Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#76 2006-03-10 14:29:26

Alison
U┐ytkownik

Re: A moze by o Georgu Clooneyu poplotkowa─ç?

Bo┼╝e, jak George mo┼╝e si─Ö z takim dupkiem przyja┼║ni─ç :?

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#77 2006-03-10 17:05:30

Kaziuta
U┐ytkownik

┼╗e dupek to fakt, ale podobno utalentowany w sprawach atchitektury, wystroju wn─Ötrz i renowacji mebli (hobby w wolnych chwilach)

#78 2006-03-10 17:15:13

Alison
U┐ytkownik

Co tam architektura. Do tego mi ch┼éop niepotrzebny. Sama sobie radz─Ö. Jak go ostatnio w jakiej┼Ť kolorowej gazecie widzia┼éam z wszystkimi fryzurami jakie mia┼é w ┼╝yciu to nawet ja tylu w┼é─ůcznie z niemowl─Öc─ů czupryn─ů nie zaliczy┼éam. Dupek i tyle!

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#79 2006-03-10 17:19:20

Kaziuta
U┐ytkownik

Takie czasy. Facet zamiast miec w głowie, ma na głowie (farba. loczki, kolczyki w uszach i nie tylko).

#80 2006-03-10 17:21:51

Alison
U┐ytkownik

Dupek, dupek i jeszcze raz dupek. Ale kurcz─Ö w "Wichrach nami─Ötno┼Ťci" to mia┼é rol─Ö, jak si─Ö patrzy. Niestety... bo kocham ten film a jego mam za d....

#81 2006-03-10 21:02:01

Jeanne
U┐ytkownik

No niezły był w "Wywiadzie z wampirem" i "Joe Black". Ale zgadzam się z wami: też nie mój typ, nie lubię go zbytnio też jako aktora...

"Lasy by┼éy doko┼éa. I po┼╝├│┼ék┼ée li┼Ťcie
Jak blade meteory przez półmrok spadały."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

#82 2006-03-10 23:24:27

Diana
U┐ytkownik

No mi te┼╝ podoba┼é si─Ö raptem w 1 filmie: "The Mexican", gdzie gra┼é z Juli─ů Roberts i to by┼éa rola komediowa. A u niego takich jest niewiele, niestety. :cry:

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#83 2006-03-11 00:34:39

Caitriona
U┐ytkownik

A ja go lubi─Ö w "Wywiadzie z wampirem" i "Podziemnym kr─Ögu". A i jeszcze w "Przekr─Öcie". Czasem ch┼éopakowi jaka┼Ť rola si─Ö trafi...

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#84 2006-03-11 10:15:48

Gitka
U┐ytkownik

Niepokorny George Clooney
nast─Öpny artykulik do kolekcji
http://film.onet.pl/0,0,1276172,wiadomosci.html

#85 2006-03-11 10:42:56

milosz
U┐ytkownik

Zachwycaj─ůcy:
Czaruj─ůcy George Clooney

George Clooney oczarowa┼é go┼Ťci skromnego hoteliku swoim bezpo┼Ťrednim i zupe┼énie nie gwiazdorskim zachowaniem.

Aktor przebywa ostatnio w ma┼éym miasteczku na p├│┼énoc od Nowego Jorku, gdzie powstaje jego nowy thriller "Michael Clayton". Zamiast wynaj─ů─ç apartament w luksusowym hotelu Clooney zatrzyma┼é si─Ö w du┼╝o skromniejszym hoteliku sieci Ramada Inn i szybko podbi┼é serca obs┼éugi ora pozosta┼éych go┼Ťci.

- Jest po prostu uroczy i wszyscy s─ů nim zachwyceni - m├│wi recepcjonistka Mary Ann Bambert.

Podczas swojego pobytu w miasteczku, aktor sp─Ödza┼é ka┼╝dy wiecz├│r w hotelowym barze rozmawiaj─ůc i bawi─ůc si─Ö w towarzystwie miejscowych ludzi. Jego jedynym "gwiazdorskim" ┼╝─ůdaniem by┼éa pro┼Ťba o elektryczny ekspres do herbaty. - By┼é bardzo ┼éatwym go┼Ťciem. W og├│le si─Ö nie skar┼╝y┼é - dodaje Bambert.

[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

#86 2006-03-11 12:03:18

Gosia
U┐ytkownik

Z innego wywiadu znalazlam takie fragmenty:

"A jak pan uwodzi kobiet─Ö? Czy ma pan niezawodn─ů recept─Ö?

Kwiaty i bi┼╝uteria – to dzia┼éa zawsze. big_smile

Czy boi si─Ö pan staro┼Ťci?

