Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2004-12-06 22:52:41

fringilla
U┐ytkownik

Poszukuj─Ö Emmy z Kate Beckinsale

No w┼éa┼Ťnie, poszukuje wersji z Kate Beckinsale. Widzia┼éam ten film raz i
niewiele pamietam. Czy kto┼Ť z Was ma i mog┼éaby mi przegra─ç, albo mia┼éaby okazje nagara─ç (wiem ┼╝e czasem leci ten film na kanale Hallmark, ale chyba dawno go nie by┼éo), albo wie gdzie mo┼╝na dosta─ç lub ┼Ťci─ůgn─ů─ç? Chodzi mi oczywi┼Ťcie o wersj─Ö t┼éumaczon─ů, bo cho─ç nie┼║le w┼éadam angielskim, to jednak nie na tyle dobrze, ┼╝eby czerpa─ç 100% satysfakcji z ogl─ůdania filmu w wersji oryginalnej

Pozdr. Agata
gg 5739618

#2 2004-12-07 08:56:18

ula
U┐ytkownik

Re: Poszukuj─Ö Emmy z Kate Beckinsale

fringilla ja niestety nie mam tej wersji, ale mo┼╝esz zobaczy─ç fotki z tego filmu w OK Holiday - to nowa gazetka w kt├│rej od pierwszego numeru drukuj─ů fragmenty DiU, w┼éa┼Ťnie dzisiaj kupi┼éam i ubawi┼éo mnie to, ┼╝e po┼Ťr├│d werset├│w z Dumy powklejane s─ů fotki z Emmy hi hi hi mo┼╝e by napisa─ç do redakcji??!! wink

#3 2004-12-07 09:07:24

ula
U┐ytkownik

Fringilla przepraszam za moj─ů ignorancj─Ö, ale dopiero teraz doczyta┼éam, ┼╝e w nast─Öpnym numerze tej gazetki b─Ödzie do┼é─ůczony w┼éa┼Ťnie ten film!!!

#4 2004-12-07 14:45:11

fringilla
U┐ytkownik

No prosz─Ö, jakby specjalnie na moje zyczenie. Ula, dzi─Öki za informacj─Ö, b─Öd─Ö polowa─ç w kioskach.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#5 2004-12-08 11:17:12

Loana
U┐ytkownik

Ale fajnie!!! Ula, podaj, kiedy ja mam szukać następnego numeru?? I co to dokładnie za gazeta??? W Empiku można kupić? Ja nic nie czytam, to się nie znam tongue
Pozdrawiam!

Jakie┼Ť pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#6 2004-12-08 11:36:08

ula
U┐ytkownik

Loana, musisz szuka─ç mniej wi─Öcej za dwa tygodnie bo tak si─Ö ukazuje.
Jest to nowa gazetka wczoraj kupi┼éam NR 1. Dwutygodnik ma nazw─Ö "Okey Holiday", nic poza krzyz├│wkami i notkami o aktorach tam nie ma do czytania - no i fragment├│w P&P of course wink kosztuje 5,95 z┼é i w─ůtpi─Ö czy znajdziesz j─ů w EMPIK-u, raczej w kioskach "Kolportera"
http://www.amercom.com.pl/holiday.php na tej stronie możesz zobaczyć okładkę pierwszego numeru. Pozdrówka.

#7 2005-09-09 01:09:34

Anonymous
GoŠ

fringilla ja niestety nie mam tej wersji, ale mo┼╝esz zobaczy─ç fotki z tego filmu w OK Holiday - to nowa gazetka w kt├│rej od pierwszego numeru drukuj─ů fragmenty DiU, w┼éa┼Ťnie dzisiaj kupi┼éam i ubawi┼éo mnie to, ┼╝e po┼Ťr├│d werset├│w z Dumy powklejane s─ů fotki z Emmy hi hi hi mo┼╝e by napisa─ç do redakcji??!! wink

wink

Stopka forum