Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#26 2004-11-14 19:35:02

ula
Użytkownik

Re: Czy naprawd? zbyt wiele razy...

ajajajajajaj Sania, ja to na prawd? nie wiem, czy dalej mo?esz j? nazywa? kole?ank? wink taki afront Ci zrobi?, to normalnie niewybaczalne wink A tak powa?nie to trzymam kciuki ?eby? zobaczy?a to do ko?ca, bo wiedzie? jak si? sko?czy a WIDZIE? to w tym wypadku stanowi ogromn? róznic? big_smile
No popatrzcie i kto by pomy?la?, "kumpel" = facet znaczy si?, ma ten film i to w ca?o?ci wink no no, nie zdziw si? jak zaczniemy Ci? pyta? o jego adres wink

a tak na marginesie to:
"you are very welcome here, I am sure".. big_smile

#27 2004-11-14 20:41:50

dorotka
Użytkownik

coooo??? przedstawiciel p?ci m?skiej, która zwyk?a pogardza? tym filmem ma go w domu?!!! jestem w szoku.
Jak jeszcze napiszesz Sania, ?e on to LUBI, to chyba b?dziesz zmuszona przez ca?e grono pa? do podania jego numeru big_smile Biedny kole?

Normalnie zacz??am wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#28 2004-11-14 22:38:52

fringilla
Użytkownik

Koniecznie zapro? go na forum. Jeste?my tu bardzo spragnione m?skiego towarzystwa, a nasz mi?o?ciwie nam panuj?cy ostatnio rzadko si? udziela :-(

Pozdr. Agata
gg 5739618

#29 2004-11-15 20:34:47

sania
Użytkownik

och,niestety dziewcz?ta, bardzo mi przykro... Ca?? jego zas?ug? w tej kwestii jest starsza siostra.. (zapewniem, ze w innym przypadku nie nazywa?abym go "kumplem" a "lubym" wink )

Niestety, jak wida? facetom nie mozna ufac,i jeszcze dzis nie dostalam..sad
ale czytam sobie drugi raz i dopisuj? co lepsze angielskie dialogi smile
szczegolnie kocham monologi panny Bingley do naszego Darcy'ego.. wink

cudownie, ?e?cie tak pr?dko odpisa?y, dziewcz?ta... smile
capital, capital!! smile

(btw-jak robicie sobie te magiczne rysuneczki przy imionach? smile )

smile

#30 2004-11-15 21:52:59

moniczek
Użytkownik

magiczne rysuneczki mo?esz sobie wybra? w galerii wchodz?c w swój profil. I ju?.

Jak tam, czy kto? si? ju? nad Tob? zlitowa? i masz serial w ca?o?ci?

5 odcinek to mój ulubiony i chyba bym rzuci?a czym? ci??kim w telewizor gdyby nagle urwa?o si? odtwarzanie.... :evil:
Wi?c rozumiem Twój ból gdy to nast?pi?o.

Pozdrawiam.

#31 2004-11-16 10:01:38

ula
Użytkownik

sad no i rozwia?y si? wszystkie marzenia, wiedzia?am ?e to nie takie oczywiste, facet i P&P wink eeeech

#32 2004-11-16 11:19:36

dorotka
Użytkownik

spoko, mój tata ch?tnie sobie ogl?da z moj? mam? i ze mn? Dum? - jest pod tym wzgl?dem wyj?tkowy smile Rzecz jasna nie ogl?da po to by wzdycha? do pana Darcy'ego, to by?oby troch? perwersyjne. Po prostu lubi pana Benneta i musz? przyzna?, ?e s? do siebie bardzo podobni -z zachowania oczywi?cie wink