Nie. Bardziej boj─Ö si─Ö, ┼╝e w wieku 65 lat obudz─Ö si─Ö i b─Öd─Ö ┼╝a┼éowa┼é, ┼╝e za ma┼éo ryzykowa┼éem. Ale z drugiej strony nie mo┼╝na i┼Ť─ç przez ┼╝ycie kieruj─ůc si─Ö strachem. Du┼╝o czasu zabra┼éo mi doj┼Ťcie do prawdziwej doros┼éo┼Ťci. Z wiekiem cz┼éowiek czuje si─Ö ze sob─ů lepiej, ma wi─Öcej wiary w siebie."

Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

#87 2006-03-11 12:07:56

Kaziuta
U┐ytkownik

Z innego wywiadu znalazlam takie fragmenty:

"A jak pan uwodzi kobiet─Ö? Czy ma pan niezawodn─ů recept─Ö?

Kwiaty i bi┼╝uteria – to dzia┼éa zawsze. big_smile

Takie proste, a jakie skuteczne!

#88 2006-03-11 12:14:08

Gosia
U┐ytkownik

Po prostu znawca kobiecej duszy :big_smile

Z Południa na Północ:

#89 2006-03-11 17:32:27

milosz
U┐ytkownik

#90 2006-03-12 10:38:43

Gitka
U┐ytkownik

Harrison Ford chciałby zagrać w filmie reżyserowanym przez George'a Clooneya, ponieważ jego film "Good Night, and Good Luck" zrobił na nim ogromne wrażenie.
Gwiazdor przyznaje, ┼╝e rzadko chodzi do kina, ale ostatnio bardzo poruszy┼é go film Clooneya o zespole dziennikarzy przeciwstawiaj─ůcych si─Ö w latach 50. antykomunistycznym nagonkom senatora Josepha McCarthy'ego:

"Widzia┼éem niedawno »Good Night, And Good Luck« i uwa┼╝am, ┼╝e to fantastyczny film. To wspania┼éa historia, kt├│r─ů nale┼╝a┼éo opowiedzie─ç naszemu spo┼éecze┼ästwu. Chcia┼ébym zagra─ç w filmie, kt├│rego re┼╝yserem b─Ödzie George Clooney".

#91 2006-03-12 18:01:59

GosiaJ
U┐ytkownik

Bo┼╝e, jak George mo┼╝e si─Ö z takim dupkiem przyja┼║ni─ç :?

Ja tam Brada lubi─Ö. Nie ┼╝eby go bardzo kocha─ç, ale jest wiele r├│l, w kt├│rych mi si─Ö podoba┼é i wed┼éug mnie dobrze zagra┼é - "Kalifornia", "Wywiad z wampirem", "Siedem", "Fight Club", "Przekr─Öt". "U┼Ťpieni", "12 ma┼ép", "Wichry nami─Ötno┼Ťci", a nawet "Pan i pani Smith" - luzacki stosunek do samego siebie, kt├│ry tak ceni─Ö u aktor├│w, posiada, wi─Öc jest ok :-)

Thorntonmania... nieustaj─ůce apogeum uzale┼╝nienia.

#92 2006-03-12 22:23:39

izek
U┐ytkownik

Brad Pitt jako cygański boss w Przekręcie to jest dopiero postać big_smile
podobało mi się jak się rozkręcał podczas walki wink

gg 5425654

#93 2006-03-12 22:41:46

GosiaJ
U┐ytkownik

Brad Pitt jako cygański boss w Przekręcie to jest dopiero postać big_smile
podobało mi się jak się rozkręcał podczas walki wink

I ten język, którym się posługiwał... :-)
Chyba po raz pierwszy widzia┼éam go w kinie w "Siedem" - zar├│wno jego rola, jak i Morgana Freemana, zrobi┼éa na mnie ogromne wra┼╝enie. No i oczywi┼Ťcie gra Kevina Spaceya, kt├│ry od tego czasu jest jednym z moich ulubionych aktor├│w.

#94 2006-03-12 22:42:17

Caitriona
U┐ytkownik

Tak jak już pisałam podobała mi się i "Przekręt" i rola Brada w tym filmie. Fajnie mu to wyszło big_smile

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#95 2006-03-12 23:57:09

Alison
U┐ytkownik

"GosiaJ napisa│:

Chyba po raz pierwszy widzia┼éam go w kinie w "Siedem" - zar├│wno jego rola, jak i Morgana Freemana, zrobi┼éa na mnie ogromne wra┼╝enie. No i oczywi┼Ťcie gra Kevina Spaceya, kt├│ry od tego czasu jest jednym z moich ulubionych aktor├│w.

"Siedem" to by┼é film, kt├│ry zrobi┼é na mnie nieprawdopodobne wra┼╝enie. Tak samo napina┼éam si─Ö tylko jeszcze na "Milczeniu owiec". Nie kwestionuj─Ö zdolno┼Ťci aktorskich Brada, bo jak wspomnia┼éam podoba┼é mi si─Ö w Wichrach nami─Ötno┼Ťci, w Siedem, w "...Tybecie" zreszt─ů te┼╝, ale on jako facet z tymi swoimi co i raz innymi fryzurkami mnie mierzi niemo┼╝ebnie. Wracaj─ůc do "Siedem" to kolosalne wra┼╝enie zrobi┼éa na mnie ko┼äcowa scena jak jad─ů z Kevinem samochodem i on im t┼éumaczy, dlaczego morduje tych ludzi. Pami─Ötam, ┼╝e z przera┼╝eniem skonstatowa┼éam fakt, ┼╝e w┼éa┼Ťciwie to si─Ö z nim zgadzam i w pe┼éni rozumiem jego motywacje. I okropnie si─Ö sp┼éaka┼éam na koniec przy ostatnich s┼éowach Morgana. A Morgan F. to jest dla mnie klasa sama w sobie. Ale chaos skonstruowa┼éam, ale pewnie dlatego, ┼╝e juz prawie jest jutro ;-)

#96 2006-03-13 00:23:00

Diana
U┐ytkownik

Ogl─ůdam sobie Morgana F. w "Skazanych na Shawshank" i naprawd─Ö jest tu ┼Ťwietny. Zw┼éaszcza, jak prawi przed komisj─ů, ┼╝e ju┼╝ jest w pe┼éni zresocjalizowany. Tim Robins te┼╝ mi si─Ö podoba, a bardzo lubi─Ö w tym filmie fragment, jak ten staruszek- wi─Özie┼ä karmi ptaszka schowanego w jego kieszeni. smile

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#97 2006-03-14 21:25:31

Gosia
U┐ytkownik

Alison.
Nawiazujac do naszej rozmowy o "Szczesliwym dniu" dodam, ze najbardziej lubie slowa D┼╝ord┼╝a (przy lodowce):
"Otworze usta, a Ty wrzucisz granat" wink

Z Południa na Północ:

#98 2006-03-14 22:28:25

milosz
U┐ytkownik

Alison.
Nawiazujac do naszej rozmowy o "Szczesliwym dniu" dodam, ze najbardziej lubie slowa D┼╝ord┼╝a (przy lodowce):

Wiecie a ja lubi─Ö D┼╝ord┼╝a w "Ostrym dy┼╝urze" - jak ta jego kobita (jak ona mia┼éa na imi─Ö???) jedzie za nim gdzie┼Ť (Jesus gdzie on wyjecha┼é??? bo nie pomn─Ö) i ona idzie, a on stoi przy pomo┼Ťcie (czy co┼Ť) i on si─Ö odwraca iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mamo kochana jakby si─Ö tak do mnie odwr├│ci┼é......... wwszystko bym mu da┼éa i nawet by si─Ö ┼╝enic nie musia┼é.................. ( a za ten wyst─Öp w tym odcinq to D┼╝. maj─ůtek zainkasowa┼é i jeszcze ca┼éy sezon go prosili ┼╝eby zagra┼é lol )

#99 2006-03-14 22:31:19

Alison
U┐ytkownik

Alison.

Wielk─ů bomb─Ö ;-)
A potem będziesz nosiła naszyjnik z moich zębów.
I love him. Nic na to nie poradz─Ö roll

#100 2006-03-14 23:53:18

GosiaJ
U┐ytkownik

Wracaj─ůc do "Siedem" to kolosalne wra┼╝enie zrobi┼éa na mnie ko┼äcowa scena jak jad─ů z Kevinem samochodem i on im t┼éumaczy, dlaczego morduje tych ludzi. Pami─Ötam, ┼╝e z przera┼╝eniem skonstatowa┼éam fakt, ┼╝e w┼éa┼Ťciwie to si─Ö z nim zgadzam i w pe┼éni rozumiem jego motywacje.

Film jest rewelacyjnie skonstruowany, pami─Ötam, jak rozmawia┼éy┼Ťmy o nim z kuzynk─ů godzinami. Jest ca┼ékowicie dope┼éniony, zamkni─Öty, ┼╝adnej sceny nie brakuje - chocia┼╝ wiele jest takich, na kt├│re nie mog─Ö patrze─ç. Dlatego rzadko do "Siedem" wracam - ale pami─Ötam prawie ka┼╝dy moment. Doskona┼ée zdj─Öcia - mroczne, ciemne, a ko┼äc├│wka rozgrywa si─Ö w jasnym ┼Ťwietle pustyni - jakby mia┼éo przyj┼Ť─ç jakie┼Ť oczyszczenie i happy end.
Co do motywacji Johna Doe - też się z nimi zgadzam; ale także z tym, że człowiek nie może się stawiać w roli Boga - John Doe też "nie jest bez grzechu" i zdaje sobie z tego sprawę.

Stopka forum