Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#26 2006-01-29 11:16:15

Alison
U┐ytkownik

Re: Ranking na najgorszych Darcych :D

To je┼Ťli si─Ö ju┼╝ pojawi┼éy polskie w─ůtki, to co powiedzia┼éyby┼Ťcie na polsk─ů wersj─Ö Dumy...?
Pewnie zrobi┼éaby si─Ö z tego Tr─Ödowata ulokowana pomi─Ödzy polskim dworkiem a pa┼éacem w ┼éa┼äcucie pozbawiona z tej cudnej brytyjsko┼Ťci – sir, I canNOT accept you....ale ciekawe komu rozda┼éyby┼Ťcie role.
Mr Darcy - Tomasz Kot (wystarczaj─ůco wysoki i przystojny?)
Mr Bennet – Piotr Fronczewski
Pastor Collins – Artur Barci┼Ť
Lady Catherine – Anna Seniuk
Mrs Bennet – mo┼╝e ┼Üleszy┼äska?
Na panny Bennet nie mam pomysłu. Ale jako pannę Bingley widzę Agnieszkę Dygant ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#27 2006-01-29 11:18:06

Bonduelle
U┐ytkownik

Huh, Edyta Jungowska (nie znosz─Ö) jako Lydia... tylko ┼╝e troch─Ö za stara wink

#28 2006-01-29 11:24:09

Alison
U┐ytkownik

Edyta Jungowska wy┼é─ůcznie jako Mrs Philips z Meryton wink

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn─ů, swoja, w┼éasna, niczyja, nie znana nikomu...

#29 2006-01-29 11:35:43

Bonduelle
U┐ytkownik

O, prawda, nadałaby się wink

Ale, ale! Co to za produkcja bez Żebrowskiego w roli głównej? tongue

┼╗ebrowski jako Darcy..... :twisted: :twisted: :twisted:

#30 2006-01-29 11:55:20

Alison
U┐ytkownik

Żebrowski za mało ma wzrostu na pokazanie tytułowej dumy wink
Na Bingleya by się nadał big_smile

#31 2006-01-29 12:03:13

caroline
U┐ytkownik

Cezary Pazura :twisted: (jeszcze troch─Ö i dojdziemy do Krystyny Feldman)

#32 2006-01-29 12:07:14

Alison
U┐ytkownik

Krystyna Feldman jako płk Fitzwilliam, podobno umie zagrać wszystko.
Ale chyba lepiej ┼╝eby zagra┼éa jaki┼Ť obraz w galerii w Pemberley :twisted:

#33 2006-01-29 13:11:28

Bonduelle
U┐ytkownik

Nawet jestem sobie w stanie wyobrazi─ç Krystyn─Ö Feldman jako lady de Bourgh :twisted:

#34 2006-01-29 13:49:46

AineNiRigani
U┐ytkownik

Kochane przyznaj─Ö, wczoraj robi┼éam wszystko aby zapomnie─ç o rzeczywisto┼Ťci, wi─Öc o to i efekt.

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#35 2006-01-29 14:03:35

Alison
U┐ytkownik

Kochana, wszystkie na forum zapominamy o rzeczywistosci. Ja wczoraj mia┼éam by─ç w tej hali co si─Ö zawali┼éa, ale mojemu synowi nie chcia┼éo si─Ö sta─ç w kolejce.... Mieszkam 10 min od tego miejsca i to wycie karetek od kilkunastu godzin doprowadza mnie do rozstroju nerwowego, jak r├│wnie┼╝ fakt, ┼╝e m├│g┼é tam by─ç kto┼Ť z moich znajomych. P├│ki nie wiem nic konkretnego, wol─Ö obmy┼Ťla─ç obsad─Ö do polskiej wersji. Trudno darmo.

#36 2006-01-29 14:12:03

AineNiRigani
U┐ytkownik

Ja sie dowiedzia┼éam dopiero po 2 w nocy. Telefony wy┼é─ůczone. A brat z przysz┼é─ů siostra mieli szuka─ç kawalera dla Klary (papu┼╝ki). Zreszta Ula mia┼éa bra─ç udzia┼é w jakiej┼Ť wystawie w Katowicach, ale jak sie okaza┼éo, to by┼éo tydzie┼ä temu.
Niemniej brak znaku zycia - nerwy w strzepkach.
Dzisiaj odreagowywuj─Ö. ┼╗ycz─Ö samych pomy┼Ťlnych wiadomosci Alison

#37 2006-01-29 14:57:32

Alison
U┐ytkownik

Dzi─Öki i nawzajem. Nie martw si─Ö wszystko b─Ödzie OK. My byli┼Ťmy tam oko┼éo po┼éudnia i by┼éy tam dos┼éownie dantejskie t┼éumy ludzi, wi─Öc wi─Ökszo┼Ť─ç przewali┼éa si─Ö do┼Ť─ç wcze┼Ťnie. Po po┼éudniu kiedy to si─Ö sta┼éo by┼éo ju┼╝ du┼╝o mniej zwiedzaj─ůcych tylko chyba g┼é├│wnie wystawcy. Wiem, ┼╝e w obliczu ludzkiej tragedii mo┼╝e to brzmie─ç dziwnie, ale strasznie ┼╝al mi tych wszystkich zwierz─ůt kt├│re tam tyle wycierpia┼éy. Opr├│cz go┼éebi by┼éy tam jeszcze stoiska sklep├│w zoologicznych...

