Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#76 2005-02-15 11:59:42

Loana
Użytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Jo! Tam wyzej ten gosc to ja bylam, ale z kompa w domu, wiec pewnie dlatego niezalogowalo mnie tongue.
A tu taka cisza... czy cos sie rusza w temacie zlotu? Poszukuje u siebie jakiejs krawcowej do kiecki, ale nie wiem, czy znajde w rozsadnej cenie. Zobaczy sie. Powoli zaczne chyba zbierac pieniadze na sam wyjazd, bo dla mnie odleglosc jest spora. A jakis termin jest juz ustalony?
Pozdrawiam!

Jakie? pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#77 2005-02-15 19:22:54

dorotka
Użytkownik

Ja dosta?am sporo kasy na urodziny i chcia?am zostawi? w?a?nie na wyjazd, ale czarno to widz? - dzi? kupi?am sobie ?liczn? spódnic?, po prostu musia?am :oops: Jak tak dalej pójdzie, to chyba poprosz? kogo? o przechowanie kasy, bo wszystko wydam.
No, termin to mia? by? podobno pod koniec sierpnia, tak Ula? Bo ju? dobrze nie pami?tam...

Normalnie zacz??am wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#78 2005-02-16 10:50:05

ula
Użytkownik

Tak tak kochane moje wcze?niej to ja nie mam co marzy? o ?adnej organizacji tego spotkanka. Tak na margiinesie to ju? pora , ?eby pewne sprawy poustala? np. policzy? ile nas jest 100% ch?tnych i ustali? konkretny termin - ostatni weekend sierpnia to 26-28. Ja teraz to mam sodom? i gomor? w robocie, ale ju? pomalutku b?d? si? rozgl?da?a co by tu mo?na zdzia?a?.

#79 2005-02-16 11:47:51

dorotka
Użytkownik

Termin mi jak na razie odpowiada, mam nadziej?, ?e pieni?dze dotrwaj? do tego czasu big_smile
Ja si? na to pisz?!
O ile nie b?d? musia?a niczego sobie szy? wink

#80 2005-02-16 16:58:22

ula
Użytkownik

No to jest nas dwie Dorotko smile to sobie poszalejemy, ale ja raczej jak ju? wspomina?am ze wzgl?dów estetycznych - z kiecki zrezygnuj? smile
No dobra a teraz na powa?nie.
Brak czasu brakiem czasu, ale tak jest ci?gle, wi?c uroczy?cie o?wiadczam, ?e si? w?a?nie moblilizuj? i zaczynam powa?nie mysle? o spotkaniu. I teraz mam do Was prosb? o propozycj? programowe bo od tego trzeba zacz??, czyli co by?cie chcia?y robi? podczas tego zlotu.
A ja to pozbieram do kupy i rozpisz? godzinowo.
Ja np. mysla?am o wy?wietleniu w odcinkach przez trzy dni P&P o ile BBC wyrazi zgod?... itp
No to piszcie.

#81 2005-02-17 09:42:35

sister
Użytkownik

Mi?o by?oby zwiedzi? jaki? pa?ac i pi?kne ogrody, w których zrobi?yby?my piknik, na którym b?dziemy czyta? na g?os fragmenty JA smilesmilesmile

co Wy na to?

#82 2005-02-17 10:01:28

dorotka
Użytkownik

Tak, koniecznie musimy wszystko zwiedzi? i obejrze?, bo ja uwielbiam si? szwenda?, wezm? sobie aparat i b?dzie super!
Jakby by?a mo?liwo??, to ja proponuj? obejrze? sobie jaki? film big_smile Zgadnijcie jaki...

#83 2005-02-17 19:16:14

moniczek
Użytkownik

A z tym terminem to ju? tak ostatecznie? Bo ja na przyk?ad wyje?d?am na ca?y miesi?c! ( tj. od 30.07 do 27.08 ) - wracam wieczorem. Pewnie nie b?d? w stanie przyjecha? na zjazd, bo na pewno b?d? straaaasznie st?skniona za moj? rodzink?... sad
My?licie, ?e nie mo?e to by? np. pierwszy weekend wrze?nia... :?:

#84 2005-02-18 13:30:34

dorotka
Użytkownik

Wrzesie? odpada, ja mam szko?? niestety.
Ale mo?e to by si? da?o jeszcze jako? obgada??

#85 2005-02-20 16:13:24

Maharett
Użytkownik

Có?... ja te? bym si? ch?tnie na takie co? pisa?a. B?d? dwunasta??
Od razu mówi?, ?e mog? upiec ciasta, ciasteczka i inne takie. Tzn, upiek?abym, gdybym mia?a pewno??, ?e dojad? big_smile We?my na przyk?ad dojazd w bardzo upalny dzie? - wszystko b?dzie p?ywa?. :? Ale mo?emy sobie zrobi? nowoczesny piknik. Nie mam nic przeciwko big_smile
Marzy?oby mi si? jeszcze ognisko. Wiem, ?e to nie w stylu JA, ale ognisko, lato i pi?kne niebo to cudowne po??czenie.
Chyba jestem najm?odsza, bo grasuj? jeszcze po ogólniaku, ale je?li tylko termin trafi i b?d? mia?a dojazd - przyjad?.

#86 2005-02-20 16:24:18

dorotka
Użytkownik

Po ogólniaku, co ty nie powiesz, to jest nas dwie big_smile
Mi?o ?e nie jestem osamotniona, ale i tak najm?odsza wink
Ognisko to ?wietny pomys?, tylko musia?abym zabra? wi?cej ciuchów na przebranie, bo b?d? ?mierdzie? w?dzonk?

