Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2006-02-14 22:39:08

GeorgianaDarcy
U┐ytkownik

Nowa Kategoria

Zastanawialam sie czy nie byloby wielkim utrudnieniem gdyby do dzia┼éu "┼Ťciagnij sobie cos" dodano nowa kategorie dla grafik posrednich miedzy miniaturami, a tapetami.

You have bewitched me body and soul.

#2 2006-02-14 23:10:39

Kazik
(Admin)

Re: Nowa Kategoria

Czekam na propozycj─Ö nazwy.
Je┼Ťli chodzi o zdj─Öcia to dla nich przeznaczona jest Galeria, tam te┼╝ mo┼╝na przysy┼éa─ç.

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

#3 2006-02-14 23:23:15

AineNiRigani
U┐ytkownik

Zastanawialam sie czy nie byloby wielkim utrudnieniem gdyby do dzia┼éu "┼Ťciagnij sobie cos" dodano nowa kategorie dla grafik posrednich miedzy miniaturami, a tapetami.

Hmm. Pami─Ötam, ┼╝e w podobnej rozdzielczo┼Ťci do tego zdj─Öcia, kt├│re nam zaprezentowa┼éa┼Ť, mia┼éam tapetki, gdy monitor by┼é ustawiony na 600x800 pxl (czy jako┼Ť tak). Wi─Öc do dzia┼éu "tapety" teoretycznie si─Ö nadaje. Ewentualnie mo┼╝na podzieli─ç ten dzia┼é na rozdzielczo┼Ťci.

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#4 2006-02-14 23:27:56

GeorgianaDarcy
U┐ytkownik

http://georgiana.ovh.org/manipulations/ … rgiana.jpg

z 700x450 px jako tepeta bedzie problem, bo bedac wysrodkowany, kontury beda sie odznazac. Efekt? brzydko. A rozciagniety bedzie poszerzal lub wydluzal postanie - tez nieladnie. A sasiadujaco, nawet nie komentuje. Ta grafika nie nadaje se jako tapeta.

Nazwa kategorii - fanart? kompozycje?
Moge to dolaczyc do galerii, choc galeria bardziej kojarzy mi sie z scenami z filmu lub planu.

#5 2006-02-14 23:37:14

AineNiRigani
U┐ytkownik

z 700x450 px jako tepeta bedzie problem, bo bedac wysrodkowany, kontury beda sie odznazac. Efekt? brzydko. A rozciagniety bedzie poszerzal lub wydluzal postanie - tez nieladnie. A sasiadujaco, nawet nie komentuje. Ta grafika nie nadaje se jako tapeta.

Pewnie i racja, ale ja nie jestem drobiazgowa big_smile

#6 2006-02-14 23:42:57

GeorgianaDarcy
U┐ytkownik

I tutaj nasze drogi sie rozchodza tongue Dopracowana grafika, to cos co sobie bardzo cenie. Musi byc estetyczna, nietypowa i przyjzna dla narzadu wzroku tongue Nie lubie niedociagniec w swoich pracach i staram sie je niwelowa─ç, jesli jest to mozliwe. Oczywiscie wielkosc grafiki nie wchodzi w gre. Tego juz sie nie da naprawic smile

#7 2006-02-14 23:44:36

AineNiRigani
U┐ytkownik

I tutaj nasze drogi sie rozchodza tongue Dopracowana grafika, to cos co sobie bardzo cenie.

Zawsze wyżej ceniłam sobie fonię, niż wizję big_smile

#8 2006-02-14 23:52:35

GeorgianaDarcy
U┐ytkownik

Uwa┼╝am ze i jedno i drugie jest warte uwagi i potrafi wstrzymac czyis oddech jesli jest zniewalajaco piekne.
Niedawo przesluchiwalam sciezke do nowej P&P - utwor pietnasty "your hands are cold" jest przepiekny. Zwlaszcza z tym wejsciem wiolonczeli. Ale film rownierz tongue a przecierz to seria obrazow. Mathew ktory sie tobie podoba ( o ile nie pomylilam cie z kims innym o tym samym emblemacie) zostal uwieczniony na zdjeciach ktore podziwiasz i to tez jest forma grafiki.

#9 2006-02-15 00:30:06

AineNiRigani
U┐ytkownik

Uwa┼╝am ze i jedno i drugie jest warte uwagi i potrafi wstrzymac czyis oddech jesli jest zniewalajaco piekne.
Niedawo przesluchiwalam sciezke do nowej P&P - utwor pietnasty "your hands are cold" jest przepiekny. Zwlaszcza z tym wejsciem wiolonczeli. Ale film rownierz tongue a przecierz to seria obrazow. Mathew ktory sie tobie podoba ( o ile nie pomylilam cie z kims innym o tym samym emblemacie) zostal uwieczniony na zdjeciach ktore podziwiasz i to tez jest forma grafiki.

Wizja z foni─ů tworz─ů pi─Ökn─ů ca┼éo┼Ť─ç, uzupe┼éniaj─ů si─Ö wzajemnie - to fakt. Ale nadal bardziej ceni─Ö sobie d┼║wi─Ök, bo zamykaj─ůc oczy - obraz pojawi sie sam. Z wyobra┼╝eniem d┼║wi─Öku mam wieksze problemy big_smile

Co do zdj─Ö─ç Boskiego Mateusza - bywaj─ů zdj─Öcia, kt├│re mi si─Ö podobaj─ů. Niekoniecznie Jego Boska Wysoko┼Ťc (zauwa┼╝am, ze albo jestem nienormalna, albo zbyt wymagaj─ůc─ů big_smile)

#10 2006-02-15 13:36:33

Kazik
(Admin)

DOda┼éem kategori─Ö "Inne grafiki" (czy jako┼Ť tak). A tapety postaram si─Ö podzieli─ç wed┼éug rozdzielczo┼Ťci, ale to wieczorem lub jutro.

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

#11 2006-02-15 16:02:07

GeorgianaDarcy
U┐ytkownik

Bardzo dziekuje. Juz dzisiaj dodam pierwsza prace... no moze wiecej tongue

Stopka forum