Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#376 2006-03-09 23:44:16

Caitriona
U┐ytkownik

Re: Wszystko o Colinie Firthie

Tak! big_smile big_smile Dobre to było.

Oj, mi bardzo smutno wtedy by┼éo. I pami─Ötam, ┼╝e pomy┼Ťla┼éam, jaka g┼éupia kobieta mog┼éa Colina do takiego stanu doprowadzi─ç?

PS. Pi─Ökny avatar :-)

Moze jaka┼Ť niedobra jestem, ale mnie to roz┼Ťmieszy┼éo. I to bardzo big_smile

PS. Dzi─Ökuj─Ö big_smile

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#377 2006-03-09 23:45:48

Caitriona
U┐ytkownik

Caitriona, wlasnie, wlasnie wczesniej cos innego bylo w Twoim wizerunku, ale nie pomne co, chyba jakies inne zdjecie Colinka czy c├│┼Ť?

Tak, tak. Colin by┼é (bo c├│┼╝ mog┼éo by by─ç innego wink). Takie czarno-bia┼ée zdj─Öcie cudownie u┼Ťmiechni─Ötego Colina wink

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#378 2006-03-09 23:58:59

Alison
U┐ytkownik

Kobitki, nie zalamywac sie. Przeciez to biorytmy, a one codziennie sie zmieniaja. zobaczymy czy jutro bedzie tak samo.

Efekt taki, ze bym mogla dzis sobie z nim pogadac, i dyskusja by byla na wysokim poziomie zrozumienia, ale emocjonalnie czybysmy sie dogadali, to juz na dwoje babka wrozyla wink

Biorytmy to si─Ö zmieniaj─ů, ale biopowinowactwo nie, wi─Öc jutro i pojutrze i popojutrze, b─Ödziemy mia┼éy tak samo ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#379 2006-03-10 10:47:35

Trzykrotka
U┐ytkownik

No, moje panie, dziż jest MÓJ dzień:

psychical 77%
emotional 90%
intellectual 99%
total 89%

Dzi─Öki za tego linka, zabawa jest przednia!

#380 2006-03-10 10:49:47

Trzykrotka
U┐ytkownik

Ale w best matches mam samych nieznajomk├│w... I Ricky Martina na koniec!! big_smile

#381 2006-03-10 10:53:41

Alison
U┐ytkownik

Najlepiej to ma Gosia z Mikiem Myersem... 99% :twisted:
Ja to bym się chyba z mostu rzuciła ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#382 2006-03-10 10:59:00

Trzykrotka
U┐ytkownik

Gosia, nie zalamuj si─Ö! Jutro mo┼╝e by─ç lepiej! big_smile Ja nie trac─Ö nadziei ┼╝e mi si─Ö tam jaki┼Ť Angol przytrafi. Ale Colina nie odpuszczam, o nie. Colin w jednej gar┼Ťci, a Clive Owen w drugiej. Na przyk┼éad.
Musze lecie─ç, a┼╝ ┼╝al st─ůd wychodzi─ç. Pozdrawiam do wieczora

#383 2006-03-10 12:33:24

kami
U┐ytkownik

Super zabawa smile Dzi─Öki za linka, a oto moje notowania dotycz─ůce Colina - szczeg├│lnie jestem w szoku co do pierwszej warto┼Ťci 8O

physical - 100 % 8O :!:
emotional - 84 %
intellectual- 84 %
total - 90 %

Całkiem nieźle big_smile wink

Uwielbiam Colina Firtha... smile)))))

#384 2006-03-10 12:57:54

Alison
U┐ytkownik

Super zabawa smile Dzi─Öki za linka, a oto moje notowania dotycz─ůce Colina - szczeg├│lnie jestem w szoku co do pierwszej warto┼Ťci 8O

physical - 100 % 8O :!:
emotional - 84 %
intellectual- 84 %
total - 90 %

Całkiem nieźle big_smile wink

No Kami kurcze, chyba Ci troch─Ö zazdro┼Ťcimy ;-)

#385 2006-03-10 13:31:57

kami
U┐ytkownik

Dzięki, jak już napisałam fajna zabawa, której niestety nie można przełozyć na życie sad :cry: . Szkoda..., ale miłe uczucie.

Uwielbiam Colina Firtha... smile)))))

#386 2006-03-10 16:52:19

Gosia
U┐ytkownik

Alison
Przeciez powiedzialam, ze pozostalych nie znam! Mike Myers to Austin Powers? Brrrrrrrr :? :? Verne Troyer tez nie lepszy :?
Vin Diesel to juz troche lepiej, ale tez go nie znam.

