Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2006-01-27 23:32:51

Bonduelle
U┐ytkownik

Tapety zwiazane z JA

Skoro mamy temat o ikonach, to czemu nie tapety? wink

Zrobi┼éam przed chwil─ů "dzie┼éo" na pulpit i jako ┼╝e jestem altruistk─ů, to si─Ö z Wami dziel─Ö tongue

http://olkalew.republika.pl/austen.jpg

#2 2006-01-28 07:58:52

Gitka
U┐ytkownik

Re: Tapety zwiazane z JA

┼Üwietna tapeta! Fajnie, ┼╝e si─Ö podzieli┼éa┼Ť.
Ja juz od dawna prosz─Ö o nowy dzia┼é z tapetami, ale czy co┼Ť z tego wyjdzie? Po prostu dobrze by by┼éo mie─ç je wszystkie w jednym miejscu.
Ci─ůgle mam nadziej─Ö...

#3 2006-01-28 09:52:41

Kazik
(Admin)

Gdzie chcecie dzia┼é z tapetami - w Galerii czy na forum? Galeria by┼éaby chyba odpowiedniejsza, bo forum s┼éu┼╝y raczej do wymiany my┼Ťli a nie obraz├│w. Mam nadziej─Ö ┼╝e dzi┼Ť albo jutro uda mi si─Ö za┼éo┼╝y─ç co┼Ť takiego w Galerii. A propozycje ju┼╝ teraz mo┼╝ecie np. nadsy┼éa─ç mailem, albo po za┼éo┼╝eniu dzia┼éu zg┼éasza─ç bezpo┼Ťrednio w Galerii.

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

#4 2006-01-28 11:51:35

AineNiRigani
U┐ytkownik

A może by tak zrobić dział "downloads"? Byłyby tam i tapety, i ikonki, i fragmenty filmów, moze clipy itp.?

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#5 2006-01-28 12:36:31

Kazik
(Admin)

M├│wisz - masz smile
Download jest jako ostatnia pozycja w "Menu" - "┼Üci─ůgnij sobie co┼Ť...".

Uwaga, na razie w wersji testowej, mog─ů wyskakiwa─ç b┼é─Ödy albo dziwne komunikaty. W razie problem├│w piszcie na mail: kazik@janeausten.pl.

P├│ki co jest tylko jeden plik z tapet─ů, nades┼éany przez kt├│r─ů┼Ť z Was kilka miesi─Öcy temu. Opcja "Nowy" s┼éu┼╝y do zg┼éaszania kolejnych.

Kategorie s─ů trzy - "Tapety", "Ikonki" i "Teksty". Je┼Ťli macie jakie┼Ť ciekawe pomys┼éy (i b─Ödziecie nadsy┼éa─ç materia┼éy) to mog─Ö za┼éo┼╝y─ç inne. Przypominam tylko o prawach autorskich. Z tego wzgl─Ödu fragmenty film├│w chyba nie b─Öd─ů si─Ö kwalifikowa─ç sad

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

#6 2006-01-28 13:56:33

AineNiRigani
U┐ytkownik

M├│wisz - masz smile
Download jest jako ostatnia pozycja w "Menu" - "┼Üci─ůgnij sobie co┼Ť...".

Pok┼éony Ci sk┼éadam, o Ksi─ů┼╝─Ö

Przypominam tylko o prawach autorskich. Z tego wzgl─Ödu fragmenty film├│w chyba nie b─Öd─ů si─Ö kwalifikowa─ç sad

Chodzi┼éo mi bardziej o filmy autorskie z wykorzystaniem fragment├│w - o ile to r├│wnie┼╝ nie zachacza o prawa. Kiedy┼Ť co┼Ť takiego widzia┼éam (Chyba Fringilla da┼éa link). Mix: Pan Darcy i Mark Darcy, wymieszane fragmenty film├│w z fajn─ů muzyczk─ů w tle.

Jeszcze jedno - a jak to bedzie w przypadku wywiad├│w np. z Boskim Herosem Tego Forum - CF? Czy jakimkolwiek innym?

#7 2006-01-28 14:02:09

AineNiRigani
U┐ytkownik

I jeszcze jedno: jak prawa autorskie maj─ů si─Ö do materia┼é├│w ┼Ťci─ůgni─Ötych z sieci. Mam tutaj na my┼Ťli g┼é├│wnie wygaszacze, tapety, ikony itp.

#8 2006-01-28 18:44:15

Ammit
U┐ytkownik

Z tego co wiem, to trzeba mie─ç zgod─Ö autora - niekt├│rzy sobie nie ┼╝ycz─ů... hmm

~Ammit~
---------------
GG:5777025
Tlen: ammit

Nasz ┼Ťwiat jest w sercach tych, kt├│rzy nas kochaj─ů...

#9 2006-01-28 18:48:14

caroline
U┐ytkownik

Bonduelle, Twoja tapetka jest ┼Ťwietna!

#10 2006-01-28 18:56:29

Ammit
U┐ytkownik

Prawda?? Te┼╝ tak uwa┼╝am smile

~Ammit~
---------------
GG:5777025
Tlen: ammit

Nasz ┼Ťwiat jest w sercach tych, kt├│rzy nas kochaj─ů...

#11 2006-01-28 19:14:17

caroline
U┐ytkownik

Zdolna bestyjka z Ciebie, wy┼Ťlij do Kazika, plizzzz, niech nam si─Ö dzialik z downloadzikami powi─Öksza big_smile Ta z tematu o tapetkach w Pogaduchowni te┼╝ pierwsza klasa.

#12 2006-01-28 19:46:47

Diana
U┐ytkownik

Bardzo piękna tapeta, i aktorzy, i cytacik, i portret autorki. I wszystko w takim ładnym odcieniu! big_smile

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#13 2006-01-28 20:40:12

Bonduelle
U┐ytkownik

Ach, dzi─Öki smile Juz wrzucam tu t─Ö tapet─Ö, plus inne moje "dokonania" - par─Ö ikonek tongue

Tylko ten formularz wysy┼éania jaki┼Ť zagmatwany tongue

#14 2006-01-28 21:15:58

AineNiRigani
U┐ytkownik

Wrzucaj, wrzucaj, dziewczyno. Tamta poprzednia jest i ładna i gustowna.
I ju┼╝ jest na moim pulpicie. Czekam na kolejne big_smile

#15 2006-01-28 21:16:47

Bonduelle
U┐ytkownik

No, wysłałam formularze, pytanie kiedy Kazik wrzuci mój "dorobek" na stronętongue

#16 2006-01-28 22:58:03

Kazik
(Admin)

1. "Dorobek" wrzucony. Czekam(y) na wi─Öcej.

2. Formularz skomplikowany? Przyjrz─Ö mu si─Ö i mo┼╝e da si─Ö upro┼Ťci─ç. Je┼Ťli kto┼Ť ma problemy z wys┼éaniem to mo┼╝e przys┼éa─ç mi na mail: kazik@janeausten.pl.

3. Ka┼╝dy materia┼é ma swojego autora. Tam sk─ůd je bierzecie z regu┼éy s─ů jakie┼Ť informacje na temat tego czy i jak mo┼╝na je rozpowszechnia─ç. Jedni zabraniaj─ů, inni nawet zalecaj─ů, a niekt├│rzy pozwalaj─ů pod pewnymi warunkami. Je┼Ťli wi─Öc b─Ödziecie przysy┼éa─ç co┼Ť czego rozpowszechnianie b─Ödzie obwarowane jakimi┼Ť klauzulami to dajcie mi o tym zna─ç.

4. Wywiady s─ů z regu┼éy w┼éasno┼Ťci─ů stacji telewizyjnych i innych tego typu przybytk├│w. Przed umieszczeniem najlepiej zapyta─ç o zgod─Ö.

5. Je┼Ťli chodzi o w┼éasne filmiki z wykorzystaniem przetworzonych scen z film├│w, to my┼Ťl─Ö ┼╝e nikt nie powinien si─Ö oburzy─ç. Je┼Ťli b─Öd─ů to filmiki z przerobionymi scenkami robione przez kogo┼Ť innego - patrz pkt. 3

Sorry za punktowanie, ale to nie objaw sztywno┼Ťci tylko ch─Ö─ç uporz─ůdkowania wielow─ůtkowego strumienia braku ┼Ťwiadomo┼Ťci wink

#17 2006-01-28 23:40:29

fringilla
U┐ytkownik

No ja jestem w temacie praw autorskich do┼Ť─ç dobrze zorientowana. Niestety wi─Ökszo┼Ť─ç autor├│w nie zgadza si─Ö, by ich prace (tapety, ikonki itp.) archiwizowa─ç na innych stronach, a nawet podawa─ç bezpo┼Ťrednie linki. Na pewno nie bez ich zgody. Cz─Östo prosz─ů o tzw. link back je┼Ťli si─Ö u┼╝ywa ich ikonek na przyk┼éad, ale ju┼╝ archiwizowanie tapet trzeba bezwzgl─Ödnie uzgadnia─ç.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#18 2006-01-29 10:30:43

caroline
U┐ytkownik

Bondi robisz te tapetki w Photoshopie?

#19 2006-01-29 10:54:55

Bonduelle
U┐ytkownik

Blisko - Paint Shop Pro wink

#20 2006-02-04 15:38:57

Kaziuta
U┐ytkownik

Moze to juz znacie, przepraszam jesli sie powtarzam. Podaje link do fajnej strony z emblematami, tapetami i wygaszaczami z P&P

http://www.angelfire.com/film/susansite/PP.html

#21 2006-02-04 19:21:56

caroline
U┐ytkownik

Jest nawet wygaszacz z Collinsem smile

#22 2006-02-05 09:42:51

Gitka
U┐ytkownik

Nie znałam tej stronki, jakże się cieszę i bardzo bardzo dziekuję. tongue

#23 2006-03-25 20:00:02

Bonduelle
U┐ytkownik

M├│j najnowszy "wyczyn":

http://bonduelle.ovh.org/both_happy.jpg

Już niedługo w dziale downloads smile (Nah nah, wrócił mi sentyment do RiR)

#24 2006-03-25 20:33:27

Kaziuta
U┐ytkownik

No, no , no Bonduelle. To jest ┼Ťliczne.
Moje najniższe pokłony i gratulacje.

#25 2006-03-25 20:35:32

Bonduelle
U┐ytkownik

Dzi─Öki :* Da┼éam z siebie wszystko, ta tapeta d┼éugo za mn─ů chodzi┼éa, ciesz─Ö si─Ö, ┼╝e si─Ö podoba smile

Stopka forum