Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2005-11-06 18:28:29

angelix
U┐ytkownik

Obejrzałam film Nany McPhee

Obejrzałam film Nany McPhee - i wiece co jest całkiem fajny , jak na filmik familijny,
Ca┼ékiem ciekawie poprowadzona fabu┼éka, ciekawe zdj─Öcia, ┼Ťwietna gra Emmy Thompson i fantastyczna dzieciak├│w zw┼éaszcza wschodz─ůcej "gwiazdy" Thomasa Sangstera
Wszystko ma takie cukierkowe kolorki, ale w ospowiednim do filmu klimacie, zważywszy ,że Pan Brown(CF) pracuje w zakładzie pogrzebowym!! Pewnie przysposabia się do swojej przyszłej roli wink
Maj─ůc na uwadze nie tak odleg┼é─ů emisj─Ö Marry Poppins w naszej telewizji - maj─ůc─ů ju┼╝ ugruntowane miejsce w og├│lno┼Ťwiatowej filmotece - KT├ôRE ZDECYDOWANIE POPIERAM), Nany McPhee r├│wnie┼╝ si─Ö przyjemnie ogl─ůda lol

#2 2005-11-07 10:27:06

fringilla
U┐ytkownik

Re: Obejrzałam film Nany McPhee

Hehe, od zdjęć z tego filmu zaczęł się kiedys nasza dyskusja o Collinie, zatytułowana bodajże "brzydki Colin" wink
Przyznam, ┼╝e jestem go bardzo ciekawa, obsada jest niezwykle obiecuj─ůca, a Twoja recenzja zach─Öcaj─ůca.

A Mary Poppins uwielbiam, i ksi─ůzke i te pi─Ökna dineyowska ekranizacj─Ö z Julie Andrews, aczkolwiek ostatnia emisja na Polsacie z p├│┼égodzinnymi przerwami reklamowymi, niekt├│re w srodku piosenki obudzila we mnie mordercze instynkty.

Pozdr. Agata
gg 5739618

#3 2005-11-07 12:05:32

angelix
U┐ytkownik

We mnie też, ( te mordercze intynkty!!) tym bardziej że filmik długi

#4 2005-11-10 17:37:32

agnes_13
U┐ytkownik

Jak zwykle pierwsza :twisted:

wink

Agnes

#5 2006-01-19 21:36:26

Lareth
U┐ytkownik

Z checia obejrze ten film, choc przyznam szczerze nie spodziewam sie po nim wiele. Ot, milej rozrywki.
Z tego co pamietam to bardzo mi sie podobala Seria Niefortunnych Zdarzen. Tez taki familijny, ciekawie przedstawiony film. (na podstawie ksiazek)

#6 2006-01-20 00:17:09

fringilla
U┐ytkownik

No Serii Niefortunnych Zarze┼ä, to bym do jednego wora z Mary Poppins nie wrzuca┼éa (Nanny jeszvcze nie widzia┼éam). Seria ma bardzo specyficzny klimat, humor, wizulalnie te┼╝ jest oryginalna. Wielu osobom sie nie podoba, budzi sporo kontrowersji. Mi osobi┼Ťcie sie podoba┼éa, mojej c├│rce te┼╝, mamy ten film na p┼éycie, ale mysle, ┼╝e okre┼Ťlenie "spoecyficzny klimat" jest tu kluczowe...

Pozdr. Agata
gg 5739618

#7 2006-01-20 11:18:52

Lareth
U┐ytkownik

Oj, zaleglosci... Nie znam Marry Poppins, niani tez jeszcze nie widzialam. Trzeba chyba zaczac nadrabiac...

#8 2006-01-20 19:06:57

Diana
U┐ytkownik

Uwielbiam "Seri─Ö niefortunnych zdarze┼ä" i jej "specyficzny klimat". I muzyk─Ö, i kostiumy, i scenografi─Ö, i aktor├│w(M. Streep!!!) itd. Mary Poppins widzia┼éam niedawno w TV, ale to by┼é istny maraton filmowy-dzieciakom chyba ci─Ö┼╝ko wytrzyma─ç tyle czasu przed ekranem, tak mi si─Ö wydaje. A poza tym, ten film mnie jako┼Ť tak zasmuci┼é, mimo ┼╝e ko┼äczy┼é si─Ö w zasadzie dobrze. Ksi─ů┼╝ki ne czyta┼éam, m├│wi─Ö tylko o filmie.

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

Stopka forum