Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#1 2006-01-30 12:49:29

Alison
Użytkownik

D&U 2005 - wanted!!!

Kochane mo?ecie mi nada? jaki? pewny namiar sk?d ?ci?gn?? now? Dum? (mo?e by? bez polskich napisów) byle nie kinówka? Ju? 2 x "Mu?kiem" ?ci?gn??am ?wietnej jako?ci obraz ze ?wietnej jako?ci d?wi?kiem tyle, ?e jedno w stosunku do drugiego przesuni?te o jakie? 2 sceny. KAPLICA do ogl?dania :cry: :cry: :cry: :cry:
U mnie trwa to prawie tydzie? i nikt ju? nie ma cierpliwo?ci próbowa? kolejny raz na ?lepo.
POMO?ECIE???
Uszami wyobra?ni s?ysz? - Poooomo?eeeeemyyyyyy....... smile

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

#2 2006-01-30 15:08:21

Mila
Użytkownik

Re: D&U 2005 - wanted!!!

Ja Dum? i uprzedzenie ?ci?gn??am przez torrenty ze strony www.torrenty.org Wersja bardzo ?adna, nie ma ?adnych problemów z d?wi?kiem czy obrazem. Tyle tylko ?e na stronie najpierw trzeba si? zarejestrowa?, a ?eby to zrobi? nale?y wys?a? smsa za 5z?. Je?li by?aby? zainteresowana tym sposobem ?ci?gni?cia filmu to zg?o? si? do mnie na maila - wtedy ci prze?l? plik i nie b?dziesz nara?ona na koszty. Pozdrawiam serdecznie smile

#3 2006-01-30 16:25:47

Mila
Użytkownik

Niestety trzeba sad

#4 2006-01-31 17:05:20

Marta
Użytkownik

...

Ostatnio edytowany przez Marta (2008-01-08 19:03:37)

#5 2006-02-07 19:27:15

Julianna
Użytkownik

Ja niestety nie umiem sobie niczego ?ci?gn?? z internetu. By?abym dozgonnie wdzi?czna komu? kto móg?by swoj? ?ci?gni?t? wersj? DiU 2005 zgra? mi na p?ytk?. Oczywi?cie zap?ac? za p?yt?, przesy?k?, itp. Je?li znajdzie si? tak dobra dusza, to ju? baaardzo dzi?kuj? big_smile big_smile big_smile

Tylko wiara prowadzi do cudu...

#6 2006-02-07 19:31:40

Alison
Użytkownik

Na stronie http://www.osloskop.net/r/19242.html jest udana wersja "Dumy...". Gdyby kto? by? zainteresowany to na stronie http://napisy.org/Szukaj/duma%20i%20uprzedzenie/ s? polskie napisy do ró?nych wersji (akurat do w.w. jest jako pozycja pierwsza wink ). Mam nadziej?, ?e moja pomoc b?dzie przydatna.
Mi?ego ?ci?gania (i ogl?dania wink )

Mam juz kochana i bardzo Ci dzi?kuj? bo to by? bardzo s?uszny adres ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

#7 2006-02-14 23:01:52

GeorgianaDarcy
Użytkownik

(...)By?abym dozgonnie wdzi?czna komu? kto móg?by swoj? ?ci?gni?t? wersj? DiU 2005 zgra? mi na p?ytk?. Oczywi?cie zap?ac? za p?yt?, przesy?k?, itp. Je?li znajdzie si? tak dobra dusza, to ju? baaardzo dzi?kuj? big_smile big_smile big_smile

Ja równierz. Czy jest taka osoba? Bardzo mi zalezy. Bardzo, bardzo bo do wydania na dvd bede musiala jeszcze dlugo poczekac, a to co sciagnelam z internetu bylo zle zmontowane - dzwiek wyprzedzal obraz o (conajmniej) 3-4 minuty.

You have bewitched me body and soul.

#8 2006-02-15 00:05:00

Caitriona
Użytkownik

(...)By?abym dozgonnie wdzi?czna komu? kto móg?by swoj? ?ci?gni?t? wersj? DiU 2005 zgra? mi na p?ytk?. Oczywi?cie zap?ac? za p?yt?, przesy?k?, itp. Je?li znajdzie si? tak dobra dusza, to ju? baaardzo dzi?kuj? big_smile big_smile big_smile

Ja równierz. Czy jest taka osoba? Bardzo mi zalezy. Bardzo, bardzo bo do wydania na dvd bede musiala jeszcze dlugo poczekac, a to co sciagnelam z internetu bylo zle zmontowane - dzwiek wyprzedzal obraz o (conajmniej) 3-4 minuty.

To ja równie? dopisz? si? do tej pro?by... Jakby która?by?a tak mi?a smile Z góry dzi?ki.

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#9 2006-02-23 12:43:34

Julianna
Użytkownik

Dziewczyny! Naprawd? ?adna nie mo?e tego przegra??! Przecie? zap?acimy za p?ytki i przesy?k?, a wiecie jak to jest jak nie mo?na dosta? czego? co zwi?zane jest z JA...! :? tongue

Tylko wiara prowadzi do cudu...

#10 2006-02-23 13:29:57

Alison
Użytkownik

No co ja zrobi?, ?e mam takie dobre serce ;-)
Piszcie do mnie. Kazik da Wam adres. Nie pobieram ?adnych op?at bo nie chc? by? w niezgodzie z prawem, tylko tak troszk? z mi?o?ci bli?niego. Ale która mo?e to spróbujcie ?ci?gn?? z tego linku co mi poda?a Marta (troszk? wy?ej) bo tamta wersja jest OK, napisy s? troch? porypane, ale da sie prze?y?.

Stopka forum