Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2004-10-29 00:40:58

KatA
U┐ytkownik

Żeńskie rangi!

Z ca┼éym szacunkiem dla nowych rang, nie chce jako kobieta byc okreslana debiutantem. Debiutantka prosze bardzo. Nie chodzi tu o wojujacy feminizm ale fakt, ┼╝e forum w wiekszosci odwiedzana jest przez p┼ée─ç piekn─ů. Czy nie mo┼╝na zastosowa─ç formy ┼╝enskiej i meskiej.[/b] :twisted:

#2 2004-10-29 07:20:21

Kazik
(Admin)

Re: Żeńskie rangi!

Niestety system nie przewiduje rozr├│┼╝nienia p┼éci. Mo┼╝emy co najwy┼╝ej zmieni─ç wszystkie rangi na ┼╝e┼äskie - z wyj─ůtkiem Administratora, tego b─Öd─Ö broni─ç jak niepodleg┼éo┼Ťci wink Poprosz─Ö jednak jeszcze o kilka g┼éos├│w w tej sprawie i wtedy zdecyduj─Ö. Wi─Öc jak, chcecie podda─ç si─Ö pe┼énej feminizacji i odstarszy─ç tych nielicznych facet├│w kt├│rzy mogliby tu trafi─ç?

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

#3 2004-10-29 17:15:54

dorotka
U┐ytkownik

fakt, ┼╝e na t─Ö stron─Ö zagl─ůdaj─ů g┼é├│wnie przedstawicielki p┼éci pi─Öknej, ale mo┼╝e jednak damy szans─Ö facetom? tylko z drugiej strony, jak czego┼Ť si─Ö nie postanowi to do consensusu raczej nie dojdziemy smile

Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#4 2004-10-29 18:02:32

ula
U┐ytkownik

nie mam co prawda pomys┼éu jeszcze na wy┼╝sze rangi ale mo┼╝e rzeczywi┼Ťcie debiutanta zast─ůpi┼Ť "pocz─ůtkuj─ůca/y"
jest nadzieja ┼╝e wtedy m─Öska cz─Ö┼Ť─ç klubu nie obrazi si─Ö, ┼╝e jest "po kresce" lol

#5 2004-10-29 22:43:22

Kazik
(Admin)

C├│┼╝, spr├│buj─Ö to wszystko pogodzi─ç... A mo┼╝e rangi podane bezosobowo? Oto moje propozycje:

Nazwa rangi ________________ potrzebna ilo┼Ť─ç post├│w
---------------------------------------------------------
Wchodzi do towarzystwa ______ 1
Bywa na salonach ___________ 10
Wiedzie prym na salonach ____ 30
Gwiazda ka┼╝dego salonu _____ 100
....
a zamiast Administratora.... Ksi─ů┼╝─Ö Regent wink
To jak, Moje Poddane, mo┼╝e by─ç? Co┼Ť zmieniamy?

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

#6 2004-10-30 17:57:16

dorotka
U┐ytkownik

Jak dla mnie - rangi s─ů fantastyczne i, co jest chyba ich najwi─Öksz─ů zalet─ů, pasuj─ů do obu p┼éci. Ale co ty z tym Ksi─Öciem Regentem, naprawd─Ö... big_smile

Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#7 2004-10-30 21:42:31

KatA
U┐ytkownik

Teran bardzo mi sie podoba big_smile A zw┼éaszcza Ksi─ů┼╝e Regent mmm...
Ewentualnie najwyższy poziom bym zmieniła na "gwiazda sezonu"

#8 2004-10-30 22:41:15

Kazik
(Admin)

1. Ksi─ů┼╝─Ö Regent to inna nazwa dla Administratora. U niego liczba gwiazdek jest zwi─ůzana z funkcj─ů (zarzadzanie ca┼éo┼Ťci─ů) a nie z liczb─ů post├│w. No i nie mo┼╝na go zmieni─ç - jak Ksi─Öcia wink

2. "Gwiazda ka┼╝dego salonu" nie jest najwy┼╝sz─ů mo┼╝liw─ů rang─ů, mo┼╝emy wymy┼Ťle─ç wy┼╝sze za osi─ůgni─Öcie odpowiedniego poziomu ilo┼Ťci post├│w np. 250, 700). Tutaj czekam na propozycje. A "Gwiazda sezonu" kojarzy si─Ö z tymczasowo┼Ťci─ů, przynajmniej dla mnie - po sezonie si─Ö o niej zapomina.