Masz racje, chyba faktycznie to sie nie zmienia, bo sprawdzilam dzis Colina i mam tak samo jak wczoraj.
No to fizycznie i intelektualnie sobie z Colinem odpowiadamy i czeg├│┼╝ tu wiecej chciec? wink
1. Mozemy sobie madrze pogadac (nic mnie tak w facecie nie pociaga jak intelekt, dla mnie jest bardzo sexy big_smile )
2. Mozemy razem troche pocwiczyc wink
A ze emocjonalnie cos tam nie bardzo, no to trudno ...

Caitriona
Juz kojarze smile

Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

#387 2006-03-10 17:12:41

Alison
U┐ytkownik

A ze emocjonalnie cos tam nie bardzo, no to trudno ...

Co nie bardzo? W┼éa┼Ťnie fajnie! Przynajmniej b─Ödzie mia┼é si┼é─Ö Ci─Ö pociesza─ç. Co to za interes jak obydwoje macie deprech─Ö tej samej g┼é─Öbi? ;-)

#388 2006-03-10 17:18:45

Gosia
U┐ytkownik

Wiesz, ze masz racje? big_smile Dobra mysl.
Bedziemy sie uzupelniac i wspierac.

No to Colin! Do dziela! wink

Z Południa na Północ:

#389 2006-03-11 14:24:08

Alison
U┐ytkownik

Dla wiernych wielbicielek - do┼Ť─ç ┼Ťwie┼╝utki wywiadzik.
„Prywatnie z Colinem Firth’em”
Kiedy by┼ée┼Ť najszcz─Ö┼Ťliwszy?
Chyba nigdy. Wiesz, szcz─Ö┼Ťcie, to nie jest co┼Ť co mnie szczeg├│lnie poci─ůga. Spokojnie zamieni┼ébym to uczucie na zadowolenie.
Kiedy ostatnio p┼éaka┼ée┼Ť?
W „Where the Truth Lies”, Atom Egoyan poprosi┼é mnie ┼╝ebym pokaza┼é niekontrolowan─ů rozpacz w kt├│rej┼Ť scenie. W ┼╝yciu, to by┼éo tak dawno temu...
Jaka jest g┼é├│wna cecha twojej osobowo┼Ťci?
Obsesyjna perfekcyjno┼Ť─ç.
A taka, z kt├│rej jeste┼Ť najmniej dumny?
Nie jestem cierpliwy i niekt├│re rzeczy doprowadzaj─ů mnie do szale┼ästwa. W pracy, potrafi─Ö si─Ö nieprawdopodobnie wkurzy─ç, kiedy ludzie nie post─Öpuj─ů jak nale┼╝y i nie potrafi─Ö respektowa─ç cudzych potrzeb.
Pierwsza rzecz jak─ů robisz rano?
Jeszcze zanim wstan─Ö dzieci w┼éa┼╝─ů nam do ┼é├│┼╝ka. Ojcowskie przytulanki to s─ů moje pierwsze ruchy.
Spos├│b na stres?
Słucham Mozarta podczas pisania dziennika.
Ulubiony drink?
Czerwone wino, Burgund. Boski nap├│j.
Hobby?
Gitara
Co uwa┼╝asz za sw├│j najwi─Ökszy sukces?
Jeszcze nic. To jeszcze wci─ů┼╝ przede mn─ů.
Czy jest jaka┼Ť posta─ç historyczna, do kt├│rej chcia┼éby┼Ť by─ç podobny?
Ghandi, z powodu jego umiej─Ötno┼Ťci po┼Ťwi─Öcenia si─Ö, jego totalnego zaanga┼╝owania mimo rozpaczliwego powodu. Ten typ osobowo┼Ťci mnie urzeka. Uwielbiam ludzi, kt├│rzy trwaj─ů przy swoim a┼╝ do gorzkiego ko┼äca i po┼Ťwi─Öcenia siebie.
Kto jest ci najdro┼╝szy?
Moje dzieci.
Ksi─ů┼╝ka na nieprzespan─ů noc?
„W┼Ťciek┼éo┼Ť─ç i wrzask” Williama Faulkner’a
Ulubiony aktor?
Buster Keaton
Bohater w twoim ┼╝yciu?
Mój dziadek; Był lekarzem w Indiach.
Czego si─Ö obawiasz?
Fundamentalizmu, dlatego ┼╝e jest wsz─Ödzie.
Gdyby┼Ť m├│g┼é co┼Ť zmieni─ç w swoim wygl─ůdzie, co by to by┼éo?
Absolutnie nie obchodzi mnie to jak wygl─ůdam. Ju┼╝ tak si─Ö do siebie przyzwyczai┼éem, ┼╝e absolutnie nic bym nie zmieni┼é. Nigdy nie sko┼äczy┼ébym wy┼éapywa─ç moich defekt├│w.
Kim chcia┼ée┼Ť by─ç, kiedy by┼ée┼Ť m┼éody?
Piosenkarzem takim jak Bob Dylan.
Czy zachowa┼ée┼Ť w sobie dziecko?
Oczywi┼Ťcie, jak wszyscy aktorzy.
Jak chcia┼éby┼Ť umrze─ç?
Stary i zdrowy.
Co jest twoj─ů s┼éabo┼Ťci─ů?
Aksamitne marynarki.
Co chcia┼éby┼Ť ┼╝eby ludzie o tobie m├│wili?
„On jest pr├│┼╝ny (zarozumia┼éy) ale tego si─Ö nie m├│wi”

