Ogród Jane Austen

Strona po¶wiecona Jane Austen

Nie jeste¶ zalogowany.

Og³oszenie

#76 2006-03-06 23:29:47

Kazik
(Admin)

Re: Nominacje do Oskara :-(

1. Upomnienie za offtopic.

2. Ta strona w założeniu nie służy ani propagowaniu jakichkolwiek poglądów etyczno-moralno-politycznych, ani też ich zwalczaniu. Przychodzimy tutaj by się rozerwać, korzystając z pokładów uśmiechu i humoru zawartych w książkach Jane - a nie żeby dyskutować o rasizmie lub innych problemach tego świata. Dosyć mamy tego codziennie wokół siebie, są inne strony poświęcone tym zagadnieniom i tam można się w tych tematach wyżywać. Tutaj - nie. Posty rozważające wyższość lub zasadność takich lub innych poglądów etycznych, religijnych, politycznych czy moralnych - będą usuwane w celu zachowania charakteru strony.


"Barbarzyńcami nazywamy tych, których zwyczaje różnią się od naszych" (Benjamin Franklin)

Offline

 

#77 2006-03-08 09:06:25

milosz
U¿ytkownik

Re: Nominacje do Oskara :-(

Oglądnęłam wczoraj skrócik z Oscarów smile
Boże ale oni głupoty wygadują - :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: "szczególnie dziękuję mojej babci"......, "mamo sama wychowałś czwórkę dzieci" - no normalnie - nóz się w kieszeni otwiera :x


[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

Offline

 

#78 2006-03-08 09:22:46

Alison
U¿ytkownik

Re: Nominacje do Oskara :-(

Też widziałam, mdłe to jakieś było jak diabli. Wątek homo zdominował całą galę. Podobał mi sie jeno ten filmik na początku jak to chcieli zwabić jakieś nowego prowadzącego. Hmmmm, tak obudzić się z Dżordżykiem na sąsiedniej poduszce..... :oops:


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#79 2006-03-08 09:31:23

milosz
U¿ytkownik

Re: Nominacje do Oskara :-(

Też widziałam, mdłe to jakieś było jak diabli. Wątek homo zdominował całą galę. Podobał mi sie jeno ten filmik na początku jak to chcieli zwabić jakieś nowego prowadzącego. Hmmmm, tak obudzić się z Dżordżykiem na sąsiedniej poduszce..... :oops:

no wogóle George C. - nienaganny wink
(i wiecie, że on podobno prowadzi rozmowy coby zagrać Jose Murinio - piłkarza i ternera Chelsea London) wink


[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

Offline

 

#80 2006-03-08 12:58:51

Diana
U¿ytkownik

Re: Nominacje do Oskara :-(

Keira ślicznie wyglądała, Salma Hayek też.
Co do muzyki, żadnej z nich nie słyszałam na płycie. Tę z "Dumy" tylko na samym filmie i jakoś mi specjalnie nie zapadła w pamięć. Jak ten skrzypek na gali Oscarów zagrał po kolei 5 motywów, to miałam wrażenie, iż z każdym kolejnym napięcie wzrasta. Już "Wierny ogrodnik" miał ciekawą melodię i aranż, ale muszę przyznać (nie bijcie mnie, proszę!), że jak usłyszałam muzykę z TBM, to coś mi serce zadrżało. Więc się z werdyktem jury zgadzam.
"Legalna blondynka"- hmm, no nie wiem... Czy to była taka rewelacyjna kreacja?
A najbardziej na gali podobała mi się Rachel Weisz, uosobienie wdzięku i piękna. I tak ładnie dziękowała Morganowi F. Ach! big_smile


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#81 2006-03-08 13:58:34

Alison
U¿ytkownik

Re: Nominacje do Oskara :-(

A propos gali, to chirurdzy plastyczni, którzy zajmowali się Dolly Parton powinni wszyscy jak jeden zostać skazani na śmierć przez zarażenie ptasią grypą. Ona już nie jest podobna do człowieka, to jakiś ruszający się manekin. Straszne!
Morgan Freeman, był boski. On ma w sobie jakieś niesamowite szlachectwo w postawie mimo tej swojej ciemnej skóry. Jest wspaniały! Jak król ;-)


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#82 2006-03-08 15:45:04

Diana
U¿ytkownik

Re: Nominacje do Oskara :-(

Pewnie z powodu tego jego uroku osobistego dostał rolę bodajże Boga w filmie "Bruce Wszechmogący". Nawet z miotłą mu było do twarzy. big_smile
Dolly Parton- botoks wręcz z niej wyłaził. Ale głos miała fajny!


