Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2004-11-05 00:49:52

demi
U┐ytkownik

napisy

W zwi─ůzku z tym, ┼╝e wiele wersji ksi─ů┼╝ek Jane mo┼╝na znale┼║─ç w internecie, ale sa to wersje angloj─Özyczne, to mam pytanie czy ktos posiada napisy do tych film├│w dopasowane do divix├│w. Zale┼╝y mi zw┼éaszcza na napisach do "Perswazji " z 1995 roku.

#2 2004-11-09 00:50:03

KatA
U┐ytkownik

Re: napisy

Szukalam i nie znalazlam, wiec przymiezam sie do tlumaczenia. Bardzo by mi sie przydaly napisy angielskie, bo ze sluchu slabo mi idzie. Moze ktos by sie przylaczyl?

#3 2004-11-09 18:57:19

dorotka
U┐ytkownik

a sk─ůd wzi─ů─ç napisy angielskie? ja mog─Ö pom├│c, ale te┼╝ nie najlepiej t┼éumacz─Ö ze s┼éuchu

Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#4 2004-11-13 02:16:35

Anonymous
GoŠ

Byc moze ktos ma wersje angialska filmu z napisami. Nie wiem czy technicznie jest mozliwe (jesli nie jest to divix) wyciagnac napisy i przeslac mailem. Gdyby stos sie znalazl to prosze o kontakt na forum.
Innym pomyslem jest scenariusz filmu... ale to chyba nie do zdobycia.
Moze ktos ma jeszcze inny pomysl?

#5 2004-11-13 10:52:56

demi
U┐ytkownik

Gdyby tylko znalaz┼éy sie angielskie napisy to ch─Ötnie pryz┼é─ůczy┼éabym sie do t┼éumaczenia, nie jestem bieg┼éa w tym j─Özyku ale my┼Ťle ┼╝e przy pomocy ksi─ů┼╝ki jako┼Ť bym sobie da┼éa rad─Ö.
Tylko problem w tym ┼╝e nawet andielskich napis├│w nie ma w sieci, p┼éytka DVD w Anglii wysz┼éa ale sk─ůd j─ů wzi─ů─ç :?:

#6 2004-11-16 12:47:37

KatA
U┐ytkownik

Udalo mi sie cos sciagnac z netu, ale mam problem z otwarciem. Popracuje nad tym i dam znac czy to te napisy o ktore nam chodzi.

#7 2004-11-19 11:10:04

demi
U┐ytkownik

ja szukam napis├│w a na razie nie mog─Ö ┼Ťci─ůn─ů─ç filmu.Kt├│ra wersja jest dobra, bo ┼Ťci─ůgn─Ö┼éam jak─ů┼Ť w kt├│rej jest tylko dzwi─Ök a nie ma obrazu.Gdzie mam tego szuka─ç??

#8 2004-11-19 11:32:40

dorotka
U┐ytkownik

mo┼╝e po prostu nie masz odpowiednich kodek├│w?

#9 2004-11-22 03:54:41

KatA
U┐ytkownik

Mam te napisy. Otwieraja sie w notatniku. S─ů przystosowane do filmu w dw├│ch cz─Ö┼Ťciach, wi─Öc czas 2 cz─Ö┼Ťci trzeba przeliczy─ç na nowo dla wersji ca┼éo┼Ťciowej. W zwi─ůzku z tym prosz─Ö o kontakt osoby, kt├│re chcia┼éy by pot┼éumaczy─ç kawa┼éki. Czy macie mo┼╝e wersj─Ö dwu czesciow─ů filmu? Jestem zaintesowana.

#10 2004-11-22 17:18:28

dorotka
U┐ytkownik

ja mam wersje jednocz─Ö┼Ťciow─ů dzi─Öki Monice(DZI─śKI!) ale mog─Ö pom├│c w t┼éumaczeniu i sklecaniu tego w ca┼éo┼Ť─ç. Jak co┼Ť to prze┼Ťlij mi te napisy, adres znasz chyba smile

#11 2005-03-12 16:23:12

moniczek
U┐ytkownik

Czy kto┼Ť mo┼╝e pom├│c mi w poszukiwaniu napis├│w do "Circle of friends"? To jest film z filmografii Colina Firth'a. Ja nie mog─Ö ich nigdzie znale┼║─ç niestety... sad

#12 2005-06-09 01:01:12

demi
U┐ytkownik

hej
ja mam pytanko, czy zacz─Ö┼éy┼Ťcie co┼Ť t┼éumaczy─ç?? je┼Ťli jest jeszcze jaka┼Ť cz─Ö┼Ťc to pode┼Ťlijcie j─ů do mnie?? a jesli sko┼äczy┼éy┼Ťcie to czy mo┼╝na jakos skorzystac z wynik├│w waszej pracy

#13 2005-06-09 15:40:32

dorotka
U┐ytkownik

A co tłumaczymy? Bo się chyba pogubiłam big_smile

#14 2005-06-09 15:58:43

demi
U┐ytkownik

temat rozpocz─Ö┼éam poszukiewaniami napis├│w do "Perswazji" wi─Öc przynajmniej w mom przypadku chodzi o te w┼éa┼Ťnie napisy

#15 2005-06-09 18:30:17

dorotka
U┐ytkownik

A to nie zaczęłam wink
Teraz tłumaczę P&P z 1940 roku, ale kiedy skończę to naprawdę nie wiem.

Stopka forum