Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#26 2006-03-24 21:09:12

Ania
Użytkownik

Re: Ba?nie - filmowe i ka?de

Jak mi si? uda niczego nie schrzani?, a nagrywaczowi nie zapomnie?, popróbuj? to nagra? na DVD. Nie chc? na razie nic obiecywa?, ale jak wszystko pójdzie ok dorzuc? ten filmik do Twojego zbiorku Aine.

#27 2006-03-24 21:14:37

Ania
Użytkownik

No i sama z ch?ci? obejrz?! Dzi?ki za info, kobie?ki! A poropos kobie?ek - dorzucam do wszystkich tych zagramanicznych wielkich dzie? nasz swojski rodzimy Kingsajz, z genialnym Sturkiem i serwuj? Wam "much? na dziko i szum lasu raz.. lol lol

#28 2006-03-24 21:42:06

Caitriona
Użytkownik

Jutro maj? by? jakie? "Mg?y Avalonu" na TVN7 o 17.10. Z Anjelic? Huston.

Dzi?ki dzieczyny! Zawsze chcia?am ten film obejrze? big_smile

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#29 2006-03-24 23:03:50

Trzykrotka
Użytkownik

O, Caitriona, nowy avatarek! Z panem, którego lubi?! big_smile I który gra? króla Artura, ale jako? nie mog?am prze?kn?? tej wersji. Wola?am ju? trójk?t Connery-Ormond-Gere.

#30 2006-03-24 23:11:51

Ania
Użytkownik

Z panem, którego lubi?! big_smile I który gra? króla Artura, ale jako? nie mog?am prze?kn?? tej wersji.

Bo to ju? nie taka baja jak "Rycerz..." Trzykrotko! Mnie si? podoba?a, przede wszystkim dzi?ki Keirze!

#31 2006-03-24 23:15:16

Caitriona
Użytkownik

O, Caitriona, nowy avatarek! Z panem, którego lubi?! big_smile I który gra? króla Artura, ale jako? nie mog?am prze?kn?? tej wersji. Wola?am ju? trójk?t Connery-Ormond-Gere.

Witaj w klubie mi?o?niczek Clive'a smile Jest z nami jeszcze GosiaJ.
Szczerze to "Król Artur" te? nie za bardzo mi si? podoba?. Ale mia? i Owena i Ioana Gruffudda wink

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#32 2006-03-24 23:25:37

Trzykrotka
Użytkownik

Ale mia? i Owena i Ioana Gruffudda

Dobrze wiedzie?, ?e jest nas wi?cej! big_smile Ja w ogóle mam sentyment do panów z UK! (do panów aktorów na razie, w??czaj?c Stinga). Clive w dodatku to mój ulubiony ponury typ, z kategorii PRAWDZIWYCH M??CZYZN. Czy to nie by?o rozczulaj?ce, ?e w plebisycie na najseksowniejszych Anglików wygra? Colin-boski-Firth, Orlando by? drugi, a zaraz potem Connery, Bean i Rickman? big_smile

#33 2006-03-24 23:30:37

Caitriona
Użytkownik

Dobrze wiedzie?, ?e jest nas wi?cej!

oj, jest nas troch? wink

Czy to nie by?o rozczulaj?ce, ?e w plebisycie na najseksowniejszych Anglików wygra? Colin-boski-Firth, Orlando by? drugi, a zaraz potem Connery, Bean i Rickman?

Cudownie si? to u?o?y?o - z ma?ym zastrze?eniem z mojej strony: zamiast Orlando da?abym Clive'a wink

#34 2006-03-24 23:36:34

AineNiRigani
Użytkownik

ale jako? nie mog?am prze?kn?? tej wersji. .

A dla mnie to najlepsza z dotychczasowych. Chocia? przez kole?ank? Owen mnie tam po prostu razi i odstrasza big_smile
Pod wzgl?dem tre??i - próba potraktowania legendy w sposób historyczny. I ten szkielet ca?kiem nie?le przedstawili.

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#35 2006-03-24 23:38:44

Trzykrotka
Użytkownik

Ja te?! Orlando jako Legolas by? elfem wcielonym, wspania?ym, ale to typ ch?opaczka. By?am zachwycona, ?e w plebiscycie zwyci??yli prawdziwi stuprocentowo m?scy m?zczy?ni. Nie pora jeszcze umiera?.
A propos ba?ni i Legolasa: w dodatkach do W?adcy Pier?cieni wszyscy sobie równo pokpiwaj? z tego jaki Orlando jest pi?kny i czaruj?cy ("i nawet jego oddech pachnie kwiatami"). Ale fakt, by? w tym filmie nieziemski, naprawd?.

#36 2006-03-24 23:43:19

Trzykrotka
Użytkownik

Pod wzgl?dem tre??i - próba potraktowania legendy w sposób historyczny. I ten szkielet ca?kiem nie?le przedstawili.

Masz racje, Aine, to podej?cie by?o interesuj?ce. Tutaj nie mia?am zastrze?e?, podoba?a mi si? zreszta pewna surowo?? i prza?no?? rzeczywisto?ci wyspiarskiej tamtych czasów. Ale ja zawsze utykam na szczegó?ach i to - obawiam si? - dotycz?cych obsady.
Ta nieszcz?sna Keira...
Co oni zrobili z Ginevr?...

