Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2006-03-27 23:15:12

Kazik
(Admin)

Pro┼Ťby

Mam do Was gor─ůc─ů pro┼Ťb─Ö. Jak wiecie strona jest bezp┼éatna, i taka pozostanie, innej formu┼éy sobie nie wyobra┼╝am. Jej utrzymanie jednak kosztuje. I nie chodzi mi wcale o m├│j czas, bo tworzy─ç dla Was to przyjemno┼Ť─ç smilesmile Chodzi mi o koszty typu miejsce na serwerze, koszt domeny czy oprogramowania. Dlatego zwracam si─Ö do Was z pro┼Ťb─ů o korzystanie z baner├│w reklamowych dost─Öpnych na tej stronie jak i na www.zamyslenie.pl:

- je┼Ťli chcecie do┼éadowa─ç konto typu Simplus, TakTak, Orande, Heyah czy Sami Swoi - a posiadacie konto w mBanku - skorzystajcie z banera mBanku wy┼Ťwietlanego co drug─ů ods┼éon─Ö nad logo tej strony lub wy┼Ťwietlanego pod menu kategorii www.zamyslenie.pl

- je┼Ťli nie jeste┼Ťcie jeszcze zarejestrowani na Allegro to zr├│bcie to za po┼Ťrednictwem banera Allegro wy┼Ťwietlaj─ůcego si─Ö na g├│rze strony (naprzemiennie z mBankiem) lub po prawej stronie na www.zamyslenie.pl

- od czasu do czasu wejd┼║cie na www.zamyslenie.pl i kliknijcie w linki sponsorowane Google (po prawej pod Allegro). Po wybraniu r├│┼╝nych kategorii aforyzm├│w wy┼Ťwietlaj─ů si─Ö r├│┼╝ne linki i mo┼╝e kt├│re┼Ť z nich faktycznie Was zainteresuj─ů

- je┼Ťli kto┼Ť z Was nie ma jeszcze przegl─ůdarki Firefox to zach─Öcam do pobrania z www.zamyslenie.pl (po lewej pod menu) i zainstalowania.
Je┼Ťli nie spodoba si─Ö to zawsze mo┼╝ecie odinstalowa─ç.

Dzi─Öki za uwag─Ö smile

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

#2 2006-04-01 01:18:07

AineNiRigani
U┐ytkownik

Re: Pro┼Ťby

Logo mbanku mi si─Ö nie wy┼Ťwietla. Nie mam te┼╝ nic na prawo od banera Allegro sad

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#3 2006-04-01 10:54:27

Kazik
(Admin)

Logo mbanku mi si─Ö nie wy┼Ťwietla. Nie mam te┼╝ nic na prawo od banera Allegro

Mo┼╝e masz jaki┼Ť program blokuj─ůcy wy┼Ťwietlanie reklam?

Nie mam te┼╝ nic na prawo od banera Allegro

Tu chodzi chyba o www.zamyslenie.pl - po prawej, pod Allegro s─ů reklamy Google.

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

#4 2006-04-01 11:19:32

AineNiRigani
U┐ytkownik

No chyba mam. A mo┼╝na to jako┼Ť omin─ů─ç? Poklika┼éabym kilka razy dziennie, nam├│wi┼éabym do rejestracji, na┼éadowa┼éa POPa (jak wyrobi─Ö sobie duplikat).

#5 2006-04-01 12:05:23

Kazik
(Admin)

To zale┼╝y od programu, w ka┼╝dym jest inaczej. W niekt├│rych podaje si─Ö adresy stron, kt├│rych reklamy maj─ů by─ç nieblokowane, w innych rozmiary obrazk├│w dopuszczone do wy┼Ťwietlenia.
Natomiast niezale┼╝nie od tego linki Google'a na www.zamyslenie.pl powinny Ci si─Ö wy┼Ťwietla─ç, one s─ů tekstowe a nie graficzne.

#6 2006-04-01 12:29:26

AineNiRigani
U┐ytkownik

Otwiera mi si─Ö wy┼é─ůcznie banner Allegro, link do naszego forum i linki do cytatow, sentencji i aforyzmow.
Mam najnowsza mozille.

#7 2006-04-01 13:03:58

Kazik
(Admin)

Ja mam m.in Firefox'a, kt├│ry ma "engine" z Mozilli, i u mnie pod Allegro ewidentnie jest Google. Ale mam inny pomys┼é - prawdopodobnie masz wy┼é─ůczon─ů obs┼éug─Ö tzw. JavaScript, a reklamy zar├│wno Google jak i mBanku u┼╝ywaj─ů tej w┼éa┼Ťnie technologii. Na chwil─Ö w swojej przegl─ůdarce wy┼é─ůczy┼éem j─ů - i wspomniane bannery te┼╝ mi znik┼éy, tak jak u Ciebie.
Nie wiem jak jest zorganizowane menu w Mozilli, ale u mnie w Firefox'ie w opcjach by┼éa zak┼éadka "Zawarto┼Ť─ç", a w niej pole "W┼é─ůcz JavaScript", kt├│re mo┼╝na zaznaczy─ç lub odznaczy─ç.

Ale niezale┼╝nie od tego reklama mBanku na www.janeausten.pl powinna Ci si─Ö wy┼Ťwietla─ç (na g├│rze nad logo strony).

#8 2006-04-01 13:30:42

AineNiRigani
U┐ytkownik

Pow┼é─ůcza┼éam i nadal nic. Ale na mbank i allegro z JA mam big_smile

#9 2006-04-02 22:32:24

Kazik
(Admin)

No to ja ju┼╝ ca┼éy g┼éupi jestem. :? Ale nied┼éugo planuj─Ö kolejn─ů przebudow─Ö "zamy┼Ťlenia" i mo┼╝e wtedy problem zniknie.

#10 2006-04-23 15:29:55

AineNiRigani
U┐ytkownik

Juz mi wszystko dziala, wiec klikam big_smile

Stopka forum