Ogród Jane Austen

Strona poświecona Jane Austen

Nie jesteś zalogowany.

Ogłoszenie

#126 2006-02-09 10:56:03

Gosia
Użytkownik

Re: Je?li nie Colin, to kto?

I jeszcze jeden link ze zdjeciem dla potwierdzenia czarnobialosci filmu
http://www.wunschliste.de/links.pl?p=1&s=0879

big_smile

#127 2006-02-09 13:20:14

Alison
Użytkownik

Na szcz??cie by? z polskim dubbingiem ;-)
Nie pami?tam kto u?ycza? g?osu Jane, ale bardzo dobrze by? dobrany i do dzi? mam w uszach jego delikatne brzmienie, a w oczach Jane w ciemnej sukni z bia?ym ko?nierzykiem :-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

#128 2006-02-09 15:43:29

Gosia
Użytkownik

Aktorka ktora grala Jane byla tez dosc delikatna, z tego co pamietam i skromnie ubrana.
Ale lepiej wryl mi sie w pamiec brodaty i silnie zbudowany Rochester wink
Byl dubbing? Dobr? masz pamiec, ale chyba faktycznie wiekszosc filmow wtedy dubbingowano, a juz zwlaszcza seriale, a to byl w koncu film w 4 czesciach.
Pozdr. big_smile

#129 2006-02-09 19:41:22

Alison
Użytkownik

Bo?e! Jakby nie by?o dubbingu, to nie wiem czy wytrzyma?abym jakie?: "dobrounoc pane Roczester, dobrounoc soudru?ko Ejrowa" ;-)

Dusza moja na zawsze zostanie dziewczyn?, swoja, w?asna, niczyja, nie znana nikomu...

#130 2006-02-09 19:49:22

Gosia
Użytkownik

Hehe
To tez mialoby swoj urok wink

#131 2006-02-09 19:55:16

Alison
Użytkownik

Chyba taki jak "auf viedersehen Vinnetou" wink

#132 2006-03-16 13:51:50

Irish
Użytkownik

Mnie sie Tom Hanks podoba big_smile Wed?ug mnie ma du?e zdolnosci aktorskie i potrafi "zagrac wszystko", urod? tez ma ok. Jest tylko jedno ALE - ten jego g?os :? nie bardzo mi sie podoba ale có? zrobi?... Z kolei z polskich aktorów to nr 1 ma ?ebrowski- za ca?okszta?t :oops:

#133 2006-03-16 16:48:04

AineNiRigani
Użytkownik

Z kolei z polskich aktorów to nr 1 ma ?ebrowski- za ca?okszta?t :oops:

Zgadzam si?. Ca?okszta?t z szczególnym uwzgl?dnieniem recytacji.
Jeju?ku jak on recytowa? sonety Mi?kiewicza!!! A? ciary sz?y.

Nawet kojot na kamieniu mo?e dosta? wilka...
http://swiataine.blogspot.com/

#134 2006-03-16 18:51:30

Diana
Użytkownik

Mia?am okazj? podziwia? g?os pana Micha?a na ?ywo i zgadzam si?- jest niezwyk?y. O dziwo, jak ?mijewski troch? wzmocni swoje tony, te? ma niesamowity tembr. Wr?cz nie do rozpoznania! A on zazwyczaj takie ciep?e postaci gra, wi?c i mówi cichutko, z rozwag?. Naprawd? ma g?osisko! big_smile

Czym jest ?ycie- snem jedynie...
GG: 9031506

#135 2006-03-16 19:31:44

GosiaJ
Użytkownik

Mia?am okazj? podziwia? g?os pana Micha?a na ?ywo i zgadzam si?- jest niezwyk?y. O dziwo, jak ?mijewski troch? wzmocni swoje tony, te? ma niesamowity tembr. Wr?cz nie do rozpoznania! A on zazwyczaj takie ciep?e postaci gra, wi?c i mówi cichutko, z rozwag?. Naprawd? ma g?osisko! big_smile

W "Ryszardzie II"? :-)

Thorntonmania... nieustaj?ce apogeum uzale?nienia.

#136 2006-03-16 19:54:16

Alison
Użytkownik

Z kolei z polskich aktorów to nr 1 ma ?ebrowski- za ca?okszta?t :oops:

Zgadzam si?. Ca?okszta?t z szczególnym uwzgl?dnieniem recytacji.
Jeju?ku jak on recytowa? sonety Mi?kiewicza!!! A? ciary sz?y.

Mmmm a jak Pana Tadzie?ka pi?kni?cie czyta?. Misiek ma g?os dog??bnie erotyczny ;-)

#137 2006-03-16 23:24:27

Diana
Użytkownik

GosiuJ, sk?d wiedzia?a?? "Rysio Der Zwei"- a jak?e! big_smile
Gabriela Kownacka te? mnie powali?a na kolanka.

#138 2006-03-16 23:37:31

GosiaJ
Użytkownik

GosiuJ, sk?d wiedzia?a?? "Rysio Der Zwei"- a jak?e! big_smile
Gabriela Kownacka te? mnie powali?a na kolanka.

Bo mia?am przyjemno?? ogl?da? w maju ubieg?ego roku :-) Niezapomniane prze?ycie. ?wietna obsada, oprócz wymienionych m.in. równie? rola Macieja Koz?owskiego - niewiele mówi?, ale jak ju? si? pojawia? na scenie, by? elektryzuj?cy.

#139 2006-03-16 23:48:23

Diana
Użytkownik

Siedzia?am na balkonie i st?d nie do ko?ca wiedzia?am, który aktor jest który. ?mijewskiego pozna?am dopiero w drugiej cz??ci. A akurat Koz?owski ma do?? rozpoznawalny g?os, wi?c tu nie mia?am problemów. Pan Maciej by? rzeczywi?cie niez?y.

