Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2004-11-03 10:36:13

Loana
U┐ytkownik

Jak zobaczy─ç profil u┼╝ytkownika forum?

Pytanie jak w temacie. Tzn je┼Ťli chcia┼éabym zobaczy─ç czyj┼Ť profil, jego adresy i numery to gdzie mam si─Ö uda─ç? Co┼Ť nie mog─Ö tego znale┼║─ç.
Pozdrawiam!

Jakie┼Ť pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#2 2004-11-03 13:05:02

KatA
U┐ytkownik

Re: Jak zobaczy─ç profil u┼╝ytkownika forum?

Ja chyba wiem. W kazdym poscie w okienku tekstu pod tekstem jest przycisk profil. (Z niego wiem ze masz taki sam zawod jak ja lol
Ja z kolei jestem ciekawa czy jest gdzies lista wszystkich uzytkownikow z dostemem do profili.

#3 2004-11-03 20:00:31

Kazik
(Admin)

Jest taka opcja, nazywa si─Ö z angielska Members List czyli po naszemu Lista Cz┼éonk├│w (jak sami widziecie musz─Ö zmieni─ç t─Ö nazw─Ö wink - jakie┼Ť pomys┼éy?) , i na razie nie jest aktywna, testuj─Ö j─ů. Ale spokojnie - z czasem w┼é─ůcz─Ö.

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

#4 2004-12-30 13:08:57

Loana
U┐ytkownik

Wszystko ładnie i w ogóle, ale chciałabym wiedzieć, jak odczytać numery GG i inne na profilach. Bo kiedy klikam ikonkę, pod która powinien znajdować się dany numer, wywala mi, że "te typ adresu nieznany lub nieobsługiwany"...czyli nici z wpisania sobie ludzi na GG.

Jakie┼Ť pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#5 2005-01-15 23:04:22

dorotka
U┐ytkownik

No w┼éa┼Ťnie, ja mam ten sam problem. Nie moge zobaczy─ç gg innych os├│b. Co jest???
Ciekawe czemu wcze┼Ťniej nie napisa┼éam o tym. Pewnie chcia┼éam bo ju┼╝ wcze┼Ťniej czyta┼éam tw├│j post Loana, ale mie wylecia┼éo z g┼éowy chyba. Normalka, nie mam ju┼╝ do siebie si┼éy big_smile

Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

Stopka forum