Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1951 2006-04-20 13:47:20

Kika
Użytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Ja nie twierdze ?e Tracz jest dobry do tej roli tylko ?e istnieje jakie? podobie?stwo. Mo?e dalekie, mo?e tylko mi si? tak wydaje ale chcia?am si? tym spostrze?eniem podzieli?.
PS. A mo?e dawno temu ogl?da?y?cie "Plebanie"? Rzu?cie okiem.

pewnie masz troszk? racji... ostatnio nie ogl?dam tele.. w kó?ko gapi? si? w ekran kompka.... tak jaka? dziwna choroba mnie dopad?a wink

gg 2775021

#1952 2006-04-20 13:56:38

Kika
Użytkownik

Migotko wejd? na gg.. porozmawiamy nie za?miecaj?c forum...
big_smile

gg 2775021

#1953 2006-04-20 13:57:05

Kaziuta
Użytkownik

Og?aszm Wszem i wobec ?e my?la?am tylko i wy??cznie o fizycznym podobie?stwie i ?adnym innym!!!
To tylko moje odczucie i nikogo nie mam zamiaru do niego przekonywa?!
Voila!

#1954 2006-04-20 14:12:50

Caitriona
Użytkownik

Witajcie kochane, jestem chyba ostatni?, która obejrza?a N&S.Film zrobi? na mnie ogromne wrazenie.
Jego u?miech eh... Cudny,fantastyczny,boski,zniewalaj?cy, s?odki etc.etc.
Ze wszystkim sie z Wami zgadzam, pod wszystkim sie podpisuj?.

Hihi! Kolejna zarazona! Kaziuta, witamy z otwartymi ramionami w naszym ma?ym 'ko?ku rozancowym' big_smile

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#1955 2006-04-20 14:24:08

Kaziuta
Użytkownik

Oj zara?ona, zara?ona i to jak.
Dobrze,?e to si? nie objawia wysypk? lub innym wypryskiem, bo ?adnie by?my wszystkie wygl?da?y?
Mam pytanko?
Czy która? z Was natkn??a si? w internecie na ok?adk? z DVD. Lubi? mie? wszystko ?adnie oprawione i chcia?am w?o?y? film do pude?ka i oprawi? odpowiedni? ok?adk?. Musi by? tylko w wysokiej rozdzielczo?ci co by ?adnie wygl?da?o. Ja znalaz?am tylko jedn? ale do rosyjskiej wersji i te rosyjskie bukwy troch? kiepsko wygl?daj? szczególnie przy nazwisko Armitag.

#1956 2006-04-20 14:27:07

Kika
Użytkownik

Og?aszm Wszem i wobec ?e my?la?am tylko i wy??cznie o fizycznym podobie?stwie i ?adnym innym!!!
To tylko moje odczucie i nikogo nie mam zamiaru do niego przekonywa?!
Voila!

ciiiiiiiiii.... wiemy, wiemy.... nie potrzebne te emocje... przecie? jasno okre?li?a? swój stosunek do naszego N&S... big_smile

gg 2775021

#1957 2006-04-20 14:28:12

Kaziuta
Użytkownik

Uff ul?y?o mi.

#1958 2006-04-20 14:49:06

Gosia
Użytkownik

Kaziuta, witaj w kolku rozancowym big_smile
Ciesze sie, ze Ciebie tez wzielo. Zgadzam sie, ze ten nic o tym nie wie i nic nie rozumie, kto nie obejrzal filmu.
Ja po pierwszym odcinku mialam podobna reakcje jak Ty, ale za to pozniej ..
Chyba widzisz, co sie ze mna ostatnio dzieje, sama siebie nie poznaje ...
To jakis amok! I wcale sie nie zmniejsza... znajomi widzac mnie po raz pierwszy w zyciu z angielskojezyczna ksiazka w reku i wiedzac ze raczej nie znam tego jezyka, nie kryja zdumienia ... hehe... a ja sobie podczytuje, usmiecham sie czytajac jakis fragment, ktory zreszta tylko czesciowo rozumiem, ale co tam!
Przypomina mi sie film i rozumiem wiecej big_smile
A wasze tlumaczenia!
Taki film sie zdarza raz na wiele lat, jestem o tym przekonana!

