Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#1 2004-11-03 10:36:13

Loana
U¿ytkownik

Jak zobaczyć profil użytkownika forum?

Pytanie jak w temacie. Tzn jeśli chciałabym zobaczyć czyjś profil, jego adresy i numery to gdzie mam się udać? Coś nie mogę tego znaleźć.
Pozdrawiam!


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#2 2004-11-03 13:05:02

KatA
U¿ytkownik

Re: Jak zobaczyć profil użytkownika forum?

Ja chyba wiem. W kazdym poscie w okienku tekstu pod tekstem jest przycisk profil. (Z niego wiem ze masz taki sam zawod jak ja lol
Ja z kolei jestem ciekawa czy jest gdzies lista wszystkich uzytkownikow z dostemem do profili.

Offline

 

#3 2004-11-03 20:00:31

Kazik
(Admin)

Re: Jak zobaczyć profil użytkownika forum?

Jest taka opcja, nazywa się z angielska Members List czyli po naszemu Lista Członków (jak sami widziecie muszę zmienić tę nazwę wink - jakieś pomysły?) , i na razie nie jest aktywna, testuję ją. Ale spokojnie - z czasem włączę.


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#4 2004-12-30 13:08:57

Loana
U¿ytkownik

Re: Jak zobaczyć profil użytkownika forum?

Wszystko ładnie i w ogóle, ale chciałabym wiedzieć, jak odczytać numery GG i inne na profilach. Bo kiedy klikam ikonkę, pod która powinien znajdować się dany numer, wywala mi, że "te typ adresu nieznany lub nieobsługiwany"...czyli nici z wpisania sobie ludzi na GG.


JakieÅ› pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

Offline

 

#5 2005-01-15 23:04:22

dorotka
U¿ytkownik

Re: Jak zobaczyć profil użytkownika forum?

No właśnie, ja mam ten sam problem. Nie moge zobaczyć gg innych osób. Co jest???
Ciekawe czemu wcześniej nie napisałam o tym. Pewnie chciałam bo już wcześniej czytałam twój post Loana, ale mie wyleciało z głowy chyba. Normalka, nie mam już do siebie siły big_smile


Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB