Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#101 2006-04-19 14:24:21

Gosia
U┐ytkownik

Re: sny

No, niemilosiernie sie znecal....
Ale i tak ze sie przysnil - to cud big_smile

Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

#102 2006-04-19 14:41:30

Alison
U┐ytkownik

No wiec, dziewczynki, snil mi sie dzis Armitage big_smile
A temu skubancowi tak sie to spodobalo, ze nie chcial mnie puscic ze sceny, caly czas sie na mnie patrzyl, widownia sie bawila, on sie smial. W koncu rozwiazalam to zadanie.

Gosiu wyra┼║nie, Twoja pod┼Ťwiadomo┼Ť─ç ma dosy─ç Rysia, czujesz, ┼╝e Ci─Ö m─Öczy, podejrzewasz, ┼╝e innych ┼Ťmiesz─ů Twoje dzia┼éania, przestaje Ci by─ç z tym dobrze, cho─ç na jawie jeszcze temu zaprzeczasz....
I jak się Wam podobam jako tłumaczka snów ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#103 2006-04-19 14:46:44

Gosia
U┐ytkownik

Gosiu wyra┼║nie, Twoja pod┼Ťwiadomo┼Ť─ç ma dosy─ç Rysia, czujesz, ┼╝e Ci─Ö m─Öczy, podejrzewasz, ┼╝e innych ┼Ťmiesz─ů Twoje dzia┼éania, przestaje Ci by─ç z tym dobrze, cho─ç na jawie jeszcze temu zaprzeczasz....

1. Moja podswiadomosc nie ma dosyc Rysia (no przeciez nie mialam mu za zle ze sie przysnil, tylko mogl wybrac inne okolicznosci przyrody)
2. Innych z pewnoscia smiesza moje dzialania (to oczywiste) i ciesze sie ze nikt mnie tu nie zna, bo bym spalila sie ze wstydu (no to moze byc powod, ze zle sie z tym czulam i chcialam uciec ze sceny)

Poki co jest mi z tym dobrze (na jawie i we snie).
Przeciez czulam ze jest mi jednak milo, ze skupil na mnie swoja uwage i nawet chyba zlapal mnie za reke big_smile

Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

#104 2006-04-19 14:49:27

Alison
U┐ytkownik

1. Moja podswiadomosc nie ma dosyc Rysia (no przeciez nie mialam mu za zle ze sie przysnil, tylko mogl wybrac inne okolicznosci przyrody)
2. Innych z pewnoscia smiesza moje dzialania (to oczywiste) i ciesze sie ze nikt mnie tu nie zna, bo bym spalila sie ze wstydu (no to moze byc powod, ze zle sie z tym czulam)

Poki co jest mi z tym dobrze (na jawie i we snie). big_smile

1. Nie mo┼╝esz by─ç pewna czego chce twoja pod┼Ťwiadomomo┼Ť─ç, bo tego nikt o sobie nie wie.
2. No comments ;-)
3. Twoja ┼Ťwiadomo┼Ť─ç jest wci─ů┼╝ na etapie silnego wypierania pod┼Ťwiadomo┼Ťci.
Poczekajmy na kolejne sny.... wink

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#105 2006-04-23 19:34:02

Diana
U┐ytkownik

Mia┼éam dzi┼Ť cudny sen nad ranem. ┼Üni┼éo mi si─Ö, ┼╝e, jad─ůc poci─ůgiem,przegapi┼éam moj─ů stacj─Ö i chcia┼éam ju┼╝ nawet wyskoczy─ç z ruszaj─ůcego poci─ůgu, ale si─Ö rozmy┼Ťli┼éam. Przejecha┼éam jeszcze t─Ö jedn─ů stacj─Ö, wysiad┼éam na jakim┼Ť polu i niedaleko spotka┼éam mojego WF- ist─Ö z liceum wraz z dru┼╝yn─ů i autem!!! Poprosi┼éam, by mnie podwie┼║li we wskazane miejsce albo chocia┼╝ troch─Ö. Na to pan WF- ista m├│wi mi z u┼Ťmiechem na ustach, ┼╝e id─ůc w tym kierunku, dojd─Ö bez problem├│w, a to przecie┼╝ tylko 120 km- bu┼éka z mas┼éem! :evil: W ko┼äcu jako┼Ť go uprosi┼éam, a po 5 minutach zorientowa┼éam si─Ö, ┼╝e wcale nie przegapi┼éam mojej stacji i tamci mog─ů mnie wysadzi─ç. Reszty snu nie pami─Ötam...

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#106 2006-04-29 15:45:08

Jeanne
U┐ytkownik

Tak my┼Ťlisz Guniu? No nie wiem.......ale patrz─ůc na Tw├│j ostatni post to dobrze, ┼╝e nie pami─Ötam....... lol

"Lasy by┼éy doko┼éa. I po┼╝├│┼ék┼ée li┼Ťcie
Jak blade meteory przez półmrok spadały."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

#107 2006-04-29 17:51:09

Narya
U┐ytkownik

Guniu a gra┼éa tam Catherine Zeta- Jones? Je┼Ťli tak, to by┼é to"Nawiedzony".

http://www.filmweb.pl/Film?id=776

Mnie te┼╝ nie zachwyci┼é. Ale te g┼é├│wki dzieci by┼éy straszne - szczeg├│lnie te z kominka, co si─Ö same odwr├│ci┼éy 8O Jak ju┼╝ gdzie┼Ť pisa┼éam - nie lubi─Ö si─Ö ba─ç na filmach. A ten mia┼é straszne momenty, cho─ç mo┼╝na si─Ö by┼éo z niego po┼Ťmia─ç.

#108 2006-04-29 18:26:54

Narya
U┐ytkownik

Ja pr├│bowa┼éam obejrze─ç jako┼Ť niedawno, ale skapitulowa┼éam. Na usprawiedliwienie mog─Ö powiedzie─ç, ┼╝e by┼éo to ciemn─ů noc─ů i by┼éam sama w domu. roll Mo┼╝e nast─Öpnym razem....

#109 2006-05-03 12:53:41

Diana
U┐ytkownik

"Oszuka─ç przeznaczenie ll" zrobi┼éo na mnie wra┼╝enie ju┼╝ od pocz─ůtku- ten wypadek na autostradzie! Ale w sumie to si─Ö na tym nie ba┼éam; raczej dziwi┼éam si─Ö pomys┼éowo┼Ťci filmowc├│w, kt├│rzy wymy┼Ťlali tak "skomplikowane" rodzaje ┼Ťmierci. wink

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

Stopka forum