Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#26 2005-11-10 19:19:51

fringilla
Użytkownik

Re: By?o "co", by?o "gdzie", to teraz b?dzie

Przyznam si?, ?e ja mam s?abo?? do muzyków. Facet z gitar? ma w sobie co? takiego, ?e jego sexappeal skacze o pare oczek do góry... Oczywi?cie prawdziwy rockman. Jak jeszcze gra tak elektryzuj?c? muzyk? jak Nickelback... Figured you out to piosenka, od której ciarki mi chodz? po plecach i jak j? s?ysz? to naprawd? mam ochot? na to, o czym tam ?piewaj? wink Nie wiem na czym to polega - mo?e ta postawa, mo?e ten wyraz twarzy, jakby nie istania?o nic poza nim i jego muzyk?... Eh, rozmarzy?am si?... Znowu! Nawet na m??a patrz? ?askwszym okiem jak gitar? do r?ki we?mie. A to juz duza sztuka wink

Pozdr. Agata
gg 5739618

#27 2005-11-10 20:32:50

AineNiRigani
Użytkownik

Przyznam si?, ?e ja mam s?abo?? do muzyków. Facet z gitar? ma w sobie co? takiego, ?e jego sexappeal skacze o pare oczek do góry... Oczywi?cie prawdziwy rockman.

... do tego d?ugie w?osy (mog? by? pó?d?ugie - tak tylko do trzepania) - miodzio. a jeszcze odlotowe brwi - i dostaj? spazmów lol lol
A tak powa?nie, to w muzykach rzeczywi?cie co? jest. Mo?e artystyczne dusze? POtrafi? uzewn?trzni? i obróci? w co? pi?knego to, co kryje dusza ka?dego z nas. Ale my nie potrafimy o tym powiedzie?. A ju? na pewno nie w taki sposób.

P.S. Pami?tam jak jeszcze za starych harcerskich czasów, wszystkie wlepia?y?my ma?lane oczka w kolege, który chodzi? z gitara. Gdy zmieni? gitar? na dziewczyn? - wszystkie si? "odkocha?y?my". Nie dlatego, ?e by? zaj?ty, czy co? (do platonicznego uczucia wzajemno?? nie jest potrzebna big_smile), ale dlatego, ?e gitara posz?a na emerytur? big_smile On przerzuci? si? z gitary na dziewczyn?, my z niego na jego kumpla, który mia? i dziewczyn? i gitar?. I Dba? po równo o jedn? i o drug? big_smile

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#28 2005-11-10 22:57:03

fringilla
Użytkownik

No mnie juz d?ugie w?osy nie kr?ca, ale mój pierwszy ch?opak mia? d?u?sze ni? ja, a ja zawsze mia?am d?ugie. Ale takie, ?eby mozna by?o troch? poczochra?, mmm (w?a?nie obejrza?am Lost - Sawyer, yummie, ma takie akurat wink ) smile Mój m?z jest ?ysy sad
A z ta artystyczn? dusz? to racja. A akurat rockmani przy swojej artystycznej duszy s? bardzo m?scy. Ale tak samo jak wszystkie artystyczne dusze pokr?ceni... Dlatego moja przyjaciólka si? odgra??, ?e jak jej córka muzyka do domu przyprowadzi, to pogoni. W sumie ma racj?...

Pozdr. Agata
gg 5739618

#29 2005-11-10 23:10:21

AineNiRigani
Użytkownik

Dlatego moja przyjaciólka si? odgra??, ?e jak jej córka muzyka do domu przyprowadzi, to pogoni. W sumie ma racj?...

Moja kumpela te? big_smile Tyle ?e ona jest ju? ?on? jednego big_smile

#30 2005-11-10 23:17:31

angelix
Użytkownik

Tak kiedy? jako fanka bluesa platonicznie kocha?am sie w Tadziu Nalepie.
Potem mi przesz?o, a kiedy?, no jak mu troch? latek przyby?o i "zgoli?" w?osy. A muzyczki s?ucham do dzi?. Muzyczka jest wiekowa. No có? faceci przemijaj? muzyczka trwa.. :oops: :oops: wink

#31 2005-11-10 23:26:05

fringilla
Użytkownik

Moja kumpela te? big_smile Tyle ?e ona jest ju? ?on? jednego big_smile

Dlatego wie, co mówi smile

Pozdr. Agata
gg 5739618

#32 2005-11-10 23:30:03

AineNiRigani
Użytkownik

Dlatego wie, co mówi smile

Zdecydowanie. Przemawia przez ni? do?wiadczenie lol

#33 2005-11-18 19:23:11

Diana
Użytkownik

Jakbym mia?a powiedzie? przy czym mi si? najlepiej czyta, to chyba najlepsz? atmosfer? uzyskuj? przy odg?osach miauczenia mojego Tygryska tudzie? przy jego mruczeniu.To mnie odpr??a, a przecie? o to tu chodzi. Poza tym, mi?o mi si? czyta, gdy w tle s?ysz? muzyk? filmow? albo generalnie radio. To ostatnie przydaje si? te? wtedy, gdy zza ?ciany s?ysz? odg?osy Familiady lub Pytania na ?niadanie, co mo?e nieco rozprasza? przy lekturze, prawda?No i jeszcze fajnie bywa w poci?gu...

