Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2004-12-06 22:52:41

fringilla
Użytkownik

Poszukuj? Emmy z Kate Beckinsale

No w?a?nie, poszukuje wersji z Kate Beckinsale. Widzia?am ten film raz i
niewiele pamietam. Czy kto? z Was ma i mog?aby mi przegra?, albo mia?aby okazje nagara? (wiem ?e czasem leci ten film na kanale Hallmark, ale chyba dawno go nie by?o), albo wie gdzie mo?na dosta? lub ?ci?gn??? Chodzi mi oczywi?cie o wersj? t?umaczon?, bo cho? nie?le w?adam angielskim, to jednak nie na tyle dobrze, ?eby czerpa? 100% satysfakcji z ogl?dania filmu w wersji oryginalnej

Pozdr. Agata
gg 5739618

#2 2004-12-07 08:56:18

ula
Użytkownik

Re: Poszukuj? Emmy z Kate Beckinsale

fringilla ja niestety nie mam tej wersji, ale mo?esz zobaczy? fotki z tego filmu w OK Holiday - to nowa gazetka w której od pierwszego numeru drukuj? fragmenty DiU, w?a?nie dzisiaj kupi?am i ubawi?o mnie to, ?e po?ród wersetów z Dumy powklejane s? fotki z Emmy hi hi hi mo?e by napisa? do redakcji??!! wink

#3 2004-12-07 09:07:24

ula
Użytkownik

Fringilla przepraszam za moj? ignorancj?, ale dopiero teraz doczyta?am, ?e w nast?pnym numerze tej gazetki b?dzie do??czony w?a?nie ten film!!!

#4 2004-12-07 14:45:11

fringilla
Użytkownik

No prosz?, jakby specjalnie na moje zyczenie. Ula, dzi?ki za informacj?, b?d? polowa? w kioskach.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#5 2004-12-08 11:17:12

Loana
Użytkownik

Ale fajnie!!! Ula, podaj, kiedy ja mam szuka? nast?pnego numeru?? I co to dok?adnie za gazeta??? W Empiku mo?na kupi?? Ja nic nie czytam, to si? nie znam tongue
Pozdrawiam!

Jakie? pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#6 2004-12-08 11:36:08

ula
Użytkownik

Loana, musisz szuka? mniej wi?cej za dwa tygodnie bo tak si? ukazuje.
Jest to nowa gazetka wczoraj kupi?am NR 1. Dwutygodnik ma nazw? "Okey Holiday", nic poza krzyzówkami i notkami o aktorach tam nie ma do czytania - no i fragmentów P&P of course wink kosztuje 5,95 z? i w?tpi? czy znajdziesz j? w EMPIK-u, raczej w kioskach "Kolportera"
http://www.amercom.com.pl/holiday.php na tej stronie mo?esz zobaczy? ok?adk? pierwszego numeru. Pozdrówka.

#7 2005-09-09 01:09:34

Anonymous
Gość

fringilla ja niestety nie mam tej wersji, ale mo?esz zobaczy? fotki z tego filmu w OK Holiday - to nowa gazetka w której od pierwszego numeru drukuj? fragmenty DiU, w?a?nie dzisiaj kupi?am i ubawi?o mnie to, ?e po?ród wersetów z Dumy powklejane s? fotki z Emmy hi hi hi mo?e by napisa? do redakcji??!! wink

wink

Stopka forum