Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#76 2006-03-06 23:29:47

Kazik
(Admin)

Re: Nominacje do Oskara :-(

1. Upomnienie za offtopic.

2. Ta strona w za?o?eniu nie s?u?y ani propagowaniu jakichkolwiek pogl?dów etyczno-moralno-politycznych, ani te? ich zwalczaniu. Przychodzimy tutaj by si? rozerwa?, korzystaj?c z pok?adów u?miechu i humoru zawartych w ksi??kach Jane - a nie ?eby dyskutowa? o rasizmie lub innych problemach tego ?wiata. Dosy? mamy tego codziennie wokó? siebie, s? inne strony po?wi?cone tym zagadnieniom i tam mo?na si? w tych tematach wy?ywa?. Tutaj - nie. Posty rozwa?aj?ce wy?szo?? lub zasadno?? takich lub innych pogl?dów etycznych, religijnych, politycznych czy moralnych - b?d? usuwane w celu zachowania charakteru strony.

"Barbarzy?cami nazywamy tych, których zwyczaje ró?ni? si? od naszych" (Benjamin Franklin)

#77 2006-03-08 09:06:25

milosz
Użytkownik

Ogl?dn??am wczoraj skrócik z Oscarów smile
Bo?e ale oni g?upoty wygaduj? - :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: "szczególnie dzi?kuj? mojej babci"......, "mamo sama wychowa?? czwórk? dzieci" - no normalnie - nóz si? w kieszeni otwiera :x

[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

#78 2006-03-08 09:22:46

Alison
Użytkownik

Te? widzia?am, md?e to jakie? by?o jak diabli. W?tek homo zdominowa? ca?? gal?. Podoba? mi sie jeno ten filmik na pocz?tku jak to chcieli zwabi? jakie? nowego prowadz?cego. Hmmmm, tak obudzi? si? z D?ord?ykiem na s?siedniej poduszce..... :oops:

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

#79 2006-03-08 09:31:23

milosz
Użytkownik

Te? widzia?am, md?e to jakie? by?o jak diabli. W?tek homo zdominowa? ca?? gal?. Podoba? mi sie jeno ten filmik na pocz?tku jak to chcieli zwabi? jakie? nowego prowadz?cego. Hmmmm, tak obudzi? si? z D?ord?ykiem na s?siedniej poduszce..... :oops:

no wogóle George C. - nienaganny wink
(i wiecie, ?e on podobno prowadzi rozmowy coby zagra? Jose Murinio - pi?karza i ternera Chelsea London) wink

#80 2006-03-08 12:58:51

Diana
Użytkownik

Keira ?licznie wygl?da?a, Salma Hayek te?.
Co do muzyki, ?adnej z nich nie s?ysza?am na p?ycie. T? z "Dumy" tylko na samym filmie i jako? mi specjalnie nie zapad?a w pami??. Jak ten skrzypek na gali Oscarów zagra? po kolei 5 motywów, to mia?am wra?enie, i? z ka?dym kolejnym napi?cie wzrasta. Ju? "Wierny ogrodnik" mia? ciekaw? melodi? i aran?, ale musz? przyzna? (nie bijcie mnie, prosz?!), ?e jak us?ysza?am muzyk? z TBM, to co? mi serce zadr?a?o. Wi?c si? z werdyktem jury zgadzam.
"Legalna blondynka"- hmm, no nie wiem... Czy to by?a taka rewelacyjna kreacja?
A najbardziej na gali podoba?a mi si? Rachel Weisz, uosobienie wdzi?ku i pi?kna. I tak ?adnie dzi?kowa?a Morganowi F. Ach! big_smile

Czym jest ?ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#81 2006-03-08 13:58:34

Alison
Użytkownik

A propos gali, to chirurdzy plastyczni, którzy zajmowali si? Dolly Parton powinni wszyscy jak jeden zosta? skazani na ?mier? przez zara?enie ptasi? gryp?. Ona ju? nie jest podobna do cz?owieka, to jaki? ruszaj?cy si? manekin. Straszne!
Morgan Freeman, by? boski. On ma w sobie jakie? niesamowite szlachectwo w postawie mimo tej swojej ciemnej skóry. Jest wspania?y! Jak król ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

#82 2006-03-08 15:45:04

Diana
Użytkownik

Pewnie z powodu tego jego uroku osobistego dosta? rol? bodaj?e Boga w filmie "Bruce Wszechmog?cy". Nawet z miot?? mu by?o do twarzy. big_smile
Dolly Parton- botoks wr?cz z niej wy?azi?. Ale g?os mia?a fajny!

#83 2006-03-08 15:51:13

Jeanne
Użytkownik

E tam D?ord?yk....za to Keanu Reeves by? boski!!! Uwielbiam go po prostu!!! lol Najbardziej podoba?a mi si? suknia Salmy, Rachel no i nasza Lizzy wygl?da?a te? ?licznie. big_smile

"Lasy by?y doko?a. I po?ó?k?e li?cie
Jak blade meteory przez pó?mrok spada?y."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

#84 2006-03-08 15:57:46

Diana
Użytkownik

Te? wybieram t? trójk?, Jeanne. A z panów: Morgan Freeman, ... i to chyba wszystko! wink

#85 2006-03-08 16:19:22

AineNiRigani
Użytkownik

|S?ucha?am ca?ego soundtracku z TBM - nie zrobi? na mnie najmniejszego wra?enia. Nie powiem, ?e ten z P&P mn? wstrz?sn??, ale by?a moim zdaniem, lepszy i bardziej nastrojowy. Chocia? bez filmu nie istnieje.

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#86 2006-03-08 17:27:01

Kaziuta
Użytkownik

E tam D?ord?yk....za to Keanu Reeves by? boski!!! Uwielbiam go po prostu!!! lol Najbardziej podoba?a mi si? suknia Salmy, Rachel no i nasza Lizzy wygl?da?a te? ?licznie. big_smile

Zgadzam si? w ca?ej rozci?g?o?ci tego zagadnienia dorzuci?abym jeszcze kreacje Reese. Wygl?da?a bardzo wdzi?cznie, poza tym tak ?adnie i skromnie sie zachowa?a jak dosta?a Oscara.

#87 2006-03-08 17:50:58

Alison
Użytkownik

Keanu to raczej BY? boski, bo na tej gali to mia? jakie? takie oczka jak ?wi?skie ?abki. Nie spa? chyba ze 4 noce albo p?aka? przez 6....

#88 2006-03-08 20:02:12

Jeanne
Użytkownik

Fakt Kaziuta zapomnia?am o Reese. Naomi Watts wygl?da?a nie bardzo, podobnie jak Hilary Swank - my?la?am, ?e zaraz zostanie bez sukienki... big_smile

#89 2006-03-08 20:07:17

Jeanne
Użytkownik

E tam by?...KR jest boski i bez dyskusji....ja tam w?tpliwej urody waszego Colinka nie podwa?am... :twisted:

#90 2006-03-08 20:17:10

Caitriona
Użytkownik

...ja tam w?tpliwej urody waszego Colinka nie podwa?am... :twisted:

Chyba w?a?nie to zrobi?a? :twisted: wink

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#91 2006-03-08 20:38:24

Jeanne
Użytkownik

:twisted: :twisted: :twisted: Taki mia?am zamiar... :twisted: :twisted: :twisted: ale? ja okrutna jestem....ale ju? luz...ka?da ma swój idea? poprzesta?my na tym... wink

#92 2006-03-08 20:40:54

AineNiRigani
Użytkownik

No w?a?nie.
Nie ma to jak Sean Bean i Rupert Everett!! big_smile

#93 2006-03-08 21:07:12

izek
Użytkownik

No w?a?nie.

czy to nie Rupert Everett gra? George'a Emersona w oskarowym "Pokoju z widokiem"?? taki blondyn w stylu urody podobny wlasnie do Beana??

gg 5425654

#94 2006-03-08 21:09:09

Caitriona
Użytkownik

...ale? ja okrutna jestem...

Czy ja wiem? Chyba nie za bardzo... wink

...ale ju? luz...ka?da ma swój idea? poprzesta?my na tym... wink

No to ka?da z nas wie wink Rozumiem, ze w Twoim przypadku jest to Keanu? Te? go lubi?, mam s?abo?? do czarnow?osych... big_smile

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#95 2006-03-08 21:10:06

Caitriona
Użytkownik

czy to nie Rupert Everett gra? George'a Emersona w oskarowym "Pokoju z widokiem"?? taki blondyn w stylu urody podobny wlasnie do Beana??

