Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#76 2006-02-12 15:55:22

AineNiRigani
Użytkownik

Re: osobiste kr??ki

Dziewczyny, a gdzie mo?na zobaczy? Wasze dzie?a? Umie?ci?y?cie zdj?cia gdzie? w necie? Ja maj?c dwie lewe r?ce i ma?o zapa?u do nauki jestem pe?na podziwu dla wszystkich z takimi talentami.

W moim przypadku jedynie na ?cianie mojego domu, na ?cianach domu przyjació?, którym podarowa?am moje wypociny.
A tak mi?dzy nami, maj?c schemat haftu - to naprawd? nic trudnego. Ale cicho sza!!! Niech nikt sie o tym nie dowie!!! big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#77 2006-02-12 15:56:48

AineNiRigani
Użytkownik

Ale Julia jako m?oda Sabrina by?a taka stara!!!
Audrey da?a Sabrinie trzpiotowato?? m?odej i klas? starszej. Dla mnie jest jedyna i bezb?edna big_smile

#78 2006-02-12 15:57:12

Alison
Użytkownik

Poda?am tylko jeden tytu? filmu z Audrey, ale kocham wszystkie. Dla mnie to aktorski idea? kobieco?ci.

Mnie ona bardzo wzrusza?a samym swoim anielskim wygl?dem w chyba swoim ostatnim filmem gdzie gra?a z Seanem - Marion, a Sean Robin Hooda na emeryturze. Mia?am ochot? na r?kach j? nosi?, ?eby jej cho? troch? ul?y? w chorobie. Jak ogl?da?am jej zdj?cia z afryka?skimi dzie?mi, kiedy by?a ambasadorem UNICEFU, to a? mi gard?o drewnia?o. Mog? ?mia?o powiedzie?, ?e kocha?am j? jako cz?owieka, nie tylko jako aktork?.

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

#79 2006-02-12 16:06:17

AineNiRigani
Użytkownik

Mnie ona bardzo wzrusza?a samym swoim anielskim wygl?dem w chyba swoim ostatnim filmem gdzie gra?a z Seanem - Marion, a Sean Robin Hooda na emeryturze. Mia?am ochot? na r?kach j? nosi?, ?eby jej cho? troch? ul?y? w chorobie. Jak ogl?da?am jej zdj?cia z afryka?skimi dzie?mi, kiedy by?a ambasadorem UNICEFU, to a? mi gard?o drewnia?o. Mog? ?mia?o powiedzie?, ?e kocha?am j? jako cz?owieka, nie tylko jako aktork?.

Racja i Sean i Adrey - po prostu ?mietanka dla konesera.
Widzia?am filmie biograficznym, gdzie nie tylko zdjecia by?y, ale i film relacjonuj?cy jej prac? (fragment).
Masz racj? Audrey kochali i kochaj? nie tylko jako Sabrin? i wszystkie inne aktorskie wcielenia, ale po prostu jako Audrey Hepburn.

#80 2006-02-12 17:27:15

Alison
Użytkownik

Ale Julia jako m?oda Sabrina by?a taka stara!!!
Audrey da?a Sabrinie trzpiotowato?? m?odej i klas? starszej. Dla mnie jest jedyna i bezb?edna big_smile

Julia jako Sabrina za stara??? Bo?e...czuj? si? jak wybryk natury. W moim wieku to ju? chyba wypada?oby nie ?y?. Chyba strzel? samobója... :cry:

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

#81 2006-02-12 18:28:58

AineNiRigani
Użytkownik

Julia jako Sabrina za stara??? Bo?e...czuj? si? jak wybryk natury. W moim wieku to ju? chyba wypada?oby nie ?y?. Chyba strzel? samobója... :cry:

No niestety... Tyle ?e chodzi?o mi o m?od? Sabrin?, jeszcze przed wyjazdem. Julia ma ju? zmarszczki mimiczne i mimo ?e strasznie j? lubi? jako Sabrina wygl?da?a niczym Staniszewska graj?ca 14-letni? Danu?k?.

#82 2006-02-12 18:39:25

Gosia
Użytkownik

E tam, dla mnie Julia byla super, zwlaszcza jak wrocila z Paryza, taka zjawiskowa w tym kapeluszu i okularach big_smile

#83 2006-02-12 21:41:59

Alison
Użytkownik

E tam, dla mnie Julia byla super, zwlaszcza jak wrocila z Paryza, taka zjawiskowa w tym kapeluszu i okularach big_smile

Tak jej by?o do twarzy w tej czerni i tym czerwonym cabrio ;-)

#84 2006-02-12 21:43:55

Diana
Użytkownik

W?a?nie, taka nowoczesna, wyzwolona i wreszcie pewna siebie.
Dopiero po pewnym przyjrzeniu si? dostrzeg?am te drobne skórne hmm... problemy. roll

Czym jest ?ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#85 2006-02-12 21:45:53

Alison
Użytkownik

Paskudne babiszony. Wszystkie nas to czeka. Oby nam by?o tylko dane przynajmniej tak wygl?da?. W co w?tpi?.. sad

#86 2006-02-12 21:49:05

AineNiRigani
Użytkownik

Paskudne babiszony. Wszystkie nas to czeka. Oby nam by?o tylko dane przynajmniej tak wygl?da?. W co w?tpi?.. sad

Ale? kochana, ja nie mam nic przeciwko zmarszczkom, szczególnie tym od ?miechu. Ale nie w momencie kiedy 35 latka gra m?odziutk? kobietk? wchodz?c? w ?wiat doros?ych. Dla mnie to by? fa?sz i tyle big_smile

#87 2006-02-12 22:04:18

Alison
Użytkownik

Ale? kochana, ja nie mam nic przeciwko zmarszczkom, szczególnie tym od ?miechu. Ale nie w momencie kiedy 35 latka gra m?odziutk? kobietk? wchodz?c? w ?wiat doros?ych. Dla mnie to by? fa?sz i tyle big_smile

A ja kocham Juli? i nie dam na ni? z?ego s?owa powiedzie?. Jakby gra?a niemowl? to te? bym j? kocha?a ;-)

#88 2006-02-12 22:10:25

AineNiRigani
Użytkownik

A ja kocham Juli? i nie dam na ni? z?ego s?owa powiedzie?. Jakby gra?a niemowl? to te? bym j? kocha?a ;-)

Mi?o?? bywa ?lepa? lol

#89 2006-02-12 22:14:38

Alison
Użytkownik

Mi?o?? bywa ?lepa? lol

Te?. A poza tym wierna i lojalna. :-)

#90 2006-02-12 22:16:31

Gosia
Użytkownik

Tak jej by?o do twarzy w tej czerni i tym czerwonym cabrio ;-)

W tym cabrio zwlaszcza.

A co chcecie od zmarszczek?
Zycie w Paryzu biegnie szybciej wink

#91 2006-02-13 10:46:31

Kaziuta
Użytkownik

W?asnie wyczyta?am w Merlinie (internetowy sklep wysy?kowy z ksi??kami, muzyk? etc) ?e s? w sprzeda?y kolejne odcinki Waszego ukochanego seriaul "Robin Hood" z Michelem Praedem (cena 38 z?)

#92 2006-02-13 13:54:24

AineNiRigani
Użytkownik

W?asnie wyczyta?am w Merlinie (internetowy sklep wysy?kowy z ksi??kami, muzyk? etc) ?e s? w sprzeda?y kolejne odcinki Waszego ukochanego seriaul "Robin Hood" z Michelem Praedem (cena 38 z?)

Musze poczekac do kolejnej wyp?aty big_smile

#93 2006-02-13 13:55:32

AineNiRigani
Użytkownik

Albo i jeszcze d?u?ej. W marcu ma by? Gaelforce Dance w Polsce big_smile

#94 2006-02-13 16:10:00

Caitriona
Użytkownik

W marcu ma by? Gaelforce Dance w Polsce big_smile

No w?a?nie, ale bilety maj? takie ceny...

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#95 2006-02-13 16:15:12

AineNiRigani
Użytkownik

W marcu ma by? Gaelforce Dance w Polsce big_smile

No w?a?nie, ale bilety maj? takie ceny...

