Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#76 2006-03-02 17:05:02

Caitriona
U┐ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Wczoraj sie dowiedzia┼éam, ┼╝e nie tylko zewn─Ötrznie nie wygl─ůdam na sw├│j wiek, ale te┼╝ si─Ö nie zachowuj─Ö jak szacowna belferzyca.

U mnie jest tak samo! Czasem prosz─ů mnie o dow├│d jak kupuj─Ö co┼Ť z procentami big_smile A jak by┼éam na praktykach to wszyscy ucznoiwie byli przekonani, ze maj─ů now─ů kole┼╝ank─Ö wink

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#77 2006-03-02 17:10:07

Caitriona
U┐ytkownik

ja postanowiłam w koncu zewnetrznie spowarzniec, bo ucze w gimnazjum , i dla mnie to juz jest chore jak ktos mnie myli z dzieciakami

lol lol To pani tu UCZY?!?! - takie pytania mi zadawano najcz─Ö┼Ťciej wink

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#78 2006-03-02 17:34:29

AineNiRigani
U┐ytkownik

Ja si─Ö nie ubieram jak uczennica, ale jak ja - Aine. big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#79 2006-03-02 19:16:36

Diana
U┐ytkownik

Najwa┼╝niejsze, by ubiera─ç si─Ö twarzowo.
Mnie ludzie bior─ů jeszcze za dziecko i ka┼╝─ů pokazywa─ç dow├│d osobisty. big_smile

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#80 2006-03-02 20:10:17

kabi
U┐ytkownik

Dobrze,┼╝e ucze moje pierwszaczki to jakos nie mam stresu z takimi pomylkami, nawet bym nie chcia┼éa az tak sie cofn─ů─ç. No c├│┼╝ kazdy wiek ma swoje plusy i minusy.

#81 2006-03-02 22:27:06

Margarett
U┐ytkownik

łoj...tylu nayczycieli to trzeba uważać na język roll

Marzenia prze┼╝ywane pod wp┼éywem chwili trac─ů ca┼éy urok przy ich roztrz─ůsaniu

#82 2006-03-02 22:49:18

Ania
U┐ytkownik

W pocz─ůtkach mojej belferskiej kariery wypisaywa┼éam w dzienniku dane osobowe i ka┼╝dy ucze┼ä podawa┼é mi Imiona i nazwiska swoich rodzic├│w. Zupe┼énym przypadkiem w klasie znalaz┼é sie ch┼éopako takim samym jak moje nazwisko. Na dodatek jego mama te┼╝ jest Anna. Gdy dzieciaki us┼éysza┼éy ch├│rem zakrzykn─Ö┼éy , ┼╝e jastem mam─ů ich kolegi. Gdy nie┼║le ubawiona sytuacj─ů odrzek┼éam, ze wcale nie ( nie byli┼Ťmy nawet spokrewniwni) us┼éysza┼éam: To mo┼╝e babci─ů?! Dodam, ┼╝e mia┼éam wtedy 27 lat i wygl─ůda┼éam ponizej swego wieku. Przytoczy┼éam t─Ö anegdotk─Ö dlatego, by┼Ťcie nie mia┼éy z┼éudze┼ä - i tak dla naszych uczni├│w jeste┼Ťmy wapniaczkami, bez wzgl─Ödu na wiek, wygl─ůd, czy nawet zachowanie. Pami─Ötacie co w wieku lat nastu s─ůdzi┼éy┼Ťcie o doros┼éych i jak my┼Ťla┼éy┼Ťcie o sobie za 15 20, 30 lat... lol

#83 2006-03-02 22:58:41

Margarett
U┐ytkownik

uczniowie s─ů okrutni...wiem co┼Ť o tym, bo sama nim jestem :twisted:

Marzenia prze┼╝ywane pod wp┼éywem chwili trac─ů ca┼éy urok przy ich roztrz─ůsaniu

#84 2006-03-02 23:13:50

Ania
U┐ytkownik

Nie wszyscy Kwiatuszku, nie wszyscy, dlatego lubie to co robie. A to, ┼╝e tu jeste┼Ť, tylko utwierdza mnie w przekonaniu, ┼╝e warto si─Ö tym para─ç, cho─ç to cz─Östo niestety orka na ugorze. Ale nie wyci─ůgaj nas, bro┼ä Bo┼╝e, na gadki -szmatki, o szkole, bo my belfrzyce gadamy o niej wci─ů┼╝ i przy ka┼╝dej okazji(taka choroba zawodowa). Lepiej nie wsadza─ç kija w mrowisko lol

#85 2006-03-29 21:46:53

ANJOLIE
U┐ytkownik

niezbyt mile wspominam okres szkoły w moim życiorysie, wiec tym bardziej ciesze sie, że jest już dawno za mna :?

