Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#51 2006-02-15 17:26:11

Kaziuta
U┐ytkownik

Re: Keira Knightley

Mo┼╝e to wszystko prawda co napisa┼éa Niya, ale czy kobiety si─Ö podziwiaj─ů czy raczej oceniaj─ů? Podziw mozna wzbudzic r├│wniez b─Öd─ůc ubranym, a apetyt ( na pieni─ůdze) ro┼Ťnie w miar─Ö jedzenia.

#52 2006-02-15 17:31:23

Alison
U┐ytkownik

My┼Ťl─Ö, ┼╝e mimo tego, ┼╝e si─Ö o nas m├│wi, ┼╝e jeste┼Ťmy zawistne baby, to ja uwa┼╝am, ┼╝e wi─Ökszo┼Ť─ç z nas potrafi autentycznie si─Ö zachwyci─ç pi─Ökn─ů istot─ů bez wzgl─Ödu na jej p┼ée─ç. Pi─Ökno istnieje obiektywnie i je┼Ťli kto┼Ť jest na nie czu┼éy to je doceni. Inna sprawa, ┼╝e ka┼╝dy ma jaki┼Ť tam inny punkt odniesienia, st─ůd r├│┼╝ne gusta, o kt├│rych si─Ö nie dyskutuje. Keira ma dla mnie pi─Ökn─ů twarz ale sylwetk─Ö niekoniecznie. Wol─Ö pi─Ökno o pe┼éniejszych kszta┼étach, i nie my┼Ťl─Ö tu o Pameli Anderson, ale o proporcjach greckich rze┼║b. Tamto pi─Ökno wydaje mi si─Ö jak najbardziej naturalne i nie przegi─Öte w ┼╝adn─ů stron─Ö. P┼éaskie chudziny, czy chudziny z wielkim biustem to dla mnie wynaturzenia, kt├│rymi si─Ö nie zachwycam.

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#53 2006-02-15 17:34:29

Kaziuta
U┐ytkownik

Ja nie chce byc wynaturzeniem!!! Bo ja jestem ta ostatnia.

#54 2006-02-15 17:46:00

Alison
U┐ytkownik

Ja nie chce byc wynaturzeniem!!! Bo ja jestem ta ostatnia.

PRZEPRASZAM. Brzydko to nazwa┼éam, mia┼éam na my┼Ťli odchylenie od standardu. Tzn. wiesz jest ┼Ťrednia i s─ů odchylenia w jedn─ů i drug─ů stron─Ö, krzywa Gaussa... O matko, ale zabrn─Ö┼éam.
Kaziutka, na pewno jeste┼Ť ┼Ťliczno┼Ťci ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#55 2006-02-15 17:48:49

Kaziuta
U┐ytkownik

Ja si─Ö oczwi┼Ťcie nie gniewam, a to moje "odchylenie" daje mi sie czasem we znaki.
Co do sliczno┼Ťco to bym polemizowa┼éa, ale dzieki

#56 2006-02-15 17:58:30

Gosia
U┐ytkownik

Alison, co do tej pieknej twarzy, to bym polemizowala.
Keira jest ladna, przyznaje ale piekna? Chyba przesada.
Jednak ma pewne braki w wygladzie.

A moze przemawia przeze mnie zazdrosc? wink

Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

#57 2006-02-15 18:00:15

Gosia
U┐ytkownik

mia┼éam na my┼Ťli odchylenie od standardu. Tzn. wiesz jest ┼Ťrednia i s─ů odchylenia w jedn─ů i drug─ů stron─Ö, krzywa Gaussa...

Ale sie placzesz w zeznaniach wink

Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

#58 2006-02-15 19:46:23

niya
U┐ytkownik

I znow kanony piekna... nawet niedawno pisalam prace o tym, coz to za ustalanie norm.
Przez to wiele kobiet czuje sie beznadziejnie.
Kazda kobieta moze byc piekna, wystarczy o siebie zadbac, i nie tylko o wyglad, ale i o sposob mowienia, usmiech itd.