#37 2006-03-24 23:53:04

Caitriona
Użytkownik

Masz racje, Aine, to podej?cie by?o interesuj?ce. Tutaj nie mia?am zastrze?e?, podoba?a mi si? zreszta pewna surowo?? i prza?no?? rzeczywisto?ci wyspiarskiej tamtych czasów. Ale ja zawsze utykam na szczegó?ach i to - obawiam si? - dotycz?cych obsady.
Ta nieszcz?sna Keira...

Te? si? nad tym zastanawiam...

A Orlando jako Legolas jest fantastyczny i niezast?piony.

#38 2006-03-25 00:15:02

Ania
Użytkownik

Ta nieszcz?sna Keira...

Mnie naprawd? si? podoba?a taka inna Ginewra i do Keiry nie mam zastrze?e?, ale widz?, ?e w tym gronie jestem jedyna. Bardziej krzywi?abym nosem na Owena w roli Artura, cho? on sam jako facet jest rzeczywi?cie klasyczny. Mimo to nie postwi?abym go zaraz po Colinie na li?cie, a ju? na pewno nie przed Fasolk? i Connerym (cho? to zupe?nie inna klasa).

#39 2006-03-25 00:22:24

Margarett
Użytkownik

Jak mi si? uda niczego nie schrzani?, a nagrywaczowi nie zapomnie?, popróbuj? to nagra? na DVD.

by?abym bardzo d?wi?czna

Marzenia prze?ywane pod wp?ywem chwili trac? ca?y urok przy ich roztrz?saniu

#40 2006-03-25 01:49:28

AineNiRigani
Użytkownik

Aniu nie jeste? jedyna.
Ja te? nie mam nic do Keiry, bardzo j? lubie, nie dra?ni mnie ani szczeka, ani brak biustu (ale jeste?my w mniejszo?ci)
I przyznam si? ?e to w?asnie dla niej kupi?am króla Artura big_smile

#41 2006-03-25 08:13:52

GosiaJ
Użytkownik

Witaj w klubie mi?o?niczek Clive'a smile Jest z nami jeszcze GosiaJ.
Szczerze to "Król Artur" te? nie za bardzo mi si? podoba?. Ale mia? i Owena i Ioana Gruffudda wink

Mnie si? "Król Artur" podoba?, mo?e nie porazi? jako?, ale dzi?ki aktorom dobrze mi si? go ogl?da?o (Clive, Keira, i jeszcze Ray Winstone na dodatek). A Gruffudd to podobno dobry kolega naszego MM ;-)
Nie wiem, czy widzia?y?cie "Closer" z genialn? rol? Owena? Polecam.

Thorntonmania... nieustaj?ce apogeum uzale?nienia.

#42 2006-03-25 11:43:42

Diana
Użytkownik

Mi równie? podoba? si? "Król Artur"- i Owen, i Keira (by?a tam ?liczna- taka wiotka i zwiewna, ?e tak powiem), i w ogóle sam pomys?.
Pi?k? ba?ni?- mitem by? te? film "Z?ote runo" produkcji ameryka?s. Jakie te babki tam mia?y niesamowity makija?! 8O

Czym jest ?ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#43 2006-03-25 13:32:35

Caitriona
Użytkownik

http://gfx.filmweb.pl/f/95745/ph.46947.jpg

#44 2006-03-25 14:07:06

GosiaJ
Użytkownik

Bardzo ?adne zdj?cie :-) W podzi?kowaniu - dwa przyjemne, jak s?dz?, linki :-)

http://www.murphsplace.com/owen/pictures/wallpaper.jpg

http://www.cliveowen.net/gallery/detail … e16d3b3928

Thorntonmania... nieustaj?ce apogeum uzale?nienia.

#45 2006-03-25 14:41:44

Caitriona
Użytkownik

Tapetka GosiuJ bardzo ?adna, a drugi adres ju? znam wink big_smile Dzi?ki!

#46 2006-03-25 17:08:26

AineNiRigani
Użytkownik

A ja mam piekne filmiki (co? jak te z Colinem blue etc.) z króla Artura. Szczególnie Riders On The Storm jest pi?kne. Wszystkie fragmenty konne, gdzie jad?. Zaczynaj? si? od tych scen zimowych. Do muzyki the Doors'ow. Dziewczyny - ciary przechodz?!!!

#47 2006-03-25 18:24:24

Ania
Użytkownik

Mg?y Avalonu w?a?nie sie nagrywaj? i mam nadziej?, ?e wszystko b?dzie ok. Dobrze by?oby jednak, by?cie zg?osi?y akces dzi?-jutro, je?li która? z Was chcia?by to zdoby?, póki s? na twardym dysku w nagrywarce, bo czasem dzieje sie takie licho ze z nagranej w ten sposób p?yty nie da sie filmu zrzuci? do komputera i stamt?d go przegra? .
Margaret! - oczywi?cie zrobi? kopi? dla Ciebie. Napisz do mnie meila - dogadamy si?! wink lol

Stopka forum