Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2006-02-17 18:35:28

Julianna
Użytkownik

"Pride and Prejudice" na DVD

Mam "Pride and Prejudice" na DVD. Znajomy przywióz? mi j? ze Stanów, ale niestety to p?yta odtwarzana tylko w 1 regionie czyli USA i Kanada. Nasze DVD oraz inne odtwarzacze (nawet te w komputerach) nie odtwarzaj? tej p?yty. A szkoda, bo to pi?kne, kolekcjonerskie wydanie z dodatkami (jak powstawa? film, biografia Jane i inne). A? mi si? wy? chce z ?alu! Jak my?licie, mog?yby?my z tym co? zrobi?? Je?li która? co? wymy?li, to oczywi?cie korzystamy z tego wszyscy - p?yty b?d? dla was ogólnodost?pne wink big_smile

Tylko wiara prowadzi do cudu...

#2 2006-02-17 19:13:05

Gosia
Użytkownik

Re: "Pride and Prejudice" na DVD

Znalazlam takie informacje na jakiejs stronie:

"DVD Region+CSS Free to niewielki program umo?liwiaj?cy ogl?danie filmów DVD na nap?dach DVD-ROM zablokowanych na inny region. Mo?na zatem bez problemu ogl?da? filmy z regionu 1 (USA) na nap?dzie zakupionym w Europie (region 2), bez konieczno?ci wymiany firmware'u w tym nap?dzie!
DVD Region+CSS Free dzia?a w tle i wspó?pracuje z oprogramowaniem do ogl?dania filmów DVD (PowerDVD, WinDVD itp.) oraz narz?dziami do kopiowania filmów na dysk (DVDFab, DVD X Copy itp.).
Mozna go pobrac stad:
http://www.dvdidle.com/download/DVDRegi … .exe"

Zrodlo :
http://www.warp2search.net/modules.php? … ;sid=18418

Ewentualnie tu:
http://www.idg.pl/ftp/pc_3548/DVD.Region.Free.3.65.html

Mam nadzieje ze to dziala. Jesli tak, to przyjemnego ogladania big_smile

#3 2006-02-17 20:21:44

Julianna
Użytkownik

Gosiu - bardzo Ci dzi?kuj? za te informacje. Jeszcze nie sprawdza?am, czy te programy dzia?aj?, ale i tak dzi?ki! Ze swojej strony (je?li te programy si? sprawdz? i b?dzie mo?na ogl?da? film) b?d? szuka? kogo? kto mi przegra ten film kilka razy (mam nadziej?, ?e da si? to zrobi? z ca?ym menu, czyli dodatkami), a wtedy oferuj? Wam swe us?ugi! Ch?tnie podziel? si? z wami swoj? rado?ci?! big_smile

#4 2006-02-17 21:48:20

GeorgianaDarcy
Użytkownik

To bardzo mi?o z twojej strony smile

Ja jeszcze musze porozmawiac o filmach z Aine. I napewno poprosze ja o ekranizacje powiesci Austen big_smile

You have bewitched me body and soul.

#5 2006-02-24 12:48:06

Julianna
Użytkownik

P?yty uruchomi?am, ale zacinaj? mi si?. Przypuszczam ?e z powodu s?dziwego wieku mojego komputera wink . P?yty, jak ju? wcze?niej mówi?am, s? sztuk dwie i to jest tylko wersja angielska - bez polskich napisów i lektora. Da si? je odtworzy? na komputerze przy u?yciu programu, do którego w poprzednim po?cie by? link. Chyba najbardziej warto?ciowy jest dodatek o tworzeniu filmu. B?d? stara?a si? to w jaki? sposób przegra?, aby wam udost?pni?. Dajcie mi jednak troch? czasu big_smile . Pozdrawiam!!!

Stopka forum