Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#51 2006-03-02 22:34:14

Ania
Użytkownik

Re: Przywitalnia

I jeszcze... Kabi te? jestem pod wra?eniem Twojego avaterka! Podpowiedzcie mi sk?d ?ci?gn?? co? ciekawego na to miejsce i jak to wstawi?. Próbowa?am zdj?cie (niekoniecznie swoje), ale ma zdecydowanie za du?y format. Anio?ki s? brakiem laku i tak nie uda?o mi si? dobrze ich wstawi?.

#52 2006-03-02 22:45:35

Gosia
Użytkownik

Kazdy obrazek mozna zmniejszyc do ??danych rozmiarow: bodaj?e 100x100 jest zalecane big_smile
Witam babci? i wnuczki wink

#53 2006-03-02 22:49:49

fringilla
Użytkownik

I jeszcze... Kabi te? jestem pod wra?eniem Twojego avaterka! Podpowiedzcie mi sk?d ?ci?gn?? co? ciekawego na to miejsce i jak to wstawi?. Próbowa?am zdj?cie (niekoniecznie swoje), ale ma zdecydowanie za du?y format. Anio?ki s? brakiem laku i tak nie uda?o mi si? dobrze ich wstawi?.

No to teraz krótka ?ci?ga z ustawiania ikonek.

W profilu masz ocje: "wy?lij emblemat za swojego komputera" albo "Odno?nik do zewn?trznego Emblematu: Wpisz adres Emblematu, który chcesz wykorzysta?". Gy korzystasz z tej drugiej opcji wielko?c nie jest tak istotna. A jak masz na swoim komputerze obrazek, który chcesz wykorzystac jako ikonk?, to zmniejszasz go do wymiaru 100x100 i wrzucasz na zawn?trzny serwer, np. imageschack (http://imageshack.us) i w odpowiednie pole w profilu wklejasz "Direct link". I ju?. Brzmi skomplikowanie, ale nie jest

Pozdr. Agata
gg 5739618

#54 2006-03-02 22:55:52

Margarett
Użytkownik

Mam na imi? Beata i przyjecha?am z Katowic, a za?piewam dzisiaj...kurcze nie ten program (kolejny mój ?enuj?cy ?art...wybaczcie). Hmmm...jest wiele rzeczy, które mnie interesuj?, JA- wiadomo, muzyka...bardzo du?o muzyki, ogólnie czytanie ksi??ek...5 ksi??ek w c?igu tygodnia- zaczynam przera?a? znajomych, filmy...ale te nieg?upie i du?o by?oby jeszcze do wymieniania

Marzenia prze?ywane pod wp?ywem chwili trac? ca?y urok przy ich roztrz?saniu

#55 2006-03-02 23:00:49

Ania
Użytkownik

Z t? babci?, Gosiu to by? ?art! Te? jestem m?odsza od Colina , a na wnuki to jeszcze "troch?" poczekam.
A Tobie, Frangilko, dzi?ki za instrukcj? - zaraz popróbuj?. Mnie to trzeba ?opat?, Gosiu! ?e zmniejszy? to wiem. Wiem nawet ?e maximum jest 8x8, ale dopóki mi kto? nie wyo?li jak ((Tak ,jak mam nadziej?, zrobi?a Fran) nie rusz? z miejsca... (jak na babcie przysta?o...) lol lol

#56 2006-03-02 23:17:45

fringilla
Użytkownik

W razie w?tpliwo?ci, pytaj, nie jestem belfrzyca, ale cierpliwo?ci mi nie brakuje wink Jak korzystasz z opcji Wpisz adres Emblematu, który chcesz wykorzysta? rozmiary moga byc wi?ksze.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#57 2006-03-02 23:18:05

Gosia
Użytkownik

Z t? babci?, Gosiu to by? ?art!

Przeciez to wiem big_smile

#58 2006-03-02 23:45:47

Ania
Użytkownik

Fran, powolutku! Wchodz? do profily, doje?d?am do emblematu i mam do wybory cztery opcje. Je?li nie chcia?abym bawi? si? w zmniejszanie to mam wybra? opcj? Odno?nik do zewn?trznego emblematu. Je?li zdjecie które chc? wstawi? mam w Moich dokumentach, to musz? je najpierw stamt?d gdzie? wys?a?? Co mam wpisa? w polu odno?nika? A potem klikn?? Wy?lij? Poprowad? mnie krok po kroku please

#59 2006-03-03 10:57:31

Diana
Użytkownik

Takie instrukcje i mi by si? przyda?y, kochane! :oops:

Czym jest ?ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#60 2006-03-03 11:21:26

fringilla
Użytkownik

Wchodzicie na stron? imageshack: http://www.imageshack.us/
Macie tam opcj? "upload images" czy co? takiego, w ka?dym razie jest miejsce, gdzie nale?y wstawic plik, obok jest opcja "przegl?daj". Wybieracie zdj?cie zapisane na swoim kompuerze. zaznaczacie i klikacie "host it". Jak plik/zdj?cie si? za?aduje pojawia si? kilka okienek z adresami.
Je?li chcecie wsawi? ikonk? zaznaczacie "Direct link to image" i wstawiacie j? w opcj? w profilu "wy?lij emblemat z zewn?trznego adresu".
Jesli chcecie wstawic zdj?cie do posta tak jak ja poni?ej wink zaznaczacie "Hotlink for forums "

http://img109.imageshack.us/img109/8443/varie270iw.jpg

W razie jeszcze jakich? w?tpliwo?ci - pytajcie big_smile

Pozdr. Agata
gg 5739618

#61 2006-03-03 12:27:25

martusia
Użytkownik

Olu?,
mikrofon dobry to jest wydatek rz?du 20-30 z?otych, no nie mów ?e b?dziesz na mnie sk?pi? tongue

[URL]http://marthie.deviantart.com/[/URL]

"it is settled between us already that we are to be the happiest couple in the world."

