Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#51 2006-02-19 23:29:55

Alison
U┐ytkownik

Re: wszyscy nasi ulubieńcy :D

W dodatkach jest cudna scena tego ch┼éopczyka z tat─ů (nota bene ten ma┼éy gra w Niani McPhee najstarszego syna Colina), a w┼éa┼Ťciwie z ojczymem, kt├│ry de facto cierpi─ůc po ┼Ťmierci zony uruchamia niechc─ůcy w laptopie ca┼éy pokaz slyd├│w z go┼é─ů Claudi─ů Schiffer, na co wchodzi te┼Ť─ç, facet gor─ůczkowo usi┼éuje ukry─ç to co ma na ekranie, w ko┼äcu zwala na ma┼éego, kt├│ry dzielnie bierze wine na siebie z duzym pob┼éa┼╝aniem odnosz─ůc sie do tatusia ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#52 2006-02-19 23:36:11

AineNiRigani
U┐ytkownik

Pobłażaniem?
Kochana, on tego nie zrobił za Bóg zapłać. Cennik podał.

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#53 2006-02-19 23:42:30

Alison
U┐ytkownik

Faktycznie zapomnia┼éam! Ale spojrzenie jakie mu rzuci┼é bylo jednak pe┼éne takiej doros┼éej pob┼éa┼╝liwo┼Ťci dla dziecinnych wybryk├│w tatusia ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#54 2006-02-19 23:48:22

AineNiRigani
U┐ytkownik

Nooo. tutaj się w pełni zgadzam big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#55 2006-02-26 21:21:07

Nastazja
U┐ytkownik

Nie mog─Ö do┼Ť─ç do siebie po zobaczeniu Richarda Armitage w roli Johna Thorntona (N&S).
Ten pan jest niesamowicie m─Öski,ma dziko┼Ť─ç w oczach i g┼éeboki,mocny g┼éos. Kiedy patrzy na swoj─ů partnerk─Ö - ja wypijam zi├│┼éka. tongue
Jako┼╝e Mr. Thornton i Mr. Darcy maj─ů wiele wsp├│lnych cech,Armitage chyba momentami wzorowa┼é si─Ö na Colinie F..Mo┼╝e tylko mnie si─Ö tak wydaje...

John: "Was Miss Hale the woman that told you to come to me"?
Nick Higgins:"You'd be a bit more civil?"

#56 2006-02-26 21:52:04

Margarett
U┐ytkownik

Nikt nie przebije Billego Macka podstarza┼éego rockmana...i Collina(ale nie Firtha) ┼Ťpi─ůcego w jednym pokoju z "klepi─ůcymi biede" dziewczynami :twisted:

Marzenia prze┼╝ywane pod wp┼éywem chwili trac─ů ca┼éy urok przy ich roztrz─ůsaniu

#57 2006-02-26 22:58:26

Nastazja
U┐ytkownik

Bardzo lubi─Ö BM. Niemniej on nale┼╝y do bohater├│w sympatycznych i "pociesznych",a panowie Thornton i Darcy pobudzaj─ů zmys┼éy.

* Teraz na scen─Ö powinna wkroczy─ç Bondi i zorganizowa─ç bieg na dochodzenie*. tongue

John: "Was Miss Hale the woman that told you to come to me"?
Nick Higgins:"You'd be a bit more civil?"

#58 2006-02-27 17:18:56

GosiaJ
U┐ytkownik

C├│┼╝, wypada mi si─Ö tylko przy┼é─ůczy─ç do zachwyt├│w - pierwszy raz widzia┼éam w kinie kiedy┼Ť, potem na dvd, a w tym roku ju┼╝ chyba dwa razy zd─ů┼╝y┼éam zobaczy─ç, nie licz─ůc razu przed┼Ťwi─ůtecznego bo┼╝onarodzeniowego ;-) Jak zwykle Anglicy wychodz─ů na mistrz├│w pozornie bardzo lekkich film├│w "o niczym", kt├│re jednak przypominaj─ů o wa┼╝nych rzeczach - film├│w nieprzes┼éodzonych, m─ůdrych, ┼Ťwietnie obsadzonych i zagranych, z doskona┼éymi dialogami.
Moje ulubione w─ůtki: pisarz Jamie i Aurelia, Juliet (Keiry) i zakochanego w niej Marka, Harry'ego (Rickmana) i Karen (Thompson) - najsmutniejszy chyba, Sama i "Just" Judy - najzabawniesze dialogi... Pewnie wymieni┼éabym po kolei wszystkie :-)

Thorntonmania... nieustaj─ůce apogeum uzale┼╝nienia.

Stopka forum