Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2006-03-04 00:43:35

caroline
Użytkownik

Oscary, Oscary

W niedziel? rozdanie, nie ?eby nas Holy?ud i ca?a ta fabryka kiczu interesowa?a wink, ale to zawsze wydarzenie w ?wiecie filmowym. Co s?dzicie o filmowych nominacjach, aktorach, kulisach, strojach itd.

Niejaki D?ord?, który dorobi? si? tu osobnego w?tku, by? w tym roku bardzo zapracowanym cz?owiekiem. Wida? to w nominacjach. Film w jego re?yserii jest nominowany w najwa?niejszych kategoriach ("Good Night and Good Luck" - najlepszy film, aktor, re?yser, scenariusz oryginalny, zdj?cia, scenografia).
Sam D?ord? jest na dodatek nominowany w kategorii aktor drugoplanowy za inny film ("Syriana"). Brawo D?ord?.

W?tek "polski": re?yser "W pustynii i w puszczy" Gavin Hood jest nominowany w kategorii Najlepszy film obcoj?zyczny i podobno jest faworytem tej kategorii.

Keira ma minimalne szanse na Oscara w swojej kategorii, ale wcale nie jest pewne, ?e wygra Felicity Huffman, prawdopodobnie statuetk? odbierze Reese Witherspoon.

#2 2006-03-04 08:46:20

Alison
Użytkownik

Re: Oscary, Oscary

D?ord?yk wiadomo, kawa? go?cia. Przecie? inaczej nie kocha?yby?my si? w nim tak na zabój ;-)
Co do Gali Oskarowej - jak by?am "m?odzieniaszkiem" to okropnie mi si? podoba?y te parady Billy Cristala, tel luzik przy wr?czaniu i odbieraniu statuetek, ten caly blichtr. Potem to ju? mi si? tylko niedobrze od tego robi?o, jak dotar?o do mnie, ?e te wszystkie ?artobliwe powiedzonka, te dowcipaski, to nie ?aden luzik, ale ci??kim potem wypocone teksty, prawie jak drobne komplemenciki pastora Collinsa. Teraz to ja si? gapi? g?ównie na kreacje pa?. Do dzi? nie mog? si? nazachwyca? kreacj? Halle Berry kiedy wr?cza?a Oskara Adrienowi za Pianist?. I jeszcze utkwi?o mi w pami?ci jak Sophia Loren wr?cza?a Oskara Begniniemu, i tak go ?licznie zawo?a?a: Roberto! a on zacz?? biec po oparciach krzese?. Wol? wierzy?, ?e to by?o spontaniczne ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

#3 2006-03-04 09:28:57

Gosia
Użytkownik

Wol? wierzy?, ?e to by?o spontaniczne ;-)

Hehe, co w Hollywood jest spontaniczne? wink

#4 2006-03-04 14:44:34

Nastazja
Użytkownik

My?l?,?e Keira ma spore szanse na Oscara.
Z marketingowego punktu widzenia by?oby to bardzo op?acalne. Poza tym jest m?oda i poczyni?a ostatnio niewielki post?p,odrobink? wzbogacaj?c warsztat zawodowy.

John: "Was Miss Hale the woman that told you to come to me"?
Nick Higgins:"You'd be a bit more civil?"

Stopka forum