Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2006-03-29 21:39:50

GosiaJ
U┐ytkownik

Film - taniec ┼Ťredniowieczny?

Mam nadziej─Ö, ┼╝e b─Ödziecie mog┼éy mi pom├│c ;-) Poszukuj─Ö jakiego┼Ť filmu, w kt├│rym b─Ödzie zaprezentowany taniec ┼Ťredniowieczny - przychodzi Wam co┼Ť do g┼éowy? To wszystko potrzebne mi w ramach szkolnego projektu. Dzi┼Ť ─çwiczy┼éy┼Ťmy z naszymi uczniami taniec z balu z Netherfield - tzn. na razie na podstawie scen filmowych studiujemy i odkrywamy kroki ;-)

Thorntonmania... nieustaj─ůce apogeum uzale┼╝nienia.

#2 2006-03-29 22:40:00

Trzykrotka
U┐ytkownik

Re: Film - taniec ┼Ťredniowieczny?

Mo┼╝e bardziej renesansowy, ale kojarzy mi si─Ö Zakochany Szekspir i Elizabeth z Cate Blanchet. W przysz┼éym tygodniu ma by─ç Romeo i Julia Zefirellego w TV, wydaje mi si─Ö, ┼╝e tam te┼╝ mo┼╝na by┼éo podejrze─ç kroki. Bardzo ┼éadna, cho─ç bardzo wsp├│┼éczesna by┼éa te┼╝ ta┼äcuj─ůca scena w Ob┼é─Ödnym rycerzu - ale nie wiem, czy Ci sie to na co┼Ť przyda.

#3 2006-03-29 22:59:41

GosiaJ
U┐ytkownik

Mo┼╝e bardziej renesansowy, ale kojarzy mi si─Ö Zakochany Szekspir i Elizabeth z Cate Blanchet. W przysz┼éym tygodniu ma by─ç Romeo i Julia Zefirellego w TV, wydaje mi si─Ö, ┼╝e tam te┼╝ mo┼╝na by┼éo podejrze─ç kroki. Bardzo ┼éadna, cho─ç bardzo wsp├│┼éczesna by┼éa te┼╝ ta┼äcuj─ůca scena w Ob┼é─Ödnym rycerzu - ale nie wiem, czy Ci sie to na co┼Ť przyda.

Scen─Ö wolty z "Elizabeth" te┼╝ dzi┼Ť zacz─Öli┼Ťmy ─çwiczy─ç :-) A tego "Ob┼é─Ödnego rycerza" i "Romeo i Juli─Ö" tez sprawdz─Ö, dzi─Öki!

#4 2006-03-30 00:39:10

AineNiRigani
U┐ytkownik

Gosienko poszukaj an stronach bractw rycerskich. Te wi─Öksze dzia┼éaj─ů razem z grup─ů taneczno-muzyczn─ů.
Tam znajdziesz i kroki i mo┼╝na napisa─ç - bardzo ch─Ötnie pomagaj─ů. Czasem bywaj─ů filmiki.

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#5 2006-03-31 19:15:22

GosiaJ
U┐ytkownik

Gosienko poszukaj an stronach bractw rycerskich. Te wi─Öksze dzia┼éaj─ů razem z grup─ů taneczno-muzyczn─ů.
Tam znajdziesz i kroki i mo┼╝na napisa─ç - bardzo ch─Ötnie pomagaj─ů. Czasem bywaj─ů filmiki.

Dzięki, w sumie nie wiem, czemu sama na to nie wpadłam, czasem bywam na tych stronach. Dziękuję :-)

Stopka forum