Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#26 2006-03-24 21:09:12

Ania
U┐ytkownik

Re: Ba┼Ťnie - filmowe i ka┼╝de

Jak mi si─Ö uda niczego nie schrzani─ç, a nagrywaczowi nie zapomnie─ç, popr├│buj─Ö to nagra─ç na DVD. Nie chc─Ö na razie nic obiecywa─ç, ale jak wszystko p├│jdzie ok dorzuc─Ö ten filmik do Twojego zbiorku Aine.

#27 2006-03-24 21:14:37

Ania
U┐ytkownik

No i sama z ch─Öci─ů obejrz─Ö! Dzi─Öki za info, kobie┼éki! A poropos kobie┼éek - dorzucam do wszystkich tych zagramanicznych wielkich dzie┼é nasz swojski rodzimy Kingsajz, z genialnym Sturkiem i serwuj─Ö Wam "much─Ö na dziko i szum lasu raz.. lol lol

#28 2006-03-24 21:42:06

Caitriona
U┐ytkownik

Jutro maj─ů by─ç jakie┼Ť "Mg┼éy Avalonu" na TVN7 o 17.10. Z Anjelic─ů Huston.

Dzięki dzieczyny! Zawsze chciałam ten film obejrzeć big_smile

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#29 2006-03-24 23:03:50

Trzykrotka
U┐ytkownik

O, Caitriona, nowy avatarek! Z panem, kt├│rego lubi─Ö! big_smile I kt├│ry gra┼é kr├│la Artura, ale jako┼Ť nie mog┼éam prze┼ékn─ů─ç tej wersji. Wola┼éam ju┼╝ tr├│jk─ůt Connery-Ormond-Gere.

#30 2006-03-24 23:11:51

Ania
U┐ytkownik

Z panem, kt├│rego lubi─Ö! big_smile I kt├│ry gra┼é kr├│la Artura, ale jako┼Ť nie mog┼éam prze┼ékn─ů─ç tej wersji.

Bo to już nie taka baja jak "Rycerz..." Trzykrotko! Mnie się podobała, przede wszystkim dzięki Keirze!

#31 2006-03-24 23:15:16

Caitriona
U┐ytkownik

O, Caitriona, nowy avatarek! Z panem, kt├│rego lubi─Ö! big_smile I kt├│ry gra┼é kr├│la Artura, ale jako┼Ť nie mog┼éam prze┼ékn─ů─ç tej wersji. Wola┼éam ju┼╝ tr├│jk─ůt Connery-Ormond-Gere.

Witaj w klubie mi┼éo┼Ťniczek Clive'a smile Jest z nami jeszcze GosiaJ.
Szczerze to "Król Artur" też nie za bardzo mi się podobał. Ale miał i Owena i Ioana Gruffudda wink

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#32 2006-03-24 23:25:37

Trzykrotka
U┐ytkownik

Ale miał i Owena i Ioana Gruffudda

Dobrze wiedzie─ç, ┼╝e jest nas wi─Öcej! big_smile Ja w og├│le mam sentyment do pan├│w z UK! (do pan├│w aktor├│w na razie, w┼é─ůczaj─ůc Stinga). Clive w dodatku to m├│j ulubiony ponury typ, z kategorii PRAWDZIWYCH M─ś┼╗CZYZN. Czy to nie by┼éo rozczulaj─ůce, ┼╝e w plebisycie na najseksowniejszych Anglik├│w wygra┼é Colin-boski-Firth, Orlando by┼é drugi, a zaraz potem Connery, Bean i Rickman? big_smile

#33 2006-03-24 23:30:37

Caitriona
U┐ytkownik

Dobrze wiedzie─ç, ┼╝e jest nas wi─Öcej!

oj, jest nas troch─Ö wink

Czy to nie by┼éo rozczulaj─ůce, ┼╝e w plebisycie na najseksowniejszych Anglik├│w wygra┼é Colin-boski-Firth, Orlando by┼é drugi, a zaraz potem Connery, Bean i Rickman?