#62 2006-03-03 17:52:37

Deska
Użytkownik

Ilu nauczycieli!! Ja sie zaczynam czu? jak w jaskini lwa roll (a w?a?ciwie lwic)! Wy mnie po?recie zanim zd??? mrugn??!

#63 2006-03-15 20:45:22

ewelinka
Użytkownik

Cze??
Jestem Ewelina,ale nie trudno sie domy?le?.Jestem z Gostynina.Taka ma?a miejscowo?c ko?o P?ocka.Dopiero niedawno odkry?am t? stron?,ale bardzo si? ciesz?,?e taka strona istnieje.A to mo?e przez to,?e ja nie lubi? komputerów.Nie umie sie przedstawia? i chyba mi to nie wychodzi.Jestem raczej nie?mia?a i wszystko co pisz? wydaje mi si? niestosowne do sytuacji.Ale chcia?am poprostu powiedzie? " [/b]CZE?? WSZYSTKIM" smile

#64 2006-03-15 22:14:52

Alraune
Użytkownik

Jako grzeczna m?oda dama pragn? rozpocz?? bywanie na tym forum od przywitania si? smile .

Przyznam, ?e jestem zachwycona tym, i? isnieje takie forum w polskiej cz??ci sieci. Sama jestem od niedawna maniaczk? Jane Austen - czyta?am wcze?niej kilka powie?ci jej autorstwa, ale na dobre drgn??o dopiero po obejrzeniu najnowszej ekranizacji Pride&Prejudice. Teraz nie ma dla mnie dnia bez lektury Jane - ci??ka choroba, która, mam nadziej?, nie minie zbyt szybko...

Wypada powiedzie? kilka s?ów o sobie: jestem studentk? tzw. wszystkiego i niczego, nieposkromion? po?eraczk? ksi??ek, nami?tn? wielbicielk? dobrej muzyki i adeptk? sztuki fotografowania, mi?dzy innymi cudami radzieckiej techniki. Ponadto od lat jestem ?wi?cie przekonana, ?e urodzi?am si? jakie? 150 lat za pó?no...

He's more myself than I am... Whatever our souls are made of, his and mine are the same.

#65 2006-03-15 22:22:34

Kaziuta
Użytkownik

Witajcie dziewczyny, bardzo nam mi?o, ?e nasze grono si? powi?ksza.
Ewelino nie martw si? jak ?piewa?a kiedys Anna Jantar "Najtrudniejszy pierwszy krok..." Nie bój si? pisa?, a z czasem nabierzesz wprawy. Najwazniejsze, ?eby by?a ochota.

#66 2006-03-15 22:52:06

Caitriona
Użytkownik

Witajcie na naszym cudownym forum, na którym pewnie szybko si? zadomowicie! big_smile

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#67 2006-03-15 22:53:02

AineNiRigani
Użytkownik

Witam, witam, witam!!!!!

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#68 2006-03-15 23:03:57

Alison
Użytkownik

Witam, witam, witam!!!!!

I ja te?, i ja te?, i ja te?!!! :-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

#69 2006-03-15 23:15:56

Alraune
Użytkownik

Witam, witam, witam!!!!!

I ja te?, i ja te?, i ja te?!!! :-)

Dzi?kuj?... :oops: Jestem pewna, ?e si? tu zadomowi? - po takim powitaniu nie mo?e by? inaczej big_smile

He's more myself than I am... Whatever our souls are made of, his and mine are the same.

#70 2006-03-15 23:17:39

AineNiRigani
Użytkownik

Oj nie mo?e, nie mo?e!!!

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#71 2006-03-15 23:45:27

Gosia
Użytkownik

Hello big_smile

#72 2006-03-16 17:33:10

Jeanne
Użytkownik

Hej m?oda damo! lol

"Lasy by?y doko?a. I po?ó?k?e li?cie
Jak blade meteory przez pó?mrok spada?y."

[img]http://img232.imageshack.us/img232/821/kjykpa8.jpg[/img]

#73 2006-03-17 15:37:52

ewelinka
Użytkownik

Dziekuj? Wam za tak serdeczne przywitanie i za s?owa otuchy. big_smile

#74 2006-03-22 20:08:04

Megumi
Użytkownik

Dzi?bry.

Jestem Meg, rówie?niczka Lidii (ugh XD) ze Skierniewic, niedawno zacz??am maniaczy? na punkcie JA, DiU i jedynego s?usznego pana Darcy'ego :} Przez pewne Z?e Kobiety {Bond, Martu?, pozdrawiam! XD}. Szuka?am jakiego? polskiego forum o JA i pomy?la?am, ze je?li takie jest, to Bond na blogu na pewno ma do niego linka. XD

Poza tym, jestem chora na HP, fanfiki, ?wiat Dysku, Iron Maiden, Depeche Mode, ró?owy kolor i par? innych rzeczy. ^^

#75 2006-03-22 20:35:48

Gosia
Użytkownik

Witamy!
Moja babcia urodzila sie pod Skierniewicami smile

Pozdrawiam big_smile

P.S, Depeche Mode tez lubie i to od wielu wielu lat.

Stopka forum