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#83 2006-03-08 15:51:13

Jeanne
U¿ytkownik

Re: Nominacje do Oskara :-(

E tam Dżordżyk....za to Keanu Reeves był boski!!! Uwielbiam go po prostu!!! lol Najbardziej podobała mi się suknia Salmy, Rachel no i nasza Lizzy wyglądała też ślicznie. big_smile


"Lasy były dokoła. I pożółkłe liście
Jak blade meteory przez półmrok spadały."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

Offline

 

#84 2006-03-08 15:57:46

Diana
U¿ytkownik

Re: Nominacje do Oskara :-(

Też wybieram tę trójkę, Jeanne. A z panów: Morgan Freeman, ... i to chyba wszystko! wink


Czym jest życie- snem jedynie...
GG: 9031506

Offline

 

#85 2006-03-08 16:19:22

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Nominacje do Oskara :-(

|Słuchałam całego soundtracku z TBM - nie zrobił na mnie najmniejszego wrażenia. Nie powiem, że ten z P&P mną wstrząsnął, ale była moim zdaniem, lepszy i bardziej nastrojowy. Chociaż bez filmu nie istnieje.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#86 2006-03-08 17:27:01

Kaziuta
U¿ytkownik

Re: Nominacje do Oskara :-(

E tam Dżordżyk....za to Keanu Reeves był boski!!! Uwielbiam go po prostu!!! lol Najbardziej podobała mi się suknia Salmy, Rachel no i nasza Lizzy wyglądała też ślicznie. big_smile

Zgadzam się w całej rozciągłości tego zagadnienia dorzuciłabym jeszcze kreacje Reese. Wyglądała bardzo wdzięcznie, poza tym tak ładnie i skromnie sie zachowała jak dostała Oscara.

Offline

 

#87 2006-03-08 17:50:58

Alison
U¿ytkownik

Re: Nominacje do Oskara :-(

E tam Dżordżyk....za to Keanu Reeves był boski!!! Uwielbiam go po prostu!!! lol Najbardziej podobała mi się suknia Salmy, Rachel no i nasza Lizzy wyglądała też ślicznie. big_smile

Keanu to raczej BYł boski, bo na tej gali to miał jakieś takie oczka jak świńskie żabki. Nie spał chyba ze 4 noce albo płakał przez 6....


Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyną, swoja, własna, niczyja, nie znana nikomu...

Offline

 

#88 2006-03-08 20:02:12

Jeanne
U¿ytkownik

Re: Nominacje do Oskara :-(

Fakt Kaziuta zapomniałam o Reese. Naomi Watts wyglądała nie bardzo, podobnie jak Hilary Swank - myślałam, że zaraz zostanie bez sukienki... big_smile


"Lasy były dokoła. I pożółkłe liście
Jak blade meteory przez półmrok spadały."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

Offline

 

#89 2006-03-08 20:07:17

Jeanne
U¿ytkownik

Re: Nominacje do Oskara :-(

E tam był...KR jest boski i bez dyskusji....ja tam wątpliwej urody waszego Colinka nie podważam... :twisted:


"Lasy były dokoła. I pożółkłe liście
Jak blade meteory przez półmrok spadały."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

Offline

 

#90 2006-03-08 20:17:10

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Nominacje do Oskara :-(

...ja tam wątpliwej urody waszego Colinka nie podważam... :twisted:

Chyba właśnie to zrobiłaś :twisted: wink


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#91 2006-03-08 20:38:24

Jeanne
U¿ytkownik

Re: Nominacje do Oskara :-(

:twisted: :twisted: :twisted: Taki miałam zamiar... :twisted: :twisted: :twisted: ależ ja okrutna jestem....ale już luz...każda ma swój ideał poprzestańmy na tym... wink


"Lasy były dokoła. I pożółkłe liście
Jak blade meteory przez półmrok spadały."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

Offline

 

#92 2006-03-08 20:40:54

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Nominacje do Oskara :-(

No właśnie.
Nie ma to jak Sean Bean i Rupert Everett!! big_smile


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#93 2006-03-08 21:07:12

izek
U¿ytkownik

Re: Nominacje do Oskara :-(

No właśnie.
Nie ma to jak Sean Bean i Rupert Everett!! big_smile

czy to nie Rupert Everett grał George'a Emersona w oskarowym "Pokoju z widokiem"?? taki blondyn w stylu urody podobny wlasnie do Beana??


gg 5425654

Offline

 

#94 2006-03-08 21:09:09

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Nominacje do Oskara :-(

...ależ ja okrutna jestem...

Czy ja wiem? Chyba nie za bardzo... wink

...ale już luz...każda ma swój ideał poprzestańmy na tym... wink

No to każda z nas wie wink Rozumiem, ze w Twoim przypadku jest to Keanu? Też go lubię, mam słabość do czarnowłosych... big_smile


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#95 2006-03-08 21:10:06

Caitriona
U¿ytkownik

Re: Nominacje do Oskara :-(

czy to nie Rupert Everett grał George'a Emersona w oskarowym "Pokoju z widokiem"?? taki blondyn w stylu urody podobny wlasnie do Beana??