Cudownie się to ułożyło - z małym zastrzeżeniem z mojej strony: zamiast Orlando dałabym Clive'a wink

#34 2006-03-24 23:36:34

AineNiRigani
U┐ytkownik

ale jako┼Ť nie mog┼éam prze┼ékn─ů─ç tej wersji. .

A dla mnie to najlepsza z dotychczasowych. Chocia┼╝ przez kole┼╝ank─Ö Owen mnie tam po prostu razi i odstrasza big_smile
Pod wzgl─Ödem tre┼Ť─çi - pr├│ba potraktowania legendy w spos├│b historyczny. I ten szkielet ca┼ékiem nie┼║le przedstawili.

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#35 2006-03-24 23:38:44

Trzykrotka
U┐ytkownik

Ja też! Orlando jako Legolas był elfem wcielonym, wspaniałym, ale to typ chłopaczka. Byłam zachwycona, że w plebiscycie zwyciężyli prawdziwi stuprocentowo męscy męzczyźni. Nie pora jeszcze umierać.
A propos ba┼Ťni i Legolasa: w dodatkach do W┼éadcy Pier┼Ťcieni wszyscy sobie r├│wno pokpiwaj─ů z tego jaki Orlando jest pi─Ökny i czaruj─ůcy ("i nawet jego oddech pachnie kwiatami"). Ale fakt, by┼é w tym filmie nieziemski, naprawd─Ö.

#36 2006-03-24 23:43:19

Trzykrotka
U┐ytkownik

Pod wzgl─Ödem tre┼Ť─çi - pr├│ba potraktowania legendy w spos├│b historyczny. I ten szkielet ca┼ékiem nie┼║le przedstawili.

Masz racje, Aine, to podej┼Ťcie by┼éo interesuj─ůce. Tutaj nie mia┼éam zastrze┼╝e┼ä, podoba┼éa mi si─Ö zreszta pewna surowo┼Ť─ç i prza┼Ťno┼Ť─ç rzeczywisto┼Ťci wyspiarskiej tamtych czas├│w. Ale ja zawsze utykam na szczeg├│┼éach i to - obawiam si─Ö - dotycz─ůcych obsady.
Ta nieszcz─Ösna Keira...
Co oni zrobili z Ginevr─ů...

#37 2006-03-24 23:53:04

Caitriona
U┐ytkownik

Masz racje, Aine, to podej┼Ťcie by┼éo interesuj─ůce. Tutaj nie mia┼éam zastrze┼╝e┼ä, podoba┼éa mi si─Ö zreszta pewna surowo┼Ť─ç i prza┼Ťno┼Ť─ç rzeczywisto┼Ťci wyspiarskiej tamtych czas├│w. Ale ja zawsze utykam na szczeg├│┼éach i to - obawiam si─Ö - dotycz─ůcych obsady.
Ta nieszcz─Ösna Keira...

Te┼╝ si─Ö nad tym zastanawiam...

A Orlando jako Legolas jest fantastyczny i niezast─ůpiony.

#38 2006-03-25 00:15:02

Ania
U┐ytkownik

Ta nieszcz─Ösna Keira...

Mnie naprawd─Ö si─Ö podoba┼éa taka inna Ginewra i do Keiry nie mam zastrze┼╝e┼ä, ale widz─Ö, ┼╝e w tym gronie jestem jedyna. Bardziej krzywi┼éabym nosem na Owena w roli Artura, cho─ç on sam jako facet jest rzeczywi┼Ťcie klasyczny. Mimo to nie postwi┼éabym go zaraz po Colinie na li┼Ťcie, a ju┼╝ na pewno nie przed Fasolk─ů i Connerym (cho─ç to zupe┼énie inna klasa).

