Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2006-03-04 00:43:35

caroline
U┐ytkownik

Oscary, Oscary

W niedziel─Ö rozdanie, nie ┼╝eby nas Holy┼éud i ca┼éa ta fabryka kiczu interesowa┼éa wink, ale to zawsze wydarzenie w ┼Ťwiecie filmowym. Co s─ůdzicie o filmowych nominacjach, aktorach, kulisach, strojach itd.

Niejaki D┼╝ord┼╝, kt├│ry dorobi┼é si─Ö tu osobnego w─ůtku, by┼é w tym roku bardzo zapracowanym cz┼éowiekiem. Wida─ç to w nominacjach. Film w jego re┼╝yserii jest nominowany w najwa┼╝niejszych kategoriach ("Good Night and Good Luck" - najlepszy film, aktor, re┼╝yser, scenariusz oryginalny, zdj─Öcia, scenografia).
Sam D┼╝ord┼╝ jest na dodatek nominowany w kategorii aktor drugoplanowy za inny film ("Syriana"). Brawo D┼╝ord┼╝.

W─ůtek "polski": re┼╝yser "W pustynii i w puszczy" Gavin Hood jest nominowany w kategorii Najlepszy film obcoj─Özyczny i podobno jest faworytem tej kategorii.

Keira ma minimalne szanse na Oscara w swojej kategorii, ale wcale nie jest pewne, ┼╝e wygra Felicity Huffman, prawdopodobnie statuetk─Ö odbierze Reese Witherspoon.

#2 2006-03-04 08:46:20

Alison
U┐ytkownik

Re: Oscary, Oscary

D┼╝ord┼╝yk wiadomo, kawa┼é go┼Ťcia. Przecie┼╝ inaczej nie kocha┼éyby┼Ťmy si─Ö w nim tak na zab├│j ;-)
Co do Gali Oskarowej - jak by┼éam "m┼éodzieniaszkiem" to okropnie mi si─Ö podoba┼éy te parady Billy Cristala, tel luzik przy wr─Öczaniu i odbieraniu statuetek, ten caly blichtr. Potem to ju┼╝ mi si─Ö tylko niedobrze od tego robi┼éo, jak dotar┼éo do mnie, ┼╝e te wszystkie ┼╝artobliwe powiedzonka, te dowcipaski, to nie ┼╝aden luzik, ale ci─Ö┼╝kim potem wypocone teksty, prawie jak drobne komplemenciki pastora Collinsa. Teraz to ja si─Ö gapi─Ö g┼é├│wnie na kreacje pa┼ä. Do dzi┼Ť nie mog─Ö si─Ö nazachwyca─ç kreacj─ů Halle Berry kiedy wr─Öcza┼éa Oskara Adrienowi za Pianist─Ö. I jeszcze utkwi┼éo mi w pami─Öci jak Sophia Loren wr─Öcza┼éa Oskara Begniniemu, i tak go ┼Ťlicznie zawo┼éa┼éa: Roberto! a on zacz─ů┼é biec po oparciach krzese┼é. Wol─Ö wierzy─ç, ┼╝e to by┼éo spontaniczne ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#3 2006-03-04 09:28:57

Gosia
U┐ytkownik

Wolę wierzyć, że to było spontaniczne ;-)

Hehe, co w Hollywood jest spontaniczne? wink

Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

#4 2006-03-04 14:44:34

Nastazja
U┐ytkownik

My┼Ťl─Ö,┼╝e Keira ma spore szanse na Oscara.
Z marketingowego punktu widzenia by┼éoby to bardzo op┼éacalne. Poza tym jest m┼éoda i poczyni┼éa ostatnio niewielki post─Öp,odrobink─Ö wzbogacaj─ůc warsztat zawodowy.

John: "Was Miss Hale the woman that told you to come to me"?
Nick Higgins:"You'd be a bit more civil?"

Stopka forum