Piekno istnieje w kazdym...

przeciez chuda dziewczyna, czy gruba dziewczyna, czy dziewczyna z wielkim brzuchem, czy wreszcie dziewczyna bez biustu nie pojdzie sie zabic, bo komus sie nie podoba... wiecie jakie to cudowne uczucie, gdy wlasnie taka dziewczyna moze zapozowac, ze moze sie komus spodobac... tak wlasnie do glowy mi przyszlo, jak to cholernie podnosi wartosc.

niewiadomo dlaczego tak jest, ale wlasnie tak jest, ze obok umyslu, wazne jest dla kobiety jej piekno zewnetrzne i to nie tylko, zeby podobac sie mezczyznom, ale zeby czuc sie bosko samej ze soba.

A co si─Ö staje to si─Ö staje tylko raz w tym czasie
I tylko raz w tym miejscu...

#59 2006-02-15 20:15:41

Diana
U┐ytkownik

Uczestniczki "┼éab─Ödziem by─ç" te┼╝ po swych metamorfozach czuj─ů si─Ö lepiej we w┼éasnym ciele; i to chyba bardziej dlatego, i┼╝ psychicznie dojrza┼éy i nie boj─ů si─Ö ju┼╝ zmian.

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#60 2006-02-15 23:50:52

Alison
U┐ytkownik

Dziewczyny to o czym piszecie, to jest juz zupe┼énie inny aspekt sprawy piekna. To jak si─Ö czujemy, jak pi─Ökniejemy w czyich┼Ť zakochanych oczach, choc tak naprawd─Ö daleko nam do idea┼éu czy tego w.w. standardu pi─Ökna. To ju┼╝ s─ů zagadnienia psychologiczne a nie estetyczno-artystyczne, ale o tej porze, nie mam juz si┼éy rozwija─ç tematu... Sorki.

#61 2006-02-16 15:46:00

niya
U┐ytkownik

A tam rozwijac - ja podsumuje.
Milo czuc sie pi─Ökn─ů smile)

A co si─Ö staje to si─Ö staje tylko raz w tym czasie
I tylko raz w tym miejscu...

#62 2006-02-20 18:45:01

arydno
U┐ytkownik

Przepraszam za moje plotkarskie podejscie, ale co powiecie na artykul, ktory sie pojawil na stronie tlenu (o2.pl) na temat owlosionych nog Keiry?

Jestem przerazona tym, ze jak juz sie jakas informacja pojawi w prasie na temat Keiry, to to musi byc taki paparazzowski artykul...Buu..

#63 2006-02-20 21:51:52

AineNiRigani
U┐ytkownik

nie my┼Ťl─Ö tu o Pameli Anderson, ale o proporcjach greckich rze┼║b. Tamto pi─Ökno wydaje mi si─Ö jak najbardziej naturalne i nie przegi─Öte w ┼╝adn─ů stron─Ö.

Grecy s─ů w ko┼äcu tw├│rcami z┼éotego ┼Ťrodka, idealnej liczby, kt├│ra starali si─Ö przelicza─ç i w architekturze i w rze┼║bach.

Co do pi─Ökna - nie jest ┼éadne co jest ┼éadne, ale co si─Ö komu podoba. A mnie si─Ö Keira podoba. Lubi─Ö j─ů, nawet je┼Ťli ma p┼éaski biust, czy w─ůskie biodra - szczerze powiedziawszy jako┼Ť ma┼éo mnie to obchodzi. Moim zdaniem ma ┼éadn─ů twarz, ma bardzo mi┼é─ů urod─Ö. A ja po twarzy zawsze rozpoznam, czy kogo┼Ť mog─Ö darzy─ç sympati─ů, czy nie. Taki barometr big_smile
Wiem, że Keire bym lubiła big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#64 2006-02-20 21:58:26

Kaziuta
U┐ytkownik

A ja po twarzy zawsze rozpoznam, czy kogo┼Ť mog─Ö darzy─ç sympati─ů, czy nie. Taki barometr big_smile
Wiem, że Keire bym lubiła big_smile

Naprawd─Ö - zawsze. Nigdy si─Ö nie pomyli┼éa┼Ť?
Ja wiem czy mog─Ö darzy─ç kogo┼Ť sympati─ů jakz nim zamieni─Ö par─Ö s┼é├│w. Czasami pozory myl─ů, ale je┼╝eli Twoja intuicja nigdy Ci─Ö nie zawiod┼éa to zazdroszcz─Ö.

