Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#251 2006-03-01 23:55:30

AineNiRigani
U┐ytkownik

Re: LOTRY :D

Aneczko, a po co masz m├│wi─ç, ┼╝e zachwyca, skoro nie zachwyca big_smile
Mnie nie zachwyca Cage i też pisze o tym wprost big_smile Jakby wszystko było dla wszystkich to by było do niczego big_smile
Wspania┼éo┼Ť─ç w r├│znorodno┼Ťci!!! Heeej!!!

P.S. zawsze ogladam. W┼é─ůsnie zeby ocenic scenariusz, rezyserie, scenografie, muzyke - cokolwiek.

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#252 2006-03-02 00:00:29

Ania
U┐ytkownik

A propos film├│w. Aine odebiera┼éa┼Ť ostatnio poczt─Ö? Ko┼äcz─Ö powoli zestaw dla Ciebie i je┼Ťli mam co┼Ť dorzuci─ç to pisz szybko.
lol Przepraszam wszystkie FORUMOWICZKI za prywat─Ö!
:oops: :oops: :oops:

#253 2006-03-02 00:02:51

Caitriona
U┐ytkownik

To i ja dodam co┼Ť prywatnego - sorki
Aine, doszła do Ciebie przesyłka? big_smile

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#254 2006-03-02 00:05:10

Ania
U┐ytkownik

Jakby wszystko by┼éo dla wszystkich to by by┼éo do niczego :DWspania┼éo┼Ť─ç w r├│znorodno┼Ťci!!! Heeej!!!

Bo Allach lubi r├│┼╝norodno┼Ť─ç, jak to m├│wi┼é kiedy┼Ť pewien pomalowany rozb├│jnik grany przez cudownego sk─ůdin─ůd M. Freemana

#255 2006-03-02 00:08:04

Diana
U┐ytkownik

Kocham Morgana i wi─Ökszo┼Ť─ç jego roli (te, kt├│re ogl─ůda┼éam). :oops:

Czym jest ┼╝ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#256 2006-03-02 00:10:33

Caitriona
U┐ytkownik

Ja r├│wnie┼╝ bardzo go lubi─Ö, szanuj─Ö to co robi, jest naprawd─Ö dobrym aktorem. Chyba jeszcze nie widzi┼éam go w jakiej┼Ť roli, kt├│ra by mi si─Ö nie podoba┼éa.

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#257 2006-03-02 00:11:28

Ania
U┐ytkownik

No, to taki kolorowy Connery, a moze na odwrót - nie zdecydowałam jeszcze lol

#258 2006-03-02 00:17:20

AineNiRigani
U┐ytkownik

Morgan jest wielki. Uwielbiam Skazanych na Shawshank i wszystko inne Freemana i Robinsa.

P.S. Odpowiadaj─ůc na pytania -
1. Aniu prze┼Ťl─Ö ci jutro wieczorem, mo┼╝e by─ç?
2. Catri, tak dosta┼éam, zachwycam sie i delektuje, st─ůd i zapomnia┼éam napisa─ç.

#259 2006-03-02 00:23:42

Caitriona
U┐ytkownik

Catri, tak dosta┼éam, zachwycam sie i delektuje, st─ůd i zapomnia┼éam napisa─ç.

Ciesze się, ze doszło całe i zdrowe wink big_smile

#260 2006-03-02 13:02:04

martusia
U┐ytkownik

już pamiętam z jakiego to filmu pamiętam Hanksa: z Terminalu (a?). moim zdanie zagrał wprost bosko wink

[URL]http://marthie.deviantart.com/[/URL]

"it is settled between us already that we are to be the happiest couple in the world."

#261 2006-03-02 14:20:10

Mag
U┐ytkownik

co do Seana Connery'ego -> moja siostra jest jego wielk─ů fank─ů, ja r├│wnie┼╝ go bardzo lubi─Ö. W Lidze Niezwyk┼éych D┼╝entelmen├│w by┼é najlepsz─ů postaci─ů, a film, hm, dla mnie ┼Ťrednio-┼Ťredni. najlepiej zapami─Öta┼éam go z Ostatniego Smoka - tam zagra┼é wprost cudownie smile
big_smile

Może się mylę,ale Connery nie użyczył głosu Smokowi? A głos ma piękny..

Ja go bardzo lubi─Ö, chocia┼╝ wg mnie lepiej wygl─ůda teraz ni┼╝ jako BOND lol
ale zachwyci┼é mnie jako OSACZONY z Zet─ů (i wcale si─Ö jej nie dziwi─Ö ,┼╝e na niego polecia┼éa) :oops: (ale i tak najbardziej lubi─Ö Colinka)[/u]

GG 6318358

#262 2006-03-02 14:53:58

martusia
U┐ytkownik

ano faktycznie tongue
mea culpa ;p

a jako bond był hm, ciekawy smile
Osaczonego nie widziałam, a tak chciałam obejrzeć ... hmm

Magu┼Ť, czy mi si─Ö wydaje, czy Firth gra┼é lorda Wessexa w Zakochanym Szekspirze? bo nie pami─Ötam dobrze, a w temacie Colinka jeszcze dobrze nie jestem ...

[URL]http://marthie.deviantart.com/[/URL]

"it is settled between us already that we are to be the happiest couple in the world."

#263 2006-03-02 14:59:43

Caitriona
U┐ytkownik

Magu┼Ť, czy mi si─Ö wydaje, czy Firth gra┼é lorda Wessexa w Zakochanym Szekspirze? bo nie pami─Ötam dobrze, a w temacie Colinka jeszcze dobrze nie jestem ...

Jak najbardziej wink

#264 2006-03-02 16:39:32

AineNiRigani
U┐ytkownik

Może się mylę,ale Connery nie użyczył głosu Smokowi? A głos ma piękny..[/u]

Nie mylisz si─Ö. To cudowne szkockie szeplenienie mo┼╝e by─ç tylko w jego wykonaniu. Ale on nie tylko g┼éos podstawia┼é. Smok by┼é robiony technik─ů komuterow─ů poprzez na┼éo┼╝enie obrazu i zsynchronizowanie go z mimik─ů Szymona (taki ojciec techniczny Golluma).
A co do Zety - ona jest klasycznym przyk┼éadem freudowskiego kompleksu Elektry. Sama si─Ö zreszt─ů do tego przyznaje big_smile

#265 2006-03-02 17:23:17

GosiaJ
U┐ytkownik

Je┼Ťli chodzi o aktor├│w, to tak jako┼Ť mam, ┼╝e jak mi si─Ö kt├│ry┼Ť nie podoba jako aktor, to w og├│le nie zwracam na niego uwagi i mo┼╝e by─ç przystojny jak nie wiem co - i tak mnie to nie obchodzi ;-) Nie wiem, czy to dobra metoda, bo czasem odkrywam kogo┼Ť w jakim┼Ť filmie i nagle si─Ö okazuje, ┼╝e jest rewelacyjny, a na dodatek jeszcze interesuj─ůcy jako m─Ö┼╝czyzna (przyk┼éad - Heath Ledger i Jake Gyllenhaal, co do kt├│rych by┼éam przekonana, ┼╝e to myd┼éki i gwiazdy film├│w dla nastolatek - za role w "Brokeback Mountain" chyl─Ö przed nimi czo┼éa).
W ka┼╝dym razie - aktor mnie musi przekona─ç najpierw jako aktor. Potem (ewentualnie) mo┼╝e okaza─ç si─Ö atrakcyjnym facetem ;-)

Thorntonmania... nieustaj─ůce apogeum uzale┼╝nienia.

#266 2006-03-02 17:38:55

AineNiRigani
U┐ytkownik

No, o tym filmie s┼éysza┼éam ju┼╝ kilka miesi─Öcy temu. Chocia┼╝ tematyka wydaje mi si─Ö do┼Ť─ç oklepana. U nas po Poznaniu na czasie. Ale tematyka a scenariusz, to dwie zupe┼énie inne rzeczy big_smile
Co do aktor├│w, pewnie gdyby┼Ť chodzi┼éa na filmy w kt├│rych graj─ů aktorzy sympatyczni, ale pozbawieni talentu, pewnie psychicznie wytworzy┼éaby┼Ť jak─ů┼Ť klasyfikacj─Ö big_smile ┼╗eby nie okaza┼éo sie, ┼╝e to czas zmaronowany big_smile

#267 2006-03-02 17:45:40

GosiaJ
U┐ytkownik

No, o tym filmie s┼éysza┼éam ju┼╝ kilka miesi─Öcy temu. Chocia┼╝ tematyka wydaje mi si─Ö do┼Ť─ç oklepana. U nas po Poznaniu na czasie. Ale tematyka a scenariusz, to dwie zupe┼énie inne rzeczy big_smile
Co do aktor├│w, pewnie gdyby┼Ť chodzi┼éa na filmy w kt├│rych graj─ů aktorzy sympatyczni, ale pozbawieni talentu, pewnie psychicznie wytworzy┼éaby┼Ť jak─ů┼Ť klasyfikacj─Ö big_smile ┼╗eby nie okaza┼éo sie, ┼╝e to czas zmaronowany big_smile

Co do filmu - teksty o "gejowskim westernie" s─ů g┼éupim chwytem marketingowym, nie ma co zwraca─ç uwagi - to po prostu rewelacyjna historia o mi┼éo┼Ťci niemo┼╝liwej (przypomina mi to troch─Ö "Tristana i Izold─Ö", niestety, w jakich┼Ť recenzjach spotka┼éam si─Ö ju┼╝ z tym odwo┼éaniem, wi─Öc b─Ödzie, ┼╝e ma┼épuj─Ö opinie ;-) No i mo┼╝na mie─ç zaufanie do Anga Lee, re┼╝ysera chocia┼╝by "RiR".
Co do aktor├│w - mo┼╝e ju┼╝ wytworzy┼éam t─Ö klasyfikacj─Ö ;-) Bo np. uwa┼╝am, ┼╝e Jean Reno ma talent, ale ci─ůgle gra t─Ö sam─ů posta─ç - a i tak lubi─Ö go ogl─ůda─ç :-)

#268 2006-03-02 18:08:20

AineNiRigani
U┐ytkownik

Przyznam, ┼╝e odstrasza mnie troch─Ö oklepany temat. Ale w tym przypadku uj─Ö┼éy mnie trailery. I inne spojrzenie na mi┼éo┼Ť─ç.

