Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#26 2006-03-31 20:11:24

Julianna
Użytkownik

Re: Nasz wspólny "fanfictu?"

No ale skoro ona nie obs?uguje jego stolika, to jak si? poznaj?? Mo?e tak: ona pomimo wykszta?cenia pope?nia jak?? gaf?, obs?uguj?c s?siedni stolik, on z nudów obserwuje j? i widzi jej poczynania, i - jak to pan Darcy-jest pe?en politowania. Szef j? gani przy klientach, a ona - pe?na temperamentu - rzuca w sposób efektowny prac?. Darcy jest zaintrygowany jej osob?, ale traci j? na jaki? czas z oczu. W mi?dzy czasie siostra Karola próbuje go uwie??. Darcy jest oboj?tny na jej zaloty, a na imprezie z okazji urodzin Karola znowu widzi J?!

Tylko wiara prowadzi do cudu...

#27 2006-04-01 09:11:41

milosz
Użytkownik

Darcy jest oboj?tny na jej zaloty, a na imprezie z okazji urodzin Karola znowu widzi J?!

W?a?nie zacz??a prac? w firmie cateringowe, która obs?uguje przyj?cie.
Karol rzuca mimochodem uwag?, ?e strasznie du?o ?adnych dziewczyn dzi? przysz?o. Ale pan D. widzi tylko j?...
Ona jednak, zm?czona zaczepkami innych m?odzie?ców wogóle nie zwraca uwagi na dwoje br?zowych oczu przygl?daj?cych si? jej z zainteresowaniem i pewn? nawet porz?dliwo?ci?....

[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

#28 2006-04-01 13:24:16

Julianna
Użytkownik

?wietny pomys? z t? firm? cateringow?! Musz? si? g??biej zastanowi? co dalej... a dzisiaj baaardzo boli mnie g?owa. To efekt uboczny grypy, która powinna si? ju? ko?czy?, a wydaje mi si? ?e dopiero rozkwita we mnie :cry: . Oj, milosz, sk?d wiedzia?a? ?e on ma br?zowe oczy??? smile No i oczywi?cie jest brunetem, prawda? Dorzu? jeszcze trzydniowy zarost (i w?osy na klacie) i spadn? z krzes?a! lol lol

Tylko wiara prowadzi do cudu...

Stopka forum