#38 2006-01-29 15:08:46

AineNiRigani
U┐ytkownik

Rozumiem doskanel o co Ci chodzi. Odczuwam to podobnie. Zawsze byłam czuła na krzywdę i ból innych. Nie tylko ludzi.

#39 2006-01-29 16:38:03

Georginia
U┐ytkownik

Je┼Ťli chodzi o polsk─ů obsad─Ö to moze Magda Mielcarz (czy jak j─ů zw─ů) jak Jane...┼╗ebrowski ma ┼Ťwietny g┼éos...
Zdecydowanie najlepszy Darcy to Zako┼Ťcielny;-)

#40 2006-01-29 17:03:06

AineNiRigani
U┐ytkownik

Zako┼Ťcielny Darcy? Dla mnie to pomy┼éka. Bingley - owszem. Zako┼Ťcielny ma zbyt du┼╝o prostolijno┼Ťci i jakiej┼Ť takiej szczero┼Ťci. Brak w nim tajemnicy
Moim kandydatem zawsze by┼é Robert ┼╗o┼é─Ödziewski. Odk─ůd widzia┼éam Rh+. Wymarzony, idealny polski Darcy.

#41 2006-01-29 17:14:11

Alison
U┐ytkownik

Żołędziewski? A w czym on jeszcze grał, bo nie kojarzę nazwiska?

#42 2006-01-29 17:36:45

Diana
U┐ytkownik

Och, by┼éa ju┼╝ o tym go┼Ťciu mowa na forum. Zagra┼é w "RH+" razem z Przybylsk─ů i Bujakiewicz. Widzia┼éam tylko zdj─Öcia, ale wygl─ůd mia┼é niez┼éy. big_smile

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#43 2006-01-29 17:40:30

AineNiRigani
U┐ytkownik

Och, by┼éa ju┼╝ o tym go┼Ťciu mowa na forum. Zagra┼é w "RH+" razem z Przybylsk─ů i Bujakiewicz. Widzia┼éam tylko zdj─Öcia, ale wygl─ůd mia┼é niez┼éy. big_smile

Najlepiej zobaczy─ç Rh+ bo to tam wida─ç jakim cudownym Darcym m├│g┼éby by─ç. Przystojny (ale nie banalnie), dobry aktor, pe┼éen tajemnicy, niedom├│wie┼ä, daj─ůcy pola wyobra┼║ni.

#44 2006-01-29 18:01:42

Georginia
U┐ytkownik

Zako┼Ťcielny Darcy? Dla mnie to pomy┼éka. Bingley - owszem. Zako┼Ťcielny ma zbyt du┼╝o prostolijno┼Ťci i jakiej┼Ť takiej szczero┼Ťci. Brak w nim tajemnicy
Moim kandydatem zawsze by┼é Robert ┼╗o┼é─Ödziewski. Odk─ůd widzia┼éam Rh+. Wymarzony, idealny polski Darcy.

Hej ,Zako┼Ťcielny jako Darcy mia┼éo byc g┼éeboko ironicznie...to w ramach tego konkurs kto si─Ö absolutnie nie nadaje ;-)

#45 2006-01-29 18:21:39

AineNiRigani
U┐ytkownik

Ech zapomniałam o temacie ... big_smile

#46 2006-01-29 18:33:36

Alison
U┐ytkownik

Ale da┼éa┼Ť Aine! Widzia┼éam go w galerii zdj─Ö─ç z Rh+. No sorry, ale do Walki o ogie┼ä prosz─Ö bardzo, ale jaskiniowiec na Darcy'ego?! Ja te┼╝ uwa┼╝am, ┼╝e "m─Ö┼╝czyzna nie musi by─ç pi─Ökny, wystarczy, ┼╝e ma w sobie co┼Ť" ale bez przesady wink
No dobra, może po prostu nie jest fotogeniczny... Może "głos ma milusi" to być piękny nie musi. Ale wcale nie szkodzi gdy jest... wink
Jak zobacz─Ö film to si─Ö wypowiem bardziej miarodajnie.

#47 2006-01-29 18:47:05

AineNiRigani
U┐ytkownik

E tam zdj─Öcia. Na zdj─Öciach MM i Boski "C" wygl─ůdaj─ů hmmm. nie wypowiem si─Ö. A jednak ca┼éo┼Ť─ç daje jakie┼Ť efekty, kt├│re przemawiaj─ů.
Dla mnie ┼╗o┼é─Ödziewski ma ten kij w ... (jak to mawia┼éa panna Jones) i tajemniczosc i g┼éos, i... wszystko co potrzeba a nawet i trza, aby BY─ć Darcym big_smile

#48 2006-01-29 20:05:03

Alison
U┐ytkownik

Dobra, narazie musz─Ö polega─ç na Twoim gu┼Ťcie. Jak b─Öd─Ö mia┼éa bardziej wyrobione zdanie - dam zna─ç. wink

#49 2006-01-29 20:14:08

AineNiRigani
U┐ytkownik

Dobra, narazie musz─Ö polega─ç na Twoim gu┼Ťcie. Jak b─Öd─Ö mia┼éa bardziej wyrobione zdanie - dam zna─ç. wink

eeee. To mój gust big_smile A mnie naprzykład Boski "C" do gustu nie przypada big_smile

#50 2006-01-29 21:45:47

Ammit
U┐ytkownik

Ja mimo wszystko jestem za panam C smile

~Ammit~
---------------
GG:5777025
Tlen: ammit

Nasz ┼Ťwiat jest w sercach tych, kt├│rzy nas kochaj─ů...

Stopka forum