Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2006-01-19 12:40:35

Ammit
U┐ytkownik

Transkrypty

Czy kto┼Ť z was mo┼╝e si─Ö orientuje, gdzie mo┼╝na znale┼Ť─ç transkrypty Dumy i Uprzedzenia z 1995 roku?
Mam jak─ů┼Ť tam kopi─Ö Dumy ale porz─ůdnych napis├│w do niej nie uda┼éo mi si─Ö znale┼║─ç, wi─Öc mam ambicj─Ö stworzy─ç swoje, jednak z pewnych wzgl─Öd├│w niestety nie mog─Ö tego robi─ç ze s┼éuchu

~Ammit~
---------------
GG:5777025
Tlen: ammit

Nasz ┼Ťwiat jest w sercach tych, kt├│rzy nas kochaj─ů...

#2 2006-01-19 20:25:23

Mrs_Darcy
U┐ytkownik

Re: Transkrypty

Ja prawdopodobnie b─Öd─Ö mie─ç. Ale prawdopodobnie. Dlatego prosz─Ö nie robi─ç sobie wielkich nadziei. smile Jak dostan─Ö, zamelduj─Ö si─Ö pierwsza.

Cho─ç sercem rz─ůdz─ů nierzadko
złoto i drogie kamienie,
lecz słówko uprzejme i gładkie
w wi─Ökszej jest mocy i cenie.
-------------------------------------
Z bajki przybyłam, w bajce żyję i do bajki odejdę...
Damnat quod non intelligunt..

#3 2006-01-19 20:27:07

Ammit
U┐ytkownik

A czy mog─Ö spyta─ç sk─ůd?? Bo ja szuka┼éam wsz─Ödzie... Ju┼╝ nawet zmolestowa┼éam BBC sad

~Ammit~
---------------

#4 2006-01-19 20:32:13

Mrs_Darcy
U┐ytkownik

Prywatne znajomo┼Ťci. smile Dlatego nie chcia┼éabym robi─ç du┼╝ych nadziei. Obiecuj─Ö jednak postara─ç si─Ö. smile

Cho─ç sercem rz─ůdz─ů nierzadko
złoto i drogie kamienie,
lecz słówko uprzejme i gładkie
w wi─Ökszej jest mocy i cenie.
-------------------------------------
Z bajki przybyłam, w bajce żyję i do bajki odejdę...
Damnat quod non intelligunt..

#5 2006-01-19 20:35:32

caroline
U┐ytkownik

Ammit, rozumiem ambicj─Ö w┼éasnego t┼éumaczenia, ale naprawd─Ö nie znalaz┼éa┼Ť dobrych napis├│w? Pierwsze na jakie trafi┼éam by┼éy naprawd─Ö przyzwoite i to na dodatek dla nies┼éysz─ůcych chyba, bo pojawiaj─ů si─Ö takie komentarze jak "chichot Lidii" albo "muzyka" big_smile big_smile Mog─Ö podes┼éa─ç, je┼Ťli reflektujesz.

#6 2006-01-19 20:36:05

Ammit
U┐ytkownik

B─Öd─Ö bardzo zobowi─ůzana... I polecam si─Ö, gdybym mog┼éa wczym┼Ť pom├│c.. smile

(Na razie nie dysponuj─Ö poka┼║nymi materia┼éami, poniewa┼╝ jak dotychczas uparcie walczy┼éam z moim zami┼éowaniem, zwanym przez niekt├│rych chorob─ů lub zboczeniem, ale niestety a mo┼╝e i stety ostatnie p├│j┼Ťcie do kina na najnowsz─ů wersj─Ö Dumy... prze┼éama┼éo wszelkie opory wink )

~Ammit~
---------------

#7 2006-01-19 20:39:30

Ammit
U┐ytkownik

Ammit, rozumiem ambicj─Ö w┼éasnego t┼éumaczenia, ale naprawd─Ö nie znalaz┼éa┼Ť dobrych napis├│w? Pierwsze na jakie trafi┼éam by┼éy naprawd─Ö przyzwoite i to na dodatek dla nies┼éysz─ůcych chyba, bo pojawiaj─ů si─Ö takie komentarze jak "chichot Lidii" albo "muzyka" big_smile big_smile Mog─Ö podes┼éa─ç, je┼Ťli reflektujesz.

W┼éa┼Ťnie te mam smile I nie do┼Ť─ç, ┼╝e nie s─ů dobrze zsynchrnonizowane, to jest sporo przek┼éama┼ä smile (no, chyba, ┼╝e ta s┼éaba synchronizacja to kwestia nie najlepszej kopii smile )

Niestety jestem dosy─ç dobra z angielskiego (do tego stopnia, ┼╝e wyda┼éam ostatnio poka┼║n─ů kwot─Ö na zbi├│r wszystkich nowel Jane w oryginale) i czasami to troch─Ö razi...

Zreszt─ů poza dum─ů s─ů jeszcze dwie bardzo znacz─ůce dla mnie pozycje filmowe i prawie zawsze przed ogl─ůdaniem poprawia┼éam napisy smile

~Ammit~
---------------

#8 2006-01-19 21:00:34

caroline
U┐ytkownik

Na napisy.pl s─ů angielskie napisy (nie wiem jakiej jako┼Ťci).
http://napisy.org/Szukaj/pride%20and%20prejudice/

#9 2006-01-19 21:02:10

Ammit
U┐ytkownik

Wielkie dzi─Öki - na pewno to sprawdz─Ö smile I jestem zobowi─ůzana smile

~Ammit~
---------------

#10 2006-01-19 22:37:45

fringilla
U┐ytkownik

Ja mam i angielskie i polskie, pasuj─ů bez problemu do wersji, kt├│r─ů mam, co┼Ť ok. 300 MB, nie pami─Ötam dok┼éadnie
S─ů ca┼ékiem niez┼ée, na pewno lepsze ni┼╝ te, kt├│re lec─ů na BBC jak emituj─ů PiP z polskimi napisami.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#11 2006-01-19 22:40:37

Ammit
U┐ytkownik

A czy mog─Ö si─Ö do Ciebie u┼Ťmiechn─ů─ç o ich kopi─Ö?? big_smile big_smile big_smile

~Ammit~
---------------

Stopka forum