Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2004-11-05 00:49:52

demi
Użytkownik

napisy

W zwi?zku z tym, ?e wiele wersji ksi??ek Jane mo?na znale?? w internecie, ale sa to wersje angloj?zyczne, to mam pytanie czy ktos posiada napisy do tych filmów dopasowane do divixów. Zale?y mi zw?aszcza na napisach do "Perswazji " z 1995 roku.

#2 2004-11-09 00:50:03

KatA
Użytkownik

Re: napisy

Szukalam i nie znalazlam, wiec przymiezam sie do tlumaczenia. Bardzo by mi sie przydaly napisy angielskie, bo ze sluchu slabo mi idzie. Moze ktos by sie przylaczyl?

#3 2004-11-09 18:57:19

dorotka
Użytkownik

a sk?d wzi?? napisy angielskie? ja mog? pomóc, ale te? nie najlepiej t?umacz? ze s?uchu

Normalnie zacz??am wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#4 2004-11-13 02:16:35

Anonymous
Gość

Byc moze ktos ma wersje angialska filmu z napisami. Nie wiem czy technicznie jest mozliwe (jesli nie jest to divix) wyciagnac napisy i przeslac mailem. Gdyby stos sie znalazl to prosze o kontakt na forum.
Innym pomyslem jest scenariusz filmu... ale to chyba nie do zdobycia.
Moze ktos ma jeszcze inny pomysl?

#5 2004-11-13 10:52:56

demi
Użytkownik

Gdyby tylko znalaz?y sie angielskie napisy to ch?tnie pryz??czy?abym sie do t?umaczenia, nie jestem bieg?a w tym j?zyku ale my?le ?e przy pomocy ksi??ki jako? bym sobie da?a rad?.
Tylko problem w tym ?e nawet andielskich napisów nie ma w sieci, p?ytka DVD w Anglii wysz?a ale sk?d j? wzi?? :?:

#6 2004-11-16 12:47:37

KatA
Użytkownik

Udalo mi sie cos sciagnac z netu, ale mam problem z otwarciem. Popracuje nad tym i dam znac czy to te napisy o ktore nam chodzi.

#7 2004-11-19 11:10:04

demi
Użytkownik

ja szukam napisów a na razie nie mog? ?ci?n?? filmu.Która wersja jest dobra, bo ?ci?gn??am jak?? w której jest tylko dzwi?k a nie ma obrazu.Gdzie mam tego szuka???

#8 2004-11-19 11:32:40

dorotka
Użytkownik

mo?e po prostu nie masz odpowiednich kodeków?

#9 2004-11-22 03:54:41

KatA
Użytkownik

Mam te napisy. Otwieraja sie w notatniku. S? przystosowane do filmu w dwóch cz??ciach, wi?c czas 2 cz??ci trzeba przeliczy? na nowo dla wersji ca?o?ciowej. W zwi?zku z tym prosz? o kontakt osoby, które chcia?y by pot?umaczy? kawa?ki. Czy macie mo?e wersj? dwu czesciow? filmu? Jestem zaintesowana.

#10 2004-11-22 17:18:28

dorotka
Użytkownik

ja mam wersje jednocz??ciow? dzi?ki Monice(DZI?KI!) ale mog? pomóc w t?umaczeniu i sklecaniu tego w ca?o??. Jak co? to prze?lij mi te napisy, adres znasz chyba smile

#11 2005-03-12 16:23:12

moniczek
Użytkownik

Czy kto? mo?e pomóc mi w poszukiwaniu napisów do "Circle of friends"? To jest film z filmografii Colina Firth'a. Ja nie mog? ich nigdzie znale?? niestety... sad

#12 2005-06-09 01:01:12

demi
Użytkownik

hej
ja mam pytanko, czy zacz??y?cie co? t?umaczy??? je?li jest jeszcze jaka? cz??c to pode?lijcie j? do mnie?? a jesli sko?czy?y?cie to czy mo?na jakos skorzystac z wyników waszej pracy

#13 2005-06-09 15:40:32

dorotka
Użytkownik

A co t?umaczymy? Bo si? chyba pogubi?am big_smile

#14 2005-06-09 15:58:43

demi
Użytkownik

temat rozpocz??am poszukiewaniami napisów do "Perswazji" wi?c przynajmniej w mom przypadku chodzi o te w?a?nie napisy

#15 2005-06-09 18:30:17

dorotka
Użytkownik

A to nie zacz??am wink
Teraz t?umacz? P&P z 1940 roku, ale kiedy sko?cz? to naprawd? nie wiem.

Stopka forum