Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#76 2005-02-15 11:59:42

Loana
U┐ytkownik

Re: Zlot fan├│w/fanek Jane Austen

Jo! Tam wyzej ten gosc to ja bylam, ale z kompa w domu, wiec pewnie dlatego niezalogowalo mnie tongue.
A tu taka cisza... czy cos sie rusza w temacie zlotu? Poszukuje u siebie jakiejs krawcowej do kiecki, ale nie wiem, czy znajde w rozsadnej cenie. Zobaczy sie. Powoli zaczne chyba zbierac pieniadze na sam wyjazd, bo dla mnie odleglosc jest spora. A jakis termin jest juz ustalony?
Pozdrawiam!

Jakie┼Ť pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#77 2005-02-15 19:22:54

dorotka
U┐ytkownik

Ja dosta┼éam sporo kasy na urodziny i chcia┼éam zostawi─ç w┼éa┼Ťnie na wyjazd, ale czarno to widz─Ö - dzi┼Ť kupi┼éam sobie ┼Ťliczn─ů sp├│dnic─Ö, po prostu musia┼éam :oops: Jak tak dalej p├│jdzie, to chyba poprosz─Ö kogo┼Ť o przechowanie kasy, bo wszystko wydam.
No, termin to miał być podobno pod koniec sierpnia, tak Ula? Bo już dobrze nie pamiętam...

Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#78 2005-02-16 10:50:05

ula
U┐ytkownik

Tak tak kochane moje wcze┼Ťniej to ja nie mam co marzy─ç o ┼╝adnej organizacji tego spotkanka. Tak na margiinesie to ju┼╝ pora , ┼╝eby pewne sprawy poustala─ç np. policzy─ç ile nas jest 100% ch─Ötnych i ustali─ç konkretny termin - ostatni weekend sierpnia to 26-28. Ja teraz to mam sodom─Ö i gomor─Ö w robocie, ale ju┼╝ pomalutku b─Öd─Ö si─Ö rozgl─ůda┼éa co by tu mo┼╝na zdzia┼éa─ç.

#79 2005-02-16 11:47:51

dorotka
U┐ytkownik

Termin mi jak na razie odpowiada, mam nadziej─Ö, ┼╝e pieni─ůdze dotrwaj─ů do tego czasu big_smile
Ja si─Ö na to pisz─Ö!
O ile nie będę musiała niczego sobie szyć wink

#80 2005-02-16 16:58:22

ula
U┐ytkownik

No to jest nas dwie Dorotko smile to sobie poszalejemy, ale ja raczej jak już wspominałam ze względów estetycznych - z kiecki zrezygnuję smile
No dobra a teraz na powa┼╝nie.
Brak czasu brakiem czasu, ale tak jest ci─ůgle, wi─Öc uroczy┼Ťcie o┼Ťwiadczam, ┼╝e si─Ö w┼éa┼Ťnie moblilizuj─Ö i zaczynam powa┼╝nie mysle─ç o spotkaniu. I teraz mam do Was prosb─Ö o propozycj─Ö programowe bo od tego trzeba zacz─ů─ç, czyli co by┼Ťcie chcia┼éy robi─ç podczas tego zlotu.
A ja to pozbieram do kupy i rozpisz─Ö godzinowo.
Ja np. mysla┼éam o wy┼Ťwietleniu w odcinkach przez trzy dni P&P o ile BBC wyrazi zgod─Ö... itp
No to piszcie.

#81 2005-02-17 09:42:35

sister
U┐ytkownik

Mi┼éo by┼éoby zwiedzi─ç jaki┼Ť pa┼éac i pi─Ökne ogrody, w kt├│rych zrobi┼éyby┼Ťmy piknik, na kt├│rym b─Ödziemy czyta─ç na g┼éos fragmenty JA smilesmilesmile

co Wy na to?

#82 2005-02-17 10:01:28

dorotka
U┐ytkownik

Tak, koniecznie musimy wszystko zwiedzi─ç i obejrze─ç, bo ja uwielbiam si─Ö szwenda─ç, wezm─Ö sobie aparat i b─Ödzie super!
Jakby by┼éa mo┼╝liwo┼Ť─ç, to ja proponuj─Ö obejrze─ç sobie jaki┼Ť film big_smile Zgadnijcie jaki...

#83 2005-02-17 19:16:14

moniczek
U┐ytkownik

A z tym terminem to ju┼╝ tak ostatecznie? Bo ja na przyk┼éad wyje┼╝d┼╝am na ca┼éy miesi─ůc! ( tj. od 30.07 do 27.08 ) - wracam wieczorem. Pewnie nie b─Öd─Ö w stanie przyjecha─ç na zjazd, bo na pewno b─Öd─Ö straaaasznie st─Öskniona za moj─ů rodzink─ů... sad
My┼Ťlicie, ┼╝e nie mo┼╝e to by─ç np. pierwszy weekend wrze┼Ťnia... :?:

#84 2005-02-18 13:30:34

dorotka
U┐ytkownik

Wrzesień odpada, ja mam szkołę niestety.
Ale mo┼╝e to by si─Ö da┼éo jeszcze jako┼Ť obgada─ç?

#85 2005-02-20 16:13:24

Maharett
U┐ytkownik

C├│┼╝... ja te┼╝ bym si─Ö ch─Ötnie na takie co┼Ť pisa┼éa. B─Öd─Ö dwunasta??
Od razu m├│wi─Ö, ┼╝e mog─Ö upiec ciasta, ciasteczka i inne takie. Tzn, upiek┼éabym, gdybym mia┼éa pewno┼Ť─ç, ┼╝e dojad─ů big_smile We┼║my na przyk┼éad dojazd w bardzo upalny dzie┼ä - wszystko b─Ödzie p┼éywa─ç. :? Ale mo┼╝emy sobie zrobi─ç nowoczesny piknik. Nie mam nic przeciwko big_smile
Marzy┼éoby mi si─Ö jeszcze ognisko. Wiem, ┼╝e to nie w stylu JA, ale ognisko, lato i pi─Ökne niebo to cudowne po┼é─ůczenie.
Chyba jestem najm┼éodsza, bo grasuj─Ö jeszcze po og├│lniaku, ale je┼Ťli tylko termin trafi i b─Öd─Ö mia┼éa dojazd - przyjad─Ö.

#86 2005-02-20 16:24:18

dorotka
U┐ytkownik

Po og├│lniaku, co ty nie powiesz, to jest nas dwie big_smile
Miło że nie jestem osamotniona, ale i tak najmłodsza wink
Ognisko to ┼Ťwietny pomys┼é, tylko musia┼éabym zabra─ç wi─Öcej ciuch├│w na przebranie, bo b─Öd─ů ┼Ťmierdzie─ç w─Ödzonk─ů

#87 2005-02-22 08:54:53

sister
U┐ytkownik

Ognisko?? no nie wiem, dziewczyny, czy wtedy robili ogniska? trzebaby si─Ö zastanowi─ç.

#88 2005-02-22 14:51:05

dorotka
U┐ytkownik

Ja te┼╝ nie jestem pewna, ale wyobra┼╝acie sobie pana Darcy'ego jak dorzuca drewienek do ogniska... lol dobra wiem dziwacz─Ö ju┼╝... ale ferie mam to wiele wyja┼Ťnia wink

#89 2005-02-22 19:55:08

Maharett
U┐ytkownik

Nawet je┼Ťli nie robili wtedy ognisk, to dla naszego zlotu mo┼╝emy zrobic malusie┼äki wyj─ůtek wink Ognisko - to subtelne ┼Ťwiat┼éo i przyjemne ciepe┼éko...mmmmmmmmm...

#90 2005-02-22 22:11:50

aire
U┐ytkownik

i ten wspaniały zapach pieczonych kiełbasek lol

#91 2005-02-23 14:07:15

dorotka
U┐ytkownik

Żyć nie umierać big_smile To co dalej? Bo TFurczych pomysłów jest coraz więcej jak widzę wink

#92 2005-02-23 14:22:41

ula
U┐ytkownik

ale zdaje si─Ö ┼╝e termin nam si─Ö, ┼╝e tak to prostacko ujm─Ö - rypn─ů┼é...

#93 2005-02-23 15:15:44

sister
U┐ytkownik

Moje Drogie, ognisko mnie osobi┼Ťcie nie poci─ůga, ale je┼Ťli chcecie to czmu ni :?:
Ula, czemu termin si─Ö rypn─ů┼é???

