Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#601 2006-04-06 11:41:38

Monika24
Użytkownik

Re: Napisy do "North and south"

Mój Bo?e ile si? tu dzieje ju? od rana big_smile
?eby doceni? w pe?ni Thorntona trzeba obejrze? film, zdj?cia i filmiki nie oddaj? w pe?ni ca?ej osobowo?ci, uczciwo?ci i odwagi tego m??czyzny. Tu nie chodzi tylko o jego wygl?d zewn?trzny, to wszystkie jego cechy i fizyczne i te wewn?trzne razem tworz? idealnego m??czyzn?. I to w tych szczególikach si? w?a?nie "zakocha?y?my". Tak jak pisa?y ju? wcze?niej dziewczyny, trzeba go lepiej pozna?, a wtedy wszystko w nim wydaje si? by? fascynuj?ce, uniesienie brwi, pó?u?miechy, g?os. Jak to powiedzia? Thorton: Musisz patrze? g??biej (You 'ave to look 'ard).

A mi najbardziej podoba si? Thornton w bia?ej koszuli z podwini?tymi r?kawami tongue

'Ilekro? opar?em si? pokusie, by?o to pi?kne. Ilekro? pokusie uleg?em, by?o to stokro? pi?kniejsze' Heine

#602 2006-04-06 11:47:02

Gosia
Użytkownik

Moniko, dokladnie sie z Toba zgadzam. Ja jestem zywym i namacalnym przykladem tego nawrocenia wink
W bialej koszuli jest mu bardzo do twarzy i nie jest juz taki mroczny..

#603 2006-04-06 11:53:59

Trzykrotka
Użytkownik

Mam od dawna refleksj? o wzgl?dno?ci urody m?skiej lol
Pami?tam - dawno temu - pierwsze spojrzenie na trailer DiU 1995 i rozczarowane westchnienie pewnej pani: taaaaki Darcy? Pani do dzi? nie wyobra?a sobie ju? innego (Matthew dla niej nie istnieje do tego stopnia, ?e obejrza?a DiU 2005 raz i powiedzia?a, ?e z powodu pana Darcy nie obejrzy ju? wi?cej). To samo by?o przy:
1. ?ebrowskim zanim zagra? Skrzetuskiego ("ueeeee, ten Konrad z Dziadów??!!)
2. Matthew zanim zagra? Darcy'ego (pami?tam te internetowe krzyki przed premier?: jaki on brzydki!! sama tak uwa?a?am)
3. Viggo zanim zagra? Aragorna ("GI Jane" - bue...)
I podejrzewam, ?e ka?da z Was mo?e wymieni? jeszcze wielu panów, których spotka? ten mi?y los.
Wi?? na razie - mnie si? Rysio wydaje w ogóle nie poci?gaj?cy. Ale dam zna? je?eli zmieni? zdanie, obiecuj?. Na film czekam przebieraj?c nó?kami z niecierpliwo?ci lol

#604 2006-04-06 12:08:19

Gitka
Użytkownik

Ale ja dalej kocham Colina

I ja! I ja!
Nie zlinczujcie mnie, ale mnie si? ten Rysio nie podoba wcale. Mo?e jak obejrz? serial, zmieni? zdanie, ale na razie jestem jak Matthew Mac Fadyen wed?ug Mi?osza - wierna Colinowi, zw?aszcza w kolorze niebieskim.

Trzykrotko serial ju? w drodz?, tak wi?c nied?ugo go obejrzysz. Czekamy, co nam napiszesz i czy zmienisz zdanie.

Dziewczyny zauwa?y?y?cie ile ju? tu jest fanek N&S, a b?dzie jeszcze wi?cej.
Pro?ba dla Was! Migotka prosi?a mnie o przys?anie serialu, ja jednak naprawd? nie daj? rady.
Na nic ju? nie mam czasu, serialu nie mog? poraz enty obejrze? bo tylko nagrywam...
Mo?e która? si? zlituje i jej nagra jak si? zg?osi (g?upio mi tak odmawia?, ale z domu mnie wyrzuca jak tak dalej b?dzie).

http://img81.imageshack.us/img81/9158/teraz1nq.jpg

#605 2006-04-06 12:21:53

Trzykrotka
Użytkownik

Gitko, jak ja si? ciesz?! Od wczoraj czytam sobie powie?? (jestem przy rozdziale 3, ale musia?am i?? do pracy...)

#606 2006-04-06 12:25:48

Gitka
Użytkownik

Nawet sobie nie wyobra?asz jak ja Ci zazdroszcz? czytasz sobie w orginale, ajajaj...
http://img131.imageshack.us/img131/597/friends3ip.jpg

#607 2006-04-06 12:38:54

ewa7
Użytkownik

To ja wysl? Migotce ............a niech tam big_smile big_smile
I tak ide na poczt? wys?a? jeszcze dwie p?yty z tym serialem big_smile big_smile
gg 1311651

#608 2006-04-06 12:45:33

ewa7
Użytkownik

A ja lubie Thortona takiego mrocznego
Gdy wy?ania sie z zau?ka i ma t? czarna muche i czarny surdut
Czuj? wtedy taki dreszczyk............
Te muchy powoduja , ?e chodzi jeszcze bardzie wyprostowany, jego sylwetka góruje nad innymi - nie mówi?c nawet jak góruje gdy ma na g?owie cylinder

Tak ten film trzeba koniecznie obejrze? w ca?o?ci

#609 2006-04-06 12:46:39

ewa7
Użytkownik

Gosiu ale co dla fanek???
:cry:

Czy to si? da otworzy????

#610 2006-04-06 12:47:31

Gitka
Użytkownik

Dzi?kuje Ci Ewuniu!
Napisa?am do Migotki ?eby tu wpad?a do Nas.
Coraz Nas wi?cej i wi?cej i wi?cej - ogl?daj? mamy, córki, ojcowie.
A ch?opak lub m?? obejrza? które? z Was?
http://img81.imageshack.us/img81/823/teraz4es.jpg

#611 2006-04-06 12:51:07

Gitka
Użytkownik

Ewcia to jest strona dla fanek
jest tam adres do korespondencji
Address Used:
Richard Armitage
c/o PFD - Dallas Smith
Drury House
34-43 Russell Street
London, WC2B 5HA
Ju? go chyba Monika kiedy? wkleja?a.
Mo?e która? z angloj?zycznych by napisa?a o zdj?cia z autografem dla Nas.

#612 2006-04-06 12:52:53

Gitka
Użytkownik

Tak wygl?da to zdj?cie ale bez bia?ej koszuli to Alison chyba nie b?dzie reflektowa?.
http://img81.imageshack.us/img81/1377/zdjcie0ja.jpg

#613 2006-04-06 12:57:38

Justyna
Użytkownik

To ja nale?? do kategorii zatwardzia?ych grzeszników,bez szansy nawrócenia,bo nic szczególnego w Thorntonie jako m??czy?nie nie zauwa?y?am i nie widz?.

Elisa: Signor Conte calmatevi,
Conte: Eh, Signori, il Conte Ristori vuole questa donna... Che scandalo!!! La verità Elisa...... la verità,

#614 2006-04-06 13:05:08

ewa7
Użytkownik

Justynko podpuszczasz Nas
Z pewno?cia nie widzia?a? ca?ego filmu

#615 2006-04-06 13:09:39

ewa7
Użytkownik

Gitko dzi?ki za wyja?nienia
Niestety nie znam angielskiego i i tak nic nie napisz?
Ponadto ja nigdy nie szaleje za aktorami prywatnie , za to kocham szalenie bohaterów których odgrywaja
Armitage jest mi raczej obojetny chocia? chetnie obejrz? z nim filmy - wydaje mi si? , ?e jest dobrym aktorem
Za to kocham Johna Thortona , ale oczywi?cie odgrywanego przez Armitage'a

Chyba to wszystko zagmatwa?am :?

