Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2006-02-17 22:38:40

caroline
U┐ytkownik

Gry komputerowe

Gracie w co┼Ť?
Macie jakie┼Ť ulubione?

Tak mi si─Ö temacik nasun─ů┼é, bo jedn─ů z niewielu gier, kt├│ra mnie wessa┼éa by┼éa "Syberia", a w┼éa┼Ťnie widzia┼éam screeny nowej gry jej tw├│rcy.

#2 2006-02-17 22:42:06

Kazik
(Admin)

Re: Gry komputerowe

"Cywilizacja". Najd┼éu┼╝ej w I cz─Ö┼Ť─ç, najmniej w II, III mog┼éa by─ç. Podobno jest ju┼╝ czwarta, ale ja nie mam ju┼╝ czasu.

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

#3 2006-02-17 23:34:00

Caitriona
U┐ytkownik

Nie. Nigdy nie gra┼éam w jak─ůkolwiek gr─Ö. Nie ci─ůgnie mnie ten rodzaj rozrywki. Staj─Ö si─Ö za bardzo nerwowa gdy mi co┼Ť nie wychodzi podczas grania. Czasem sobie tylko pasjansa u┼éo┼╝─Ö... wink

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#4 2006-02-17 23:43:46

Diana
U┐ytkownik

Caitriona, pasjans i freecell to moje ulubione karciano- komputerowe gry! Saper ju┼╝ troch─Ö mniej.

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#5 2006-02-19 19:21:56

Caitriona
U┐ytkownik

A fakt zapomniałam o freecell - też jest dobre big_smile

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#6 2006-02-19 19:31:35

Georginia
U┐ytkownik

Nie. Nigdy nie gra┼éam w jak─ůkolwiek gr─Ö. Nie ci─ůgnie mnie ten rodzaj rozrywki. Staj─Ö si─Ö za bardzo nerwowa gdy mi co┼Ť nie wychodzi podczas grania. Czasem sobie tylko pasjansa u┼éo┼╝─Ö... wink

he he widze,┼╝e nie jestem sama....ja lubie tylko pasjansa i tylko jak wygrywam...inne gry bleee bo zawsze trace cierpliwos─ç.....i twierdze ze sa glupie:-)

#7 2006-02-19 20:11:34

niya
U┐ytkownik

ee, ja to nie lubie gier, bo mi sie mdlo robi jak sie tak obraz rusza wink kiedys w Wolfenstein gralam - taka straszna gra, co sie Niemcow zabija, jedyne co umialam i co mnie wciagnelo. Zaczelam od tego i na tym poprzestalam ;-)

A co si─Ö staje to si─Ö staje tylko raz w tym czasie
I tylko raz w tym miejscu...

#8 2006-02-19 20:40:23

Gosia
U┐ytkownik

No coz, grywam, ale moze nie bede sie przyznawac w co.
No wiecie, czasem trzeba odreagowac wink
Niya, Wolfenstein nie byl mi obcy big_smile

A jesli chodzi o takie spokojniejsze, to "Kulki" i rozne ich mutacje, a ostatnio gralam w cos prostego, co mnie wciagnelo: Xmas Bonus (ma 100 leveli).

Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

#9 2006-02-19 21:03:21

Kazik
(Admin)

A ja zapomnia┼éem jeszcze o "Transport Tycoon Deluxe". Ka┼╝dy facet lubi pobawi─ç si─Ö kolejk─ů. Tam zabawa jest przednia, a w dodatku wydaje ci si─Ö ┼╝e naprawd─Ö zarabiasz grube pieni─ůdze:) Gra jest dosy─ç stara, ale nie widzia┼éem jeszcze nowszej kt├│ra mia┼éaby tak─ů miodno┼Ť─ç grania.

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

#10 2006-02-19 21:32:36

Kaziuta
U┐ytkownik

Nie gra┼éam, nie gram i nie zamierzam gra─ç, ale z zafascynowaniem patrz─Ö jak robi to m├│j 10 letni chrze┼Ťniak. Poniewa┼╝ na jego komputerze nie "chodzi" jak trzeba to gra u mnie. Gra jest strategiczna i nazywa si─Ö "Kozacy II". Pod jego nieobecno┼Ťc spr├│bowa┼éam gra─ç, ale nie umia┼éam nawet porusza─ç ┼╝o┼énierzem, a co dopiero wygra─ç jak─ů┼Ť bitw─Ö.

#11 2006-02-19 22:52:30

AineNiRigani
U┐ytkownik

Ja te┼╝ nie gram. Chocia┼╝ zdarza┼éy mi si─Ö chwile s┼éabo┼Ťci.
Swego czasu nami─Ötnie gra┼éam w Wiking├│w. Ale jak nie mog┼éam przej┼Ť─ç jakiejs sceny, szybko si─Ö irytowa┼éam i zmusza┼éam brata do informacji co dalej robi─ç. Zrezygnowa┼éam gdy dosz┼éam dalej ni┼╝ on i nie mia┼é mi kto podpowiada─ç big_smile
No i kurczaki. Wprawdzie jestem niedoszłym weterynarzem i uwielbiam zwierzaki, ale ta gra mnie odpręża. Nabijanie strzelby i te "kokokoko" po trafieniach. Aż sie człowiek lepiej czuje big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#12 2006-02-20 19:22:08

caroline
U┐ytkownik

Te┼╝ gra┼éam w kurczaki wink Niech je ptasia grypa... smile Po pokonaniu Wielkiego Jaja da┼éam sobie spok├│j. Rzeczywi┼Ťcie fajny d┼║wi─Ök wydaj─ů jak dostaj─ů w ty┼éek. big_smile

Stopka forum