Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#226 2006-05-06 16:51:28

izek
Użytkownik

Re: Wyciskacze ?ez

b?dziecie si? ?mia?, ale ostatnio chyba na tv4 jest taki program seryjny o przebudowywaniu domów dla ludzi, którym jako? si? w ?yciu nie powiod?o (dziecko jest b.chore albo np. ci??arówka wjecha?a im w dom itp)
no i co obejrz? ten program to jak tylko pokazuj? reakcje tej rodziny to si? nie mog? opanowa? i p?acz?, cho? sama nie wiem czemu mnie to tak wzrusza sad
amerykanie widocznie mimo wszystko potrafi? zbudowa? w tym programie atmosfer?...

gg 5425654

#227 2006-05-06 19:11:31

Diana
Użytkownik

Izek, mnie wzruszaj? nieraz "Ekstremalne metamorfozy" lub "?ab?dziem by?". Tym babkom te? nieraz ?le si? uk?ada?o, ale z pomoc? psychologa w tych programach poradzi?y sobie z tkwi?cymi w nich samych problemami.

Czym jest ?ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#228 2006-05-07 13:21:40

izek
Użytkownik

Izek, mnie wzruszaj? nieraz "Ekstremalne metamorfozy" lub "?ab?dziem by?". Tym babkom te? nieraz ?le si? uk?ada?o, ale z pomoc? psychologa w tych programach poradzi?y sobie z tkwi?cymi w nich samych problemami.

no tak
ale polskiej wersji "chc? by? pi?kna" nie ogl?dam - swojskie problemy s? bli?ej i ?atwiej zauwa?y?, ?e nie tak prosto je rozwi?za?...

gg 5425654

#229 2006-05-07 17:36:36

Diana
Użytkownik

no tak
ale polskiej wersji "chc? by? pi?kna" nie ogl?dam - swojskie problemy s? bli?ej i ?atwiej zauwa?y?, ?e nie tak prosto je rozwi?za?...

Masz du?o racji, w tym co piszesz. A te programy cz?sto nie informuj? ju?, co dalej dzia?o si? z operowanymi lud?mi. Jak sobie radz? z now? pow?ok? cielesn?, ?e tak powiem. Ja zawsze mam nadziej?, ?e co? im te programy da?y, i to nie tylko w kwestii zewn?trznej.

Czym jest ?ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#230 2006-05-07 23:57:13

izek
Użytkownik

Ja zawsze mam nadziej?, ?e co? im te programy da?y, i to nie tylko w kwestii zewn?trznej.

no ba
bez tego ani rusz

gg 5425654

#231 2006-05-08 19:43:04

GosiaJ
Użytkownik

Dok?adnie! Zupe?nie zapomnia?am o tych rysunkach aktorów. W "Powrocie króla" to tak od po?owy filmu ca?? twarz mam mokr?. A te rysunki s? takie pi?kne, i ta muzyka w tle! Pe?en zachwyt. smile
Ju? kiedy? natkn??am s? na ten wiersz Bara?czaka i go zapami?ta?am, a to si? u mnie niecz?sto zdarza. :!:

Tak, zako?czenie z rysunkami te? mnie doprowadza do ?ez... I z Annie Lennox. Zreszt? ju? kiedy? mówi?am, ?e wystarczy mi sam utwór "Into the West", ?eby si? rozklei? :-)

Thorntonmania... nieustaj?ce apogeum uzale?nienia.

#232 2006-07-17 21:08:55

lady_kasiek
Użytkownik

Moim wyciskaczem ?ez jest Pan Wo?odyjowski ksi?zka ale i film ostatnio powy?am sie z ca?ym zestawem tzn ze slochem na N?dznikach ale to ju? na ksi??ce smile
ale wyj? na wielu filmach big_smile

GRITAR?? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

#233 2006-07-19 14:43:03

Gandzia
Użytkownik

Ja uwielbiam "Miasto anio?ów" z Meg Ryan i Nicolasem Cage'em

Richard Armitage chodz?cy idea?.

gg 8006519

#234 2006-07-19 15:18:27

lady_kasiek
Użytkownik

Zgadzam sie big_smilebig_smile ?wietny film. smilesmile

CULTURA POPULAR...