O nie! To był Julian Sands.


The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

Offline

 

#96 2006-03-08 21:54:26

milosz
U¿ytkownik

Re: Nominacje do Oskara :-(

No właśnie.
Nie ma to jak Sean Bean i Rupert Everett!! big_smile

czy to nie Rupert Everett grał George'a Emersona w oskarowym "Pokoju z widokiem"?? taki blondyn w stylu urody podobny wlasnie do Beana??

i tak sobie myślę, że RUppert to chynba mógłby zagrać w tym filmie o kowbojach.

:mrgreen:

Mnie jeszcze się nie podobała Uma Thurmann - blehhhhhhh :evil:

A chirurdzy Dolly P. - to sama nie wiem - chyba wszystkich wykastrować a baę uśpić od razu bo straszy wink
I głosik juz ma niestety słabiutki
Wiecie, że ona ma 60 lat. :? :? :? :?


[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

Offline

 

#97 2006-03-08 22:00:15

AineNiRigani
U¿ytkownik

Re: Nominacje do Oskara :-(

i tak sobie myślę, że RUppert to chynba mógłby zagrać w tym filmie o kowbojach.

Raczej historia mogłaby być o nim big_smile
Nie chodzi mi o szczegóły życia prywatnego, ale ot o wyglą, sposób bycia, głos. Szczególnie o ten głos. I Nosowo-gardłowy sposób mówienia.


Nawet kojot na kamieniu może dostać wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

Offline

 

#98 2006-03-08 22:12:44

Jeanne
U¿ytkownik

Re: Nominacje do Oskara :-(

Caitriona ja też kocham brunetów!!! Ognistych, ciemnookich........ big_smile Czy Keanu to nie wiem, raczej taka wybuchowa mieszanka, trochę tego, trochę tamtego... :twisted: ale co z tego by wyszło....strach pomyśleć... wink


"Lasy były dokoła. I pożółkłe liście
Jak blade meteory przez półmrok spadały."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

Offline

 

#99 2006-03-08 22:50:21

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Nominacje do Oskara :-(


Keanu to raczej BYł boski, bo na tej gali to miał jakieś takie oczka jak świńskie żabki. Nie spał chyba ze 4 noce albo płakał przez 6....

Nie przepadam za Keanu jako aktorem, najbardziej to mi się chyba w "Speedzie" podobał i w "Spacerze w chmurach", ale cenię go za to, że jest taki "niehollywoodzki". Na oscarach w stroju galowym wygląda zawsze niezbyt ciekawie, widać po prostu, że się w tego typu ubranku i na tego typu imprezach źle czuje.


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

#100 2006-03-08 23:01:55

GosiaJ
U¿ytkownik

Re: Nominacje do Oskara :-(

A propos gali, to chirurdzy plastyczni, którzy zajmowali się Dolly Parton powinni wszyscy jak jeden zostać skazani na śmierć przez zarażenie ptasią grypą. Ona już nie jest podobna do człowieka, to jakiś ruszający się manekin. Straszne!
Morgan Freeman, był boski. On ma w sobie jakieś niesamowite szlachectwo w postawie mimo tej swojej ciemnej skóry. Jest wspaniały! Jak król ;-)

Zgadzam się co do Dolly, wygląda jak jakiś android, a gust ma jak nie przymierzając, pani Kozidrak - ten sam typ ciuszków preferuje ;-)
Natomiast Freeman rzeczywiście boski - ale on zawsze prezentuje dużą klasę, a poza tym ma GłOS (tak, wiem, fascynacja głosami to taka moja perwersja :-)) Poza tym z facetów godny uwagi był moim zdaniem jeszcze Clooney
Ogólnie jednak, nie wiem, czy zauważyłyście, że większość kobiet miała czarne kiecki i ciemne, przydymione makijaże oczu - wyglądały smutno i "nieimprezowo". Na plus wyróżniała się Rachel Weisz - mimo czerni promienna i piękna, oraz Jennifer Garner. ładnie wyglądała też Michelle Williams - dowód, że jasna blondynka w mocnym czerwonym makijażem ust nie musi być wulgarna. Keira - nieźle, ale miała już ładniejsze kreacje(np. na Złotych Globach).
Mowy jak zwykle były nudne i tandetne (dziękowanie babci, że urodziła mamę itd.), a show mało zabawny. Więc jak ktoś przespał tę noc, nie ma czego żałować.


Thorntonmania... nieustające apogeum uzależnienia.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB