Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#51 2006-02-19 23:29:55

Alison
Użytkownik

Re: wszyscy nasi ulubie?cy :D

W dodatkach jest cudna scena tego ch?opczyka z tat? (nota bene ten ma?y gra w Niani McPhee najstarszego syna Colina), a w?a?ciwie z ojczymem, który de facto cierpi?c po ?mierci zony uruchamia niechc?cy w laptopie ca?y pokaz slydów z go?? Claudi? Schiffer, na co wchodzi te??, facet gor?czkowo usi?uje ukry? to co ma na ekranie, w ko?cu zwala na ma?ego, który dzielnie bierze wine na siebie z duzym pob?a?aniem odnosz?c sie do tatusia ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

#52 2006-02-19 23:36:11

AineNiRigani
Użytkownik

Pob?a?aniem?
Kochana, on tego nie zrobi? za Bóg zap?a?. Cennik poda?.

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#53 2006-02-19 23:42:30

Alison
Użytkownik

Faktycznie zapomnia?am! Ale spojrzenie jakie mu rzuci? bylo jednak pe?ne takiej doros?ej pob?a?liwo?ci dla dziecinnych wybryków tatusia ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

#54 2006-02-19 23:48:22

AineNiRigani
Użytkownik

Nooo. tutaj si? w pe?ni zgadzam big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#55 2006-02-26 21:21:07

Nastazja
Użytkownik

Nie mog? do?? do siebie po zobaczeniu Richarda Armitage w roli Johna Thorntona (N&S).
Ten pan jest niesamowicie m?ski,ma dziko?? w oczach i g?eboki,mocny g?os. Kiedy patrzy na swoj? partnerk? - ja wypijam zió?ka. tongue
Jako?e Mr. Thornton i Mr. Darcy maj? wiele wspólnych cech,Armitage chyba momentami wzorowa? si? na Colinie F..Mo?e tylko mnie si? tak wydaje...

John: "Was Miss Hale the woman that told you to come to me"?
Nick Higgins:"You'd be a bit more civil?"

#56 2006-02-26 21:52:04

Margarett
Użytkownik

Nikt nie przebije Billego Macka podstarza?ego rockmana...i Collina(ale nie Firtha) ?pi?cego w jednym pokoju z "klepi?cymi biede" dziewczynami :twisted:

Marzenia prze?ywane pod wp?ywem chwili trac? ca?y urok przy ich roztrz?saniu

#57 2006-02-26 22:58:26

Nastazja
Użytkownik

Bardzo lubi? BM. Niemniej on nale?y do bohaterów sympatycznych i "pociesznych",a panowie Thornton i Darcy pobudzaj? zmys?y.

* Teraz na scen? powinna wkroczy? Bondi i zorganizowa? bieg na dochodzenie*. tongue

John: "Was Miss Hale the woman that told you to come to me"?
Nick Higgins:"You'd be a bit more civil?"

#58 2006-02-27 17:18:56

GosiaJ
Użytkownik

Có?, wypada mi si? tylko przy??czy? do zachwytów - pierwszy raz widzia?am w kinie kiedy?, potem na dvd, a w tym roku ju? chyba dwa razy zd??y?am zobaczy?, nie licz?c razu przed?wi?tecznego bo?onarodzeniowego ;-) Jak zwykle Anglicy wychodz? na mistrzów pozornie bardzo lekkich filmów "o niczym", które jednak przypominaj? o wa?nych rzeczach - filmów nieprzes?odzonych, m?drych, ?wietnie obsadzonych i zagranych, z doskona?ymi dialogami.
Moje ulubione w?tki: pisarz Jamie i Aurelia, Juliet (Keiry) i zakochanego w niej Marka, Harry'ego (Rickmana) i Karen (Thompson) - najsmutniejszy chyba, Sama i "Just" Judy - najzabawniesze dialogi... Pewnie wymieni?abym po kolei wszystkie :-)

Thorntonmania... nieustaj?ce apogeum uzale?nienia.

Stopka forum