#94 2005-02-23 16:30:53

ula
U┐ytkownik

Moniczek napisa┼éa, ┼╝e nie mo┼╝e w ostatni weekend sierpnia a Dorotka ┼╝e w pierwszy wrze┼Ťnia, chyba musimy znale┼║─ç kompromis.... a co do ogniska to nie wiem, perzy pa┼éacu nam nie pozwol─ů rozpali─ç bo teren strze┼╝ony lol wi─Öc si─Öraczej nie nastawiajcie na t─ů atrakcj─Ö drogie panie smile

#95 2005-02-23 19:46:40

moniczek
U┐ytkownik

Mo┼╝e jednak uda si─Ö w pierwszy weekend wrze┼Ťnia, co :?: By┼éoby fajno...
Przecież szkoła jeszcze na dobre nie będzie "rozkręcona", a poza tym to weekend - nikt do szkoły w weekend nie chodzi wink ...

#96 2005-02-23 23:45:52

dorotka
U┐ytkownik

Moniczek, to jest my┼Ťl! Ja mam w miar─Ö tolerancyjnych staruszk├│w, mo┼╝e by mi pozwolili, ale to musia┼éby by─ç ten najpierwszy z pierwszych tygodni wrze┼Ťnia, czyli 2-4.09.
Pasowa┼éoby ci? Jak tak, to powoli zaczynam dyskusje z rodzicami, bo wiecie... jeszcze mi ociupink─Ö do niezale┼╝no┼Ťci (czytaj pe┼énoletno┼Ťci wink ) brakuje... wi─Öc miejcie na to wzgl─ůd. Bo mi naprawd─Ö zale┼╝y na tym spotkaniu. O ile b─Öd─Ö mia┼éa za co jecha─ç - jak znam moich rodzic├│w znowu stwierdz─ů, ┼╝e skoro to m├│j kolejny crazy pomys┼é, to mam sama znale┼║─ç fundusze :cry:

#97 2005-02-24 08:40:06

sister
U┐ytkownik

Dorotko, fajnie, ┼╝e zmieni┼éa┼Ť zdanie. Ja po raz kolejny powiem, ┼╝e si─Ö dostosuj─Ö do Was smile Ale faktycznie pocz─ůtek wrze┼Ťnia to najlepsiejszy pomys┼é, bo raczej wszystkie powinny┼Ťmy ju┼╝ zako┼äczy─ç wakacyjne wyjazdy smile Dorotko, odk┼éadaj sobie co tydzie┼ä 2-3 z┼éote do skarbonki, do wakacji si─Ö uzbiera smilesmilesmilesmilesmile
A z t─ů niezale┼╝no┼Ťci─ů to si─Ö nie ┼Ťpiesz, to wcale nic fajnego......

#98 2005-02-24 23:45:51

moniczek
U┐ytkownik

SUPER!!! Mam nadziej─Ö, ┼╝e innym te┼╝ ten termin odpowiada - tzn ten pierwszy weekend wrze┼Ťnia... lol lol lol lol lol lol

#99 2005-02-25 20:48:49

Marianna
U┐ytkownik

Ja mam czas od pocz─ůtku lipca do ko┼äca wrze┼Ťnia , wi─Öc ka┼╝dy termin mi pasuje. Na 99% pisz─Ö si─Ö na przyjazd (cho─ç mam daleko) i ka┼╝dy pomys┼é mi si─Ö podoba, byle tylko wypali┼éo.

#100 2005-03-11 14:47:01

aga
U┐ytkownik

Drogie fanki! Jestem nieco starsza od Was, ale dla przyjemno┼Ťci zywej dyskusji wiek si─Ö nie liczy! Tez kiedys robi┼éam imprezy w g├│rach w prywatnym gronie, np. w Karpaczu. Ale teraz nie ma chetnych, nie znam Waszych gust├│w, ale liczy si─Ö tez kwestia kulturalnego sp─Ödzenia czasu. A
niekt├│rzy sprawiali k┼éopoty, grymasili, itd. Jesli mamy organizow─ů─ç, nale┼╝y chyba przedstawi─ç z grubsza plan , nie m├│wi─Ö z zegarkiem w r─Öku, ale dla orientacji. W dzie┼ä spacery po g├│rach, w ciekawe okolice, a wieczorami dyskusje o JA. Ze wzgl─Ödu na problemy z dojazdami, najlepsze by┼éyby tygodniowe pobyty w pensjonatach w wi─Ökszych miejscowosciach/ Zakopane, Wis┼éa/, a wy┼╝ywienie na w┼éasn─ů r─Ök─Ö.
O wczasach nie ma raczej mowy, rujnuj─ů kieszenie.

Stopka forum