#87 2005-02-22 08:54:53

sister
Użytkownik

Ognisko?? no nie wiem, dziewczyny, czy wtedy robili ogniska? trzebaby si? zastanowi?.

#88 2005-02-22 14:51:05

dorotka
Użytkownik

Ja te? nie jestem pewna, ale wyobra?acie sobie pana Darcy'ego jak dorzuca drewienek do ogniska... lol dobra wiem dziwacz? ju?... ale ferie mam to wiele wyja?nia wink

#89 2005-02-22 19:55:08

Maharett
Użytkownik

Nawet je?li nie robili wtedy ognisk, to dla naszego zlotu mo?emy zrobic malusie?ki wyj?tek wink Ognisko - to subtelne ?wiat?o i przyjemne ciepe?ko...mmmmmmmmm...

#90 2005-02-22 22:11:50

aire
Użytkownik

i ten wspania?y zapach pieczonych kie?basek lol

#91 2005-02-23 14:07:15

dorotka
Użytkownik

?y? nie umiera? big_smile To co dalej? Bo TFurczych pomys?ów jest coraz wi?cej jak widz? wink

#92 2005-02-23 14:22:41

ula
Użytkownik

ale zdaje si? ?e termin nam si?, ?e tak to prostacko ujm? - rypn??...

#93 2005-02-23 15:15:44

sister
Użytkownik

Moje Drogie, ognisko mnie osobi?cie nie poci?ga, ale je?li chcecie to czmu ni :?:
Ula, czemu termin si? rypn?????

#94 2005-02-23 16:30:53

ula
Użytkownik

Moniczek napisa?a, ?e nie mo?e w ostatni weekend sierpnia a Dorotka ?e w pierwszy wrze?nia, chyba musimy znale?? kompromis.... a co do ogniska to nie wiem, perzy pa?acu nam nie pozwol? rozpali? bo teren strze?ony lol wi?c si?raczej nie nastawiajcie na t? atrakcj? drogie panie smile

#95 2005-02-23 19:46:40

moniczek
Użytkownik

Mo?e jednak uda si? w pierwszy weekend wrze?nia, co :?: By?oby fajno...
Przecie? szko?a jeszcze na dobre nie b?dzie "rozkr?cona", a poza tym to weekend - nikt do szko?y w weekend nie chodzi wink ...

#96 2005-02-23 23:45:52

dorotka
Użytkownik

Moniczek, to jest my?l! Ja mam w miar? tolerancyjnych staruszków, mo?e by mi pozwolili, ale to musia?by by? ten najpierwszy z pierwszych tygodni wrze?nia, czyli 2-4.09.
Pasowa?oby ci? Jak tak, to powoli zaczynam dyskusje z rodzicami, bo wiecie... jeszcze mi ociupink? do niezale?no?ci (czytaj pe?noletno?ci wink ) brakuje... wi?c miejcie na to wzgl?d. Bo mi naprawd? zale?y na tym spotkaniu. O ile b?d? mia?a za co jecha? - jak znam moich rodziców znowu stwierdz?, ?e skoro to mój kolejny crazy pomys?, to mam sama znale?? fundusze :cry:

#97 2005-02-24 08:40:06

sister
Użytkownik

Dorotko, fajnie, ?e zmieni?a? zdanie. Ja po raz kolejny powiem, ?e si? dostosuj? do Was smile Ale faktycznie pocz?tek wrze?nia to najlepsiejszy pomys?, bo raczej wszystkie powinny?my ju? zako?czy? wakacyjne wyjazdy smile Dorotko, odk?adaj sobie co tydzie? 2-3 z?ote do skarbonki, do wakacji si? uzbiera smilesmilesmilesmilesmile
A z t? niezale?no?ci? to si? nie ?piesz, to wcale nic fajnego......

#98 2005-02-24 23:45:51

moniczek
Użytkownik

SUPER!!! Mam nadziej?, ?e innym te? ten termin odpowiada - tzn ten pierwszy weekend wrze?nia... lol lol lol lol lol lol

#99 2005-02-25 20:48:49

Marianna
Użytkownik

Ja mam czas od pocz?tku lipca do ko?ca wrze?nia , wi?c ka?dy termin mi pasuje. Na 99% pisz? si? na przyjazd (cho? mam daleko) i ka?dy pomys? mi si? podoba, byle tylko wypali?o.

#100 2005-03-11 14:47:01

aga
Użytkownik

Drogie fanki! Jestem nieco starsza od Was, ale dla przyjemno?ci zywej dyskusji wiek si? nie liczy! Tez kiedys robi?am imprezy w górach w prywatnym gronie, np. w Karpaczu. Ale teraz nie ma chetnych, nie znam Waszych gustów, ale liczy si? tez kwestia kulturalnego sp?dzenia czasu. A
niektórzy sprawiali k?opoty, grymasili, itd. Jesli mamy organizow??, nale?y chyba przedstawi? z grubsza plan , nie mówi? z zegarkiem w r?ku, ale dla orientacji. W dzie? spacery po górach, w ciekawe okolice, a wieczorami dyskusje o JA. Ze wzgl?du na problemy z dojazdami, najlepsze by?yby tygodniowe pobyty w pensjonatach w wi?kszych miejscowosciach/ Zakopane, Wis?a/, a wy?ywienie na w?asn? r?k?.
O wczasach nie ma raczej mowy, rujnuj? kieszenie.

Stopka forum