Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#76 2005-02-15 11:59:42

Loana
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Jo! Tam wyzej ten gosc to ja bylam, ale z kompa w domu, wiec pewnie dlatego niezalogowalo mnie tongue.
A tu taka cisza... czy cos sie rusza w temacie zlotu? Poszukuje u siebie jakiejs krawcowej do kiecki, ale nie wiem, czy znajde w rozsadnej cenie. Zobaczy sie. Powoli zaczne chyba zbierac pieniadze na sam wyjazd, bo dla mnie odleglosc jest spora. A jakis termin jest juz ustalony?
Pozdrawiam!


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#77 2005-02-15 19:22:54

dorotka
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Ja dostałam sporo kasy na urodziny i chciałam zostawić właśnie na wyjazd, ale czarno to widzę - dziś kupiłam sobie śliczną spódnicę, po prostu musiałam :oops: Jak tak dalej pójdzie, to chyba poproszę kogoś o przechowanie kasy, bo wszystko wydam.
No, termin to miał być podobno pod koniec sierpnia, tak Ula? Bo już dobrze nie pamiętam...


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#78 2005-02-16 10:50:05

ula
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Tak tak kochane moje wcześniej to ja nie mam co marzyć o żadnej organizacji tego spotkanka. Tak na margiinesie to już pora , żeby pewne sprawy poustalać np. policzyć ile nas jest 100% chętnych i ustalić konkretny termin - ostatni weekend sierpnia to 26-28. Ja teraz to mam sodomę i gomorę w robocie, ale już pomalutku będę się rozglądała co by tu można zdziałać.

Offline

 

#79 2005-02-16 11:47:51

dorotka
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Termin mi jak na razie odpowiada, mam nadzieję, że pieniądze dotrwają do tego czasu big_smile
Ja siÄ™ na to piszÄ™!
O ile nie będę musiała niczego sobie szyć wink


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#80 2005-02-16 16:58:22

ula
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

No to jest nas dwie Dorotko smile to sobie poszalejemy, ale ja raczej jak już wspominałam ze względów estetycznych - z kiecki zrezygnuję smile
No dobra a teraz na poważnie.
Brak czasu brakiem czasu, ale tak jest ciągle, więc uroczyście oświadczam, że się właśnie moblilizuję i zaczynam poważnie mysleć o spotkaniu. I teraz mam do Was prosbę o propozycję programowe bo od tego trzeba zacząć, czyli co byście chciały robić podczas tego zlotu.
A ja to pozbieram do kupy i rozpiszÄ™ godzinowo.
Ja np. myslałam o wyświetleniu w odcinkach przez trzy dni P&P o ile BBC wyrazi zgodę... itp
No to piszcie.

Offline

 

#81 2005-02-17 09:42:35

sister
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Miło byłoby zwiedzić jakiś pałac i piękne ogrody, w których zrobiłybyśmy piknik, na którym będziemy czytać na głos fragmenty JA smilesmilesmile

co Wy na to?

Offline

 

#82 2005-02-17 10:01:28

dorotka
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Tak, koniecznie musimy wszystko zwiedzić i obejrzeć, bo ja uwielbiam się szwendać, wezmę sobie aparat i będzie super!
Jakby była możliwość, to ja proponuję obejrzeć sobie jakiś film big_smile Zgadnijcie jaki...


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#83 2005-02-17 19:16:14

moniczek
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

A z tym terminem to już tak ostatecznie? Bo ja na przykład wyjeżdżam na cały miesiąc! ( tj. od 30.07 do 27.08 ) - wracam wieczorem. Pewnie nie będę w stanie przyjechać na zjazd, bo na pewno będę straaaasznie stęskniona za moją rodzinką... sad
Myślicie, że nie może to być np. pierwszy weekend września... :?:

Offline

 

#84 2005-02-18 13:30:34

dorotka
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Wrzesień odpada, ja mam szkołę niestety.
Ale może to by się dało jeszcze jakoś obgadać?


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#85 2005-02-20 16:13:24

Maharett
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Cóż... ja też bym się chętnie na takie coś pisała. Będę dwunasta??
Od razu mówię, że mogę upiec ciasta, ciasteczka i inne takie. Tzn, upiekłabym, gdybym miała pewność, że dojadą big_smile Weźmy na przykład dojazd w bardzo upalny dzień - wszystko będzie pływać. :? Ale możemy sobie zrobić nowoczesny piknik. Nie mam nic przeciwko big_smile
Marzyłoby mi się jeszcze ognisko. Wiem, że to nie w stylu JA, ale ognisko, lato i piękne niebo to cudowne połączenie.
Chyba jestem najmłodsza, bo grasuję jeszcze po ogólniaku, ale jeśli tylko termin trafi i będę miała dojazd - przyjadę.

Offline

 

#86 2005-02-20 16:24:18

dorotka
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Po ogólniaku, co ty nie powiesz, to jest nas dwie big_smile
Miło że nie jestem osamotniona, ale i tak najmłodsza wink
Ognisko to świetny pomysł, tylko musiałabym zabrać więcej ciuchów na przebranie, bo będą śmierdzieć wędzonką


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#87 2005-02-22 08:54:53

sister
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Ognisko?? no nie wiem, dziewczyny, czy wtedy robili ogniska? trzebaby się zastanowić.

