Ogrˇd Jane Austen

Strona poÂwiecona Jane Austen

Nie jeste zalogowany.

Og│oszenie

#1 2005-11-02 22:16:16

Kazik
(Admin)

Wst─Öpniak

Oddaj─Ö do waszych r─ůk dzia┼é forum przeznaczony do "swobodnej wymiany my┼Ťli i plotek". Tutaj nie zamierzam upomina─ç Was za nietrzymanie si─Ö tematu. Interweniowa─ç b─Öd─Ö tylko przy ewidentnym naruszeniu dobrych obyczaj├│w czy obowi─ůzuj─ůcego prawa.

Jednocze┼Ťnie jednak du┼╝o bardziej zdecydowanie postaram si─Ö pilnowa─ç porz─ůdku na dzia┼éach forum zwi─ůzanych z Jane. W┼é─ůcznie z tym czego do tej pory nie robi┼éem - usuwaniem fragment├│w lub ca┼éych post├│w, blokowaniem lub usuwaniem temat├│w. Mam nadziej─Ö ┼╝e nie b─Öd─Ö musia┼é bo bardzo nie lubi─Ö tego robi─ç i w ko┼äcu nie o to chodzi.

Licz─Ö te┼╝ ┼╝e mo┼╝liwo┼Ť─ç swobodnych rozm├│w nie spowoduje zaniku dyskusji zwi─ůzanych z powie┼Ťciami Jane i filmami na nich opartymi. Bo o tym ┼╝e b─Ödziecie dyskutowa─ç o aktorach to jestem ┼Ťwi─Öcie przekonany wink.

Pami─Ötajcie - ta strona jest po┼Ťwi─Öcona Jane.

Uwaga: To forum ma w┼é─ůczone "czyszczenie" - tematy w kt├│rych w ci─ůgu 14 dni nie pojawi si─Ö nic nowego b─Öd─ů automatycznie usuwane.

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

#2 2005-11-02 22:25:40

fringilla
U┐ytkownik

Re: Wst─Öpniak

Ja w┼éa┼Ťnie po raz kolejny czytam listy Jane i musz─Ö stwierdzi─ç, ┼╝e plotkowanie i dyskutowanie o facetach jest jak najbardziej w duchu naszej ukochanej pisarki! wink

Pozdr. Agata
gg 5739618

#3 2005-11-02 22:28:55

Kazik
(Admin)

Cóż, od przywar swojej płci trudno uciec..... wink

"Barbarzy┼äcami nazywamy tych, kt├│rych zwyczaje r├│┼╝ni─ů si─Ö od naszych" (Benjamin Franklin)

#4 2005-11-02 22:33:31

fringilla
U┐ytkownik

E tam zaraz przywar...

Pozdr. Agata
gg 5739618

#5 2005-11-03 16:34:48

Admete
U┐ytkownik

E tam ...m─Ö┼╝czy┼╝ni tez plotkuj─ů, tylko mniej subletnie ;-)

“What makes us human is that we care--and because we care, we never stop trying,"

Commander Jeffrey Sinclair / Babylon 5

#6 2005-11-03 21:08:16

Kazik
(Admin)

"M─Ö┼╝czy┼║ni przy winie rozmawiaj─ů o rz─ůdzie lub o nierz─ůdzie"
(Ryszard Podlewski )

P.S. Zapraszam na www.zamyslenie.pl

#7 2005-11-04 19:49:56

dorotka
U┐ytkownik

Gdzie┼Ť czyta┼éam, ┼╝e m─Ö┼╝czy┼║ni s─ů gorszymi plotkarzami wink
I znam par─Ö takich przypadk├│w- takie ploty siej─ů, ┼╝e strach si─Ö ba─ç...

Normalnie zaczęłam wirtualny ekshibicjonizm big_smile
Mam bloga tongue Kto nie wierzy, niech sprawdzi big_smile

#8 2005-11-06 15:10:14

AineNiRigani
U┐ytkownik

osobiscie znam tylko jednego faceta, ktory z natury nie plotkuje, chociaz czasem (aczkolwiek bardzo rzadko) mu sie zdarzy big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo┼╝e dosta─ç wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#9 2005-11-06 15:35:31

demi
U┐ytkownik

kobietki, ja by┼éam w "m─Öskiej" klasie w szkole ┼Ťredniej(by┼éo nas 6 na 38 os├│b) i takich plotkarzy jak tam to niegdzie chyba nie ma. To samo na studiach, jak mieszka┼éam w akademiku to koledzy na opi─Ötrze byli najlepiej pionformowani kto, gdzie, z kim i po co. i dlatego nikt mnie nie przekona ┼╝e faceci nie plotkuj─ů big_smile

Stopka forum