70, 90 i 130 z? wrrrr!!!
Ale w K-kowie tan?za w Dniu ?w. Patryka big_smile
Jakby kto? sie wybiera? do Krakowa na koncert - niech da mi zna?, ok?
Nie mam z kim i??, nikt z moich bliskich ich nie lubie sad sad

#96 2006-02-13 16:47:19

Gitka
Użytkownik

W Zabrzu maj? by? 18.03 ceny 70 z?., 90 z?., 110 z?., 140 z?.
Nie wiem jak Wy ale dla mnie to dla 2 osób zbyt du?o.

#97 2006-02-13 17:06:36

Alison
Użytkownik

Albo i jeszcze d?u?ej. W marcu ma by? Gaelforce Dance w Polsce big_smile

Woooooow!!!
Kiedy??? Gdzie??? Jak by?am ostatnio na ich koncercie w Spodku to wysz?am z niego tak pozytywnie nabuzowana, jakby mnie z armaty wystrzelili. Gdzie mo?na znale?? jakie? info na ten temat Ainusiu moja droga, nie trzymaj mnie zbyt d?ugo w niepewno?ci....Please. smile

#98 2006-02-13 17:26:42

Gitka
Użytkownik

#99 2006-02-13 17:56:04

AineNiRigani
Użytkownik

Ja mam wiadomo?ci ze szko?y ta?ca irlandzkiego. Przekopiuj? w ca?o?ci big_smile

Gaelforce Dance - mistrzowie tanca irlandzkiego po 6 latach ponownie w Polsce! Ich efektowny spektakl taneczno-muzyczny oparty na irlandzkim folklorze zobaczymy w najwiekszych salach widowiskowych naszego kraju w dniach od 14 do 27 marca br.

Okreslenie wystepow niepowtarzalnym widowiskiem, czy megaprodukcja nie odzwierciedla tego, co przedstawia fenomenalna grupa. Dzieki profesjonalnym popisom byli entuzjastycznie przyjmowani w USA, Kanadzie, Niemczech, Australii i krajach Azji. Wystepowali przed papiezem Janem Pawlem II i krolowa brytyjska Elzbieta II. W Polsce oklaskiwalo ich do tej pory ponad 30 tysiecy zachwyconych widzow, na swiecie 20 milionow.

Irlandzka muzyka na zywo, najpopularniejszy nurt tzw. muzyki etnicznej, polaczona jest z efektownym tancem, baletem, a przede wszystkim ze stepem, w ktorym czlonkowie Gaelforce Dance sa prawdziwymi mistrzami. To, co prezentuja mozna okreslic krotko - feeria swiatel i niesamowita perfekcja wykonania, idealna synchronizacja, zachwycajaca sceneria, poruszajaca do glebi muzyka.

Najbardziej spektakularne sa sceny zbiorowe, w ktorych podziwiamy precyzyjne linie tancerzy oraz absolutna jednosc wykonywanych przez nich krokow i wystukiwanego, z komputerowa wrecz precyzja, rytmu.

Wystepy Gaelforce Dance to profesjonalny show w wykonaniu artystow, ktorych warto zobaczyc!

Trasa koncertowa ma obejmowac nastepujace miasta:

Poznan: 14 marca, Hala Arena, godz. 19.00
Lublin: 15 marca, Hala MOSiR, godz. 19.30
Krakow: 17 marca, Hala Wisly godz.19.00
Zabrze: 18 marca, DMiT godz. 18.00
Bydgoszcz: 19 marca, Opera Nova godz. 16.00 i 19.00
Szczecin: 21 marca, MTS Centrum Wystawienniczo-Targowe godz. 19.00
Wroclaw: 22 marca, Hala Ludowa godz. 19.00
£odz: 23 marca, Teatr Wielki, godz. 19.30
Gdynia: 24 marca godz. 20.00, 25 marca godz. 16.00 i 19.00, Teatr Muzyczny
Warszawa: 26 marca, Sala Kongresowa godz. 16.00 i 19.00
Kielce: 27 marca, Kieleckie Centrum Kultury, godz. 17.00 i 20.00

Szczegoly i bilety:
Agencja MakroConcert
www.makroconcert.pl

Patronat honorowy:
ISTA Szkola Tanca i Agencja Artystyczna
www.ista.art.pl[/url]

#100 2006-02-13 18:05:05

AineNiRigani
Użytkownik

Alison, a wybra?aby? si? do K-kowa?

Stopka forum