#616 2006-04-06 13:16:38

Gosia
Użytkownik

Nic nie zagmatwalas, wszystko jest jasne big_smile
Kochasz Johna Thorntona, a nie Armitage`a, choc go bedziesz ogladac w innych rolach... to zupelnie tak jak ja wink

Justyno, jesli tak jest jak mowisz, to (jak mowia) wyjatek potwierdza tylko regule big_smile

Mi to zdjecie, ktore przesyla jako fotos sie mniej podoba.
Ale jesli by ktoras pisala, to moglaby poprosic o wieksza ilosc, bo sa jednak z autografem wink

Gitko, to zdjecie, ktore zamiescilas wyzej na pewno spodoba sie Alison, jestem pewna smile

#617 2006-04-06 13:29:58

Justyna
Użytkownik

Nie podpuszczam,film widzia?am trzy razy.Przyznaj?, interesuj?cy.Podoba mi si?,tak samo jak posta? Thorntona,ale tylko posta?.On sam ie podoba mi si? fizycznie, w wysokich ko?nierzykach i w cylindrze.Skr?powany,jak ongi? kobiety w gorsetach.Zastanawiam si? zawsze,czy nie obetrze sobie brody.Nie podoba mi si? równie? Armitage.Nie mie?ci si? moich kanonach m?skiej urody.M??czyzna jak m??czyzna.Przeci?tny,jakich setki na ulicach.
Podoba mi si? za to Higgins.No i oczywi?cie panie.Siostra Thorntona.A matka...wspania?a.

Conte: Eh, Signori, il Conte Ristori vuole questa donna... Che scandalo!!! La verità Elisa...... la verità,

#618 2006-04-06 13:39:43

ewa7
Użytkownik

Justyno!! Zrozumia?am
Mnie np bardzo podoba sie nowy Darcy ( stary zreszta te? cho? s? tak ró?ni)
By? mo?e jestem z tego powodu w znacznej mniejszo?ci.
Nowy Darcy bardzo mi przypomina Radziwi?owicza z czasów m?odo?ci ( mojej zreszta te?)
I chocia? Radziwi?owicz nie ma urody amanta to co? w nim by?o takiego co mnie przyci?ga?o- mo?e gra? dobre role???

#619 2006-04-06 13:40:37

Kika
Użytkownik

wiecie co... tak sobie dumam (zrobi?am si? melancholijna deczko)

czy mo?liwa jest taka mi?o???
wink

gg 2775021

#620 2006-04-06 13:46:18

Trzykrotka
Użytkownik

I chocia? Radziwi?owicz nie ma urody amanta to co? w nim by?o co mnie przyciaga?o- mo?e gra? dobre role???

Och, Ewo, poruszy?a? we mnie czu?? strun?! Radziwi??owicz jest niezwyk?y - okropnie brzydki obiektywnie rzecz bior?c, szpatu?konosy zdecydowanie wink , ale co za ekscytuj?cy m??czyzna! Ten g?os!! Ja specjanie dla niego ogl?da?am teraz Glin? i jestem wdzi?czna Pasikowskiemu, ?e go wyci?gn?? na powierzchni?. Wszyscy si? raptem zacz?li zachwyca? jakby zobaczyli kwadratowe jajo - jaki? to wspania?y aktor. A on zawsze by? wspania?y. Pami?tasz, Mi?osz, jak gra? Astolfa w ?ycie jest snem?("jeste? ?le po-in-for-mo-wana"). Cho? my wtedy patrzy?y?my na kogo? innego. lol

#621 2006-04-06 13:49:19

Justyna
Użytkownik

Ka?da mi?o?? jest mo?liwa.

#622 2006-04-06 15:25:25

Admete
Użytkownik

O tak Radziwi??owicz sprawi?, ?e serial Glina zdystansowa? zdecydowanie inne tego produkcje.
Co do lubienia lub nielubienia aktorów. Ja te? prze?ywam fascynacje postaciami, nie aktorami. Na przyk?ad nie przepadam z Russelem Crowe, ale uwielbiam Maximusa.

“What makes us human is that we care--and because we care, we never stop trying,"

Commander Jeffrey Sinclair / Babylon 5

#623 2006-04-06 15:44:14

Gosia
Użytkownik

Przeciez to oczywiste, gdyby Armitage nie byl Thorntonem, to nigdy bym nie zwrocila na niego uwagi, bo mi sie nie podobal.
Na innych zdjeciach wyglada przecietnie.
Ale jako Thornton jest (jak to napisala autorka artykulu) "ekstremalnie przystojny", przynajmniej dla mnie.
Na pewno duza w tym zasluga jego glosu.
Co do ubran, sa niezle, czasem co prawda wyglada w nich troche jakby byl scisniety lub przyduszony, ale mi sie podoba, bo odbieram go jako postac i jako mezczyzne, dzieki mimice twarzy, gestom, usmiechom nabiera to wszystko innego smaku. I w czasie trwania filmu dzieki fabule i jego przemianie, staje sie bardzo bardzo interesujacy.
Swietny scenariusz, dialogi, zdjecia, jego gra - tworza calosc, dzieki czemu on sam nabiera niezwyklego uroku.
Gdy go ogladam teraz nie moge sie powstrzymac od pelnego zachwytu usmiechu.
Nie mowie ze tak bedzie zawsze, bo jeszcze wrazenia sa swieze, ale wiem, ze postac Thorntona zapadnie mi w pamiec, choc moze ten aktor juz nigdy wiecej nie bedzie mi sie podobal tak jak teraz.

#624 2006-04-06 18:21:18

Alison
Użytkownik

Gitko, to zdjecie, ktore zamiescilas wyzej na pewno spodoba sie Alison, jestem pewna smile

Zdj?cie mi si? podoba, bo ma na nim bardzo intryguj?ce oczy i nie przeszkadza mi, ze nie ma bia?ej koszuli, w której oczywi?cie I love go najbardziej ;-)
Ale Bogiem a prawd?, zdj?cia z autografem mnie nie rajcuj?, bo ju? tak dawno wyros?am z jakiego? zbierania zdj?? i np. wklejania do albumów. Co niby mia?abym z tym teraz robi?? Mój synu? wystarczy, ?e si? ze mnie nabija jak mam na pulpicie co i raz innego przystojniaka ;-) Nad ?ó?kiem sobie czego? takiego nie przywal?, bo bym musia?a przed go??mi chusteczk? jak?? zakrywa?, bo by pomy?leli, ?e na ?eb z rozpaczy upad?am. Musz? si? przyzna?, ?e w jakiej? zamierzch?ej podstawówce, czyli wtedy kiedy po?owy z was jeszcze nie by?o w planach, a Armitage chodzi? do ??obka, mia?am album ze zdj?ciami Jerzego Grunwalda, com si? w nim skrycie podkochiwa?a. Cappucino dla tej co wie kto to by?, a w?a?ciwie jest, ale podobno mieszka gdzie? w Szwecji. Tak wi?c wystarczy mi, ?e tu oczy napas?. Co innego gdyby mi osobi?cie ten autograf da?, to bym go sobie ceni?a. Mam osobiste wpisy do ksi??ek Okud?awy, Jacka Kaczmarskiego, od Jacka nawet dostalam w prezencie kaset? i dzi? to dla mnie bezcenne pami?tki, ale takie przys?ane poczt?, hurtem podpisywane przez jak?s agentk? mo?e.... PHI :?

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

#625 2006-04-06 18:22:32

Gosia
Użytkownik

Armitage czyta fragment powiesci North & South:
http://www.richard-armitage.com/Multimedia/Clip%204.mp3

[URL=http://imageshack.us]http://img157.imageshack.us/img157/7639/northsouth20small18je.jpg[/URL]

Stopka forum