Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#26 2006-01-29 11:16:15

Alison
Użytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

To je?li si? ju? pojawi?y polskie w?tki, to co powiedzia?yby?cie na polsk? wersj? Dumy...?
Pewnie zrobi?aby si? z tego Tr?dowata ulokowana pomi?dzy polskim dworkiem a pa?acem w ?a?cucie pozbawiona z tej cudnej brytyjsko?ci – sir, I canNOT accept you....ale ciekawe komu rozda?yby?cie role.
Mr Darcy - Tomasz Kot (wystarczaj?co wysoki i przystojny?)
Mr Bennet – Piotr Fronczewski
Pastor Collins – Artur Barci?
Lady Catherine – Anna Seniuk
Mrs Bennet – mo?e ?leszy?ska?
Na panny Bennet nie mam pomys?u. Ale jako pann? Bingley widz? Agnieszk? Dygant ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

#27 2006-01-29 11:18:06

Bonduelle
Użytkownik

Huh, Edyta Jungowska (nie znosz?) jako Lydia... tylko ?e troch? za stara wink

#28 2006-01-29 11:24:09

Alison
Użytkownik

Edyta Jungowska wy??cznie jako Mrs Philips z Meryton wink

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

#29 2006-01-29 11:35:43

Bonduelle
Użytkownik

O, prawda, nada?aby si? wink

Ale, ale! Co to za produkcja bez ?ebrowskiego w roli g?ównej? tongue

?ebrowski jako Darcy..... :twisted: :twisted: :twisted:

#30 2006-01-29 11:55:20

Alison
Użytkownik

?ebrowski za ma?o ma wzrostu na pokazanie tytu?owej dumy wink
Na Bingleya by si? nada? big_smile

#31 2006-01-29 12:03:13

caroline
Użytkownik

Cezary Pazura :twisted: (jeszcze troch? i dojdziemy do Krystyny Feldman)

#32 2006-01-29 12:07:14

Alison
Użytkownik

Krystyna Feldman jako p?k Fitzwilliam, podobno umie zagra? wszystko.
Ale chyba lepiej ?eby zagra?a jaki? obraz w galerii w Pemberley :twisted:

#33 2006-01-29 13:11:28

Bonduelle
Użytkownik

Nawet jestem sobie w stanie wyobrazi? Krystyn? Feldman jako lady de Bourgh :twisted:

#34 2006-01-29 13:49:46

AineNiRigani
Użytkownik

Kochane przyznaj?, wczoraj robi?am wszystko aby zapomnie? o rzeczywisto?ci, wi?c o to i efekt.

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#35 2006-01-29 14:03:35

Alison
Użytkownik

Kochana, wszystkie na forum zapominamy o rzeczywistosci. Ja wczoraj mia?am by? w tej hali co si? zawali?a, ale mojemu synowi nie chcia?o si? sta? w kolejce.... Mieszkam 10 min od tego miejsca i to wycie karetek od kilkunastu godzin doprowadza mnie do rozstroju nerwowego, jak równie? fakt, ?e móg? tam by? kto? z moich znajomych. Póki nie wiem nic konkretnego, wol? obmy?la? obsad? do polskiej wersji. Trudno darmo.

#36 2006-01-29 14:12:03

AineNiRigani
Użytkownik

Ja sie dowiedzia?am dopiero po 2 w nocy. Telefony wy??czone. A brat z przysz?? siostra mieli szuka? kawalera dla Klary (papu?ki). Zreszta Ula mia?a bra? udzia? w jakiej? wystawie w Katowicach, ale jak sie okaza?o, to by?o tydzie? temu.
Niemniej brak znaku zycia - nerwy w strzepkach.
Dzisiaj odreagowywuj?. ?ycz? samych pomy?lnych wiadomosci Alison

#37 2006-01-29 14:57:32

Alison
Użytkownik

Dzi?ki i nawzajem. Nie martw si? wszystko b?dzie OK. My byli?my tam oko?o po?udnia i by?y tam dos?ownie dantejskie t?umy ludzi, wi?c wi?kszo?? przewali?a si? do?? wcze?nie. Po po?udniu kiedy to si? sta?o by?o ju? du?o mniej zwiedzaj?cych tylko chyba g?ównie wystawcy. Wiem, ?e w obliczu ludzkiej tragedii mo?e to brzmie? dziwnie, ale strasznie ?al mi tych wszystkich zwierz?t które tam tyle wycierpia?y. Oprócz go?ebi by?y tam jeszcze stoiska sklepów zoologicznych...

#38 2006-01-29 15:08:46

AineNiRigani
Użytkownik

Rozumiem doskanel o co Ci chodzi. Odczuwam to podobnie. Zawsze by?am czu?a na krzywd? i ból innych. Nie tylko ludzi.

#39 2006-01-29 16:38:03

Georginia
Użytkownik

Je?li chodzi o polsk? obsad? to moze Magda Mielcarz (czy jak j? zw?) jak Jane...?ebrowski ma ?wietny g?os...
Zdecydowanie najlepszy Darcy to Zako?cielny;-)

#40 2006-01-29 17:03:06

AineNiRigani
Użytkownik

Zako?cielny Darcy? Dla mnie to pomy?ka. Bingley - owszem. Zako?cielny ma zbyt du?o prostolijno?ci i jakiej? takiej szczero?ci. Brak w nim tajemnicy
Moim kandydatem zawsze by? Robert ?o??dziewski. Odk?d widzia?am Rh+. Wymarzony, idealny polski Darcy.

#41 2006-01-29 17:14:11

Alison
Użytkownik

?o??dziewski? A w czym on jeszcze gra?, bo nie kojarz? nazwiska?

#42 2006-01-29 17:36:45

Diana
Użytkownik

Och, by?a ju? o tym go?ciu mowa na forum. Zagra? w "RH+" razem z Przybylsk? i Bujakiewicz. Widzia?am tylko zdj?cia, ale wygl?d mia? niez?y. big_smile

Czym jest ?ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#43 2006-01-29 17:40:30

AineNiRigani
Użytkownik

Och, by?a ju? o tym go?ciu mowa na forum. Zagra? w "RH+" razem z Przybylsk? i Bujakiewicz. Widzia?am tylko zdj?cia, ale wygl?d mia? niez?y. big_smile

Najlepiej zobaczy? Rh+ bo to tam wida? jakim cudownym Darcym móg?by by?. Przystojny (ale nie banalnie), dobry aktor, pe?en tajemnicy, niedomówie?, daj?cy pola wyobra?ni.

#44 2006-01-29 18:01:42

Georginia
Użytkownik

Zako?cielny Darcy? Dla mnie to pomy?ka. Bingley - owszem. Zako?cielny ma zbyt du?o prostolijno?ci i jakiej? takiej szczero?ci. Brak w nim tajemnicy
Moim kandydatem zawsze by? Robert ?o??dziewski. Odk?d widzia?am Rh+. Wymarzony, idealny polski Darcy.

Hej ,Zako?cielny jako Darcy mia?o byc g?eboko ironicznie...to w ramach tego konkurs kto si? absolutnie nie nadaje ;-)

#45 2006-01-29 18:21:39

AineNiRigani
Użytkownik

Ech zapomnia?am o temacie ... big_smile

#46 2006-01-29 18:33:36

Alison
Użytkownik

Ale da?a? Aine! Widzia?am go w galerii zdj?? z Rh+. No sorry, ale do Walki o ogie? prosz? bardzo, ale jaskiniowiec na Darcy'ego?! Ja te? uwa?am, ?e "m??czyzna nie musi by? pi?kny, wystarczy, ?e ma w sobie co?" ale bez przesady wink
No dobra, mo?e po prostu nie jest fotogeniczny... Mo?e "g?os ma milusi" to by? pi?kny nie musi. Ale wcale nie szkodzi gdy jest... wink
Jak zobacz? film to si? wypowiem bardziej miarodajnie.

#47 2006-01-29 18:47:05

AineNiRigani
Użytkownik

E tam zdj?cia. Na zdj?ciach MM i Boski "C" wygl?daj? hmmm. nie wypowiem si?. A jednak ca?o?? daje jakie? efekty, które przemawiaj?.
Dla mnie ?o??dziewski ma ten kij w ... (jak to mawia?a panna Jones) i tajemniczosc i g?os, i... wszystko co potrzeba a nawet i trza, aby BY? Darcym big_smile

#48 2006-01-29 20:05:03

Alison
Użytkownik

Dobra, narazie musz? polega? na Twoim gu?cie. Jak b?d? mia?a bardziej wyrobione zdanie - dam zna?. wink

#49 2006-01-29 20:14:08

AineNiRigani
Użytkownik

Dobra, narazie musz? polega? na Twoim gu?cie. Jak b?d? mia?a bardziej wyrobione zdanie - dam zna?. wink

eeee. To mój gust big_smile A mnie naprzyk?ad Boski "C" do gustu nie przypada big_smile

#50 2006-01-29 21:45:47

Ammit
Użytkownik

Ja mimo wszystko jestem za panam C smile

~Ammit~
---------------
GG:5777025
Tlen: ammit

Nasz ?wiat jest w sercach tych, którzy nas kochaj?...

Stopka forum