Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2006-02-22 20:53:02

Kaziuta
U┐ytkownik

Ile mamy lat?

Ja si─Ö nie chwal─Ö ja jestem w rozpaczy. Chyba ┼╝aden z bohater├│w JA nie ma tyle lat. Auuuuu

#2 2006-02-22 21:06:35

Alison
U┐ytkownik

Re: Ile mamy lat?

Ja si─Ö nie chwal─Ö ja jestem w rozpaczy. Chyba ┼╝aden z bohater├│w JA nie ma tyle lat. Auuuuu

Nie martw si─Ö Kaziutka, ja na pewno mam wi─Öcej. Ja wsz─Ödzie mam najwi─Öcej. Ju┼╝ nawet nie pami─Ötam jak to si─Ö sta┼éo, ┼╝e prawie ca┼ée ┼╝ycie wsz─Ödzie by┼éam najm┼éodsza, a potem nagle jakby wszyscy wymarli od zarazy, wsz─Ödzie gdzie si─Ö pojawiam jestem najstarsza, wi─Öc sama rozumiesz, ze nie mo┼╝esz by─ç starsza ode mnie, w ko┼äcu to ja tu jestem Matk─ů Przed┼éu┼╝on─ů. Jak kcesz to za┼éo┼╝ymy k├│┼éko dinozaur├│w JA ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#3 2006-02-22 21:09:49

Alison
U┐ytkownik

Dobra, przyznaj─Ö Lady C. jest ode mnie starsza. Ale to tylko wyj─ůtek potwierdzajacy regu┼é─Ö.

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#4 2006-02-22 21:13:10

Gosia
U┐ytkownik

No widzisz, nie jest tak zle big_smile

Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

#5 2006-02-22 21:26:26

Kaziuta
U┐ytkownik

A mo┼╝e za┼éo┼╝ymy ZBoWiD (Zwi─ůzek Bojowniczek o Wiek i Doros┼éo┼Ť─ç)

#6 2006-02-22 21:39:08

Alison
U┐ytkownik

A mo┼╝e za┼éo┼╝ymy ZBoWiD (Zwi─ůzek Bojowniczek o Wiek i Doros┼éo┼Ť─ç)

Niech b─Ödzie, ale niech si─Ö nazywa Zwi─ůzek Bojowniczek o Wdzi─Ök i Dum─Ö wink oraz uprzedzenie ;-)

#7 2006-02-22 21:44:07

caroline
U┐ytkownik

Nie martw się Kaziutka, ja na pewno mam więcej. Już nawet nie pamiętam jak to się stało, że prawie całe życie wszędzie byłam najmłodsza, a potem nagle jakby wszyscy wymarli od zarazy, wszędzie gdzie się pojawiam jestem najstarsza

To tylko znaczy, ┼╝e jeste┼Ťcie m┼éode duchem, skoro gdziekolwiek traficie jeste┼Ťcie w┼Ťr├│d m┼éodszych wink

#8 2006-02-22 21:44:57

fringilla
U┐ytkownik

Mo┼╝e zacznijmy si─Ö przyznawa─ç, zamiast sie licytowa─ç? wink
Ja mam 28 (w maju) wink

Pozdr. Agata
gg 5739618

#9 2006-02-22 21:47:58

GosiaJ
U┐ytkownik

Chyba ┼╝aden z bohater├│w JA nie ma tyle lat. Auuuuu

Ani tyle co ja. W ka┼╝dym razie w czasach Austen by┼éabym ju┼╝ zasuszon─ů star─ů pann─ů albo m─Ö┼╝atk─ů od wieku lat ;-)

Thorntonmania... nieustaj─ůce apogeum uzale┼╝nienia.

#10 2006-02-22 22:14:47

Caitriona
U┐ytkownik

Mo┼╝e zacznijmy si─Ö przyznawa─ç, zamiast sie licytowa─ç? wink
Ja mam 28 (w maju) wink

15 luty - obchodziłam swoje 25lecie big_smile

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#11 2006-02-22 22:44:43

Diana
U┐ytkownik

7 sierpnia będę miała 26 lat.

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#12 2006-02-22 22:48:18

Kaziuta
U┐ytkownik

A ja si─Ö przyznam dopiero wtedy jak padnie liczba wi─Öksza od mojej.

#13 2006-02-22 23:32:38

Alison
U┐ytkownik

A ja si─Ö przyznam dopiero wtedy jak padnie liczba wi─Öksza od mojej.