#269 2006-03-02 19:52:33

GosiaJ
U┐ytkownik

Przyznam, ┼╝e odstrasza mnie troch─Ö oklepany temat. Ale w tym przypadku uj─Ö┼éy mnie trailery. I inne spojrzenie na mi┼éo┼Ť─ç.

Nie odstraszaj si─Ö :-) Naprawd─Ö bardzo polecam - je┼Ťli lubisz bardzo niespieszny, leniwy rytm opowie┼Ťci (nie wszyscy lubi─ů), je┼Ťli nie odrzucasz film├│w, w kt├│rych dialogi s─ů do┼Ť─ç... minimalistyczne. I je┼Ťli lubisz takie pora┼╝aj─ůce emocjonalnie, chocia┼╝ ani troch─Ö ckliwe historie mi┼éosne.

#270 2006-03-02 19:54:45

AineNiRigani
U┐ytkownik

Lubie filmy o minimalistycznym wyrazie big_smile

#271 2006-03-02 19:57:31

GosiaJ
U┐ytkownik

Lubie filmy o minimalistycznym wyrazie big_smile

Aine czuwa :-) W┼éa┼Ťnie patrz─Ö, jak nam si─Ö temat w w─ůtku, by┼éo nie by┼éo, o LOTR, zmienia┼é ;-)

#272 2006-03-02 20:00:18

AineNiRigani
U┐ytkownik

big_smile

#273 2006-03-02 22:38:23

izek
U┐ytkownik

Wracaj─ůc do rankingu...

Do┼é─ůczam si─Ö w g┼éosach na nie dla Carey'a - nie ogl─ůda┼éam Zakochanego bez pami─Öci, ale po prostu po G┼éupim i g┼éupszym oraz Masce jego nazwisko w obsadzie skutecznie mnie zniech─Öca :?

I ma┼éy g┼éosik na tak dla Nicolasa - za ciapowat─ů (spanielowat─ů wink ) urod─Ö i urok w filmiku o Bo┼╝ym Narodzeniu gdzie napada┼é na bank big_smile

I du┼╝y g┼éos na Jeana Reno za wygl─ůd oraz poczucie humoru, kt├│re mi pasuj─ů wink Nie czuj─Ö si─Ö kompetentna wypowiada─ç si─Ö o poziomie gry aktorskiej, ale podoba┼é mi si─Ö zar├│wno jako z┼éy czarodziej (co┼Ť tam z Vaness─ů Paradis) jak i sobkowaty nurek (Grand Bleu) ksi─ů┼╝─Ö w Go┼Ťciach czy oczywi┼Ťcie nieco upo┼Ťledzony p┼éatny zab├│jca, nawet w takiej g┼éupiej komedyjce z Binoche.

Seana b.lubi─Ö, ale to w┼éa┼Ťnie taki "macho man" - wida─ç niestety z ca┼é─ů dobroci─ů inwentarza. Te┼╝ mi si─Ö wydaje, ┼╝e Gandalf by┼éby z niego nie taki hmm szukam s┼éowa odpowiedniego - chyba dobrotliwy czy te┼╝ po prostu dobry. Natomiast potrafi─Ö go sobie wyobrazi─ç jako Sarumana.

Doda┼éabym te┼╝ do rankingu Jeremy Ironsa, cho─ç niestety je┼Ťli chodzi o urod─Ö, to starzeje si─Ö w ma┼éo atrakcyjny spos├│b sad

gg 5425654

#274 2006-03-02 22:50:40

Gosia
U┐ytkownik

Jean Reno, jak najbardziej. Widzialam go w paru produkcjach i musze przyznac, ze to COS to on w sobie ma big_smile I to bez dwoch zdan.
Lubie go nawet w reklamach, pamietam taki polski filmik reklamowy, w ktorym on gral. Zdaje sie, ze alkohol reklamowal ...

Z Południa na Północ:
http://forum.northandsouth.info/index.php

#275 2006-03-02 22:55:38

Caitriona
U┐ytkownik

Jean Reno, jak najbardziej. Widzialam go w paru produkcjach i musze przyznac, ze to COS to on w sobie ma big_smile I to bez dwoch zdan.
Lubie go nawet w reklamach, pamietam taki polski filmik reklamowy, w ktorym on gral. Zdaje sie, ze alkohol reklamowal ...

Mi się podobał również w teledysku, nie pamiętam tytułu piosenki, grupy Texas. Cudowny był wink

Stopka forum