Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2006-02-17 18:35:28

Julianna
Użytkownik

"Pride and Prejudice" na DVD

Mam "Pride and Prejudice" na DVD. Znajomy przywiózł mi ją ze Stanów, ale niestety to płyta odtwarzana tylko w 1 regionie czyli USA i Kanada. Nasze DVD oraz inne odtwarzacze (nawet te w komputerach) nie odtwarzają tej płyty. A szkoda, bo to piękne, kolekcjonerskie wydanie z dodatkami (jak powstawał film, biografia Jane i inne). Aż mi się wyć chce z żalu! Jak myślicie, mogłybyśmy z tym coś zrobić? Jeśli któraś coś wymyśli, to oczywiście korzystamy z tego wszyscy - płyty będą dla was ogólnodostępne wink big_smile


Tylko wiara prowadzi do cudu...

Offline

 

#2 2006-02-17 19:13:05

Gosia
Użytkownik

Re: "Pride and Prejudice" na DVD

Znalazlam takie informacje na jakiejs stronie:

"DVD Region+CSS Free to niewielki program umożliwiający oglądanie filmów DVD na napędach DVD-ROM zablokowanych na inny region. Można zatem bez problemu oglądać filmy z regionu 1 (USA) na napędzie zakupionym w Europie (region 2), bez konieczności wymiany firmware'u w tym napędzie!
DVD Region+CSS Free działa w tle i współpracuje z oprogramowaniem do oglądania filmów DVD (PowerDVD, WinDVD itp.) oraz narzędziami do kopiowania filmów na dysk (DVDFab, DVD X Copy itp.).
Mozna go pobrac stad:
http://www.dvdidle.com/download/DVDRegi … .exe"

Zrodlo :
http://www.warp2search.net/modules.php? … ;sid=18418


Ewentualnie tu:
http://www.idg.pl/ftp/pc_3548/DVD.Region.Free.3.65.html


Mam nadzieje ze to dziala. Jesli tak, to przyjemnego ogladania big_smile

Offline

 

#3 2006-02-17 20:21:44

Julianna
Użytkownik

Re: "Pride and Prejudice" na DVD

Gosiu - bardzo Ci dziękuję za te informacje. Jeszcze nie sprawdzałam, czy te programy działają, ale i tak dzięki! Ze swojej strony (jeśli te programy się sprawdzą i będzie można oglądać film) będę szukać kogoś kto mi przegra ten film kilka razy (mam nadzieję, że da się to zrobić z całym menu, czyli dodatkami), a wtedy oferuję Wam swe usługi! Chętnie podzielę się z wami swoją radością! big_smile


Tylko wiara prowadzi do cudu...

Offline

 

#4 2006-02-17 21:48:20

GeorgianaDarcy
Użytkownik

Re: "Pride and Prejudice" na DVD

To bardzo miło z twojej strony smile

Ja jeszcze musze porozmawiac o filmach z Aine. I napewno poprosze ja o ekranizacje powiesci Austen big_smile


You have bewitched me body and soul.

Offline

 

#5 2006-02-24 12:48:06

Julianna
Użytkownik

Re: "Pride and Prejudice" na DVD

Płyty uruchomiłam, ale zacinają mi się. Przypuszczam że z powodu sędziwego wieku mojego komputera wink . Płyty, jak już wcześniej mówiłam, są sztuk dwie i to jest tylko wersja angielska - bez polskich napisów i lektora. Da się je odtworzyć na komputerze przy użyciu programu, do którego w poprzednim poście był link. Chyba najbardziej wartościowy jest dodatek o tworzeniu filmu. Będę starała się to w jakiś sposób przegrać, aby wam udostępnić. Dajcie mi jednak trochę czasu big_smile . Pozdrawiam!!!


Tylko wiara prowadzi do cudu...

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB