Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2006-01-26 10:38:57

Anonymous
GoŠ

Czy kto┼Ť posiada w domu P&P, serial BBC?

Ostatni raz, kt├│ry zreszt─ů by┼é pierwszym, kiedy mia┼éam niezmiern─ů przyjemno┼Ť─ç zobaczy─ç „Dum─Ö i Uprzedzenie” w telewizji by┼é bardzo dawno temu, od tamtej pami─Ötnej pory nie mia┼éam z t─ů adaptacj─ů ┼╝adnej styczno┼Ťci :cry: ... Nie posiadam kana┼éu BBC, w zasadzie uratowa─ç mnie mo┼╝e sprowadzenie go zza granicy, lub zakupienie serialu u nas, je┼╝eli w ko┼äcu kto┼Ť b─Ödzie mia┼é lito┼Ť─ç nad nerwami fan├│w i zajmie si─Ö jego dystrybucj─ů w tym kraju. Moje pytanie skierowa┼éam za┼Ť do os├│b, kt├│re posiadaj─ůc cokolwiek zwi─ůzanego z tym serialem by┼éby w stanie si─Ö tym podzieli─ç? Wstyd mi, ┼╝e si─Ö pytam o co┼Ť takiego, ale zaczynam si─Ö robi─ç zrezygnowana… Pojawienie si─Ö nowej ekranizacji rozbudzi┼éo tylko moje u┼Ťpione ┼╝ale... sad

#2 2006-01-26 11:18:12

Kazik
(Admin)

Re: Czy kto┼Ť posiada w domu P&P, serial BBC?

Anonimie, podaj sw├│j email a mo┼╝e kto┼Ť si─Ö nad Tob─ů zmi┼éuje wink Albo lepiej sam/sama sprawd┼║ w dziale "Og┼éoszenia", a na pewno znajdziesz kogo┼Ť kto Ci pomo┼╝e.

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

Stopka forum