Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#226 2006-05-06 16:51:28

izek
U┐ytkownik

Re: Wyciskacze łez

b─Ödziecie si─Ö ┼Ťmia─ç, ale ostatnio chyba na tv4 jest taki program seryjny o przebudowywaniu dom├│w dla ludzi, kt├│rym jako┼Ť si─Ö w ┼╝yciu nie powiod┼éo (dziecko jest b.chore albo np. ci─Ö┼╝ar├│wka wjecha┼éa im w dom itp)
no i co obejrz─Ö ten program to jak tylko pokazuj─ů reakcje tej rodziny to si─Ö nie mog─Ö opanowa─ç i p┼éacz─Ö, cho─ç sama nie wiem czemu mnie to tak wzrusza sad
amerykanie widocznie mimo wszystko potrafi─ů zbudowa─ç w tym programie atmosfer─Ö...

gg 5425654

#227 2006-05-06 19:11:31

Diana
U┐ytkownik

Izek, mnie wzruszaj─ů nieraz "Ekstremalne metamorfozy" lub "┼éab─Ödziem by─ç". Tym babkom te┼╝ nieraz ┼║le si─Ö uk┼éada┼éo, ale z pomoc─ů psychologa w tych programach poradzi┼éy sobie z tkwi─ůcymi w nich samych problemami.

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#228 2006-05-07 13:21:40

izek
U┐ytkownik

Izek, mnie wzruszaj─ů nieraz "Ekstremalne metamorfozy" lub "┼éab─Ödziem by─ç". Tym babkom te┼╝ nieraz ┼║le si─Ö uk┼éada┼éo, ale z pomoc─ů psychologa w tych programach poradzi┼éy sobie z tkwi─ůcymi w nich samych problemami.

no tak
ale polskiej wersji "chc─Ö by─ç pi─Ökna" nie ogl─ůdam - swojskie problemy s─ů bli┼╝ej i ┼éatwiej zauwa┼╝y─ç, ┼╝e nie tak prosto je rozwi─ůza─ç...

gg 5425654

#229 2006-05-07 17:36:36

Diana
U┐ytkownik

no tak
ale polskiej wersji "chc─Ö by─ç pi─Ökna" nie ogl─ůdam - swojskie problemy s─ů bli┼╝ej i ┼éatwiej zauwa┼╝y─ç, ┼╝e nie tak prosto je rozwi─ůza─ç...

Masz du┼╝o racji, w tym co piszesz. A te programy cz─Östo nie informuj─ů ju┼╝, co dalej dzia┼éo si─Ö z operowanymi lud┼║mi. Jak sobie radz─ů z now─ů pow┼éok─ů cielesn─ů, ┼╝e tak powiem. Ja zawsze mam nadziej─Ö, ┼╝e co┼Ť im te programy da┼éy, i to nie tylko w kwestii zewn─Ötrznej.

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#230 2006-05-07 23:57:13

izek
U┐ytkownik

Ja zawsze mam nadziej─Ö, ┼╝e co┼Ť im te programy da┼éy, i to nie tylko w kwestii zewn─Ötrznej.

no ba
bez tego ani rusz

gg 5425654

#231 2006-05-08 19:43:04

GosiaJ
U┐ytkownik

Dok┼éadnie! Zupe┼énie zapomnia┼éam o tych rysunkach aktor├│w. W "Powrocie kr├│la" to tak od po┼éowy filmu ca┼é─ů twarz mam mokr─ů. A te rysunki s─ů takie pi─Ökne, i ta muzyka w tle! Pe┼éen zachwyt. smile
Ju┼╝ kiedy┼Ť natkn─Ö┼éam s─Ö na ten wiersz Bara┼äczaka i go zapami─Öta┼éam, a to si─Ö u mnie niecz─Östo zdarza. :!:

Tak, zako┼äczenie z rysunkami te┼╝ mnie doprowadza do ┼éez... I z Annie Lennox. Zreszt─ů ju┼╝ kiedy┼Ť m├│wi┼éam, ┼╝e wystarczy mi sam utw├│r "Into the West", ┼╝eby si─Ö rozklei─ç :-)

Thorntonmania... nieustaj─ůce apogeum uzale┼╝nienia.

#232 2006-07-17 21:08:55

lady_kasiek
U┐ytkownik

Moim wyciskaczem ┼éez jest Pan Wo┼éodyjowski ksi─ůzka ale i film ostatnio powy┼éam sie z ca┼éym zestawem tzn ze slochem na N─Ödznikach ale to ju┼╝ na ksi─ů┼╝ce smile
ale wyj─Ö na wielu filmach big_smile

GRITAR─é? QUE ARDAN LAS BANDERAS POR LA FRATERNIDAD
QUE CAIGA EL PATRIOTISMO Y LA HOSTILIDAD RACIAL
CULTURA POPULAR...
Gran Derby dla Realu :!: :!:

#233 2006-07-19 14:43:03

Gandzia
U┐ytkownik

Ja uwielbiam "Miasto aniołów" z Meg Ryan i Nicolasem Cage'em

Richard Armitage chodz─ůcy idea┼é.

gg 8006519

#234 2006-07-19 15:18:27

lady_kasiek
U┐ytkownik

Zgadzam sie big_smilebig_smile ┼Ťwietny film. smilesmile

CULTURA POPULAR...

#235 2006-07-20 18:42:56

beju
U┐ytkownik

wzruszajacy, bardzo bardzo mi sie podobal

#236 2006-07-20 18:54:29

Gandzia
U┐ytkownik

znam nawet paru ch┼éopak├│w kt├│rzy sie wzruszyli przy mie┼Ťcie anio┼é├│w wink

Richard Armitage chodz─ůcy idea┼é.

gg 8006519

#237 2006-07-20 20:20:18

lady_kasiek
U┐ytkownik

o tpo czyli jakie┼Ť inrteligentne osobniki

CULTURA POPULAR...

#238 2006-07-22 20:51:33

lemonick
U┐ytkownik

czy tylko ja p┼éacz─Ö jak wariatka na "kr├│lu lwie", "love story" i wszystkich filmach romantycznych i melodramatach, kiedy g┼é├│wna bohaterka musi wyjecha─ç albo cos innego by po jakims czasie wr├│ci─ç do wiernego ukochanego kt├│ry ca┼éy czas na ni─ů czeka? albo umrze─ç... albo o┼╝eni─ç si─Ö z innym.... itd... ^^

-Co to jest prawdziwe JA? (...)
-To kim jeste┼Ť, a nie to, co z Ciebie zrobiono.
Paulo Coelho

#239 2006-07-22 21:04:01

lady_kasiek
U┐ytkownik

Ja wla┼Ťnie o Love story mia┼éam pisac ┼╝e ile razy ogl─ůdam to tyle rycze a na kr├│lu lwie jak Mufasa umiera to ja wychodz─Ö albo przewijam

CULTURA POPULAR...

#240 2006-07-22 21:04:27

lady_kasiek
U┐ytkownik

Ja wla┼Ťnie o Love story mia┼éam pisac ┼╝e ile razy ogl─ůdam to tyle rycze a na kr├│lu lwie jak Mufasa umiera to ja wychodz─Ö albo przewijam

CULTURA POPULAR...

#241 2006-07-22 21:12:03

Areliee
U┐ytkownik

A ja Kr├│la Lwa ogl─ůda┼éam jak by┼éam malutka... W kinie z tat─ů by┼éam. Ale nawet dzi┼Ť pami─Ötam, ┼╝e taka malutka by┼éam a si─Ö smuci┼éam, ┼╝e "tatu┼Ť mu umar┼é... :cry: "

A teraz to od daaawna ju┼╝ tego nie ogl─ůda┼éam.
A tak poza tym... Czy kto┼Ť ma jeszcze takie odchy┼éy jak ja i p┼éacze w trakcie "Domu nie do poznania". Ja zawsze p┼éacz─Ö, jak przedstawiaj─ů histori─Ö tej rodziny. I jak ta rodzina p┼éacze ze szcz─Ö┼Ťcia, to ja te┼╝... Ale niekoniecznie ze szcz─Ö┼Ťcia wink
Wiem, to dziwne. Zupełnie jak ja big_smile

#242 2006-07-22 21:15:43

lady_kasiek
U┐ytkownik

Ja z moj─ů siora wredn─ů ogl─ůda┼éam Kr├│la i wiem wy┼éam na potege a potem wy┼éam bo w domu nie by┼éo ju┼╝ mojego psiunki Karo sad

CULTURA POPULAR...

#243 2006-07-22 21:16:09

lady_kasiek
U┐ytkownik

Ja z moj─ů siora ogl─ůda┼éam Kr├│la i wiem wy┼éam na potege a potem wy┼éam bo w domu nie by┼éo ju┼╝ mojego psiunki Karo sad

CULTURA POPULAR...

#244 2006-07-22 21:30:44

lemonick
U┐ytkownik

zapomnia┼éam o jeszcze jednym. nie wiem jaki to by┼é tytu┼é, ale opowiada┼é o ma┼éym ch┼éopcu, kt├│ry by┼é chory (te┼╝ nie pami─Ötam na co). i postanowi┼é stworzyc ┼éa┼äcuszek szcz─Ö┼Ťcia. rycza┼éam jak b├│br, szkoda ┼╝e mia┼éam wtedy 10 lat.... dlatego tego nie pami─Ötam....

a, i jeszcze przy czytaniu "stowarzyszenie umarłych poetów" gdy peee... kurde, zapomniałam. nieważne, strzelił sobie w głowę bo mu ojciec zabronił grać w teatrze, a to było jego ukochane zajęcie. i jak keating odchodził.... o matko, juz teraz mi się łezka w oku kręci...

by┼é taki program o ma┼éych dzieciach z domu dziecka, chyba "kochaj mnie" czy jako┼Ť tak. p┼éaka┼éam jak b├│br jak pokazywali takie malutkie dzieci kt├│re porzuci┼éy w┼éasne matki... o jaaa....

-Co to jest prawdziwe JA? (...)
-To kim jeste┼Ť, a nie to, co z Ciebie zrobiono.
Paulo Coelho

#245 2006-07-22 21:38:23

Areliee
U┐ytkownik

Przy "Stowarzyszeniu Umar┼éych Poet├│w" te┼╝ p┼éaka┼éam. A "Kochaj mnie" nie ogl─ůda┼éam, bo nie mog┼éam. Raz czy dwa obejrza┼éam i p┼éaka┼éam jak g┼éupia.

Stopka forum