(jakie┼Ť powiedzonko? nie znam, przt┼éumaczy┼éam "na wprost")

Kobiety twojego ┼╝ycia?
Moja matka, moja ┼╝ona i Jane Austen.

Autor: Elizabeth Gouslan
┼╣r├│d┼éo: „Madame Figaro” 4 lutego 2006[/u]

#390 2006-03-11 14:40:47

Maryann
U┐ytkownik

No, moje panie, dziż jest MÓJ dzień:

psychical 77%
emotional 90%
intellectual 99%
total 89%

Dzi─Öki za tego linka, zabawa jest przednia!

M├│j te┼╝:

physical: 77 %
emoptional: 90 %
intellectual: 88 %
totaL: 86 %

#391 2006-03-11 14:59:15

AineNiRigani
U┐ytkownik

psych. - 20
emocj. - 99
intelekt. - 58

total. - 59

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#392 2006-03-11 19:02:16

Kaziuta
U┐ytkownik

A propos wywiadu z Colinem, to tez lubi─Ö Mozarta i czerwonego Burgunda. Co tu du┼╝o m├│wic nie chwal─ůc si─Ö - mamy ten gust i smak!

#393 2006-03-11 21:16:07

izek
U┐ytkownik

A mnie si─Ö nie pokazuje :-(
Ale za to mam 20 dni po nim urodziny. To juz jakas pocieszka, a on ma urodziny w tym samym dniu co moj tata, to tez chyba powod do radosci ;-)

no w┼éa┼Ťnie, ja te┼╝ nic nie widz─Ö, ┼╝adnych cyferek sad

gg 5425654

#394 2006-03-11 21:41:25

Trzykrotka
U┐ytkownik

Słucham Mozarta podczas pisania dziennika.u

Ha! Wiedzia┼éam, ┼╝e pisze dziennik! I jestem w┼Ťciekle ciekawa tre┼Ťci wink Od kiedy wyczyta┼éam, ┼╝e opublikowano jego opowiadanie, m├│j podziw jeszcze wzr├│s┼é. Co za skarb: inteligentny, my┼Ťl─ůcy, przystojny, pisz─ůcy, kochaj─ůcy, utalentowany, lubi Mozarta i burgunda... Ale aksamitnym marynarkom m├│wi─Ö NIE. :cry:

#395 2006-03-11 22:15:58

Alison
U┐ytkownik

Ale aksamitnym marynarkom m├│wi─Ö NIE. :cry:

No w┼éa┼Ťnie niby go nie obchodzi jak wygl─ůda, to do czego mu potrzebne te marynarki? Do g┼éaskania si─Ö po r─Ökawie? tongue

#396 2006-03-11 22:51:24

Gosia
U┐ytkownik

Alison, serdeczne dzięki za przekład wywiadu z Colinem.
Lubisz sprawiac nam radosc big_smile

Co Wy chcecie od aksamitnych marynarek?
Moze kobiety lubia ich dotyk. Ja tam nic do nich nie mam. A skoro ON je lubi ... big_smile

Jeszcze zanim wstan─Ö dzieci w┼éa┼╝─ů nam do ┼é├│┼╝ka. Ojcowskie przytulanki to s─ů moje pierwsze ruchy.

Czuly ojciec big_smile

"Absolutnie nie obchodzi mnie to jak wygl─ůdam. Ju┼╝ tak si─Ö do siebie przyzwyczai┼éem, ┼╝e absolutnie nic bym nie zmieni┼é

Akurat temu to ja sie nie dziwie big_smile

Gra na gitarze? Moglby mi urz─ůdza─ç koncerty, bylabym bardzo wdziecznym sluchaczem wink

"Uwielbiam ludzi, kt├│rzy trwaj─ů przy swoim a┼╝ do gorzkiego ko┼äca i po┼Ťwi─Öcenia siebie"

Interesujacy czlowiek

Słucham Mozarta podczas pisania dziennika

Ta wzmianka o dzienniku, tez mnie rozpalila wink

Macie racje - zdolny, inteligentny, interesujacy, dobry tatus, kurcze..
same ma zalety ...