Kaziuta, A jaka jest Twoja ulubiona kwestia w tym filmie?
Bo wiesz, jest taka ankieta... wink

P.s. O Traczu nawet nie wspominaj, bo dostaje wysypki na mysl, ze moglby byc z nim Armitage porownany

#1959 2006-04-20 14:57:54

Gosia
Użytkownik

Moniko, widze ze w sygnaturce masz ladny obrazek i nieco...hmmmm akcja jest przyspieszona.... lol
Bardziej to namietnie wyglada niz w filmie.... big_smile
Nie zmieniaj przez jakis czas tej sygnaturki, bo chce sobie ten obrazek zapamietac w domu na kompie, ok? big_smile

#1960 2006-04-20 15:15:33

Marianna
Użytkownik

Oj zara?ona, zara?ona i to jak.
Dobrze,?e to si? nie objawia wysypk? lub innym wypryskiem, bo ?adnie by?my wszystkie wygl?da?y?
Mam pytanko?
Czy która? z Was natkn??a si? w internecie na ok?adk? z DVD. Lubi? mie? wszystko ?adnie oprawione i chcia?am w?o?y? film do pude?ka i oprawi? odpowiedni? ok?adk?. Musi by? tylko w wysokiej rozdzielczo?ci co by ?adnie wygl?da?o. Ja znalaz?am tylko jedn? ale do rosyjskiej wersji i te rosyjskie bukwy troch? kiepsko wygl?daj? szczególnie przy nazwisko Armitag.

Ja w?a?nie te? poszukiwa?am i nigdzie nie znalaz?am sad Ale przerobi?am sobie t? rosyjsk? i wklei?am angielski tytu?. Niestety nazwisk nie mog? poprawi?, bo nawet nie wiem które jest które (analfabetka ze mnie sad )

#1961 2006-04-20 15:51:16

GosiaJ
Użytkownik

Noo Dziewczynki, dziekuj? ale nie tak hop, hop. Ja si? wcale nie udaj? w stan spoczynku ;-)
Po prostu najbli?szych par? kawa?ków b?dzie wkleja?a Karolka, a ja w tym czasie b?d? dla Was dopieszcza? "o?wiadczyny" big_smile

Dopieszczaj, tym bardziej, ?e w ksi??ce te? s? elektryzuj?ce, z tego, co zakuma?am :-) Chocia? rzeczywi?cie nie ma tych kwestii, które tak kochamy, kiedy je Richard wypowiada.
Pod koniec powie?ci jest tez pi?kna scena Johna i matki, której nie ma w filmie, bardzo poruszaj?ca - mam nadziej?, ?e dziewczyny nasze kochane tez j? kiedy? prze?o?? :-)

Thorntonmania... nieustaj?ce apogeum uzale?nienia.

#1962 2006-04-20 15:58:53

GosiaJ
Użytkownik

Taki film sie zdarza raz na wiele lat, jestem o tym przekonana!

Podpisuj? si? rek?, nog? i czym tam jeszcze - tak idealne zgranie aktora z postaci? te? nie jest cz?ste.

Kaziuta, A jaka jest Twoja ulubiona kwestia w tym filmie?
Bo wiesz, jest taka ankieta... wink

Kaziuta, wiesz, nie spiesz si?, my, Gosie, próbujemy si? zdecydowa? na jedn? z kwestii ju? od d?u?szego czasu, wi?c nie czuj si? poganiana ;-)

#1963 2006-04-20 16:01:14

GosiaJ
Użytkownik

Moniko, widze ze w sygnaturce masz ladny obrazek i nieco...hmmmm akcja jest przyspieszona.... lol
Bardziej to namietnie wyglada niz w filmie.... big_smile

Ja te? na to zwróci?am uwag?, od tego obrazka to "my heart beat thick" :-) To co, lecim na po?udniowo-wschodni Londyn, Rysia porwa?? ;-)

#1964 2006-04-20 16:19:25

Margarett
Użytkownik

Ja w?a?nie te? poszukiwa?am i nigdzie nie znalaz?am sad Ale przerobi?am sobie t? rosyjsk? i wklei?am angielski tytu?. Niestety nazwisk nie mog? poprawi?, bo nawet nie wiem które jest które (analfabetka ze mnie sad )

podajcie adres tej strony, mo?e troch? sobie pokombinuje

Marzenia prze?ywane pod wp?ywem chwili trac? ca?y urok przy ich roztrz?saniu

#1965 2006-04-20 16:34:28

Gosia
Użytkownik

Ja te? na to zwróci?am uwag?, od tego obrazka to "my heart beat thick" :-) To co, lecim na po?udniowo-wschodni Londyn, Rysia porwa??

Hehe, my heart beat thick too... big_smile
Lecim big_smile choc zwazywszy na ten frament wywiadu co to go obecnie tlumacze z pomoca co po niektorych osob wink on niezbyt lubi, zeby go zaczepiac na ulicy, ale jesli nas bedzie wiecej, to nie bedzie w stanie zaprotestowac wink

#1966 2006-04-20 16:36:17

Gitka
Użytkownik

Ja te? bym prosi?a o ten link.
Kaziutko fajnie, ?e jeste? z Nami, witamy gor?co!
A jak przeczyta?am o Traczu to zrobi?am tak? min?:

http://img156.imageshack.us/img156/4124/mina4cj.jpg

#1967 2006-04-20 16:37:20

Monika24
Użytkownik

Ju? sobie wyobra?am te piski na widok Armitage'a i t? gonitw? za nim. Swoj? drog? ciekawe czy jest dobrym biegaczem lol

Oczywi?cie, narazie nie pozbawi? Was i siebie tego "thick beat" big_smile

'Ilekro? opar?em si? pokusie, by?o to pi?kne. Ilekro? pokusie uleg?em, by?o to stokro? pi?kniejsze' Heine

#1968 2006-04-20 16:37:38

Kaziuta
Użytkownik

Oto linka do ok?adki N&S.

http://www.cdcovers.cc/dvd_n.php

Tu musicie na li?cie znale?? tutu? filmu, potem klikn?c na dole na Front i w ramke z napisem Download Cover.
Otworzy si? ok?adka. Zapisa? w obrazach i jak ktos chce mie? rosyjsk? wydrukowa?.

#1969 2006-04-20 16:39:04

GosiaJ
Użytkownik

Lecim big_smile choc zwazywszy na ten frament wywiadu co to go obecnie tlumacze z pomoca co po niektorych osob wink on niezbyt lubi, zeby go zaczepiac na ulicy, ale jesli nas bedzie wiecej, to nie bedzie w stanie zaprotestowac wink

Ale? my go nie mamy zamiaru zaczepia?, porwiemy go szybciutko i z powrotem - nie s?dz?, by zd??y? zaprotestowa? :-)

#1971 2006-04-20 16:41:13

Gosia
Użytkownik

[URL=http://img218.imageshack.us/my.php?image=northandsouthrussianfront3wb.jpg]http://img218.imageshack.us/img218/3016/northandsouthrussianfront3wb.th.jpg[/URL]

Hehe, Cebep i Jyg wink
Ale chyba da sie przerobic big_smile

#1972 2006-04-20 16:47:01

Marianna
Użytkownik

Hehe, Cebep i Jyg wink

Da si?, da, zw?aszcza tekst na jednolitym tle, gorzej b?dzie z tymi napisami ze zdj?ciem w tle- tzn przynajmniej ja nie mam takich programów graficznych, ale mo?e si? tu znajdzie jaki? spec i nam pomo?e

#1973 2006-04-20 16:47:44

Margarett
Użytkownik

dzi?ki dziewczynki, ale nie potrafi? sobie poradzi?
cosik mi tam wyskakuje
Ciemnota jedna...

Marzenia prze?ywane pod wp?ywem chwili trac? ca?y urok przy ich roztrz?saniu

#1974 2006-04-20 16:47:48

GosiaJ
Użytkownik

Hehe, Cebep i Jyg wink

Znaczy w Rosji to wysz?o na dvd, a u nas nie? :-(

#1975 2006-04-20 16:48:07

Monika24
Użytkownik

Fajna ta ok?adka wink

A tu mam linka do wszystkich wyci?tych scen big_smile Spory jest ten plik, ale naprawd? warto czeka?, bo ju? pierwsza scena jest zaskakuj?ca ... ale nic wi?cej nie powiem wink

http://www.megaupload.com/?d=R4YDMM04

Niestety nie ma ?adnej wyci?tej sceny z Thorntonem (oprócz o?wiadczyn) :cry:

'Ilekro? opar?em si? pokusie, by?o to pi?kne. Ilekro? pokusie uleg?em, by?o to stokro? pi?kniejsze' Heine

Stopka forum