Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#26 2004-11-14 19:35:02

ula
U┐ytkownik

Re: Czy naprawd─Ö zbyt wiele razy...

ajajajajajaj Sania, ja to na prawd─Ö nie wiem, czy dalej mo┼╝esz j─ů nazywa─ç kole┼╝ank─ů wink taki afront Ci zrobi─ç, to normalnie niewybaczalne wink A tak powa┼╝nie to trzymam kciuki ┼╝eby┼Ť zobaczy┼éa to do ko┼äca, bo wiedzie─ç jak si─Ö sko┼äczy a WIDZIE─ć to w tym wypadku stanowi ogromn─ů r├│znic─Ö big_smile
No popatrzcie i kto by pomy┼Ťla┼é, "kumpel" = facet znaczy si─Ö, ma ten film i to w ca┼éo┼Ťci wink no no, nie zdziw si─Ö jak zaczniemy Ci─Ö pyta─ç o jego adres wink

a tak na marginesie to:
"you are very welcome here, I am sure".. big_smile

#27 2004-11-14 20:41:50

dorotka
U┐ytkownik

coooo??? przedstawiciel płci męskiej, która zwykła pogardzać tym filmem ma go w domu?!!! jestem w szoku.
Jak jeszcze napiszesz Sania, ┼╝e on to LUBI, to chyba b─Ödziesz zmuszona przez ca┼ée grono pa┼ä do podania jego numeru big_smile Biedny kole┼Ť

Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#28 2004-11-14 22:38:52

fringilla
U┐ytkownik

Koniecznie zapro┼Ť go na forum. Jeste┼Ťmy tu bardzo spragnione m─Öskiego towarzystwa, a nasz mi┼éo┼Ťciwie nam panuj─ůcy ostatnio rzadko si─Ö udziela :-(

Pozdr. Agata
gg 5739618

#29 2004-11-15 20:34:47

sania
U┐ytkownik

och,niestety dziewcz─Öta, bardzo mi przykro... Ca┼é─ů jego zas┼éug─ů w tej kwestii jest starsza siostra.. (zapewniem, ze w innym przypadku nie nazywa┼éabym go "kumplem" a "lubym" wink )

Niestety, jak wida─ç facetom nie mozna ufac,i jeszcze dzis nie dostalam..sad
ale czytam sobie drugi raz i dopisuj─Ö co lepsze angielskie dialogi smile
szczegolnie kocham monologi panny Bingley do naszego Darcy'ego.. wink

cudownie, ┼╝e┼Ťcie tak pr─Ödko odpisa┼éy, dziewcz─Öta... smile
capital, capital!! smile

(btw-jak robicie sobie te magiczne rysuneczki przy imionach? smile )

smile

#30 2004-11-15 21:52:59

moniczek
U┐ytkownik

magiczne rysuneczki mo┼╝esz sobie wybra─ç w galerii wchodz─ůc w sw├│j profil. I ju┼╝.

Jak tam, czy kto┼Ť si─Ö ju┼╝ nad Tob─ů zlitowa┼é i masz serial w ca┼éo┼Ťci?

5 odcinek to m├│j ulubiony i chyba bym rzuci┼éa czym┼Ť ci─Ö┼╝kim w telewizor gdyby nagle urwa┼éo si─Ö odtwarzanie.... :evil:
Wi─Öc rozumiem Tw├│j b├│l gdy to nast─ůpi┼éo.

Pozdrawiam.

#31 2004-11-16 10:01:38

ula
U┐ytkownik

sad no i rozwiały się wszystkie marzenia, wiedziałam że to nie takie oczywiste, facet i P&P wink eeeech

#32 2004-11-16 11:19:36

dorotka
U┐ytkownik

spoko, m├│j tata ch─Ötnie sobie ogl─ůda z moj─ů mam─ů i ze mn─ů Dum─Ö - jest pod tym wzgl─Ödem wyj─ůtkowy smile Rzecz jasna nie ogl─ůda po to by wzdycha─ç do pana Darcy'ego, to by┼éoby troch─Ö perwersyjne. Po prostu lubi pana Benneta i musz─Ö przyzna─ç, ┼╝e s─ů do siebie bardzo podobni -z zachowania oczywi┼Ťcie wink