#65 2006-02-20 22:08:43

AineNiRigani
U┐ytkownik

Czasami pozory myl─ů, ale je┼╝eli Twoja intuicja nigdy Ci─Ö nie zawiod┼éa to zazdroszcz─Ö.

Nie jestem nadcz┼éowiekiem i czasem moja intuicja si─Ö myli. Ale je┼Ťli na 10 os├│b pomyl─Ö si─Ö raz, to moge chyba m├│wi─ç o jakiej┼Ť prawid┼éowo┼Ťci.
Niezale┼╝nie od twarzy, ka┼╝dy u mnie zaczyna z kredytem sympatii, danym z g├│ry. Niekt├│rzy tylko maj─ů ten kredyt wi─Ökszy big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#66 2006-02-20 23:37:08

izek
U┐ytkownik

Uczestniczki "┼éab─Ödziem by─ç" te┼╝ po swych metamorfozach czuj─ů si─Ö lepiej we w┼éasnym ciele; i to chyba bardziej dlatego, i┼╝ psychicznie dojrza┼éy i nie boj─ů si─Ö ju┼╝ zmian.

oj nie byłabym taka pewna
Osobi┼Ťcie to raczej si─Ö niepokoj─Ö o uczestniczki takich program├│w
wyobra┼║cie sobie zmieni─ç si─Ö nie-do-poznania dla innych. Tak mocno i tak szybko. To na pewno nie jest bez znaczenia dla naszego poczucia to┼╝samo┼Ťci
Chcia┼éabym zobaczy─ç program w kt├│rym pokazuj─ů te kobietki po roku czasu.

Takie akcje typu "┼éab─Ödziem by─ç" to niestety efekty mitu, ┼╝e jak kto┼Ť b─Ödzie super pi─Ökny to b─Ödzie szcz─Ö┼Ťliwy. Tak to sobie te┼╝ powtarzaj─ů anorektyczki, niestety. A to nie takie proste. A pokazuj─ůc tylko takie powierzchowne ...co┼Ť (a┼╝ mi brak s┼é├│w), wzmacnia si─Ö w ludziach poczucie, ┼╝e tak jest, ┼╝e to dzia┼éa.

A ┼╝eby wr├│ci─ç od tematu...
na mnie przodogryz Keiry robi wra┼╝enie ┼╝e ona sobie tam "ciu─çka" jakiego┼Ť cukierka. mo┼╝e uzale┼╝niona jest od mi─Ötus├│w np. big_smile

gg 5425654

#67 2006-02-20 23:37:15

arydno
U┐ytkownik

Kobitki, Wy ciagle tylko o tych kanonach piekna dyskutujecie a wiadomo przeciez ze de gustibus et coloribus non disputandum est (or something big_smile )

A ja wracam do biednej Keiry, ktora jest tematem tego tematu (sic yikes )

Juz nie bede pisala o jej owlosionych nogach, bo uwazam sie za dame :twisted: ale pisze newsa o jej nowej propozycji:
Podobno chca ja obsadzic w autobiograficznym filmie o Audrey Hepburn...

Co Wy na to?

p.s. no wlasnie, Audrey to kolejny przyklad jakiegos kanonu piekna... smile

#68 2006-02-20 23:40:38

izek
U┐ytkownik

co┼Ť w niej jest takiego. Ja w ka┼╝dym razie potrafi─Ö sobie j─ů wyobrazi─ç ucharakteryzowan─ů na Audrey.

Ale te┼╝ mam poczucie ┼╝e dzisiaj jest kilka kobiet podobnych urod─ů - mi Keira przypomina b. Natalie Portman, a w wydaniu blond na ok┼éadce Vanity Fair - Kate Winslet.

gg 5425654

#69 2006-02-20 23:41:14

Alison
U┐ytkownik

A ja wracam do biednej Keiry, ktora jest tematem tego tematu (sic yikes )smile

Ot lizusami obrodziło wink

Podobno chca ja obsadzic w autobiograficznym filmie o Audrey Hepburn...
Co Wy na to?)smile

Mam mieszane uczucia, lubi─Ö Keir─Ö ale Audrey jest dla mnie boska jak Colin. Wyobra┼╝acie sobie, ┼╝eby kto┼Ť m├│g┼é zagra─ç Colina?! W imi─Ö ojca i syna... Ja nie...