Podług tej zasady prędzej zemrzeć przyjdzie niż się przyznac ;-)

#14 2006-02-23 08:15:38

Georginia
U┐ytkownik

Co wy kobitki z tym wiekiem:-)
To jaki┼Ť wstyd si─Ö przyzna─ç....a propos wieku,ostatnio w pewnej rozmowie stwierdzili┼Ťmy ze znajomymi,┼╝e wsp├│┼éczesna kultura produkuje ludzi niedojrza┼éych...czy by mieli 20 czy 30 czy 40 lat....smutne,ale prawdziwe.
ja tam ze swoim wiekiem czuje si─Ö dobrze,zw┼éaszcza,┼╝e w my┼Ťl buddyzmu mam star─ů dusz─Ö to powinnam si─Ö cieszy─ç ,┼╝e jeszcze do┼Ť─ç mlode cia┼éo 24 letnie:-)

Ps.Pami─Ötacie?Jak by┼éy┼Ťmy m┼éodsze to si─Ö wydawa┼éo,┼╝e jak kto┼Ť ma np.24 lata to jest straaasznie stary i taki doros┼éy:-)

#15 2006-02-23 11:18:42

Gosia
U┐ytkownik

Tak wlasnie bylo ... hehe, co to byly za czasy! big_smile

Z Południa na Północ:

#16 2006-02-23 12:52:25

Julianna
U┐ytkownik

No c├│┼╝... nie b─Öd─Ö ukrywa─ç, ┼╝e 13 marca stuknie mi 30-stka... sad Wtedy to ju┼╝ tylko kremy przeciw zmarszczkom i liftingi... sad

Tylko wiara prowadzi do cudu...

#17 2006-02-23 13:04:03

Gosia
U┐ytkownik

To co my mamy mowic?
Ale tak nawiasem to mimo podeszlego wieku wink nie stosuje zadnych kremow ... o liftingach nie wspominajac big_smile

Z Południa na Północ:

#18 2006-02-23 13:38:27

Gitka
U┐ytkownik

To mo┼╝e jeszcze zaczniemy sobie opowiada─ç o swoich dzieciach?

#19 2006-02-23 13:50:29

Alison
U┐ytkownik

Oj dziękuję bardzo. Mój jest w takim wieku, że mogłabym się głównie wyżalać, a po to tu bywam, żeby o tym zapomnieć, bo dopiero co był słodkim dzidziusiem w nosidełkach, a teraz muszę na niego patrzeć jak na latarnię i dowiadywać się notorycznie jak kompletnie nic nie rozumiem ;-)

#20 2006-02-23 14:06:18

Deska
U┐ytkownik

No c├│┼╝... nie b─Öd─Ö ukrywa─ç, ┼╝e 13 marca stuknie mi 30-stka... sad Wtedy to ju┼╝ tylko kremy przeciw zmarszczkom i liftingi... sad

kremy przeciwzmarszczkowe to ju┼╝ po 20 zalecaj─ů u┼╝ywa─ç :twisted:

#21 2006-02-23 14:09:06

AineNiRigani
U┐ytkownik

30 marca zaczne 27 rok zycia. Jestem przera┼║liwie m┼éoda i niedojrza┼éa i wpad┼éam w chandre egzystencjonaln─ů :evil: :evil:

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#22 2006-02-23 14:31:28

Alison
U┐ytkownik

30 marca zaczne 27 rok zycia. Jestem przera┼║liwie m┼éoda i niedojrza┼éa i wpad┼éam w chandre egzystencjonaln─ů :evil: :evil:

Przem├│wi─Ö teraz g┼éosem Matki Przed┼éu┼╝onej - Dzieci Drogie, co Wy tu kremy, zmarchy, liftingi, chandry egzystencjalne. Na to wszystko mamy czas po siedemdziesi─ůtce! A nawet p├│┼║niej! Moja Mama ma 76 i jeszcze w planach objecha─ç ca┼é─ů Skandynawi─Ö! Wstydzi┼éyby┼Ťcie si─Ö. A Ciebie Czarny Kapturku to b─Öd─Ö musia┼éa wzi─ů─ç do galopu, to Ci si─Ö zaraz chandryczy─ç odechce. Ja Matka P. Ci to m├│wi─Ö...

#23 2006-02-23 15:32:16

Gosia
U┐ytkownik

Skora sie zaczyna starzec po 25 roku zycia, kochane. Wiec nie ma co sie wiekiem mlodzienczym chwalic wink

Z Południa na Północ:

#24 2006-02-23 16:25:18

Alison
U┐ytkownik

Skora sie zaczyna starzec po 25 roku zycia, kochane. Wiec nie ma co sie wiekiem mlodzienczym chwalic wink

Tak, a od dnia narodzin codziennie po troszku umieramy...
Id┼║ Ty, co Ty tu Dziewczynom opowiadasz o sk├│rze, sk├│ra to pow┼éoczka, cz┼éowiekiem si─Ö jest od ┼Ťrodka ;-) a w ┼Ťrodku jak cz┼éowiek si─Ö o to specjalnie nie stara to si─Ö nie starzeje...

#25 2006-02-23 16:45:19

Gosia
U┐ytkownik

I dlatego wszyscy mowia, ze w ogole nie wygladam na swoje lata big_smile

Z Południa na Północ:

Stopka forum