#33 2004-11-16 17:52:02

sania
U┐ytkownik

wow! dorotko, czyli "Supertata" jednym słowem:)

moniczka,dzieki za pomoc wink hopefully niedlugo sie doprosze o MOJA OSOBISTA KOPIE na vhs.. achhh, jak┼╝e┼╝ to b─Ödzie pi─Ökny dzie┼ä!! b─ůd┼║cie pewne,ze sie pochwale od razu smile hihi

ula,niestety.. ale popytam innych kumpli,jesli sie okaze,ze ktorys lubi DiU, to go tu przy┼Ťl─Ö wink

smile

#34 2004-11-16 20:26:10

dorotka
U┐ytkownik

niewielka nadzieja, ale popytaj dla dobra nas wszystkich big_smile
ja wol─Ö nawet nie pr├│bowa─ç, bo si─Ö zniech─Öc─Ö do moich qmpli. Jak na razie tylko kilku, tych najlepsiejszych wie o mojej mi┼éo┼Ťci do Jane Austen i jej ksi─ů┼╝ek, ale i tak wiem, ┼╝e to nie dla nich...

#35 2004-11-17 10:59:17

Loana
U┐ytkownik

Hej! Ja mam problem, ┼╝e jak s┼éysz─ů kumple o P&P, to si─Ö w g┼éow─Ö pukaj─ů, bo dziewczynom z mojego kr─Ögu odwali┼éo na punkcie tego serialu. Ale ostatnio spotka┼éam ch┼éopaka, kt├│ry powiedzia┼é, ┼╝e bardzo lubi ten serial. Pierwsze zdziwienie, ┼╝e w og├│le to ogl─ůda┼é, drugie, ┼╝e to lubi smile. Spr├│buj─Ö go tu ┼Ťci─ůgn─ů─ç smile. Bo ju┼╝ wiem, ┼╝e w moim kr─Ögu faceci nie dadz─ů si─Ö przekona─ç, ┼╝eby to obejrze─ç. A dziewczyny maj─ů ma┼éy dost─Öp do neta niestety.
Pozdrawiam!

Jakie┼Ť pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#36 2004-11-17 12:29:47

dorotka
U┐ytkownik

No to ┼╝ycz─Ö powodzenia! My ju┼╝ go tu wszystkie lubimy z pewno┼Ťci─ů, skoro lubi Dum─Ö big_smile

#37 2004-11-17 13:25:20

ula
U┐ytkownik

Sania - jaki uroczy u┼Ťmiech big_smile a co do rozpytywania kumpli to Loana ma racj─Ö, lepiej nie pytaj bo mo┼╝esz ich straci─ç wink a w najlepszym wypadku popukaj─ů si─Ö w g┼éow─Ö i pomysl─ů, ┼╝e Ci odwali┼éo wink
Dorotko - mo┼╝emy Ci tylko pozazdro┼Ťci─ç takiego tatusia. Je┼Ťli faktcznie jest jak Mr. Bennet, to bedziesz mog┼éa na pewno na niego liczy─ç je┼Ťli Twoja mama bedzie Ci─Ö chcia┼éa wyda─ç za m─ů┼╝ za niekoniecznie najlepszego Twoim zdaniem kandydata wink

#38 2004-11-17 13:39:31

dorotka
U┐ytkownik

Tak, ja te┼╝ uwa┼╝am, ┼╝e to bardzo pocieszaj─ůce big_smile Na cale szcz─Ö┼Ťcie mama nie przypomina Mrs Bennet, co za ulga ...

#39 2004-11-17 13:55:06

Sylwia
U┐ytkownik

Ja te┼╝ mam pecha z tymi kasetami nigdy nie mog─Ö ogl─ůdn─ů─ç odcinka drugiego nawet nie przypominam sobie ┼╝ebym kiedykolwiek go widzia┼éa denerwuje mnie to bo uwielbiam ten film i ogl─ůda┼éam go ju┼╝ tyle razy ┼╝e znam go prawie na pami─Ö─ç, ale co z tego jak nie widzia┼éam takich wa┼╝nych scen. sad

#40 2004-11-17 15:14:29

Sylwia
U┐ytkownik

Ja te┼╝ mam pecha z tymi kasetami nigdy nie mog─Ö ogl─ůdn─ů─ç odcinka drugiego nawet nie przypominam sobie ┼╝ebym kiedykolwiek go widzia┼éa denerwuje mnie to bo uwielbiam ten film i ogl─ůda┼éam go ju┼╝ tyle razy ┼╝e znam go prawie na pami─Ö─ç, ale co z tego jak nie widzia┼éam takich wa┼╝nych scen. sad

#41 2004-11-17 16:49:17

dorotka
U┐ytkownik

to ┼Ťci─ůgnij sobie lepiej na p┼éyty, nie do┼Ť─ç, ┼╝e jako┼Ť─ç b─Ödzie lepsza, to jeszcze b─Ödziesz mia┼éa w ca┼éo┼Ťci smile

