Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2004-10-27 12:59:32

Loana
U┐ytkownik

propozycja nowego działu

Mam pytanie - gdzie mam pisa─ç wiadomo┼Ťci/pro┼Ťby itp dotycz─ůce ekranizacji filmowych ksi─ů┼╝ek Jane Austen??? brakuje mi takiego dzia┼éu na forum.
A jak ju┼╝ o tym pisz─Ö, to poszukuj─Ö os├│b, kt├│re maj─ů na p┼éytach ekranizacje Jane Austen i by┼éyby sk┼éonne udost─Öpni─ç mi je lub przegra─ç (za op┼éat─ů).
Pozdrawiam!

Jakie┼Ť pytanko do mnie? loana@go2.pl
http://joanna-loana.deviantart.com/

#2 2004-10-27 13:07:38

dorotka
U┐ytkownik

Re: propozycja nowego działu

Mam na p┼éytach "Dum─Ö i uprzedzenie", kt├│r─ů , nota bene, ty mi przegrywa┼éa┼Ť a poza tym mam "Emm─Ö" (t─Ö z Gwyneth Paltrow). I na tym ko┼äczy si─Ö moja kolekcja. Acha, jestem na etapie ┼Ťci─ůgania "Rozwa┼╝nej i Romantycznej" ,ale m├│j transfer nie nale┼╝y do najlepszych. wink

Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#3 2004-10-27 13:15:48

Loana
U┐ytkownik

Pami─Ötam. Wysy┼éa┼éam p┼éyty kilkudziesi─Öciu osobom, ale wi─Ökszo┼Ť─ç kojarz─Ö z nazwisk lub ksywek tongue.
No to ja może napiszę, co ja posiadam, żeby było jasne, co jeszcze szukam smile.
Posiadam P&P z 1995-serial na płytach i na DVD, niestety, DVD jest przegrywane, dlatego nie ma na nim żadnych dodatków - szukam więc tych dodatków. Na DVD mam Mansfield Park(1999) i Emme (Gwynleth Pathlow), szukam więc tych filmów na zwykłych płytach. Posiadam też soundtracki do P&P i S&S oraz film "Rozważna i Romantyczna" (Emma Thompson). Na tym kończy się moja skromna kolekcja. Poszukuję wszystkich innych ekranizacji smile.
Pozdrawiam!

#4 2004-10-27 13:32:31

Kazik
(Admin)

W┼éa┼Ťnie za┼éo┼╝y┼éem forum "Og┼éoszenia".

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

#5 2004-10-27 13:41:08

Loana
U┐ytkownik

Co za szybko┼Ť─ç - jestem zachwycona obs┼éug─ů na tym forum - DZIEKUJ─ś!!!

#6 2004-10-27 13:41:54

Kazik
(Admin)

Nie ma za co - w końcu to strona dla Was big_smile

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

#7 2004-11-12 14:29:38

ula
U┐ytkownik

mam propozycj─Ö, tylko nie wiem, czy spotka si─Ö z zainteresowaniem. Chodzi mi - na wz├│r strony "pemberley" - o zrobienie zak┼éadki z rekomendacjami ksi─ů┼╝ek dotycz─ůcych kontynuacji tw├│rczo┼Ť─ç JA, jak te┼╝ epoki no i mo┼╝e nawet ca┼éej kategorii klasyki brytyjskiej.
Musia┼éby si─Ö tam znale┼║─ç tytu┼é, autor, kr├│tka recenzja i kto z nas dan─ů pozycj─Ö poleca.
No i co Wy na to??

#8 2004-11-12 14:57:46

Kazik
(Admin)

Nie widz─Ö przeszk├│d.

(...jak m├│wi┼é ┼Ťlepy ko┼ä przed wy┼Ťcigami wink...)

#9 2005-04-11 14:55:09

aga
U┐ytkownik

Prosi┼éabym moderatora o OSOBNE dzia┼éy dla KA┼╗DEJ powie┼Ťci Jane Austen! Mamy na razie "Dum─Ö" oraz "Inne powie┼Ťci". Proponuj─Ö dzia┼éy dla wszystkich utwor├│w JA oraz osobno dla innych, jak "Listy ", kontynuacje, itp. A w ramach tych dzia┼é├│w z kolei na ekranizacje, opisy charakter├│w, itp. Kolejne dzia┼éy mo┼╝na utworzy─ç na tzw.plebiscyty, opisy obyczaj├│w,
prawa itp.

#10 2005-04-15 21:21:14

Marianna
U┐ytkownik

Ja mam dodatki do P&P 95, ale na DVD, wi─Öc chyba nie b─Öd─Ö w stanie przegra─ç, ale kto wie, mo┼╝e da si─Ö co┼Ť wykombinowa─ç.

#11 2005-04-16 12:34:30

dorotka
U┐ytkownik

Jak wykombinujesz to daj zna─ç. big_smile

#12 2005-04-18 17:51:35

Anonymous
GoŠ

Ja za to proponuj─Ö za┼éo┼╝enie dzia┼éu gdzie by mo┼╝na by┼éo rozmawia─ç o r├│znych, innych ulubionych ksi─ů┼╝kach (niekoniecznie o XIX-wiecznych romansach :>), bo w ko┼äcu tematy do rozmowy o Austen moga si─Ö wyczerpa─ç :]
A tak poza tym to witam wszystkich, niedługo się zarejestruje żeby móc podyskutowac o mojej ulubionej autorce! big_smile

#13 2005-04-19 16:21:42

dorotka
U┐ytkownik

Witaj na forum!
Szczerze w─ůtpi─Ö, czy tematy do rozmowy o tej autorce kiedy┼Ť si─Ö sko┼äcz─ů. wink
Ale pomys┼é jest dobry, ja mog─Ö pisa─ç o ksi─ů┼╝kach do znudzenia
big_smile

Stopka forum