Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#26 2006-02-23 21:31:04

Margarett
Użytkownik

Re: Zjazd fanek po raz drugi

A mo?e do Pszczyny...tam jest ?adny zameczek...i blisko Katowic...chocia? w ankiecie opowiedzia?am si? za Krakowem

Marzenia prze?ywane pod wp?ywem chwili trac? ca?y urok przy ich roztrz?saniu

#27 2006-02-23 22:29:56

AineNiRigani
Użytkownik

czy ja wiem czy tak blisko?

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#28 2006-02-24 13:46:50

Mag
Użytkownik

mo?e Pozna?? ostatecznie mo?e by? Toru? albo Wa-wa lol
chcia?abym Was poznac big_smile

GG 6318358

#29 2006-02-24 20:53:51

Margarett
Użytkownik

Lepiej do Pszczyny z Katowic ni? do Warszawy:)...a poza tym tam jest taki ?liczny park...

#30 2006-03-07 21:54:16

milosz
Użytkownik

O czy spotkanie fanek utkn??o w jakim? martwym punkcie? Bo ja tu widz?, ?e dwie stolice - po po?owie s? wink

Lubi? takie spotkania osób internetowych (lub wirtualnych) :mrgreen:

[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

#31 2006-03-08 09:12:23

Georginia
Użytkownik

b?d?my szczere..ka?dy chce zjazd tam gdzie mieszka bo to ?adna atrakcja t?uc si? po polskich drogach ;-)....jaki? kompromis musi by?....

#32 2006-03-08 09:21:14

AineNiRigani
Użytkownik

Tyle, ?e ta Pszczyna z angielskim ogrodem to wcale nieg?upi pomys?. Mo?naby kiecki uszy? i paradowa? w strojach z epoki.

#33 2006-03-08 09:23:53

Alison
Użytkownik

Tyle, ?e ta Pszczyna z angielskim ogrodem to wcale nieg?upi pomys?. Mo?naby kiecki uszy? i paradowa? w strojach z epoki.

8O chcesz wraca? do domu ambulansem?

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

#34 2006-03-08 09:55:04

milosz
Użytkownik

Protestuj?!!! Urodziwa nie jestem (chuda za to tez nie) a w tej kiecce wygl?da?abym.............. :oops: co tu gada? nawet pastor Collins pad?by ra?ony ( o reszcie nie wspominaj?c) lol

#35 2006-03-08 14:26:53

Gosia
Użytkownik

W sumie ciekawa jestem jak by mi bylo w takiej sukni w jakiej Lizzy chodzila, z podwyzszonym stanem. Nigdy czegos podobnego nie mialam na sobie...

#36 2006-03-08 15:16:51

Margarett
Użytkownik

Pszczyna- jak najbardziej, Suknie- jak najbardziej tylko kto to zorganizuje?? roll

#37 2006-03-08 15:59:26

Georginia
Użytkownik

A kto optowa? za Pszyczn?? ;-)
Ja moge zorganizowac w Toruniu i dodatkowo atrakcja,,,mozemy poszczelac z ?uku:-)

#38 2006-03-08 17:30:20

AineNiRigani
Użytkownik

Mnie tam Toru? odpowiada, bo w nim jeszcze nie by?am big_smile
Chocia? ja jestem w zasadzie za ka?dym miejscem. Bo przecie? nie o miejsce tutaj tak naprawd? chodzi.
Zanim we?miemy si? do zjazdu globalnego, spotkajmy si? regionalnie. Mamy kilka Torunianek, kilka Ma?opolanek.

#39 2006-03-08 17:33:10

Margarett
Użytkownik

Ja mog? si? porwa? na Pszczyne i na Kraków, bo maj?c jeszcze 17 lat mam pewne ograniczenia...pod tym wzgl?dem chcia?abym ju? by? doros?a. Ale tyko pod tym

#40 2006-03-08 19:53:25

Caitriona
Użytkownik

Ja moge zorganizowac w Toruniu i dodatkowo atrakcja,,,mozemy poszczelac z ?uku:-)

Jak dla mnie bomba!! Szczególnie ten ?uk wink Zawsze chcia?am spróbowa? strzelania. A i Toru? pi?kne miasto.