#42 2004-11-28 21:55:39

moniczek
U┐ytkownik

┼Üwi─Öta racja! No i koniecznie zr├│b 2 dodatkowe kopie - jedn─ů do codziennego u┼╝ytku, a drug─ů schowaj u znajomych... wink

#43 2004-11-29 12:23:32

Loana
U┐ytkownik

┼Üwi─Öta racja - dziewczyny, r├│bcie kopie film├│w, kt├│rych nie chcia┼éyby┼Ťcie straci─ç. Zw┼éaszcza jak po┼╝yczacie. Dobrze, ┼╝e ja sobie zrobi┼éam na kilku kompach kopie, bo orygina┼é gdzie┼Ť mi ju┼╝ wsi─ůk┼é tongue. A tak zawsze jestem pewna, ┼╝e nie strac─Ö filmu, nawet jak przegrywam komu┼Ť (zawsze przegrywam z dysku, nigdy z p┼éyty).
Tak przy okazji, ju┼╝ widz─Ö, sk─ůd par─Ö os├│b zna┼éo m├│j e-mail smile. Dzi─Ökuj─Ö, ┼╝e zapozna┼éy┼Ťcie si─Ö najpierw z moj─ů stronk─ů smile, u┼éatwia mi to ┼╝ycie.
Aha, a propo pan├│w - ostatnio napisa┼é do mnie ch┼éopak poszukuj─ůcy P&P nie dla dziewczyny/┼╝ony/mamy ale dla siebie!!! Czyli jednak zdarzaj─ů si─Ö tacy smile.

Jakie┼Ť pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#44 2004-12-01 14:26:11

KatA
U┐ytkownik

Dodam do listy jeszcze jednego 30-latka plci meskiej lubi─ůcego film. Co prawda uwaza on, ┼╝e to przesada ogl─ůda─ç serial kilka razy w ciagu kilku dni (o co moze mu chodzic wink, ale juz po jednym obejrzeniu zrozumial i zapamietal wiekszosc watkow i zawilosci fabuly. Ponadto prowadzimy dysputy! "co by bylo gdyby" i "dlaczego Darcy zrobil jak zrobil". Byc moze takich facetow jest wiecej tylko trzeba poszukac.

#45 2004-12-02 00:34:26

fringilla
U┐ytkownik

A ja wracam do pytania postwionego w tytule.
Ot├│┼╝ ogl─ůda┼éam dzi┼Ť BJ i poza konstatacj─ů, ze film jest rewelacyjny, poniewa┼╝ du┼╝o w nim Colina, odkry┼éam co nast─Öpuje: na pocz─ůtku pojawia si─Ö wredna "przyjaci├│┼éka" Bridget, kt├│ra wystepuje mniej wi─Öcej przez minut─Ö, ale wystarczy┼éo mi to, bo rozpozna─ç w niej Lucy Robinson, czyli Pani─ů Hurst! Chyba jednak zbyt wiele razy... wink

Pozdr. Agata
gg 5739618

#46 2004-12-02 15:31:24

dorotka
U┐ytkownik

Dobra jeste┼Ť, ja nie pozna┼éam. Chyba za ma┼éo ogl─ůda┼éam "P&P" big_smile

#47 2004-12-03 13:03:43

KatA
U┐ytkownik

Jakos znajomo mi wygladala.

#48 2005-01-06 23:11:42

demi
U┐ytkownik

Hej.
ja tak troche sp├│┼║nion─ů mam reakcje ale chcia┼éabym napisa─ç ┼╝e poleci┼éam P7P kumplowi bo chcia┼éprzeczyta─ç jak─ů┼Ť dorb─ů ksi─ů┼╝ke. I wiecie przebrn─ů┼é przez ni─ů w ca┼éo┼Ťci i powiedzia┼é ze jest rewelacyjna. Filmu nie widzia┼é bo jest strasznie zabiegany ale to i tak jest post─Öp,┼╝e da┼é si─Ö nam├│wi─ç. A potem przeczyta┼é jescze obie cz─Ö┼Ťci Bridget smile

#49 2005-01-07 16:03:23

dorotka
U┐ytkownik

Mog─Ö tylko jedno napisa─ç - zazdroszcz─Ö kolegi.
Gdzie się taki skarb uchował?
Po tych wszystkich dziwnych minach facet├│w na d┼║wi─Ök "Duma i uprzedzenie" jestem pod wra┼╝eniem... big_smile

#50 2005-01-07 17:48:28

ula
U┐ytkownik

Demi a to na pewno jest kolega a nie koleżanka, a może wychowywał siętylko w damskim towarzystwie wink Wybacz, aleTo co mówisz jest tak nieprawdopodobne, że szukam powodu..... wink

Stopka forum