Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#26 2006-03-31 20:11:24

Julianna
U┐ytkownik

Re: Nasz wsp├│lny "fanfictu┼Ť"

No ale skoro ona nie obs┼éuguje jego stolika, to jak si─Ö poznaj─ů? Mo┼╝e tak: ona pomimo wykszta┼écenia pope┼énia jak─ů┼Ť gaf─Ö, obs┼éuguj─ůc s─ůsiedni stolik, on z nud├│w obserwuje j─ů i widzi jej poczynania, i - jak to pan Darcy-jest pe┼éen politowania. Szef j─ů gani przy klientach, a ona - pe┼éna temperamentu - rzuca w spos├│b efektowny prac─Ö. Darcy jest zaintrygowany jej osob─ů, ale traci j─ů na jaki┼Ť czas z oczu. W mi─Ödzy czasie siostra Karola pr├│buje go uwie┼Ť─ç. Darcy jest oboj─Ötny na jej zaloty, a na imprezie z okazji urodzin Karola znowu widzi J─ů!

Tylko wiara prowadzi do cudu...

#27 2006-04-01 09:11:41

milosz
U┐ytkownik

Darcy jest oboj─Ötny na jej zaloty, a na imprezie z okazji urodzin Karola znowu widzi J─ů!

W┼éa┼Ťnie zacz─Ö┼éa prac─Ö w firmie cateringowe, kt├│ra obs┼éuguje przyj─Öcie.
Karol rzuca mimochodem uwag─Ö, ┼╝e strasznie du┼╝o ┼éadnych dziewczyn dzi┼Ť przysz┼éo. Ale pan D. widzi tylko j─ů...
Ona jednak, zm─Öczona zaczepkami innych m┼éodzie┼äc├│w wog├│le nie zwraca uwagi na dwoje br─ůzowych oczu przygl─ůdaj─ůcych si─Ö jej z zainteresowaniem i pewn─ů nawet porz─ůdliwo┼Ťci─ů....

[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

#28 2006-04-01 13:24:16

Julianna
U┐ytkownik

┼Üwietny pomys┼é z t─ů firm─ů cateringow─ů! Musz─Ö si─Ö g┼é─Öbiej zastanowi─ç co dalej... a dzisiaj baaardzo boli mnie g┼éowa. To efekt uboczny grypy, kt├│ra powinna si─Ö ju┼╝ ko┼äczy─ç, a wydaje mi si─Ö ┼╝e dopiero rozkwita we mnie :cry: . Oj, milosz, sk─ůd wiedzia┼éa┼Ť ┼╝e on ma br─ůzowe oczy??? smile No i oczywi┼Ťcie jest brunetem, prawda? Dorzu─ç jeszcze trzydniowy zarost (i w┼éosy na klacie) i spadn─Ö z krzes┼éa! lol lol

Tylko wiara prowadzi do cudu...

Stopka forum