#33 2004-11-16 17:52:02

sania
Użytkownik

wow! dorotko, czyli "Supertata" jednym s?owem:)

moniczka,dzieki za pomoc wink hopefully niedlugo sie doprosze o MOJA OSOBISTA KOPIE na vhs.. achhh, jak?e? to b?dzie pi?kny dzie?!! b?d?cie pewne,ze sie pochwale od razu smile hihi

ula,niestety.. ale popytam innych kumpli,jesli sie okaze,ze ktorys lubi DiU, to go tu przy?l? wink

smile

#34 2004-11-16 20:26:10

dorotka
Użytkownik

niewielka nadzieja, ale popytaj dla dobra nas wszystkich big_smile
ja wol? nawet nie próbowa?, bo si? zniech?c? do moich qmpli. Jak na razie tylko kilku, tych najlepsiejszych wie o mojej mi?o?ci do Jane Austen i jej ksi??ek, ale i tak wiem, ?e to nie dla nich...

#35 2004-11-17 10:59:17

Loana
Użytkownik

Hej! Ja mam problem, ?e jak s?ysz? kumple o P&P, to si? w g?ow? pukaj?, bo dziewczynom z mojego kr?gu odwali?o na punkcie tego serialu. Ale ostatnio spotka?am ch?opaka, który powiedzia?, ?e bardzo lubi ten serial. Pierwsze zdziwienie, ?e w ogóle to ogl?da?, drugie, ?e to lubi smile. Spróbuj? go tu ?ci?gn?? smile. Bo ju? wiem, ?e w moim kr?gu faceci nie dadz? si? przekona?, ?eby to obejrze?. A dziewczyny maj? ma?y dost?p do neta niestety.
Pozdrawiam!

Jakie? pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#36 2004-11-17 12:29:47

dorotka
Użytkownik

No to ?ycz? powodzenia! My ju? go tu wszystkie lubimy z pewno?ci?, skoro lubi Dum? big_smile

#37 2004-11-17 13:25:20

ula
Użytkownik

Sania - jaki uroczy u?miech big_smile a co do rozpytywania kumpli to Loana ma racj?, lepiej nie pytaj bo mo?esz ich straci? wink a w najlepszym wypadku popukaj? si? w g?ow? i pomysl?, ?e Ci odwali?o wink
Dorotko - mo?emy Ci tylko pozazdro?ci? takiego tatusia. Je?li faktcznie jest jak Mr. Bennet, to bedziesz mog?a na pewno na niego liczy? je?li Twoja mama bedzie Ci? chcia?a wyda? za m?? za niekoniecznie najlepszego Twoim zdaniem kandydata wink

#38 2004-11-17 13:39:31

dorotka
Użytkownik

Tak, ja te? uwa?am, ?e to bardzo pocieszaj?ce big_smile Na cale szcz??cie mama nie przypomina Mrs Bennet, co za ulga ...

#39 2004-11-17 13:55:06

Sylwia
Użytkownik

Ja te? mam pecha z tymi kasetami nigdy nie mog? ogl?dn?? odcinka drugiego nawet nie przypominam sobie ?ebym kiedykolwiek go widzia?a denerwuje mnie to bo uwielbiam ten film i ogl?da?am go ju? tyle razy ?e znam go prawie na pami??, ale co z tego jak nie widzia?am takich wa?nych scen. sad

#40 2004-11-17 15:14:29

Sylwia
Użytkownik

Ja te? mam pecha z tymi kasetami nigdy nie mog? ogl?dn?? odcinka drugiego nawet nie przypominam sobie ?ebym kiedykolwiek go widzia?a denerwuje mnie to bo uwielbiam ten film i ogl?da?am go ju? tyle razy ?e znam go prawie na pami??, ale co z tego jak nie widzia?am takich wa?nych scen. sad

#41 2004-11-17 16:49:17

dorotka
Użytkownik

to ?ci?gnij sobie lepiej na p?yty, nie do??, ?e jako?? b?dzie lepsza, to jeszcze b?dziesz mia?a w ca?o?ci smile