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#41 2006-03-08 23:12:51

GosiaJ
Użytkownik

Zanim we?miemy si? do zjazdu globalnego, spotkajmy si? regionalnie. Mamy kilka Torunianek, kilka Ma?opolanek.

Ja co prawda nowa na forum, wi?c mo?e nie powinnam - alem uparta jak Lizzy, wi?c si? wypowiem :-)
Mo?e rzeczywi?cie, jak tylko troch? ?niegi zejd?, np. pod koniec marca, zorganizowa? jako? spotkania regionalne? My?l?, ?e mog?oby by? wspaniale. Pszczyna jest dobrym pomys?em (mieszkam rzut beretem), ale chyba najlepiej pó?n? wiosn?, kiedy b?dzie zielono, wtedy mo?na si? poczu? jak w Pemberley ;-) Wiosn? wcze?niejsz? chyba najlepszy by?by Kraków na spotkanie "grupy Po?udnie". To mo?e ustalmy jaki? konkretny termin, np. jaki? dzie? weekendowy, na tyle odleg?y, ?eby ka?dy móg? dopasowa? plany - mo?e by za miesi?c?

Thorntonmania... nieustaj?ce apogeum uzale?nienia.

#42 2006-03-08 23:18:22

Margarett
Użytkownik

Czy musi to by? tak szybko?? Najwa?niejsze ?eby to by?o dobrze zorganizowane, a je?eli chodzi o Pszczyn? to mo?na bt tam pojecha? w d?ugi weekend majowy

#43 2006-03-08 23:28:23

GosiaJ
Użytkownik

Czy musi to by? tak szybko?? Najwa?niejsze ?eby to by?o dobrze zorganizowane, a je?eli chodzi o Pszczyn? to mo?na bt tam pojecha? w d?ugi weekend majowy

Takie wczesnowiosenne spotkanie, my?l?, nie mia?oby jakiej? szczególnej oprawy, szczególne by?oby to, ?e si? spotykamy - tak po prostu, ewentualnie mo?na po??czy? to z jakim? seansem filmowym czy pysznym jedzeniem w knajpce. Potem mo?na zorganizowa? co? bardziej wyrafinowanego ;-) Co do d?ugiego weekendu - sporo osób ma zazwyczaj w tym terminie ró?ne plany rodzinne itd., nie wiem, czy ta data jest odpowiednia.

Thorntonmania... nieustaj?ce apogeum uzale?nienia.

#44 2006-03-08 23:32:04

Margarett
Użytkownik

A mo?e pierwszego dnia wiosny big_smile

#45 2006-03-08 23:48:52

Caitriona
Użytkownik

I b?dziemy topi? razem Marzann?? big_smile

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#46 2006-03-09 00:02:10

Margarett
Użytkownik

tylko b?dziemy musia?y uwa?a? ?eby si? same nie potopi? wink

#47 2006-03-09 16:44:21

Georginia
Użytkownik

No kochane sama nie wiem,kto ma ochote przybyc do Torunia to zapraszam,jestem tu calym rokiem.
?uki s? tradycyjne,?adne sportowe badziewie tylko tradycyjne longbowy angielskie:-))) strzelamy na fortach w pieknych okolicznosciach fauny i byz moze flory.
Jesli ktos chetny prosze o zapisy.Ja jestem zaprawiony organizator wiec jeszcze moge zaoferowac wiecej rozrywek....np pokaz filmow na 'duzym'ekranie , pianoforte na zywo z adekwatnym repertuarem....szalenstwo no nie?:-)

#48 2006-03-09 17:09:39

milosz
Użytkownik

do Torunia - a po ?ab?dziu dostaniemy? I po kocie? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

#49 2006-03-09 20:23:32

AineNiRigani
Użytkownik

No ale przy takich atrakcjach, to ja na ten Toru? jak najbardziej si? pisze big_smile

#50 2006-03-09 22:08:56

Georginia
Użytkownik

noclegi od 17 z? w gór? oczywi?cie jak?s partie uczestniczek jestem w stanie przenocowa?.
Eeeee z ?ab?dziami dajcie spokój co was ta ptasia grypa obchodzi...ptaki jeste?cie?;-)

Stopka forum