O nie! To by? Julian Sands.

#96 2006-03-08 21:54:26

milosz
Użytkownik

No w?a?nie.

i tak sobie my?l?, ?e RUppert to chynba móg?by zagra? w tym filmie o kowbojach.

:mrgreen:

Mnie jeszcze si? nie podoba?a Uma Thurmann - blehhhhhhh :evil:

A chirurdzy Dolly P. - to sama nie wiem - chyba wszystkich wykastrowa? a ba? u?pi? od razu bo straszy wink
I g?osik juz ma niestety s?abiutki
Wiecie, ?e ona ma 60 lat. :? :? :? :?

#97 2006-03-08 22:00:15

AineNiRigani
Użytkownik

i tak sobie my?l?, ?e RUppert to chynba móg?by zagra? w tym filmie o kowbojach.

Raczej historia mog?aby by? o nim big_smile
Nie chodzi mi o szczegó?y ?ycia prywatnego, ale ot o wygl?, sposób bycia, g?os. Szczególnie o ten g?os. I Nosowo-gard?owy sposób mówienia.

#98 2006-03-08 22:12:44

Jeanne
Użytkownik

Caitriona ja te? kocham brunetów!!! Ognistych, ciemnookich........ big_smile Czy Keanu to nie wiem, raczej taka wybuchowa mieszanka, troch? tego, troch? tamtego... :twisted: ale co z tego by wysz?o....strach pomy?le?... wink

#99 2006-03-08 22:50:21

GosiaJ
Użytkownik

Keanu to raczej BY? boski, bo na tej gali to mia? jakie? takie oczka jak ?wi?skie ?abki. Nie spa? chyba ze 4 noce albo p?aka? przez 6....

Nie przepadam za Keanu jako aktorem, najbardziej to mi si? chyba w "Speedzie" podoba? i w "Spacerze w chmurach", ale ceni? go za to, ?e jest taki "niehollywoodzki". Na oscarach w stroju galowym wygl?da zawsze niezbyt ciekawie, wida? po prostu, ?e si? w tego typu ubranku i na tego typu imprezach ?le czuje.

Thorntonmania... nieustaj?ce apogeum uzale?nienia.

#100 2006-03-08 23:01:55

GosiaJ
Użytkownik

A propos gali, to chirurdzy plastyczni, którzy zajmowali si? Dolly Parton powinni wszyscy jak jeden zosta? skazani na ?mier? przez zara?enie ptasi? gryp?. Ona ju? nie jest podobna do cz?owieka, to jaki? ruszaj?cy si? manekin. Straszne!
Morgan Freeman, by? boski. On ma w sobie jakie? niesamowite szlachectwo w postawie mimo tej swojej ciemnej skóry. Jest wspania?y! Jak król ;-)

Zgadzam si? co do Dolly, wygl?da jak jaki? android, a gust ma jak nie przymierzaj?c, pani Kozidrak - ten sam typ ciuszków preferuje ;-)
Natomiast Freeman rzeczywi?cie boski - ale on zawsze prezentuje du?? klas?, a poza tym ma G?OS (tak, wiem, fascynacja g?osami to taka moja perwersja :-)) Poza tym z facetów godny uwagi by? moim zdaniem jeszcze Clooney
Ogólnie jednak, nie wiem, czy zauwa?y?y?cie, ?e wi?kszo?? kobiet mia?a czarne kiecki i ciemne, przydymione makija?e oczu - wygl?da?y smutno i "nieimprezowo". Na plus wyró?nia?a si? Rachel Weisz - mimo czerni promienna i pi?kna, oraz Jennifer Garner. ?adnie wygl?da?a te? Michelle Williams - dowód, ?e jasna blondynka w mocnym czerwonym makija?em ust nie musi by? wulgarna. Keira - nie?le, ale mia?a ju? ?adniejsze kreacje(np. na Z?otych Globach).
Mowy jak zwykle by?y nudne i tandetne (dzi?kowanie babci, ?e urodzi?a mam? itd.), a show ma?o zabawny. Wi?c jak kto? przespa? t? noc, nie ma czego ?a?owa?.

Thorntonmania... nieustaj?ce apogeum uzale?nienia.

Stopka forum