Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1301 2006-04-12 21:43:58

Gosia
U┐ytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Szykuje dla Was pewna mala niespodzianeczke. Jak Kazik zdazy odebrac dzis poczte ode mnie, to moze jeszcze to sie zdarzy dzisiaj ... wink

Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

#1302 2006-04-12 21:44:28

Kika
U┐ytkownik

... w jednej chwili jest powa┼╝ny, zamy┼Ťlony taki niedost─Öpny... by po chwili rzuci─ç mnie na kolana tym swoim zawadiackim u┼Ťmiechem... :oops:

my┼Ťl─Ö, ┼╝e na Margaret musia┼é dzia┼éa─ç podobnie.... wink

por├│wnuj─ůc t┼éumaczenia Alison z filmem to Armitage stworzy┼é rewelacyjn─ů i jak┼╝e wiern─ů ksi─ů┼╝ce posta─ç Thorntona...

gg 2775021

#1303 2006-04-12 21:48:12

Kika
U┐ytkownik

no prosz─Ö Ma┼égosiu... wink musz─Ö m─Ö┼╝owi po┼Ťciemnia─ç, ┼╝e mam wa┼╝n─ů prac─Ö na kompku, bo juz mnie goni abym ko┼äczy┼éa... 8)

prawd─Ö m├│wi─ůc nie dziwi mnie to jego rozdra┼╝nienie.... to co zawsze robi┼éam w kilka godzin.... robi─Ö ju┼╝ drugi dzie┼ä wink

gg 2775021

#1304 2006-04-12 21:52:35

Gosia
U┐ytkownik

Mam dla Was te niespodzianke, o ktorej wspominalam.
Zrobilam SPECIAL FOR YOU dziewczeta screensaver z Thorntonem.
Jest dostepny pod adresem:
http://www.janeausten.pl/pics/thornton-with-love.scr

Mam nadzieje, ze bedzie sie Wam podobal big_smile
Dziekuje Kazikowi za udostepnienia miejsca na serwerze smile
Uprzedzam: plik ok. 7 MB
Milego ogladania big_smile

Z Południa na Północ:

#1305 2006-04-12 22:05:41

Alison
U┐ytkownik

Mo┼╝e Ci jaki┼Ť wirtualny pomniczek wystawimy, co? wink

Nooooo lol lol lol

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#1306 2006-04-12 22:08:24

Kika
U┐ytkownik

Ma┼égosiuuuuuuuu.... jeszcze nie mog─Ö doj┼Ť─ç do siebie.... SUPERRRRRR po stokro─ç SUPERRRR... :oops:
taka dawka emocji na ┼Ťwi─Öt─ů noc to zab├│jstwo....
nie znajduj─ů s┼é├│w, aby opisa─ç to co stworzy┼éa┼Ť... ka┼╝de uj─Öcie ... jak┼╝e mi zapad┼éo w sercu... a te oczy.... no nie .... naprawd─Ö jestem pod wielkim wra┼╝eniem....

nie wiem czy da┼éa┼Ť jaki┼Ť podk┼éad muzyczny bo wy┼é─ůczy┼éam g┼éos, aby si─Ö nikt nie pokapowa┼é co ja tutaj robi─Ö...... wink :oops: bo mnie z domu wyrzuc─ů...

gg 2775021

#1307 2006-04-12 22:09:32

Gosia
U┐ytkownik

To gra razem z muzyka! Trzeba bylo na sluchawkach. Ja tak zwykle robie wink

Dziekuje big_smile

Z Południa na Północ:

#1308 2006-04-12 22:10:29

Alison
U┐ytkownik

GosiaJ napisa│:

I to jak powiedziane! Ta pasja w g┼éosie i oczach... Ech :-) Ja mam sporo ulubionych kwestii - w scenie o┼Ťwiadczyn lubi─Ö te┼╝, kiedy panna Hale zaj─ůkuje si─Ö, gdy m├│wi, ┼╝e nie nauczy┼éa si─Ö odmawia─ç.

Och przepadam za tym , ona ┼Ťlicznie si─Ö j─ůka, jest taka bezradna i tak jej przykro, jakbym by┼éa nim, to bym pieprzy┼éa konwenanse i bym j─ů porwa┼éa w obj─Öcia. Siarczysty ca┼éus za┼éatwi┼éby spraw─Ö, jeno by dwa odcinki filmu siem zjad┼éy ;-)
Aaa niech juz jest tak jak jest :-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#1309 2006-04-12 22:12:05

Gosia
U┐ytkownik

Ali, kiedy ona na calus to wcale nie byla przygotowana. Jeszcze by dostal po buzi wink

Z Południa na Północ:

#1310 2006-04-12 22:12:06

Kika
U┐ytkownik

no niestety nie mam przy kompku s┼éuchawek, a za du┼╝o bym zrobi┼éa zamieszania szukaj─ůc ich teraz... wink ( przecie┼╝ ca┼éy czas ci─Ö┼╝ko pracuj─Ö)....

zachowam sobie t─Ö przyjemno┼Ť─ç zmuzyczk─ů na najbli┼╝sz─ů okazj─Ö.... i b─Öd─Ö t─Öskni─ç i t─Öskni─ç.... :oops: woow

gg 2775021

#1311 2006-04-12 22:15:07

Alison
U┐ytkownik

A wracaj─ůc do w─ůtku o┼Ťwiadczyn, czy wam te┼╝ ci─ůgle po g┼éowie chodz─ů s┼éowa "I don't want to posses you, I want to marry you"??

...because I love you!!

Och jakim on to dramatycznym głosem wykrzykuje! Też cały czas słyszę to w czaszce. Ale największego dramatyzmu tej scenie dodaje muzyka, która nagle potęguje się po słowach - I understand you, I understand you completely...
Na jej miejscu też bym pobiegła i mu wycięła siarczystego całusa i uwis na szyi wykonała, ale nie byłoby tych dwóch następnych odcinków. Więc niech juz jest tak jak jest ;-)

#1312 2006-04-12 22:15:23

Kika
U┐ytkownik

Ali, kiedy ona na calus to wcale nie byla przygotowana. Jeszcze by dostal po buzi

pewnikiem.. zamiast siarczystego całusa byłby siarczysty policzek wink
albo i jedno i drugie

gg 2775021

#1313 2006-04-12 22:17:13

Alison
U┐ytkownik

Ali, kiedy ona na calus to wcale nie byla przygotowana. Jeszcze by dostal po buzi wink

Na TAKI ca┼éus co ja mam na my┼Ťli to si─Ö nigdy nie jest przygotowanym i na tym polega jego ponadczasowa warto┼Ť─ç i uroda ;-)
A ja nie mog─Ö tego cuda co je zamie┼Ťci┼éa┼Ť obejrze─ç i wys┼éucha─ç, bo mi pad┼é internet BUUUUUUUU :cry: :cry: :cry:

#1314 2006-04-12 22:18:48

Gosia
U┐ytkownik

Internet? To jak do nas piszesz? wink
W razie czego, moge wyslac Ci mailem, o ile skrzynka przepusci big_smile

Z Południa na Północ:

#1315 2006-04-12 22:19:04

Kika
U┐ytkownik

Ali... wierzaj mi ... zr├│b wszystko aby sobie to ┼Ťci─ůgn─ů─ç z netu.... to co zrobi┼éa Gosia przesz┼éo moje naj┼Ťmielsze oczekiwania.... big_smile

gg 2775021

#1316 2006-04-12 22:20:06

Alison
U┐ytkownik

Internet? To jak do nas piszesz? wink
W razie czego, moge wyslac Ci mailem, o ile skrzynka przepusci big_smile

Przez modem, ale 7 mega, to bym z torabami poszła :-(
Jutro popr├│buj─Ö siem zachwyci─ç :-)

#1317 2006-04-12 22:20:54

Gosia
U┐ytkownik

Szkoda, bo to wieczorem najprzyjemniej jest obejrzec, jak sadze wink

Z Południa na Północ:

#1318 2006-04-12 22:21:11

Alison
U┐ytkownik

Ali... wierzaj mi ... zr├│b wszystko aby sobie to ┼Ťci─ůgn─ů─ç z netu.... to co zrobi┼éa Gosia przesz┼éo moje naj┼Ťmielsze oczekiwania.... big_smile

Jezus mnie nie katujcie, bo wsi─ůd─Ö w autko i pojad─Ö do jakiej┼Ť kawiarenki internetowej!!!

#1319 2006-04-12 22:23:25

Gosia
U┐ytkownik

Nie wiem czy w kafejce internetowej mozna sobie dzwiek puscic, no i sie skupic wink
Ten plik do Kazika poszedl w pare minut, ale prawdopodobnie oboje mamy stale lacza.

Z Południa na Północ:

#1320 2006-04-12 22:26:58

Alison
U┐ytkownik

Nie wiem czy w kafejce internetowej mozna sobie dzwiek puscic, no i sie skupic wink
Ten plik do Kazika poszedl w pare minut, ale prawdopodobnie oboje mamy stale lacza.

Trudno darmo. Odpaliłam. Żyje się raz i w dodatku krótko.
Czego si─Ö nie robi z mi┼éo┼Ťci.... wink

#1321 2006-04-12 22:28:42

Monika24
U┐ytkownik

GOSIU :oops: :oops: Dos┼éownie mnie zamurowa┼éo po pierwszych taktach tej cudnej piosenki, ju┼╝ chyba zawsze b─Öd─Ö j─ů kojarzy┼éa z Thorntonem. Nawet nie wiesz jak mi umili┼éa┼Ť ten wiecz├│r big_smile Naprawd─Ö brak mi s┼é├│w, pi─Ökne .... cudne .... niesamowite ... poprostu jestem zakochana i w tej muzyce i w oczach Johna i w og├│le unosz─Ö si─Ö w chmurach :oops: DZI─śKUJ─ś ...

┼╗e umili┼éa┼Ť, to jednak za ma┼éo powiedziane. B─Öd─Ö to sobie chyba co wiecz├│r puszcza┼éa na pi─Ökne sny :oops:

'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

#1322 2006-04-12 22:29:35

Kika
U┐ytkownik

no niestety przez modem to fakycznie samob├│jstwo.... szkoda... wielka szkoda...
ale tak na pocieszenie.... jak tak popo┼Ťcisz troszk─Ö, to jutro b─Ödziesz mia┼éa wspania┼ée wra┼╝enia, kt├│re ci wszystko zrekompensuj─ů..... obiecuj─Ö...
Gosia przesz┼éa sam─ů siebie... a mo┼╝e jeszcze nie???

ja nie mog┼éam sobie odm├│wi─ç przyjemno┼Ťci i jeszcze raz w┼é─ůczy┼éam :oops:

gg 2775021

#1323 2006-04-12 22:31:57

Gosia
U┐ytkownik

Dziekuje bardzo Moniko big_smile.
Na mnie to tez robi wrazenie, choc sama to wszystko dobralam.
Efekt i mnie zaskakuje. Ale to przeciez nie moja zasluga .... tylko Jego...

Z Południa na Północ:

#1324 2006-04-12 22:33:04

Gosia
U┐ytkownik

Trudno darmo. Odpaliłam. Żyje się raz i w dodatku krótko.
Czego si─Ö nie robi z mi┼éo┼Ťci.... wink

Hehe, Ali, wynagrodze Ci to poswiecenie, bo strasznie jestem ciekawa Twoich wrazen.

Z Południa na Północ:

#1325 2006-04-12 22:37:11

Monika24
U┐ytkownik

Gosie┼äko kochana, tylko napisz jeszcze kto ┼Ťpiewa t─ů piosenk─Ö. Nigdy jej nie s┼éysza┼éam dot─ůd, ale to chyba lepiej, bo ju┼╝ na zawsze b─Ödzie przypisana Thorntonowi, s┼éuchaj─ůc jej b─Öd─Ö widzia┼éa te ocz─Öta tongue

'Ilekroć oparłem się pokusie, było to piękne. Ilekroć pokusie uległem, było to stokroć piękniejsze' Heine

Stopka forum