Offline

 

#88 2005-02-22 14:51:05

dorotka
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Ja też nie jestem pewna, ale wyobrażacie sobie pana Darcy'ego jak dorzuca drewienek do ogniska... lol dobra wiem dziwaczę już... ale ferie mam to wiele wyjaśnia wink


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#89 2005-02-22 19:55:08

Maharett
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Nawet jeśli nie robili wtedy ognisk, to dla naszego zlotu możemy zrobic malusieńki wyjątek wink Ognisko - to subtelne światło i przyjemne ciepełko...mmmmmmmmm...

Offline

 

#90 2005-02-22 22:11:50

aire
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

i ten wspaniały zapach pieczonych kiełbasek lol

Offline

 

#91 2005-02-23 14:07:15

dorotka
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Żyć nie umierać big_smile To co dalej? Bo TFurczych pomysłów jest coraz więcej jak widzę wink


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#92 2005-02-23 14:22:41

ula
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

ale zdaje się że termin nam się, że tak to prostacko ujmę - rypnął...

Offline

 

#93 2005-02-23 15:15:44

sister
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Moje Drogie, ognisko mnie osobiście nie pociąga, ale jeśli chcecie to czmu ni :?:
Ula, czemu termin siÄ™ rypnÄ…Å‚???

Offline

 

#94 2005-02-23 16:30:53

ula
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Moniczek napisała, że nie może w ostatni weekend sierpnia a Dorotka że w pierwszy września, chyba musimy znaleźć kompromis.... a co do ogniska to nie wiem, perzy pałacu nam nie pozwolą rozpalić bo teren strzeżony lol więc sięraczej nie nastawiajcie na tą atrakcję drogie panie smile

Offline

 

#95 2005-02-23 19:46:40

moniczek
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Może jednak uda się w pierwszy weekend września, co :?: Byłoby fajno...
Przecież szkoła jeszcze na dobre nie będzie "rozkręcona", a poza tym to weekend - nikt do szkoły w weekend nie chodzi wink ...

Offline

 

#96 2005-02-23 23:45:52

dorotka
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Moniczek, to jest myśl! Ja mam w miarę tolerancyjnych staruszków, może by mi pozwolili, ale to musiałby być ten najpierwszy z pierwszych tygodni września, czyli 2-4.09.
Pasowałoby ci? Jak tak, to powoli zaczynam dyskusje z rodzicami, bo wiecie... jeszcze mi ociupinkę do niezależności (czytaj pełnoletności wink ) brakuje... więc miejcie na to wzgląd. Bo mi naprawdę zależy na tym spotkaniu. O ile będę miała za co jechać - jak znam moich rodziców znowu stwierdzą, że skoro to mój kolejny crazy pomysł, to mam sama znaleźć fundusze :cry:


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

#97 2005-02-24 08:40:06

sister
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Dorotko, fajnie, że zmieniłaś zdanie. Ja po raz kolejny powiem, że się dostosuję do Was smile Ale faktycznie początek września to najlepsiejszy pomysł, bo raczej wszystkie powinnyśmy już zakończyć wakacyjne wyjazdy smile Dorotko, odkładaj sobie co tydzień 2-3 złote do skarbonki, do wakacji się uzbiera smilesmilesmilesmilesmile
A z tą niezależnością to się nie śpiesz, to wcale nic fajnego......

Offline

 

#98 2005-02-24 23:45:51

moniczek
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

SUPER!!! Mam nadzieję, że innym też ten termin odpowiada - tzn ten pierwszy weekend września... lol lol lol lol lol lol

Offline

 

#99 2005-02-25 20:48:49

Marianna
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Ja mam czas od początku lipca do końca września , więc każdy termin mi pasuje. Na 99% piszę się na przyjazd (choć mam daleko) i każdy pomysł mi się podoba, byle tylko wypaliło.

Offline

 

#100 2005-03-11 14:47:01

aga
U¿ytkownik

Re: Zlot fanów/fanek Jane Austen

Drogie fanki! Jestem nieco starsza od Was, ale dla przyjemności zywej dyskusji wiek się nie liczy! Tez kiedys robiłam imprezy w górach w prywatnym gronie, np. w Karpaczu. Ale teraz nie ma chetnych, nie znam Waszych gustów, ale liczy się tez kwestia kulturalnego spędzenia czasu. A
niektórzy sprawiali kłopoty, grymasili, itd. Jesli mamy organizowąć, należy chyba przedstawić z grubsza plan , nie mówię z zegarkiem w ręku, ale dla orientacji. W dzień spacery po górach, w ciekawe okolice, a wieczorami dyskusje o JA. Ze względu na problemy z dojazdami, najlepsze byłyby tygodniowe pobyty w pensjonatach w większych miejscowosciach/ Zakopane, Wisła/, a wyżywienie na własną rękę.
O wczasach nie ma raczej mowy, rujnujÄ… kieszenie.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB