Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2006-03-06 14:54:00

Margarett
U┐ytkownik

hmm...6 si├│str Bennet??

Klasyczna opowie┼Ť─ç o mi┼éo┼Ťci i wynikaj─ůcych z niej nieporozumieniach rozgrywa si─Ö w podzielonej klasowo Anglii XVIII wieku. Pi─Ö─ç si├│str Bennet – Elizabeth, Lizzie (Keira Knightley), Jane (Rosamund Pike), Lydia (Jena Malone), Mary (Talulah Riley), i Kitty (Carey Mulligan) – zosta┼éo wychowanych przez matk─Ö (Brenda Blethyn), kt├│ra za sw├│j cel postawi┼éa sobie znalezienie im m─Ö┼╝├│w i zabezpieczenie przysz┼éo┼Ťci. Jednak uduchowiona i inteligentna Elizabeth, zach─Öcana przez ojca (Donald Sutherland), spogl─ůda na ┼╝ycie z nieco szerszej perspektywy.

Hmm...czytaj─ůc takie rzeczy zastanawiam si─Ö czy ja czego┼Ť nie wiem

Marzenia prze┼╝ywane pod wp┼éywem chwili trac─ů ca┼éy urok przy ich roztrz─ůsaniu

#2 2006-03-06 14:56:43

Alison
U┐ytkownik

Re: hmm...6 si├│str Bennet??

Nie kochanie, Ty po prostu umiesz liczy─ç. A u dziennikarzy, r├│┼╝nie z tym bywa....;-)
Ostatnio taki jeden, tu w kt├│rym┼Ť artukule dorobi┼é jeszcze si├│dm─ů siostr─Ö - Charlott─Ö :-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#3 2006-03-06 15:04:48

Margarett
U┐ytkownik

Re: hmm...6 si├│str Bennet??

Alison dziękuje za pocieszenie...już się bałam, że moja matematyka szwankuje wink

Marzenia prze┼╝ywane pod wp┼éywem chwili trac─ů ca┼éy urok przy ich roztrz─ůsaniu

Stopka forum