Ale kombinujcie dalej, może wspólnie wypracujemy całkiem fajny system smile

#9 2004-11-09 00:53:49

KatA
U┐ytkownik

Gdzie sie podzial Ksiaze Regent? Dzis widze admina.

#10 2005-02-28 02:08:26

karolcia
U┐ytkownik

rangi sa super!mobilizuja zeby wchodzic na szczyty

┼╗yj rozs─ůdnie, a ┼╝ycie b─Ödzie pi─Ökniejsze.

#11 2005-11-06 20:49:44

caroline
U┐ytkownik

Kilka u┼╝ytkowniczek przekroczy┼éo chlubny wynik 200 post├│w, jedna zdaje si─Ö nawet 400 smile Szanowny Adminie i Drogie Forumowiczki mo┼╝e od┼Ťwie┼╝ymy pomys┼é dodania jeszcze jednej rangi (albo nawet dw├│ch)? Zasady s─ů dwie, je┼Ťli rozumiem
1. "obup┼éciowo┼Ť─ç" - tzn, ranga musi pasowa─ç zar├│wno do K jak do M
2. "epokowo┼Ť─ç" - musi odnosi─ç si─Ö do epoki, kt├│rej ta stronka jest po┼Ťwi─Öcona
ew. "salonowo┼Ť─ç" - jako motyw dominuj─ůcy w naszych rangach.
Ale co mo┼╝e przebi─ç "Gwiazd─Ö ka┼╝dego salonu"?

Moje propozycje:
W pierwszej parze na ka┼╝dym balu
Przy─çmiewa bywalc├│w St. James

Pomo┼╝ecie?

#12 2005-11-06 22:23:21

aire
U┐ytkownik

Mnie osobi┼Ťcie podoba si─Ö Przy─çmiewa bywalc├│w St. James , kojarzy mi si─Ö z ojcem Charlotty, kt├│ry przecie┼╝ tak cz─Östo tam bywa┼é wink
Aaaaa!!to ja ju┼╝ wiod─Ö prym!!aaa :oops: , podoba mi si─Ö :twisted:

#13 2005-11-06 23:54:30

AineNiRigani
U┐ytkownik

Co do wymy┼Ťlania - nie mam wyobra┼║ni tw├│rczej. Ale propozycje mi si─Ö podobaj─ů big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#14 2005-11-07 08:28:04

Kazik
(Admin)

Na dzie┼ä dzisiejsz tabela rang wygl─ůda nast─Öpuj─ůco:

Wchodzi do towarzystwa (1)
Bywa na salonach (10)
Wiedzie prym na salonach (30)
Gwiazda ka┼╝dego salonu (100)
Gwiazda pierwszej wielko┼Ťci (300)
Gwiazda nad gwiazdami (1000)

A powy┼╝ej jest ju┼╝ sufit wink

(w nawiasach wymagana ilo┼Ť─ç post├│w)

#15 2005-11-07 09:45:24

angelix
U┐ytkownik

To ile za ten sufit wink lol lol

#16 2005-11-07 10:16:00

fringilla
U┐ytkownik

A mo┼╝e cos pomi─Ödzy 300 a 1000? Bo to strasznie d┼éuga droga wink Na przyk┼éad jaka┼Ť premia za 500?

Pozdr. Agata
gg 5739618

#17 2005-11-07 10:38:39

gotka
U┐ytkownik

oj tak...d┼éuga droga smile to mo┼╝e za 500 niech b─Ödzie - Gwiazda nad gwiazdami, a za 1000 - Najja┼Ťniejsza na firmamencie smile

#18 2005-11-07 19:27:39

AineNiRigani
U┐ytkownik

oj tak...d┼éuga droga smile to mo┼╝e za 500 niech b─Ödzie - Gwiazda nad gwiazdami, a za 1000 - Najja┼Ťniejsza na firmamencie smile

a ju┼Ťci!!!

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#19 2005-11-07 21:45:22

Kazik
(Admin)

Rangi powinny wzrasta─ç w post─Öpie bardziej geometrycznym ni┼╝ arytmetycznym, bo gdyby tak nie by┼éo to ┼Ťrednio co dwa miesi─ůce trzeba by wymy┼Ťla─ç nowe, a w ko┼äcu zabrak┼éoby miejsca dla gwiazdek przy waszych loginach. Dlatego nie b─Ödzie "premii za 500". Ale za to mo┼╝ecie wymy┼Ťla─ç nazw─Ö dla rangi za 3000 post├│w smile

Stopka forum