#70 2006-02-21 14:50:00

Gitka
U┐ytkownik

Keira Knightley chciałaby mieć większe piersi.

- Chciałabym mieć piersi, a nie mam - przyznała aktorka w wywiadzie dla brytyjskiego magazynu "More".

Gwiazda "Dumy i uprzedzenia" ju┼╝ wcze┼Ťniej narzeka┼éa na sw├│j wygl─ůd i wyzna┼éa, ┼╝e zazdro┼Ťci innym kobietom pi─Öknych n├│g.

Knightley przewiduje r├│wnie┼╝, ┼╝e ju┼╝ za kilka lat b─Ödzie si─Ö poddawa─ç operacjom plastycznym. - Wiem, ┼╝e nie zachowam m┼éodego wygl─ůdu na zawsze. Za pi─Ö─ç lat zapewne b─Öd─Ö ju┼╝ musia┼éa stosowa─ç kuracje z Botoxem, robi─ç liftingi twarzy, poprawia─ç sobie nos i nosi─ç peruki.
żródło
http://film.wp.pl/p/id,66509,m,pl,wiadomosc.html
Wiem, ┼╝e zaraz b─Öd─ů na ni─ů gromy spada─ç. A ja si─Ö tylko zastanawiam czy to reklama czy szczero┼Ť─ç..

#71 2006-02-21 17:09:10

Alison
U┐ytkownik

Co┼Ť mi si─Ö wydaje, ┼╝e reklama. Jako┼Ť nie przypominam sobie ┼╝ebym w jej wieku my┼Ťla┼éa o tym, ┼╝e kiedykolwiek b─Öd─Ö inaczej wygl─ůda─ç, ┼╝e si─Ö zestarzej─Ö. To do cz┼éowieka dociera dopiero jak si─Ö zaczyna dzia─ç ;-) Pewnego dnia stajesz przed lustrem i w os┼éupieniu b─ůkasz: dzie┼ä dobry, przepraszam a pani do kogo...
Niestety z lustra spogl─ůda na ciebie jaka┼Ť kobitka, troch─Ö podobna, ale z licznymi odznakami tego, ┼╝e jest od ciebie delikatnie rzecz bior─ůc...troch─Ö starsza ;-)

#72 2006-02-21 22:13:44

Kaziuta
U┐ytkownik

Przy jej mo┼╝liwo┼Ťciach finansowych i w dzisiejszych czasach wi─Öksze piersi to nie problem chyba ┼╝e s─ů jakie┼Ť przeciwskazania zdrowotne.
Mo┼╝e kiedy┼Ť zobaczymy Keir─Ö z du┼╝ymi niebieskimi oczami.

#73 2006-02-22 07:58:14

Gitka
U┐ytkownik

http://film.onet.pl/0,0,1265635,plotki.html
Keira Knightley jest na trzecim miejscu jako Brytyjka z klas─ů, jednak w Anglii j─ů doceniaj─ů.
19. Kristin Scott Thomas - dopiero, troch─Ö to mnie zdziwi┼éo (bardzo j─ů lubi─Ö)

#74 2006-02-23 09:52:51

Gitka
U┐ytkownik

http://film.onet.pl/0,0,1266038,plotki.html
Keira Knightley: Za ładna na Oscara.
Depp i Bloom maj─ů humor, ale chyba nie s─ů z┼éo┼Ťliwi.

#75 2006-02-23 10:41:48

Diana
U┐ytkownik

A co im do Oscara Keiry?! Zazdo┼Ťnicy...
Trzeba te┼╝ przyzna─ç, ┼╝e ostatnio jest taka tendencja w kinie, ┼╝e aktorki si─Ö oszpecaj─ů i zbrzydzaj─ů, a Keira jest ┼Ťliczna. Noo, mo┼╝e si─Ö troch─Ö sp┼éa┼Ťci┼éa...

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

Stopka forum