Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2006-02-22 12:05:01

Deska
U┐ytkownik

Wirus mutuj─ůcy czy nie?

Z dum─ů, ale te┼╝ z pewn─ů doz─ů niepokoju ┼Ťmiem oznajmi─ç, ┼╝e jestem now─ů "zara┼╝on─ů" big_smile
Objawy:
-w domu bez przerwy rozbrzmiewa ┼Ťcie┼╝ka d┼╝wi─Ökowa z "dumy..."
-czytam, wertuj─Ö, cytuj─Ö....
-ch┼éon─Ö elektryzuj─ůce sceny z filmu roll
-nat─Ö┼╝enie westchnie┼ä, poci─ůg┼éych spojrze┼ä itp. osi─ůgn─Ö┼éo ju┼╝ stan krytyczny big_smile
-cierpi─Ö na chroniczny brak przestrzeni i skalnych urwisk...

Mo┼╝e nied┼éugo wirus "zmutuje" i opanuje te┼╝ m─Ösk─ů cz─Ö┼Ť─ç spo┼éecze┼ästwa :?:

#2 2006-02-22 12:16:03

Alison
U┐ytkownik

Re: Wirus mutuj─ůcy czy nie?

Mo┼╝e nied┼éugo wirus "zmutuje" i opanuje te┼╝ m─Ösk─ů cz─Ö┼Ť─ç spo┼éecze┼ästwa :?:

Obawiam si─Ö, ┼╝e w─ůtpi─Ö. Oni maj─ů trwa┼ée, dziedziczne przeciwcia┼éa na tego wirusa, wobec kt├│rego my jeste┼Ťmy absolutnie bezbronne ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#3 2006-02-22 12:17:47

Gosia
U┐ytkownik

Co tu kryc i owijac w bawelne. Sa uposledzeni.
Oczywiscie bywaja chlubne wyjatki wink big_smile

Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

#4 2006-02-22 18:44:45

izek
U┐ytkownik

szczerze powiem ┼╝e niepokoj─ů mnie m─Ö┼╝czy┼║ni kt├│rzy s─ů zara┼╝eni takimi wirusami :? (mam nadziej─Ö Kaziku ┼╝e nie we┼║miesz tego do siebie smile)

zastanawia┼éabym si─Ö chyba mocno nad r├│wnowag─ů kogo┼Ť kto ci─ůgle ogl─ůda ten sam film i wa┼ékuje ka┼╝d─ů mink─Ö i gest ulubionego aktora/aktorki, a nie jest kobiet─ů... wink

gg 5425654

#5 2006-02-22 19:59:34

Deska
U┐ytkownik

Ja generalnie romanside┼é nie trawi─Ö i jestem zdziwiona, ┼╝e P&P mnie tak urzek┼éa... Mo┼╝e, dlatego ┼╝e nie ma ckliwych scen przyprawiaj─ůcych o md┼éo┼Ťci...? (Tak w┼éa┼Ťciwie to jetem wielk─ů fank─ů Pratchetta ;D )

#6 2006-02-22 20:14:23

AineNiRigani
U┐ytkownik

Ja zaczelam czytam romanse "na stare lata". Z Jane zapozna┼éam sie jakies pol roku temu (ponad), do┼Ť─ç p├│┼║no. Do tej pory gustowa┼éam w fantastyce: Sapek, Eddings, Pratchett, Antony, Norton. I w bajkach i mitologiach.
No i literaturze tematyczno-historycznej big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#7 2006-02-23 09:19:40

Mag
U┐ytkownik

Obawiam si─Ö, ┼╝e w─ůtpi─Ö.

Czyżbym wyczuła fankę "Herkulesa" :?: lol

co do wirusa - mo┼╝e atakuje jednostki wybitnie inteligentne? wink

GG 6318358

#8 2006-02-23 09:42:09

Alison
U┐ytkownik

Mag napisa│:

Obawiam si─Ö, ┼╝e w─ůtpi─Ö.

Czyżbym wyczuła fankę "Herkulesa" :?: lol :

Nie, a dlaczego? Czy┼╝by Herkules mia┼é co┼Ť wsp├│lnego z tym staro┼╝ytnym powiedzonkiem?

[co do wirusa - mo┼╝e atakuje jednostki wybitnie inteligentne? wink

No przecie┼╝...Jemu do rozwoju potrzebnych jest du┼╝o szarych kom├│rek. G┼éupoli w zwi─ůzku z tym omija z daleka. Tylko niech nikt nie wyci─ůga pochopnych wniosk├│w, ┼╝e skoro nie atakuje m─Ö┼╝czyzn...
Bo znowu b─Ödzie na mnie roll

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

Stopka forum