Czym jest ?ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#34 2005-11-18 22:25:07

AineNiRigani
Użytkownik

Najlepsz? atmosfer? uzyskuj? przy odg?osach miauczenia mojego Tygryska tudzie? przy jego mruczeniu.

U mnie ten wariant nie wchodzi w gr?. Belka jest kotem niemym. Owszem mruczy, ale przed snem i jak prosi i dzi?kuje o jedzenie (wówczas nas kocha. Za/?arcie big_smile). Na pieszczoty przychodzi rzadko. Jest to kota bardzo samodzielna i samowystarczaj?ca. W przeciwie?stwie do Felka, który jednak?e ma odchy?ki. cóz, patrz?c prawdzie prosto w oczy - to wariat. Nigdy nie wiadomo co mu do ?ba skoczy. W jednej sekundzie potrafi si? wkurzy? i zwia? myrcz?c (zwykle jak zobaczy Bell? - da?a mu w ko?? big_smile).

#35 2005-11-18 22:56:25

Diana
Użytkownik

To rzeczywi?cie ci??ka sprawa!Mój T. w?a?nie wyje przy drzwiach,chce wyj??...

#36 2005-11-18 23:01:44

AineNiRigani
Użytkownik

To rzeczywi?cie ci??ka sprawa! Mój T. w?a?nie wyje przy drzwiach,chce wyj??...

Ech a latawica poza domem (big_smile) Nic tylko fruwa tam i siam. T?umacz? jej, ?e zimno, ?e zmarznie, ?e nocami ju? jest mróz - gdzie tam. Ona ma strasznie pilne sprawy do za?atwienia i koniec. Przychodzi z takim zadowoleniem na pyszczku jakby kto? jej naplu? w kiesze? big_smile
Jak wyprowadzam psa, zwykle spacerujemy ca?? ferajn?. Ja, pies i oba koty big_smile

#37 2005-11-19 11:46:14

Diana
Użytkownik

Ale masz fajny zwierzyniec! smile Ja Tygrynia mam od nieca?ych 5 lat i to tylko dlatego, ?e sama go sobie przyprowadzi?am. Inaczej dot?d bym nie mia?a ?adnego "animala"!

#38 2005-11-19 19:02:49

AineNiRigani
Użytkownik

Ech zwierzaki towarzysz? mi od dziecka big_smile Ca?e ?ycie chcia?am zosta? weterynarzem. Niestety natura temu marzeniu nie sprosta?a big_smile Teraz wy?ywam si? na domowej mena?erii: 2 koty (przygarni?ty 6-letni Felix Meliniarz i 2,5 letnia Bellissima Zo?zikiewiczówna de Czort). Do tego Karo Obszczymurek i 2 Kosztaniczki o wspólnym imieniu Mysza (ci??ko je by?o rozró?ni?. Teraz jeden wy?ar? drugiemu ogon, ale oba nauczy?y si? reagowa? na Mysz?.

#39 2005-11-19 19:22:00

Diana
Użytkownik

Mia?am kiedy? kontakt z koszatniczk? Hipkiem(podgryza? mi palce) +trzeba by?o uwa?a? na kable, bo mog?y si? nie osta? przy H. Natomiast koty uwielbiam od dziecka; akurat trafi? mi si? rasowiec-Tygrys jest kotem norweskim le?nym, przynajmniej w po?owie.Pozdrawiam Felka, Bell?, Karo i Myszy(t? z ogonem i bez) big_smile

#40 2005-11-21 23:00:10

AineNiRigani
Użytkownik

No tak norweski - to moja wymarzona rasa. Ale ju? nie musze sie rozgl?da?. Moja Bellunia wygl?da w?asnie jak rasowy norweg big_smile Chocia? pstrokata big_smile

#41 2005-11-21 23:14:04

Diana
Użytkownik

Na pewno jest pi?kna! big_smile A mój Tygrys niedawno niemal?e poca?owa? fachowca maj?cego remontowa? nam ?azienk?. To niezwyk?y, jak na niego, odruch! Pozdrawiam

#42 2005-11-21 23:25:34

AineNiRigani
Użytkownik

Jest. St?d jej imie big_smile
Niestety u nas Bella z fachowcami Bella by?a na pie?ku. Akurat rozpocz?? si? remont w momecie kiedy sie okoci?a, wi?c uzna?a robotników za wrogów. Atakowa?a ich, zw?aszcza je?li który? z maluchów znalaz? si? w pobli?u.
Niema?o ?miechu i strachu prze?yli nasi fachowcy big_smile
a tak ogólnie, to do zabawy jest zawsze ch?tna big_smile Niec no tylko znajdzie sobie cokolwiek: korek, nakr?tk?, monete - buszuje przez ca?? noc big_smile Spa? nie mo?na big_smile

#43 2005-11-21 23:49:37

Diana
Użytkownik

Znam ten ból! sad T. ma niekiedy tak? "gor?czk? sobotniej nocy" (i niedzielnej itd.). A jak si? gdzie? przypadkowo naw?cha mi?ty, to w ogóle zachowuje si? jakby mia? odlot narkotyczny! 8O To przedziwny widok!

Stopka forum