#39 2006-03-25 00:22:24

Margarett
U┐ytkownik

Jak mi si─Ö uda niczego nie schrzani─ç, a nagrywaczowi nie zapomnie─ç, popr├│buj─Ö to nagra─ç na DVD.

byłabym bardzo dźwięczna

Marzenia prze┼╝ywane pod wp┼éywem chwili trac─ů ca┼éy urok przy ich roztrz─ůsaniu

#40 2006-03-25 01:49:28

AineNiRigani
U┐ytkownik

Aniu nie jeste┼Ť jedyna.
Ja te┼╝ nie mam nic do Keiry, bardzo j─ů lubie, nie dra┼╝ni mnie ani szczeka, ani brak biustu (ale jeste┼Ťmy w mniejszo┼Ťci)
I przyznam się że to własnie dla niej kupiłam króla Artura big_smile

#41 2006-03-25 08:13:52

GosiaJ
U┐ytkownik

Witaj w klubie mi┼éo┼Ťniczek Clive'a smile Jest z nami jeszcze GosiaJ.
Szczerze to "Król Artur" też nie za bardzo mi się podobał. Ale miał i Owena i Ioana Gruffudda wink

Mnie si─Ö "Kr├│l Artur" podoba┼é, mo┼╝e nie porazi┼é jako┼Ť, ale dzi─Öki aktorom dobrze mi si─Ö go ogl─ůda┼éo (Clive, Keira, i jeszcze Ray Winstone na dodatek). A Gruffudd to podobno dobry kolega naszego MM ;-)
Nie wiem, czy widzia┼éy┼Ťcie "Closer" z genialn─ů rol─ů Owena? Polecam.

Thorntonmania... nieustaj─ůce apogeum uzale┼╝nienia.

#42 2006-03-25 11:43:42

Diana
U┐ytkownik

Mi r├│wnie┼╝ podoba┼é si─Ö "Kr├│l Artur"- i Owen, i Keira (by┼éa tam ┼Ťliczna- taka wiotka i zwiewna, ┼╝e tak powiem), i w og├│le sam pomys┼é.
Pi─Ök─ů ba┼Ťni─ů- mitem by┼é te┼╝ film "Z┼éote runo" produkcji ameryka┼äs. Jakie te babki tam mia┼éy niesamowity makija┼╝! 8O

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#43 2006-03-25 13:32:35

Caitriona
U┐ytkownik

http://gfx.filmweb.pl/f/95745/ph.46947.jpg

#44 2006-03-25 14:07:06

GosiaJ
U┐ytkownik

Bardzo ┼éadne zdj─Öcie :-) W podzi─Ökowaniu - dwa przyjemne, jak s─ůdz─Ö, linki :-)

http://www.murphsplace.com/owen/pictures/wallpaper.jpg

http://www.cliveowen.net/gallery/detail … e16d3b3928

Thorntonmania... nieustaj─ůce apogeum uzale┼╝nienia.

#45 2006-03-25 14:41:44

Caitriona
U┐ytkownik

Tapetka GosiuJ bardzo ładna, a drugi adres już znam wink big_smile Dzięki!

#46 2006-03-25 17:08:26

AineNiRigani
U┐ytkownik

A ja mam piekne filmiki (co┼Ť jak te z Colinem blue etc.) z kr├│la Artura. Szczeg├│lnie Riders On The Storm jest pi─Ökne. Wszystkie fragmenty konne, gdzie jad─ů. Zaczynaj─ů si─Ö od tych scen zimowych. Do muzyki the Doors'ow. Dziewczyny - ciary przechodz─ů!!!

#47 2006-03-25 18:24:24

Ania
U┐ytkownik

Mg┼éy Avalonu w┼éa┼Ťnie sie nagrywaj─ů i mam nadziej─Ö, ┼╝e wszystko b─Ödzie ok. Dobrze by┼éoby jednak, by┼Ťcie zg┼éosi┼éy akces dzi┼Ť-jutro, je┼Ťli kt├│ra┼Ť z Was chcia┼éby to zdoby─ç, p├│ki s─ů na twardym dysku w nagrywarce, bo czasem dzieje sie takie licho ze z nagranej w ten spos├│b p┼éyty nie da sie filmu zrzuci─ç do komputera i stamt─ůd go przegra─ç .
Margaret! - oczywi┼Ťcie zrobi─Ö kopi─Ö dla Ciebie. Napisz do mnie meila - dogadamy si─Ö! wink lol

Stopka forum