P.S. Sorki za poprawke. Zaniepokoilo mnie bardzo jedno slowko i sprawdzilam w wersji francuskiej ten wywiad z Colinem, bo jest w necie.
Powinno by─ç: "potrafi─Ö si─Ö nieprawdopodobnie wkurzy─ç, kiedy ludzie nie post─Öpuj─ů jak nale┼╝y i nie potrafi─ů (!) respektowa─ç cudzych potrzeb. "
To lepiej brzmi, niz gdyby on nie potrafil respektowac cudzych potrzeb,
n`est pas? wink

Z Południa na Północ:

#397 2006-03-11 23:08:54

Alison
U┐ytkownik

Masz absolutn─ů racj─Ö! Przeoczy┼éam, ┼╝e tam jest „or” a nie „and” i odnios┼éam czasownik do pierwszego podmiotu czyli „I”. Teraz my┼Ťl─Ö, ┼╝e zadzia┼éa┼éa tu pod┼Ťwiadomo┼Ť─ç, bo czytaj─ůc ten wywiad tak mnie troch─Ö zemdli┼éo, ┼╝e on taki cudny, bez ┼╝adnych niemal wad. Jako┼Ť nie wierz─Ö takim ludziom. Chyba jednak chcia┼éam, ┼╝eby mia┼é jak─ů┼Ť rys─Ö na tym marmurowym pomniku.
Sorry Gosiu, pewnie robi─Ö Ci przykro┼Ť─ç, ale jako┼Ť tak odczuwam niepok├│j w stosunku do takich idealnych postaci. Znajd─Ö w nim co┼Ť paskudnego (te aksamitne marynarki to stanowczo za ma┼éo ;-) ), ┼╝eby by┼é jaki┼Ť taki bardziej ludzki, bo na razie to on jest zdecydowanie boski i to mnie tak jako┼Ť odstr─Öcza troszki.
By┼éy to kr├│tkie wyznania znanego dziwade┼éka zwanego Alibab─ů ;-)
A co do gitary, to mo┼╝e zorganizujmy ognisko i zapro┼Ťmy Colina z gitar─ů niech po┼Ťpiewa Dylana :-)

#398 2006-03-11 23:16:49

Alison
U┐ytkownik

Acha, to mo┼╝e jeszcze pokojarzysz z francuskiego co to jest to co on odpowiada na pytanie : co chcia┼éby┼Ť ┼╝eby ludzie o tobie m├│wili. To chyba jakie┼Ť powiedzonko, albo cytat bo jest w cudzys┼éowie, ale za bardzo tego nie kumam.

#399 2006-03-11 23:19:21

Gosia
U┐ytkownik

mo┼╝e zorganizujmy ognisko i zapro┼Ťmy Colina z gitar─ů niech po┼Ťpiewa Dylana

Jestem za big_smile

Wiesz Alison, w koncu to on ma byc idealem, wiec ....co tam bedziemy w nim szukac wad?
Jest boski i to dogmat. big_smile
Zreszta dlaczego taki idealny? Przeciez mowi o sobie, ze nie jest cierpliwy.
A poza tym gdzies czytalam, ze uwaza sie za dziwaka smile no i ze nie jest romantyczny, a to przyznasz jest wada wink

P.S. Tez tego nie do konca rozumiem.
Tam jest: Il est vaniteux mais cela ne se voit pas"
Ja bym przetlumaczyla - On jest zarozumiały (lub dumny), ale tego nie widac.

Z Południa na Północ:

#400 2006-03-11 23:22:36

Alison
U┐ytkownik

Jestem za big_smile

Wiesz Alison, w koncu to on ma byc idealem, wiec ....co tam bedziemy w nim szukac wad?
Jest boski i to dogmat. big_smile
Zreszta dlaczego taki idealny? Przeciez mowi o sobie, ze nie jest cierpliwy.
A poza tym gdzies czytalam, ze uwaza sie za dziwaka smile no i ze nie jest romantyczny, a to przyznasz jest wada wink

Eee tam, ┼╝aden facet nie przyzna si─Ö, ┼╝e jest romantyczny, bo to babska cecha, to tak jakby si─Ö publicznie przyzna┼é, ┼╝e lubi chodzi─ç w r├│┼╝owych rajstopach. Cierpliwy to nikt nie jest, wi─Öc jednak co┼Ť mi tu nie gra, bo z zasady do┼Ť─ç ┼éatwo m├│wimy o swoich wadach, a te jego s─ů jakie┼Ť takie lukrowane. Ja musz─Ö co┼Ť znale┼║─ç, bo inaczej to mi ta mi┼éo┼Ť─ç do niego przepadnie z kretesem ;-)
Moja te┼Ťciowa m├│wi┼éa zawsze, ┼╝e ┼éatwo si─Ö kocha za zalety, du┼╝o trudniej za wady i ta druga mi┼éo┼Ť─ç jest du┼╝o wi─Öcej warta :-)

Stopka forum