#235 2006-07-20 18:42:56

beju
Użytkownik

wzruszajacy, bardzo bardzo mi sie podobal

#236 2006-07-20 18:54:29

Gandzia
Użytkownik

znam nawet paru ch?opaków którzy sie wzruszyli przy mie?cie anio?ów wink

Richard Armitage chodz?cy idea?.

gg 8006519

#237 2006-07-20 20:20:18

lady_kasiek
Użytkownik

o tpo czyli jakie? inrteligentne osobniki

CULTURA POPULAR...

#238 2006-07-22 20:51:33

lemonick
Użytkownik

czy tylko ja p?acz? jak wariatka na "królu lwie", "love story" i wszystkich filmach romantycznych i melodramatach, kiedy g?ówna bohaterka musi wyjecha? albo cos innego by po jakims czasie wróci? do wiernego ukochanego który ca?y czas na ni? czeka? albo umrze?... albo o?eni? si? z innym.... itd... ^^

-Co to jest prawdziwe JA? (...)
-To kim jeste?, a nie to, co z Ciebie zrobiono.
Paulo Coelho

#239 2006-07-22 21:04:01

lady_kasiek
Użytkownik

Ja wla?nie o Love story mia?am pisac ?e ile razy ogl?dam to tyle rycze a na królu lwie jak Mufasa umiera to ja wychodz? albo przewijam

CULTURA POPULAR...

#240 2006-07-22 21:04:27

lady_kasiek
Użytkownik

Ja wla?nie o Love story mia?am pisac ?e ile razy ogl?dam to tyle rycze a na królu lwie jak Mufasa umiera to ja wychodz? albo przewijam

CULTURA POPULAR...

#241 2006-07-22 21:12:03

Areliee
Użytkownik

A ja Króla Lwa ogl?da?am jak by?am malutka... W kinie z tat? by?am. Ale nawet dzi? pami?tam, ?e taka malutka by?am a si? smuci?am, ?e "tatu? mu umar?... :cry: "

A teraz to od daaawna ju? tego nie ogl?da?am.
A tak poza tym... Czy kto? ma jeszcze takie odchy?y jak ja i p?acze w trakcie "Domu nie do poznania". Ja zawsze p?acz?, jak przedstawiaj? histori? tej rodziny. I jak ta rodzina p?acze ze szcz??cia, to ja te?... Ale niekoniecznie ze szcz??cia wink
Wiem, to dziwne. Zupe?nie jak ja big_smile

#242 2006-07-22 21:15:43

lady_kasiek
Użytkownik

Ja z moj? siora wredn? ogl?da?am Króla i wiem wy?am na potege a potem wy?am bo w domu nie by?o ju? mojego psiunki Karo sad

CULTURA POPULAR...

#243 2006-07-22 21:16:09

lady_kasiek
Użytkownik

Ja z moj? siora ogl?da?am Króla i wiem wy?am na potege a potem wy?am bo w domu nie by?o ju? mojego psiunki Karo sad

CULTURA POPULAR...

#244 2006-07-22 21:30:44

lemonick
Użytkownik

zapomnia?am o jeszcze jednym. nie wiem jaki to by? tytu?, ale opowiada? o ma?ym ch?opcu, który by? chory (te? nie pami?tam na co). i postanowi? stworzyc ?a?cuszek szcz??cia. rycza?am jak bóbr, szkoda ?e mia?am wtedy 10 lat.... dlatego tego nie pami?tam....

a, i jeszcze przy czytaniu "stowarzyszenie umar?ych poetów" gdy peee... kurde, zapomnia?am. niewa?ne, strzeli? sobie w g?ow? bo mu ojciec zabroni? gra? w teatrze, a to by?o jego ukochane zaj?cie. i jak keating odchodzi?.... o matko, juz teraz mi si? ?ezka w oku kr?ci...

by? taki program o ma?ych dzieciach z domu dziecka, chyba "kochaj mnie" czy jako? tak. p?aka?am jak bóbr jak pokazywali takie malutkie dzieci które porzuci?y w?asne matki... o jaaa....

-Co to jest prawdziwe JA? (...)
-To kim jeste?, a nie to, co z Ciebie zrobiono.
Paulo Coelho

#245 2006-07-22 21:38:23

Areliee
Użytkownik

Przy "Stowarzyszeniu Umar?ych Poetów" te? p?aka?am. A "Kochaj mnie" nie ogl?da?am, bo nie mog?am. Raz czy dwa obejrza?am i p?aka?am jak g?upia.

Stopka forum