#140 2006-03-18 02:07:43

GosiaJ
Użytkownik

Siedzia?am na balkonie i st?d nie do ko?ca wiedzia?am, który aktor jest który. ?mijewskiego pozna?am dopiero w drugiej cz??ci. A akurat Koz?owski ma do?? rozpoznawalny g?os, wi?c tu nie mia?am problemów. Pan Maciej by? rzeczywi?cie niez?y.

Ja mia?am szcz??cie by? w ósmym rz?dzie, wi?c widzia?am bez problemu. ??cznie z tym, jak okropnie ci aktorzy nawzajem si? opluwaj? ;-) Ach, ci??ki to i niewdzi?czny kawa?ek chleba!

#141 2006-04-10 10:56:21

milosz
Użytkownik

A ja wczoraj ogladn??am "21 gramów". Mroczne, m?skie kino, z zaci?ciem spo?ecznym. Lubie takie kino. No i oczarowa? mnie ten pan ( nie po raz pierwszy)

http://img154.imageshack.us/img154/2295/penn5qx.jpg

Dacie wiar?, ?e kidy? mówiono o nim mr.Madonna lol

[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

#142 2006-04-10 11:09:52

monika_29_09
Użytkownik

z Polaków najbardziej podoba mi si? ten pan:

http://gfx.filmweb.pl/p/486/po.76321.jpg

czyli Szymon Bobrowski. Ma w sobie "to co?", co lubi?. No i tajemnic?, bo bez tego nic nie ma sensu wink

pozdr.
M.

czy istnieje pi?kniejszy u?miech? smile
http://foto.onet.pl/upload/43/98/_592621_n.jpg

#143 2006-04-10 11:13:29

Trzykrotka
Użytkownik

A ja bardzo lubi? Przemys?awa Sadowskiego (od kiedy mi si? przy?ni? w ubieg?? Wielkanoc). Dobry aktor, mroczny typ z jasnymi oczami. Moje ulubione zestawienie. lol

#144 2006-04-10 11:13:51

monika_29_09
Użytkownik

A ja wczoraj ogladn??am "21 gramów". Mroczne, m?skie kino, z zaci?ciem spo?ecznym. Lubie takie kino. No i oczarowa? mnie ten pan ( nie po raz pierwszy)
Dacie wiar?, ?e kidy? mówiono o nim mr.Madonna lol

Film obejrza?am jaki? czas temu. Na pocz?tku trudno zorientowa? si?, o co chodzi. Sceny s? rwane i "pomieszane". Ale szybko wci?ga i na d?ugo zostaje w pami?ci. Scena, gdy bohaterka dowiaduje si? o ?mierci m??a i córek, zwala z nóg.
Penn znakomity, zgadzam si? smile

M.

czy istnieje pi?kniejszy u?miech? smile
http://foto.onet.pl/upload/43/98/_592621_n.jpg

#145 2006-04-10 12:05:42

Caitriona
Użytkownik

Bardzo lubi? to ostatnie zdj?cie Ruperta z wypowiedzi migotki. Z reszta bardzo lubi? sam film z którego ono pochodzi. I bardzo lubi? samego Ruperta wink big_smile

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#146 2006-04-10 12:20:22

Trzykrotka
Użytkownik

Ruperta bardzo lubi? w Zakochanym Szekspirze: ten jego epizodzik by? prawdziw? pere?k?: Christopher Marlowe w gospodzie - wyluzowany i pi?kny, absolutny gwiazdor swoich czasów, który podpowiada Szekspirowi pomys? na Romea i Ethel córk? pirata big_smile .
Druga ulubiona rola: Oberon w ?nie nocy letniej: ca?y z?oty, leniwy i koci, cudo!
No i oczywi?cie szef i przyjaciel Julii Roberts w Mój ch?opak si? ?eni big_smile

#147 2006-04-10 12:41:36

Diana
Użytkownik

Ojej, to ja nawet nie wiedzia?am, ?e ca?kiem dobrze znam tego aktora. W "?nie..." wygl?da? zabójczo! :oops:

#148 2006-04-10 14:23:11

Caitriona
Użytkownik

To zdj?cie Ruperta jako rycerza pochodzi z bardzo fajnego filmu "B?d?my powa?ni na serio" Parkera na podstawie Wilde. W obsadzie: Rupert Everett, Colin Firth, Reese Witherspoon, Frances O'Connor (Fanny z Mansfield Park) i Judi Dench.
Oni - Colin i Rupert - ?piewaj? w tym filmie tak s?odko jedn? piosenk? wink

The person, be it gentlemen or lady, who has not pleasure in a good novel, must be intolerably stupid - Northanger Abbey

#149 2006-04-10 14:23:48

Gosia
Użytkownik

Ale jednak nie ma to jak Colin big_smile

#150 2006-04-10 15:42:30

milosz
Użytkownik

A mnie ten Ruppert tak jako? w ustach nie le?y wink (i nawet nie ma to zwi?zku z zmieszniem wokó? jego orientacji) . Nie le?y i ju? wink

Z Collinem to sie przyznam, ?e mam wieczny k?opot - s? sceny(!) w filmach w których majtki lecia?yby same (vide"Love actally" sceny z Portugalk? we Francji - czysta zmys?owa rozkosz) i s? filmy, w których jak widz? Collina to bli?sza jestem ku pasowi cnoty wink (np. nie kr?ci mnie juz zupe?nie w Bridget nr2)

[img]http://img113.imageshack.us/img113/9518/windelwinnie21df3bg.gif[/img]

Stopka forum