy - bardzo go lubi. Przyznam si─Ö, ┼╝e dla mnie jest dziwnie przystojny, zawsze mi si─Ö wydawa┼éo, ┼╝e ma takie kobiece rysy. lol Podoba┼é mi si─Ö tylko w "Piratch..." jako posta─ç Jacka. "Dziewi─ůte wrota" mi si─Ö og├│lnie ┼Ťrednio podoba┼éy, ale Deep ca┼ékiem, ca┼ékiem. wink

"Lasy by┼éy doko┼éa. I po┼╝├│┼ék┼ée li┼Ťcie
Jak blade meteory przez półmrok spadały."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

#14 2006-03-31 18:20:51

Ania
U┐ytkownik

Ale nie pisa┼éa┼Ť, wi─Öc nie wiem czy jeszcze chcesz?

#15 2006-03-31 20:16:09

AineNiRigani
U┐ytkownik

Potrafi zagra─ç wszystko. Czasem jak widz─Ö w jakim┼Ť filmie biedronke, to zastanawiam si─Ö czy to nie graj─ůcy go┼Ťcinnie Depp po charakteryzacji.

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#16 2006-03-31 20:17:28

AineNiRigani
U┐ytkownik

pierwszy raz widziałam go chyba w "Beksie", po tamtym filmie go zapamiętałam. I potem w "Edwardzie Nożycorękim", gdzie był genialny. Podobnie jak w "Co gryzie Gilberta Grape'a", "Don Juanie DeMarco"...

Gosie┼äko!!! mam dok┼é─ůdnie t─ů sam─ů chronologi─Ö filmow─ů Deppa big_smile

#17 2006-03-31 20:20:00

AineNiRigani
U┐ytkownik

ma takie kobiece rysy.

Ale mimo to bardzo m─Öski. Du┼╝o bardziej ni┼╝ Boski "C". Wiem, ze wchodz─Ö na niebezpieczny rewir, ale patrz─ůc na niego nie mam najmniejszej w─ůtpliwo┼Ťci ┼╝e mam do czynienia z prawdziwym facetem.

#18 2006-03-31 22:19:07

Margarett
U┐ytkownik

Ale nie pisa┼éa┼Ť, wi─Öc nie wiem czy jeszcze chcesz?

Przepraszam...brak czasu itp. Je┼Ťli film jest godny polecenia to ch─Ötnie poprosze

#19 2006-03-31 22:35:11

Gosia
U┐ytkownik

ma takie kobiece rysy.

Ale mimo to bardzo m─Öski. Du┼╝o bardziej ni┼╝ Boski "C". Wiem, ze wchodz─Ö na niebezpieczny rewir, ale patrz─ůc na niego nie mam najmniejszej w─ůtpliwo┼Ťci ┼╝e mam do czynienia z prawdziwym facetem.

Hmmmmm :?

Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

#20 2006-03-31 22:39:04

Jeanne
U┐ytkownik

Oj Aine....robi si─Ö gor─ůco... lol

"Lasy by┼éy doko┼éa. I po┼╝├│┼ék┼ée li┼Ťcie
Jak blade meteory przez półmrok spadały."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

#21 2006-03-31 22:45:11

Ania
U┐ytkownik

Je┼Ťli film jest godny polecenia to ch─Ötnie poprosze

:oops: Ze wstydem wyznaj─Ö, ze nie mia┼éam czasu go jeszcze obejrze─ç, ale m├│j 15-letni syn ogl─ůda┼é i podoba┼éo mu sie, cho─ç lubi takie tematy i legeng arturia┼äskich w wresjach ksi─ů┼╝kowych i filmowych przemieli┼é niema┼éo i nie wszystkim by┼é zachwycony. Ale rzu─ç pytanie na forum lub wr├│─ç do tematu Ba┼Ťnie filmowe i ka┼╝de, tam dziewczyny, kt├│re widzia┼éy wypowiada┼éy sie o filmie...

#22 2006-03-31 23:01:12

GosiaJ
U┐ytkownik

Gosie┼äko!!! mam dok┼é─ůdnie t─ů sam─ů chronologi─Ö filmow─ů Deppa big_smile

big_smile big_smile

Thorntonmania... nieustaj─ůce apogeum uzale┼╝nienia.

#23 2006-03-31 23:11:13

caroline
U┐ytkownik

Dorzuc─Ö jeszcze "Benny i Joon". Dwa grzybki w jednym barszczu (Aidan Quinn) big_smile
A był "Donnie Brasco"? Też genialny choć z innej bajki. I"Ed Wood" hehe.

Jedyny film, w którym jak na razie mi się nie podobał, to "Człowiek, który płakał", kiepskawy film, kiepskawa rola.

#24 2006-04-01 00:48:08

Caitriona
U┐ytkownik

Jedyny film, w którym jak na razie mi się nie podobał, to "Człowiek, który płakał", kiepskawy film, kiepskawa rola.

Mimo ┼╝e gra tam r├│wnie┼╝ Cate Blanchett, kt├│r─ů baardzo lubi─Ö, to film faktycznie nie jest najlepszy...

#25 2006-04-01 12:35:22

Margarett
U┐ytkownik

ok Aniu...sprawdze jak tylko b─Öde mia┼éa czas i odezw─Ö si─Ö, jednak nie jestem w stanie przewidzie─ç kiedy to nast─ůpi, bo jak pisa┼éam jestem okropnie zaj─Öta w ostatnim czasie

Stopka forum