#42 2004-11-28 21:55:39

moniczek
Użytkownik

?wi?ta racja! No i koniecznie zrób 2 dodatkowe kopie - jedn? do codziennego u?ytku, a drug? schowaj u znajomych... wink

#43 2004-11-29 12:23:32

Loana
Użytkownik

?wi?ta racja - dziewczyny, róbcie kopie filmów, których nie chcia?yby?cie straci?. Zw?aszcza jak po?yczacie. Dobrze, ?e ja sobie zrobi?am na kilku kompach kopie, bo orygina? gdzie? mi ju? wsi?k? tongue. A tak zawsze jestem pewna, ?e nie strac? filmu, nawet jak przegrywam komu? (zawsze przegrywam z dysku, nigdy z p?yty).
Tak przy okazji, ju? widz?, sk?d par? osób zna?o mój e-mail smile. Dzi?kuj?, ?e zapozna?y?cie si? najpierw z moj? stronk? smile, u?atwia mi to ?ycie.
Aha, a propo panów - ostatnio napisa? do mnie ch?opak poszukuj?cy P&P nie dla dziewczyny/?ony/mamy ale dla siebie!!! Czyli jednak zdarzaj? si? tacy smile.

Jakie? pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#44 2004-12-01 14:26:11

KatA
Użytkownik

Dodam do listy jeszcze jednego 30-latka plci meskiej lubi?cego film. Co prawda uwaza on, ?e to przesada ogl?da? serial kilka razy w ciagu kilku dni (o co moze mu chodzic wink, ale juz po jednym obejrzeniu zrozumial i zapamietal wiekszosc watkow i zawilosci fabuly. Ponadto prowadzimy dysputy! "co by bylo gdyby" i "dlaczego Darcy zrobil jak zrobil". Byc moze takich facetow jest wiecej tylko trzeba poszukac.

#45 2004-12-02 00:34:26

fringilla
Użytkownik

A ja wracam do pytania postwionego w tytule.
Otó? ogl?da?am dzi? BJ i poza konstatacj?, ze film jest rewelacyjny, poniewa? du?o w nim Colina, odkry?am co nast?puje: na pocz?tku pojawia si? wredna "przyjació?ka" Bridget, która wystepuje mniej wi?cej przez minut?, ale wystarczy?o mi to, bo rozpozna? w niej Lucy Robinson, czyli Pani? Hurst! Chyba jednak zbyt wiele razy... wink

Pozdr. Agata
gg 5739618

#46 2004-12-02 15:31:24

dorotka
Użytkownik

Dobra jeste?, ja nie pozna?am. Chyba za ma?o ogl?da?am "P&P" big_smile

#47 2004-12-03 13:03:43

KatA
Użytkownik

Jakos znajomo mi wygladala.

#48 2005-01-06 23:11:42

demi
Użytkownik

Hej.
ja tak troche spó?nion? mam reakcje ale chcia?abym napisa? ?e poleci?am P7P kumplowi bo chcia?przeczyta? jak?? dorb? ksi??ke. I wiecie przebrn?? przez ni? w ca?o?ci i powiedzia? ze jest rewelacyjna. Filmu nie widzia? bo jest strasznie zabiegany ale to i tak jest post?p,?e da? si? namówi?. A potem przeczyta? jescze obie cz??ci Bridget smile

#49 2005-01-07 16:03:23

dorotka
Użytkownik

Mog? tylko jedno napisa? - zazdroszcz? kolegi.
Gdzie si? taki skarb uchowa??
Po tych wszystkich dziwnych minach facetów na d?wi?k "Duma i uprzedzenie" jestem pod wra?eniem... big_smile

#50 2005-01-07 17:48:28

ula
Użytkownik

Demi a to na pewno jest kolega a nie kole?anka, a mo?e wychowywa? si?tylko w damskim towarzystwie wink Wybacz, aleTo co mówisz jest tak nieprawdopodobne, ?e szukam powodu..... wink

Stopka forum