#86 2006-03-29 22:33:44

Diana
U┐ytkownik

Mam podobne odczucia, je┼Ťli chodzi o liceum. :?

#87 2006-03-29 22:37:19

AineNiRigani
U┐ytkownik

A ja mam do┼Ť─ç dobre do┼Ťwiadczenia, chociaz dopiero ostatnia klasa liceum i studia naprawd─Ö mi si─Ö podoba┼éy big_smile

#88 2006-03-29 22:41:10

Diana
U┐ytkownik

To tak mniej wi─Öcej jak u mnie. A matura to by┼éa prawdziwa przyjemno┼Ť─ç! big_smile

#89 2006-03-30 07:55:12

Kika
U┐ytkownik

Zawsze jestem stara.... smile bo styczniowa, ale tak na powa┼╝nie to w tym roku sko┼äczy┼éam 33 latka.... lol i co zauwa┼╝am od d┼éu┼╝szego ju┼╝ czasu, ┼╝e wiek, a konkretnie to ile kto┼Ť ma faktycznie lat nie jest wa┼╝ne... Mam kole┼╝anki w bardzo r├│┼╝nym wieku (rozpi─Öto┼Ť─ç od 20 do 50 lat) s─ů super babkami, bo my zmieniemy si─Ö tylko zewn─Ötrznie, a wewn─ůtrz jeste┼Ťmy ca┼éy czas takie same... big_smile Nawet przyk┼éad naszego forum.... nigdy.... czytaj─ůc posty nie zdawa┼éam sobie sprawy, ┼╝e tutaj mamy tak du┼╝─ů r├│┼╝norodno┼Ť─ç wiekow─ů dam ....dopiero ten w─ůtek u┼Ťwiadomi┼é mi to :!: a przecie┼╝ w niczym to nam nie przeszkada.... mamy wsp├│ln─ů PASJ─ś.... Bardzo podobnie widzimy ┼Ťwiat.... Poza tym, cz┼éowiek powinien mie─ç znajomych w r├│┼╝nym wieku, aby od starszych czerpa─ç do┼Ťwidczenie smile od m┼éodszych rado┼Ť─ç ┼╝ycia....

gg 2775021

#90 2006-03-30 08:54:05

Kazik
(Admin)

37

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

#91 2006-03-30 09:05:34

Kika
U┐ytkownik

Wielkie przeprosiny dla wszystkich PAN├ôW bior─ůcych udzia┼é w dyskusjach.... zapomnia┼éam o WAS.... sorki :oops:

gg 2775021

#92 2006-03-30 17:36:30

Gosia
U┐ytkownik

37

Widac, ze facet. Kazik krotko a wezlowato i bez kokieterii przyznal sie ile ma lat ... a my tak sie ociagamy ...
Oczywiscie nie jestem bez winy ..

Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

#93 2006-03-30 18:53:55

AineNiRigani
U┐ytkownik

Ja tam si─Ö nie oci─ůga┼éam big_smile

#94 2006-03-30 20:46:55

Gosia
U┐ytkownik

Uswiadomilam sobie wlasnie, ze co prawda Colin Firth jest ode mnie starszy, ale za to Richard Armitage jest ode mnie mlodszy ...

Z Południa na Północ:

#95 2006-03-30 21:21:09

ewelinka
U┐ytkownik

ja 22 będę miała w lipcu wink

#96 2006-03-30 21:22:00

Maryann
U┐ytkownik

Uswiadomilam sobie wlasnie, ze co prawda Colin Firth jest ode mnie starszy, ale za to Richard Armitage jest ode mnie mlodszy ...

To si─Ö chyba mie┼Ťcimy obie w tym samym przedziale...

#97 2006-03-30 21:24:51

Kazik
(Admin)

37

Widac, ze facet. Kazik krotko a wezlowato i bez kokieterii przyznal sie ile ma lat ... a my tak sie ociagamy ...
Oczywiscie nie jestem bez winy ..

Kr├│tko a w─Öz┼éowato i bez kokieterii, ale po d┼éuuuugim namy┼Ťle wink

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

#98 2006-03-30 21:26:19

Monika24
U┐ytkownik

Skończone 25 wink

'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

#99 2006-03-30 22:21:00

Gosia
U┐ytkownik

Wiesz Kazik, zawszec to jakies wyznanie, wiec ja sie nie dziwie ... wink

Z Południa na Północ:

#100 2006-03-30 23:00:09

Ania
U┐ytkownik

Kr├│tko a w─Öz┼éowato i bez kokieterii, ale po d┼éuuuugim namy┼Ťle wink

Nie wiem, dlaczego tak si─Ö namysla┼ée┼Ť - w ko┼äcu dla m─Ö┼╝czyzna w wieku pu┼ékownika (no prawie) tylko dla romantycznej Maryann jest ma┼éopoci─ůgaj─ůcy.

Stopka forum